من دو سال است که نامزد کرده ام.
ایشان 38 و من 26 سال دارم، ایشان در خارج از کشور زندگی می کنند.
نحوه آشنایی ما کاملا سنتی و از طریق خانواده بود. ضمنا یک آشنایی خیلی دور هم داشتیم.
در این دو سال متاسفانه به دلیل مشکلات مالی برای اخذ اقامت من، هنوز موفق به ازدواج نشدیم.
عقد هم نکردیم. بسیار کم همدیگر رو می بینیم. سه بار برای دیدن به ایران اومدن.
اما تماس تلفنی تقریبا مرتب داریم.
اما ایشون معمولا وقتی توی خونه اس به تلفناي من جواب نمیده، و بارها بارها تکرار شده، من ابتدا سربسته پرسیدم دلیلش چیه، گفت توی خونه وقت استراحتمه. کلا فقط وقتی توی ماشینش تنهایت با من صحبت میکنه. و میگه وقت ندارم، درکم کن،
اما من به ایشون شک دارم، چون دلیلی برای جواب دادن نمی بینم و احساس میکنم با یه خانوم داره زندگی میکنه
و بخاطر دوری امکان کشف حقیقت رو ندارم.
رابطه ما با هم خوبه و منو خیلی دوست داره و همیشه اذعان داره که هیچوقت کسی رو مثل تو دوست نداشتم و مثل تو نمیتونم پیدا کنم، و منو از نظر اخلاقی و مذهبی و تربیتی خیلی قبول داره، فقط میگه تو رو من کنترل داری و گیر میدی. امروز بهش گفتم من با این شرایط نمیتونم کنار بیام، گفتم نمیتونم بپذیرم که شوهرم امکان صحبت با منو نداشته باشه غیر از توی ماشینش، چون دلیلی نداره، اما گفت تو هرچی بگی من عاشقتم و فقط در کم کن، یعنی هیچ کمکی به حل مشکلم نکرد. این رفتار غیر طبیعیه درسته؟ میخوام ازش جدا بشم اگه کسی تو زندگیش باشه.
اما چطور مطمئن شم