به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: عشق یک طرفه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 26 خرداد 96 [ 13:14]
    سطح
    11
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Unhappy عشق یک طرفه

با سلام
    من یه مدتی هست با یه دختری دوست شدم البته دوست که میگم منظورم دوست عادی و معمولی هستش اما بعد از مدتی که با ایشون صمیمی تر شدم احساس کردم خیلی بهش علاقه مند شدم و خیلی فراتر از یه دوست معمولی هستش برای من به همین دلیل سعی کردم بهش بگم اما زمانی که خواستم چیزی رو بگم گفت خودم میدونم چی میخوای بگی و نگو و فراموشش کن
    بنده هم سعی کردم همینکارو بکنم ولی متاسفانه شدنی نیست و دارم دیوونه میشم درنهایت رو اوردم به سیگار و قلیون تا یادم بره تاثیری نداشت
    دستامو خط خطی کردم
    هیچ جوری آروم نمیشم من هر روز چون همکلاسی هستیم باهاش روبرو میشم باهاش حرف میزنم و اینطوری بیشتر علاقه مند میشم بهش نمیتونم ازش دوری کنم
    در نهایت امروز به دوستم گفته بود که من اصلا ایشون رو نمیخوام و میخوام همون دوست عادی باشیم نه بیشتر و نه کمتر
    و حتی بهش گفته بود که اره فلانی خودش دپرسه و سمت من نمیاد مگرنه من باهاش گرم و صمیمی ام و دوستش دارم اما همون مثل دوستم

در نهایت چیزی که از شما میخوام اینه که راهنمایی کنید راه حلی بدید نمیدونم که هم بتونم با این خانم گرم و صمیم باشم که ناراحت نشه و هم عاشقش نباشم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 فروردین 98 [ 11:41]
    سطح
    34
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 148
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    101

تشکرشده 52 در 17 پست

Array
    با سلام و احترام
    اصلا شدت عشق ارزش ندارد سلامت عشق قیمتی است . این که میگی "دارم دیوونه میشم درنهایت رو اوردم به سیگار و قلیون تا یادم بره تاثیری نداشت دستامو خط خطی کردم هیچ جوری آروم نمیشم" نشون می ده هنوز به بلوغ اجتماعی و عاطفی نرسیدی کسی که به بلوغ اجتماعی رسیده باشه استقلال فکری داره، ساده لوح نیست، آویزون این و اون نیست. اصلا انگیزه و هدفتون از دوستی با این خانم چیه؟ که می گی "راهنمایی کنید راه حلی بدید نمیدونم که هم بتونم با این خانم گرم و صمیم باشم که ناراحت نشه و هم عاشقش نباشم" فک کن یک مدت با این خانم دوست موندی بعدش چی؟!! چرا می خواهی خودت رو فریب بدهی؟ چرا اتوبان بن بست رو می خوای تخت گاز بروی؟!!! لیاقتمان رو افزون کنیم که عالمی ما را بخواهد نه که هر باجی بدهیم که شاید طرف یک ذره ما را بخواهد!! بادت باشه سهل الوصول بی قیمت است! هلو تو گلو بی قیمت است! التماس محبت یعنی مرگ محبت. محبتی که با باج دادن باشد اصلا وجود ندارد. باید قیمت خودت را بالا ببری اعتماد به نفس خودت را بالا ببری و قدر خودت را بدونی. گدایی محبت یعنی خفت و ذلت! محبت را گدایی نکنیم به گدا چیز با ارزشی نمی دهند.
    خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    دوست عزیزم اولا ک بابت پاسخگویی ازتون ممنونممورد بعدی اینکه بنده گدایی نمیکنم منتهی شما زمانی که دلت جایی گیر میکنه هرکاری میکنی که خوشحالش کنی که یه لحظه بخندونیش شاد ببینیش منم چن دلیل داره که میخوام حتی همین دوستی ساده رو با ایشون ادامه بدم دلیل اول اینکه دو سه تا از دوستای پسره من هم با ایشون دوستن دوست که میگم منظورم سلام و احوال و گاهی بیرون رفتن اینطور دوستی سالم و اجتماعی اونوقت در صورتی که اگه من با این خانم رابطه ی دوستیم قطع بشه تقریبا میشه گفت اون دو سه دوستمم از دست میدم چون اونا یا باید با من باشن یا با اون و چون همگی تو یه کلاس و یه دانشگاه هستیم مجبور به انتخاب میشیم بین دو نفر این یه موردمورد بعدی اینکه من خب دوستش دارم نمیخوام نبینمش نمیتونم دوریشو تحمل کنم برام ساده نیست که در کنارش نباشم و میخوام تو تفریحاتشون کنارشون باشم درضمن فراموش کردم بگم سنم رو چون گفتید ب بلوغ فکری نرسیدین من ۲۲ سالمه

