باسلام
شايد درست نباشه اين موضوع اينجابگم...مطرحش ميكنم اگه خلاف قوانين اين سايت باشه بهم سايتي رو معرفي كنيد كه بتونه مشاوره جنسي زناشويي مجازي ارائه بده
من وشوهرم هفت ماهه عقديم...خداروشكر تاالان باهم مشكلي نداشتيم وبه همديگه علاقه داريم
شوهرم گرم مزاجه و منم همينطور
شوهرم ازهمون شب اول عقدمون ازم خواست باهاش راحت باشم وتقريبا راحت شديم(به گفته خودش قبل ازعقد بينهايت لحظه شماري ميكرد باهم محرم بشيم ومن ببوسه وبغل كنه)من سرمسائل جنسي حساسم كه چي خوبه وچي بده...هميشه احاديث وروايتهاي ائمه و پيامبر رو ميخونم در مورد آداب زن وشوهري ومسائل جنسي...وديدگاه اسلام درمورد اين قضيه
هميشه سعي كردم به شوهرم بهترين احساس روبدم نيازش برطرف كنم اذيتش نكنم موقعي كه خلوت كنيم به خودم خيلي برسم وبراش عشوه بيام
ولي دارم ميبينم شوهرم خيلي كم طاقت شده تواين مسائل...ماهفته اي فقط يك بار يا بعضي هفته ها دوباره همديگرروميبينيم كه بتونيم باهم خلوت كنيم...وقتي كه خلوت ميكنيم شوهرم ازم چندبار رابطه پي در پي ميخواد ...حتي اگه زمانمون كم باشه اگه مهمان داشته باشن اگه هرچي باشه بايد رابطه روداشته باشيم...ديروز وقتمون خيلي كم بود بهش گفتم نميتونم ....خيلي خواهش والتماس كرد وبهم گفت نميتونم اگه يه بارديگه تكرار نشه من لذت نميرم...باكلي خواهش من قبول كردم بعدي كه ارضا شد...ازم خيلي تشكر كرد ومن بوسيد بابت اين كار....بنظرشما شوهرم عادت كرده؟ايا درسته كه هروقت ازم بخواد من نيازش برطرف كنم؟چطوري وباچه كاري بزارم شوهرم هميشه اين رابطه براش تازگي ولذت بخش داشته باشه؟ول كلن ميخوام بدونم كه عادت شوهر به روابط جنسي يه چيز درسته ياخير؟
درضمن با رابطه مقعدي نداريم