به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 95 [ 14:45]
    سطح
    1
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

اشنایی مجازی و دودلی بیش از حد من برای قطع رابطه

با سلام...حدود 3 یا 4 ماه پیش من امدم به این سایت و درخواست راهنمایی کردم..تاپیک هم زدم که الان دیدم بسته شده..از این قراربود جریان که من با ی فردی اینترنتی اشنا شده بودم ایشون خیلی حرکات و رفتارش مشکوک بود..نیت خوبی نداشتن..اینطور بنظر میومد..بعد از مشاوره با دوستان و تصمیم خودم رابطه رو کات کردم فکرکنم خرداد ماه بود..ما هیچ ارتباطی نداشتیم تا 2 ماه بعد که ایشون فکرکنم از طریق دوستای مشترکمون متوجه شدن امدم به شهری که ایشون هست و زنگ زدن و گفتن همدیگرو ببینیم و من تورو دوست دارم و فقط ببینیم همدیگرو حرفامونو بزنیم بعدش من اقدام جدی میکنم...بماند که شرایط دیدارما جور نمیشد و ایشون هیچ تلاشی نمیکردو اصرارداشتن با مادرمن حرف بزنن و اکی رو بگیرن ولی من قبول نکردم..به بهانه اینکه مادر من سنتی فکرمیکنه و اصلا اکی نمیده با ی دختره رو هم ریختن و دختره رو فرستادبه من بگه که دوست دخترشه و طوری جلوه دادن نمایشو که یعنی به من خیانت کرده..که من متنفرم شم بزارم برم..منم فقط گفتم لایقت همون دوست دخترای قبلیته و بلاک کردم به همین راحتی.بعد چند هفته ایشون زنگ زدن و قسم خوردن به مرگ مادرشون که همش نمایش بوده و اصلا خیانتی نبوده میخواسته من متنفرشم ازش اسونتردل بکنم و برم..خلاصه شرایط جور شد ما همدیگرو ببینیم..این وسطاهم بماند که به منی که با زحمت و تلاش تونستم ببینمش رو سرزنش میکرد چقدر شهرستانی بازی درمیارید.چقدر سنتی هستید..این روابط عادیه و فلان..خب وقتی دیدمش واقعا از نظر ظاهرهیچی کم نداشت.از نظراخلاقی هم خوب بود ولی عالی نبود..این دیدار هم گذشت..با همه سرزنش ها..از طرف اون
    هرطور شده باز همدیگرو ببینیم و میخواستن به یکی از اعضای خانواده من نزدیک بشن و دلشونو بدست بیاره که بتونه راه ارتباطیمونو اکی کنه..بازهم قبول نکردم گفتم مگه دردت این نیس اشناشیم.بیشتر ببینیم همو خب تو اجیتو بفرست صحبت کنه با اجیت بیا برای شروع اشنایی..گفت نه من مگه بچم که اجیم بیاد منو تایید کنه و بی عرضه که نیستم و ما باید باهم رفت و امد کنیم تا بتونیم مچ بشیم واسه ازدواج..منم گفتم هیچ وقت نمیزارم خانواده من به تنهایی درگیرشن..یا تو هم خانوادتو به میون میاری یا منم کاری نمیکنم..اینطور که جریان خانواده کنسل شد...هرچند هفته ی بار من قهر میکردم و میرفتم..دوباره برمیگشتم..بدون هیچ تلاشی از طرف ایشون.حتی به خودش زحمت خداحافظی نمیداد..اینو هم بگم ی شب ازش راجب عشق سابقش پرسیدم...با گستاخی تمام گفت..از دوست دختراش.از قرارهاش.از خوشکلی و قدبلندی دوست دختراش.حتی گفت اون عشقشو انقدر دوست داشته که باوجود مشکلات زیاد تو روی خانوادش وایمیسه و میگه یا این یا ترکتون میکنم..خانوادش هم مجبورمیشن برن خواستگاری...نپرسیدم چی شد که جداشدین و این سوالا..ولی میگفت من تشنه محبت بودم از سمت اون.در حسرت ی دوستت دارم بودم..خلاصه دلش از دختره پر بود و تهشم گفت روزی هزاربار خداروشکر میکنم که وصلت جورنشد چون اون دختر خیلی خیلی سطح پایین بود و به من نمیخورد.اون شب هم گذشت.رابطه ماهم ادامه داشت.گاهی سرد گاهی خوووب.اصلا وقت نمیزاشت واسم..دیر جواب میداد..تا میخواستم اعتراض کنم به رفتارش میگفت حوصله بحث ندارم بای..گذشت تا به امروز...رفتارش تغییری نکرده..خیلی راحت شرایطشو داره بیاد شهرما و همدیگرو ببینیم..اما میگه نه اونجا جای مشخصی ندارم ییام راحت باشیم..گفتم راحتی از چه نظر گفت.رابطه جنسی داشته باشیم به اوج برسیم باهم.گفتم تو بخاطر رابطه میخوای بیای گفت نه بخاطرتو من میتونم اینجا هزاررابطه داشته باشم میدونی هم پولشو هم موقعیت و چهرشو دارم ولی دلم تورو میخواد..رابطه ای کخ از روی عشق باشه حسو دو برابر میکنه..وقتیم حس من بهت دوبرابر بشه دیگه نیازنیس صبرکنیم سال دیگه شما مهاجرت کنید شهرما..انوقت ازدواج کنیم.چون من حسم بهت بیشتر شده هرجاباشی میام که ازدواج کنیم...من بچه نیستم میتونم درک کنم اگر بادختری که اولین باره با کسی دوست میشه مثل تو رابطه داشته باشم از روی عشق بامن رابطه برقرارکرده و قطعا صدبرابربیشتر بهش حس پیدا میکنم.میدونی که من ضربه خوردم ی بار.دیر حس پیدا میکنم.دیر اعتماد میکنم..منم گفتم کسی یکیو بخواد فقط طرفو ببینه عشقش به اوج میرسه نیاز به رابطه نیس.اونم بهش برخورد چیزی نگفت..بازم امروز میگفت اگر جاباشه میام باهم باشیم از صبح تاشب من نمیتونم بیام ببینمت دستتو بگیرم ولی باهات رابطه نداشته باشم.چون دوست دارم اذیت میشم...و من تعجب کردم چرا اصلا توجه نمیکنه من مخالفت این جریان هستم و صدبار مستقیم گفتم مخالف رابطه جنسی هستم..هم با لحن خوب هم با لحن دعوا و بحث..متاسفانه بهش حس پیدا کردم..و ایشونم فهمیده.واسه همین خیلی داره رفتارش رو مخی میشه..مثل دیرجواب دادن پیاما..ابرازعلاقه نکردن..بهانه گیری مثل دیشب که گفتم چرا انلاینی ولی پیاممو نمیخونی اکی مهم نیست بیخیال..با وجوداینکه گفتم بیخیال یعنی بحث نباشه سریع گفت از بحث فراریم حوصله ندارم شب خوش...امروزم تا من دوباره مخالفتمو با رابطه جنسی گفتم..و گفتم که تو اگرمنو دوست داشتی واسه دیدن هم شده میومدی..ولی فقط رابطه میخوای بازگفت مشکل ما اینه همودرک نمیکنیم تفاهم نداریم حوصله بحث ندارم بای.
    من قصد دارم رابطه رو تمام کنم ولی این دل بیچاره رو چه کنم که نمیخوادباور کنه اون واسه هوس تا الان مونده..و دوست داره بهش فرصت بده شاید درست شد..
    باخودم میگم اگر واقعا حسی نداشت..چرا پس این همه مدت مونده..با همه حرفا و بدرفتاری و سرزنش و طعنه های من..
    وقتی میدونه من باهاش رابطه جنسی برقرار نمیکنم...
    لطفا سرزنشم نکنید...میدونم اشتباه کردم و میخوام جلوی اشتباهمو بگیرم..فقط نیازدارم بشنوم که دارم درست فکرمیکنم ایشون فقط هوس داره.و اینکه منتظره امسال ما مهاجرت کنیم شهرشون و ازدواج و این حرفا همش برای جلب اعتماد منه
    خیلی دودلم..😔😔