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 اردیبهشت 96 [ 09:19]
    سطح
    28
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 66
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    78

تشکرشده 156 در 94 پست

Array
    سلام
    سن سالت به این حرفا نمیخورد این ها عشق نیست بلکه کمبود توجه هست و خلا هست که با نام عشق پر میشود
    میگویند اقایون از نظر عقلی دو سه سال کمتر از خانمها هستن !!!!!!!!!!!!
    اگر قصد ازدواج داری با در نظر گرفتن شرایط کاری مالی دختری انتخاب کن که حداقال 4سال از خودت کوچکتر باشد
    غیرت چیز خوبیست دختر خانمی که با 4تا 5 نفر پسر دوست هست به نظر خودت کیس مناسبی برای ازدواج هست
    اقایی که میخواهد ازدواج کند قبلش میبایست به بلوغ فکری و عقلی احساسی رسیده باشد شما خودت را در چه حدی میبینی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در همین سایت بخون مشکلات را نداشتن تعادل سنی روحی احساسی و نداشتن تجربه کافی نداشتن حس مسئولیت چه ضزبه ای به زندگیها زده است
    لطفا از این خواب بیدار شو تا متوجه شوی
    ارزوی خوشبختی و سعادت میکنم برای شما

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسما@ نمایش پست ها
    سلام
    سن سالت به این حرفا نمیخورد این ها عشق نیست بلکه کمبود توجه هست و خلا هست که با نام عشق پر میشود
    میگویند اقایون از نظر عقلی دو سه سال کمتر از خانمها هستن !!!!!!!!!!!!
    اگر قصد ازدواج داری با در نظر گرفتن شرایط کاری مالی دختری انتخاب کن که حداقال 4سال از خودت کوچکتر باشد
    غیرت چیز خوبیست دختر خانمی که با 4تا 5 نفر پسر دوست هست به نظر خودت کیس مناسبی برای ازدواج هست
    اقایی که میخواهد ازدواج کند قبلش میبایست به بلوغ فکری و عقلی احساسی رسیده باشد شما خودت را در چه حدی میبینی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در همین سایت بخون مشکلات را نداشتن تعادل سنی روحی احساسی و نداشتن تجربه کافی نداشتن حس مسئولیت چه ضزبه ای به زندگیها زده است
    لطفا از این خواب بیدار شو تا متوجه شوی
    ارزوی خوشبختی و سعادت میکنم برای شما
    خیر من هنوز اونقدر شرایط مالی و کاریم اجازه ی ازدواج نمیده و کلا قصدی برای ازدواج هم حالا حالا ها ندارم من فقط میخواستم با این خانم دوست بشم و بعد از یه مدت نامزد کنیم و در آینده انشاا.. ازدواج کنیم که این فرآیند تقریبا سه چهار سالی طول بکشه تا بتونم خودم رو آماده کنم برای زندگی مشترک
    که خب ایشون زدن کلا قلب منو شکستن و این باعث شد که الان من به خودم بگم از هرچی عشق و عاشقی و دوست داشتن متنفرم و دیگه هیچ وقت با هیچ کسی ارتباط برقرار نمیکنم
    مورد بعدی بله برای ازدواج شخصی که با دو سه تا پسر دوسته مناسب نیست اما دوستی داریم تا دوستی اینا دوستی سالم و اجتماعیه که خودم در جریانش هستم از نظر دوست پسر هم که خب شما کدوم دختر وپسری رو میتونی پیدا کنی که قبلا با کسی نبوده باشه! الان دیگه هرکی بگه با کسی نبودم قبلا مشخصا داره دروغ میگه چون چنین چیزی غیر ممکنه تو جامعه امروزی
    در مورد اختلاف سنی هم ایشون یک سال از من بزرگترن و شاید اصلا به همین دلیل هم هست که میخوامش حس میکنم خیلی سر تر از همسن های منه نمیدونم چه طور توضیح بدم اما در نظر من ایشون کامل ترین فردی هستن که میشناسم از نظر اخلاق ظاهر و باطن و...
    من الانی که از بودن باهاشون کاملا مطمئنم که هیچ راهی برام نیست بیشتر در صدد فراموش کردنش و بی احساس و سرد شدن نسبت بهش دارم تلاش میکنم که ضمن اینکه دوستی رو حفظ کنم دیگه عشق و احساسی هم نباشه همون مثل یه دوست مثل بقیه دوستای پسرم با ایشون هم یه دوستی گرم داشته باشم بدون ورود احساسات
    حالا البته نمیدونم تا چه حد در اینکار موفق بوده باشم چون ساده نیست! و اصلا نمیدونم اینکار درسته یا نه!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 مهر 95 [ 13:54]
    سطح
    1
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 36
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    به نظر من عشق یه طرفه ارزش تلف کردن وقتو احساستو نداره...الکی خودتو حروم نکن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 فروردین 98 [ 11:41]
    سطح
    34
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 148
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    101

