به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 96 [ 19:54]
    سطح
    12
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    6
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

به شوهرم کمی مشکوک شدم...

سلام دوستان عزیز
    شاید کم و بیش منو بشناسید تا حدود زیادی به لطف شما دوستان و مدیر همدردی عزیز مشکلاتم مرتفع شد و زندگی کمی روی خوش به من نشون داد.

مساله ای که یه مدته ذهنم رو درگیر کرده اینکه یکی دو هفته ای هست که توی تلگرام شوهرم شماره ای سیو شده که تماس گرفتم و خانم بود با حرف ع سیو شده و همینطور در کمال ناباوری دیدم برادر شوهرم که 20سالشه و مجرد کانال فیلم های پورنو به همسرم معرفی کرده و اون هم با کمال میل این پیام رو همچنان در موبایلش داره و زمانهایی که بیکاره و تنهاست به این کانال وصل میشه . و مطمینم خود ارضایی میکنه.

هنوز در مورد هیچ کدوم از این دو موضوع عکس العملی در مقابل شوهرم نشون ندادم.توی این مدت توی خونه گوشیش رو سایلنت میکرد میخواست بذاره شارز بشه برعکس میذاشت رمزشم عوض کرده بود.ولی اتفاقی رمزشو دیدم و هرشب از سرکار میاد میره دوش بگیره گوشیش رو چک میکنم هنوز شماره خانم و اون پیام کانال فیلم های پورنو همچنان هست.

تصمیم دارم همین روزا گوشیش رو پیش خودش بردارم و وانمود کنم به طور اتفاقی به اون شماره و کانال رسیدم و خیلی جدی و قاطع ازش توضیح بخوام نمیدونم کارم درسته یا نه. دوست ندارم دیگه اینترنت و تلگرام داشته باشه .خواهش میکنم دوستان عزیزم لطفا راهنمایی کنید در اسرع وقت.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام.
    البته اشتباه همسرتون اینه که روی گوشیشون رمز میزارن و به شما نمیگن. اما شما جدا آمار تمام شماره‌هایی که توی گوشی خودتون هست رو دارید؟ یعنی ممکن نیست مثلا شماره‌‌ی یه آگهی رو روی دیوار ببینید و توی گوشیتون وارد کنید؟ شماره یه منشی رو بگیرید تا بعدا زنگ بزنید و سوالی بپرسید؟ دوستتون با شماره عمش زنگ بزنه و سیوش کنید... من شاید دویست تا شماره اینجوری توی گوشیم دارم که اکثرا یادم نمیاد کی وارد کردم.

در مورد پاراگراف آخر، برنامه‌ای که دارید رو تا حرکت آخر توضیح بدید؟
    1- گوشی رو برمیدارید.(اجازه میدن)
    2- وانمود میکنید اتفاقی دیدید.(باور میکنن یا همونطور که شما بی اعتماد هستید؛ ایشون هم به شما اعتمادی نداره.)
    3- دعوا راه میندازید.(لابد ارزشش رو داره!)
    4- دعوا مطابق میل شما پیش میره(شاید هم نره و ایشون بیش از حد تصور شما عصبانی بشن.)
    5- وقت باج خواهیه. مجبورشون میکنید اینترنت خونه رو قطع کنن.(خودتون بدون اینترنت راحتید یا از جای دیگه‌ای وصل میشید؟)

و 6- از اونجایی که منطقا الان نمیشه بدون اینترنت زندگی کرد؛ ایشون یه گوشی یدکی تهیه میکنن یا از اینترنت جای دیگه‌ای استفاده میبرن.

احتمالا چیزی که در ذهن دارید متفاوته. اگر تا آخر توضیح بدید میشه گفت خوب هست یا نه.

3. 3 کاربر از پست مفید mahasty تشکرکرده اند .

tavalode arezoo (جمعه 07 آبان 95), فرشته اردیبهشت (شنبه 08 آبان 95), آیـدا (یکشنبه 12 فروردین 97)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)