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 99 [ 23:36]
    سطح
    58
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Recommendation Second ClassVeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array
    بهتون تبریک میگم ببخشید رک میگم ( من همیشه سعی میکنم ادب رو رعایت کنم ولی شما واقعا خون آدمو به جوش میارید )

خانوم محترم ، شما خیلی بی تدبیر و بی عقل و بچگونه رفتار میکنید و به 1 عیاش و کلاش چراغ سبز دادید و راهو براش باز کردید

من خودم 1 پسرم این ترفندای سواستفاده جنسی از دخترا دیگه قدیمی و دمده شده که دختر رو وابسته میکن و بعدش کارشون رو انجام میدن و بای بای

اگه میخاین اون طرف به هدفش برسه که رابطرو ادامه بدید مطمئن باشید موفق میشه

اگرن بفکرخودتون خطتون رو عوض کنید . تمام دسترسی های نت و شبکه های اجتماعی ایشون رو بلاک کنید و به زندگیتون برسید وگرنه بدجوری پشیمون میشید

برام سئوال 1 پسری که انقد رفتار تابلو و مشکوک داره بعد از کات کردن رابطتون چه دلیلی داره جواب تلفن ایشون بدید؟

شما بعنوان خانوم اگه بیشتر از ایشون مقصر نباشی کمتر هم مقصر نیستی با رفتار و عکس العمل ها !!!!