تشکرشده 52 در 17 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminbh نمایش پست ها
    دوست عزیزم اولا ک بابت پاسخگویی ازتون ممنونممورد بعدی اینکه بنده گدایی نمیکنم منتهی شما زمانی که دلت جایی گیر میکنه هرکاری میکنی که خوشحالش کنی که یه لحظه بخندونیش شاد ببینیش منم چن دلیل داره که میخوام حتی همین دوستی ساده رو با ایشون ادامه بدم دلیل اول اینکه دو سه تا از دوستای پسره من هم با ایشون دوستن دوست که میگم منظورم سلام و احوال و گاهی بیرون رفتن اینطور دوستی سالم و اجتماعی اونوقت در صورتی که اگه من با این خانم رابطه ی دوستیم قطع بشه تقریبا میشه گفت اون دو سه دوستمم از دست میدم چون اونا یا باید با من باشن یا با اون و چون همگی تو یه کلاس و یه دانشگاه هستیم مجبور به انتخاب میشیم بین دو نفر این یه موردمورد بعدی اینکه من خب دوستش دارم نمیخوام نبینمش نمیتونم دوریشو تحمل کنم برام ساده نیست که در کنارش نباشم و میخوام تو تفریحاتشون کنارشون باشم درضمن فراموش کردم بگم سنم رو چون گفتید ب بلوغ فکری نرسیدین من ۲۲ سالمه
    خواهش می کنم، ببینید جوانی که به بلوغ های روانی (هویت یافتن)، اجتماعی و عاطفی رسیده باشه می داند که کدام روابط باعث رشد اوست. رابطه های افزایشی را انتخاب می کند نه فرسایشی. اون هایی که دوستی های محدود باندی دارند و با بقیه قطع ارتباط هستند عقلشون کوچک می ماند. روابط باید گسترده باشد ولی صمیمیت باید گزینشی باشد. دلایلی که شما گفتی بیشتر بر می گرده به خلا عاطفی و کمبود اعتماد به نفس و ترس از طرد شدن. آدمی که اعتماد به نفس ندارد دنبال کسی می گردد که به آن آویزان شود. این جور آدم ها مهیای تند تند عاشق شدن هستند!! چون پر از خلا و نیاز هستند این جوری می خواهند احساس حقارت خودشون رو جبران کنند. سعی کن اعتماد به نفس خودت رو بالا ببری.

8. کاربر روبرو از پست مفید Ehsaan تشکرکرده است .

شیدا. (جمعه 09 مهر 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)