به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 12 مهر 95 [ 13:05]
    سطح
    1
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

فقط مینویسم تا دلم آروم شه

سلام .
    نمیدونستم دردمو به کی بگم همینجوری از سر تنهایی و بی همزبونی تو گوگل سرچ کردم "چرا من تنهام" که این فروم رو آورد !
    مهم نیس اگه کسی کمکم نکنه ، مهم نیس اگه کسی جواب نده ، حتی مهم نیس اگه تاپیکم تایید نشه .
    فقط نوشتم که یکم دلم سبک شه .
    نمیدونم چرا اینجوری میشه . زشت نیستم . قد کوتاه یا بد قواره نیستم . بی سواد یا گیج و خنگ و این صحبتا نیستم . برعکس ! قیافم خوبه ، تیپ و اندام و قدمم خوبه . سوادمم عالیه . کم و بیش تو اکثر موارد اطلاعات دارم .
    اما نمیشه . هیچی اونجوری که من میخوام پیش نمیره هیچوقت . میدونم رسم دنیا اینه اما وقتی هم میبینم خیلی پایین تر از من کسی رو دارن که عاشقشونه حس تنهایی خفم میکنه .
    نمیدونم شایدم ایراد از خودمه . اونایی که میان سمتم رو من نمیپسندم . اونایی هم که من میپسندم اصلا تو زندگیم نیستن که بخوان بیان سمتم .
    فقط یکی بود که ازش خوشم اومده بود و خواستم باهاش ارتباط برقرار کنم اونم اولین جیزی که خواست رابطه ج*نس*ی بود !!! جالبه واسم که خودش از تنهایی و بی علاقگی ناله میکنه اما وقتی من بهش پیشنهاد یه رابطه خوب و سالم دادم نخواست ! چرا ؟! چون چیزای دیگه واسش مهم تر بود ! مطمئنم حتی اگه زشت بودم واسش مهم نبود فقط همین که اون شرطش رو قبول میکردم واسش کافی بود !!!
    گاهی وقتا حس میکنم انقدر تنهام که واقعا اگه نباشم کسی یادش نمیفته نیستم .
    نمیدونم ! دلم میخواد یکی باشه به خاطرش زندگی کنم . تو زندگیم سختی کم نداشتم اما خدا انگار بدش نمیاد اذیتم کنه .
    عب نداره این نیز بگذرد . همین که نوشتم دلم خنک شد خودش کلی حرفه .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

دوست عزیز شما تنها نیستین..شما انقد زوم کردین رو نبودن کسی تو زندگیتون که احساس میکنید فقط با بودن شخص خاصی حتما زندگیتون شیرین و رویایی خواهد شد.. نمیگم نباید همدمی نداشته باشید بلکه این امر روزی محقق خواهد شد
    پس تا اون موقع این نیاز و از راههای غیر اصولی رفعش نکنید.. رابطه های غیر متعارف مثله نوشیدنه اب شوره.. هر چه قد بنوشید بدتر عطش خواهید گرفت و سیراب نخواهید شد و فردا بعد ازدواج این عطش کار دستتون خواهد داد..

یه دفتر یادداشت بردارید و توش برنامه هاتونو بنویسید.. به ترتیب ارزوهاتونو اولویت بندی کنید و برای روزهای هفته برنامه بریزید..

مشخصات شوهر آیندتونو که دوس دارین داشته باشه با اولویت بندی بنویسید .. برای ارزوهلتون وقت تعیین کنید.. برای چن سال اینده چه چیزهایی دلتون میخواد داشته باشید همه رو بنویسید..

زیاد تو صفحات مجازی به عکسای عاشقانه نگا نکنید فعلا..
    این متنو هم به ذهنت بسپار

" هر وقت فکر کردی تنهایی , بدون میلیاردها سلول تو بدنت به فکر تو و بخاطر تو دارن هر روز تلاش میکنند"

3. 3 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

danger (چهارشنبه 07 مهر 95), نجمه چ (چهارشنبه 07 مهر 95), ارغنون (پنجشنبه 22 مهر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 مهر 95 [ 16:04]
    سطح
    7
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام انشالله درست میشه...منم مشکل مشابه دارم..سمت هرکس بریم جواب رد میدن..لامصبا اصلا مهلت نمیدن ببینن طرف کیه فقط میگن قصد ازدواج ندارن..مثلا هنوز نمیدونن خواستگار کیه یه واسطه میره میگه دخترتون قصد ازدواج داره؟یه نفر تصمیم دارن بیان خواستگاری ولی میگن نه دخترم درس میخونه--دخترم دانشجو هست--دخترم قصد ازدواج نداره--یا وقتی منتظر جواب هستیم که بگن بیایید خواستگاری دو سه روز منتظر میمونیم ولی هیچ خبری نمیشه...اخه چرا جواب میکنن؟خواستگارو ندیدن جواب رد میدن..اول ببینیدش شاید یه کسی بود واقعا ارزششو داشت ولی فرصت نمیدن فقط جواب رد میدن بی انکه حتی طرفو دیده باشن...خودم که خسته شدم و نا امید..خواستی پیام خصوصی بیشتر باهاتون میگم..
    موفق باشید

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام

اگه در شرایط دلتنگی و فقط برای درد دل نوشته باشید، ما هم بهتره شنونده باشیم. چون آدم وقتی درد دل می کنه، جملات رو سنجیده انتخاب نمی کنه، شاید حرفایی بزنه که جزء باورهاش نباشن یا حتی متناقض باشن، چون منظورش از حرف زدن اینه که بگه "من غمگینم"، و فقط کسی رو می خواد که این رو "بفهمه".