3. 4 کاربر از پست مفید mercedes62 تشکرکرده اند .

danger (دوشنبه 05 مهر 95), saeeded (یکشنبه 04 مهر 95), نجمه چ (یکشنبه 04 مهر 95), ستاره زیبا (سه شنبه 06 مهر 95)

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 21 آبان 95 [ 16:13]
    سطح
    3
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 9 در 5 پست

Array
    درود برشما دوست عزیز. هرچه سریعتر به ایشون قطع رابطه کنید وگرنه ب شدت پشیمون میشید,. این جور پسرا تا نیازشون برطرف شد دیگه حتی جواب سلامتم نمیده یعنی دیگ بهت احتیاجی نداره با وعده های ازدواج فریبت میده بعدم میگه تو اگه دختر خوبی بودی هیچ وقت بامن رابطه ب,قرار نمی کرد ی معلوم نیس با هزار نفر دیگه هم رابطه داشتی. بهش عادت کردی حالا یا بخاطر ظاهرش یا مالی ویا هر چیز دیگه ای. منطقی تصمیم بگیر دوست عزیز اون ب محض اینکه نیازش باهات برطرف شد میزارتت کنار. بعد نیای تایپیک بزنی بگی باهاش رابطه بر قرار کردم اینجوری شد. پس بهتره هر چه سریعتر قطع رابطه کنید و ب زندگیتون برسید. موفق باشید

5. 2 کاربر از پست مفید fatima13700 تشکرکرده اند .

danger (دوشنبه 05 مهر 95), ستاره زیبا (سه شنبه 06 مهر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 95 [ 14:45]
    سطح
    1
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    اقای مرسده گفتم که میدونم اشتباه کردم و پشیمونم..جواب دادم چون بعد از گذشت ی مدت از قطع رابطه فهمیدم که بهشون عادت کردم و وقتی تماس گرفتن جواب دادم تا ثابت کنم به خودم دارم درست فکرمیکنم که ایشون فکرهوس ولی متاسفانه نمیدونم چی شد گیر افتادم تو این تاریکی که هی توش دست و پا میزنم😔قبول دارم مقصرم. مقصرم وقتی دیدم این حرکاتو بخاطر حس عادت و دوست دااشتن هی بهش فرصت میدادم به خیال اینکه خلاف فکرم ثابت شه ولی نشد.ولی میخوام اشتباهمو جبران کنم..امروز ی خط جدید خریدم که خطمو عوض کنم و رابطه رو کات کنم همین امشب..
    ممنونم فاطمه جان از راهنماییت...من خودمم از نظر ظاهر چیزی کم ندارم یا از هرنظردیگه..من اوایل اره فقط شیفته ظاهرش شده بودم ولی بعدش شیفته اون انرژی درونش شدم متاسفانه...
    امشب به خودم قول دادم تمام کنم هرچیزی که هست
    ولی از بعدش میترسم..از فکرای بعد کات کردن از بی حوصلگی ها
    روزی هزار بار لعنت میفرستم به خودم بخاطر اون روز که به ایشون پیام دادم..

7. کاربر روبرو از پست مفید Maryammi تشکرکرده است .

danger (دوشنبه 05 مهر 95)

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 21 آبان 95 [ 16:13]
    سطح
    3
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 9 در 5 پست

Array
    دوسه روز اول اذیت میشی دوست عزیز حتی شاید وسوسه هم بشی که بهش پیام بدی ولی خودتو به کاری سرگرم کن زمان بگذره فراموشش میکنی .

9. 2 کاربر از پست مفید fatima13700 تشکرکرده اند .

danger (دوشنبه 05 مهر 95), ستاره زیبا (سه شنبه 06 مهر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 10:44]
    سطح
    44
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 198
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 319 در 122 پست

Array
    شما رابطه رو قط نمیکنی. اگه قط کنی هم موقتیه! من تاپیک قبلی شما رو یادمه همونجا یه ملت همصدا گفتن میخواد سواستفاده کنه. دیدی حرفشون درست بود? دیدی چون به سکس جواب مثبت نمیدی تحویلت نمیگیره?

الانم نمیگم رابطه رو قط کن چون گفتن و نگفتنش فایده نداره. حتی اگه قط کنی هم یک ماه دیگه باز پا میشی میری سراغش

کسی که خودشو فه خوآب زده رو نمیشه بیدار کرد

11. کاربر روبرو از پست مفید سوشیانت2 تشکرکرده است .

mercedes62 (سه شنبه 06 مهر 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 مرداد 99 [ 22:16]
    سطح
    64
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 271
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    130

تشکرشده 285 در 148 پست

Array
    سلام
    این موضوع خیلی تابلو هست . اصلا تابلوتر ازین هم مگه داریم .
    شما فکر میکنید با قط این رابطه چیزی رو از دست میدین ؟
    بله از دست میدین یه رابطه پرخطر بی منفعت و از دست میدین ! پس نگران باشید بخاطر از دست دادنش !!!!!!

ببخشید که با کنایه صحبت کردم ! آخه ناراحت کننده هست که موضوع به این واضحی رو شما به یک معضل برای خودت تبدیل کردی !!!

13. 2 کاربر از پست مفید نجمه چ تشکرکرده اند .

mercedes62 (سه شنبه 06 مهر 95), ستاره زیبا (سه شنبه 06 مهر 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)