شاید من دقیقا غم شما رو نفهمم، اما غم رو می فهمم، البته هم حسی نوشتاریم خوب نیست؛ با توجه به اینکه مدت زیادی از ارسال پستتون گذشته، امیدوارم حالا شاد باشید.

بنابراین پستتون رو موشکافی نمی کنم، مثلا نمی نویسم: انگار شما درک درستی از پیوند زناشویی و ملزوماتش ندارید:

نقل قول نوشته اصلی توسط honaaye نمایش پست ها
    قیافم خوبه ، تیپ و اندام و قدمم خوبه . سوادمم عالیه . کم و بیش تو اکثر موارد اطلاعات دارم .

خیلی پایین تر از من کسی رو دارن که عاشقشونه
    در مورد اینها هم چیزی نمی گم:

میدونم رسم دنیا اینه

دلم میخواد یکی باشه به خاطرش زندگی کنم .

خدا انگار بدش نمیاد اذیتم کنه .
    و همینطور در مورد این:

گاهی وقتا حس میکنم انقدر تنهام که واقعا اگه نباشم کسی یادش نمیفته نیستم .
    اما فقط یه چیزی رو بگم. اگه این حال بد شما تثبیت شده و پایداره، مربوط به ازدواج نکردن نیست. شما اگه ازدواج هم کنید، بعد از یه مدت حالتون همین می شه. تجرد فقط یک عامل بوده، اگه الان همسر و بچه داشتید، هرعامل دیگری می تونست شما رو به همین حال بندازه.

می گن این نتیجه ی یک تحقیق علمیه: فرض کنیم میزان شادی رو از یک تا 10 درجه بندی کنیم. اگه میزان شادی یک فرد مثلا x باشه، و یه اتفاق خیلی خیلی بد براش بیفته، میزان شادیش خیلی افت می کنه، اما بعد از شش ماه تا یکسال و نیم دوباره برمی گرده به همون x. و اگه یه اتفاق عالی براش بیفته، میزان شادمانیش خیلی بالا میره، اما بعد از شش ماه دوباره برمی گرده به همون x.

(امیدوارم اعداد رو درست به خاطر آورده باشم).

پس اگه این حال در شما باثباته، یه فکر اساسی براش بکنید. و بدونید که تازه الان کلی خوش به حالتونه که ازدواج نکردید و این حال فقط خودتون رو متاثر کرده، لازم نیست نگران واکنش های همسرتون باشید.

-------

نقل قول نوشته اصلی توسط 12ARASH نمایش پست ها
    وقتی منتظر جواب هستیم که بگن بیایید خواستگاری دو سه روز منتظر میمونیم ولی هیچ خبری نمیشه...
    خونواده دختر که تماس نمی گیرن بگن بیاید. خونواده شما باید تماس بگیرن و نظرشون رو بپرسن.

اینطور نیست که همه دخترها قصد ازدواج نداشته باشن، اگه همه دارن به درخواست خواستگاری شما جواب رد می دن، ایراد از خواستگاری کردن شما یا خونوادتونه.

-------

نقل قول نوشته اصلی توسط جوادیان نمایش پست ها
    " هر وقت فکر کردی تنهایی , بدون میلیاردها سلول تو بدنت به فکر تو و بخاطر تو دارن هر روز تلاش میکنند"
    چه جمله قشنگی.

درسته، هیچکس تنها نیست. چون ما واقعا اصلا تنها نیستیم....... این میلیارها سلول هم، به علاوه ی بیلیاردها به توان بیلیاردها چیز دیگه، نشونه ای از تنها نبودن ما هستند.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

ویرایش توسط میشل : سه شنبه 20 مهر 95 در ساعت 16:33

6. کاربر روبرو از پست مفید میشل تشکرکرده است .

ارغنون (پنجشنبه 22 مهر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 مهر 95 [ 16:04]
    سطح
    7
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    اول از همه ببخشید تو تاپیک این دوستمون دارم در مورد قضیه خودم میگم..جناب میشل گرامی من از طرف خونوادم یکی رو میفرستم با مادر دختر خانم حرف میزنه میگه دخترتون قصد ازدواج دارن؟میخوایم رسمی بیایم خونتون واسه امر خیر و خواستگاری کنیم..دو حالت پیش میاد اول اینکه همون جا سریع میگه دخترم میخواد درس بخونه یا میگه قصد ازدواج نداره یا حالت دومش اینه که شماره مادرمو میبره میگه تا فردا نتیجه میدیم که بیاید خواستگاری ولی تا سه چهار روز هم میگذره خبری نمیشه بعدش مادرم زنگ میزنه اونا هم میگن دخترمون درس میخونه...خوب لآقل اول طرف رو ببینید شاید مورد خوبی بود..ندیده جواب رد میدن..دیگه خسته شدم هرکی که من خوشم میاد همشون جواب میکنن..حالم بد میشه بعضی وقتا..بحثم اینه حداقل منو ببینن بعد جواب رد بکنن ناراحتم از اینکه منو ندیده و نشناخته جواب میکنن...طرف میشناسم نه سربازی رفته نه درس خونده پول تو جیبیشو باباش میده دختری گرفته ده برابرش سرتره ولی من سمت هرکی میرم هنوز منو ندیده جواب رد میده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)