به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 شهریور 95 [ 15:13]
    سطح
    1
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 21.0%
    تشکرها
    5

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Posticon (1) به یک دختر خانم علاقه مند شدم ولی فعلا شرایط ازدواج ندارم!

سلام دوستان عزیز
    من 21 سالم هست و دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و به شدت به این رشته علاقه دارم ضمن اینکه کسب (اندک!) درآمدم از همین راه هست.
    من در خصوص دروس تخصصی رشته تحصیلی ام در آموزشگاه ها و به صورت خصوصی تدریس می کنم. چند وقتی هست یک کلاس خصوصی با مدیر یک پیتزا فروشی گرفته م و در پیتزا فروشی بهش درس می دم.
    واقعیت این هست که یک خانم 22 ساله در همون پیتزا فروشی کار می کنه که حدودا 2 ماه هست که ایشان را می شناسم، این خانم بسیار فهمیده و با شخصیت هست در طی این مدت ما خیلی به هم علاقه مند شدیم و عشق بین ما کاملا عقلانی است و هرگز احساسی نیست.
    من هرگز به ایشان پیشنهاد دوستی ندادم و صرفا آرزوی قلبی من خوشبختی اون هست و دوست ندارم به اون وعده ازدواج بدم و از طرفی باعث بشه که موقعیت های مناسب ازدواج رو از دست بده...
    هر بار که برای کلاس میام آموزشگاه این خانم دائما میاد پیشم، کلی باهام حرف میزنه و وقتی میام کلاس، میگه بیا بریم طبقه بالا با هم صحبت کنیم.
    ما واقعا همدیگه رو دوست داریم و حاضر نیستیم همدیگه رو از دست بدیم. چند بار بحث ازدواج رو وسط کشید و من بحث رو عوض کردم! واقعیت اینه که درآمد و شرایط من در حال حاضر برای ازدواج مناسب نیست از طرفی من دوست ندارم این خانم رو از دست بدم
    این رو هم بگم من هیچ وقت با هیچ خانمی دوست نبودم و ارتباطم با ایشان کاملا در قالب چارچوب هست و به گونه ای در حال حاضر به این خانم به عنوان یک دوست اجتماعی نگاه می کنم.
    ببخشید اگر پرحرفی کردم من از بچگی تا این سن صبح و شب سرم توی کامپیوتر بوده و ایشان از سوابق و تلاش های من مطلع هستند و بارها به بهانه ای گفتند من دختر پرتوقعی نیستم.
    خواهش می کنم به من بگید چیکار کنم.
    آیا باید به دلیل شرایط سنی پایین با ایشون خداحافظی کنم؟
    با تشکر فراوان

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 فروردین 98 [ 11:41]
    سطح
    34
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 148
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    101

تشکرشده 52 در 17 پست

Array
    با سلام و احترام
    به نظر من این جور ارتباطات پر ریسک است. یک جوان در سن و سال شما یک دریا عاطفه و یک لیوان تجربه است و آدم کم تجربه پر اشتباه خواهد شد. معمولا در چنین روابطی ،جوانی که باید آینده خودش را از نظر علمی – اقتصادی و کلا بنیان زندگی اش را بسازد گرفتار یک عواطف ویران گر می شود که در نتیجه تمام زندگی اش تعطیل و مغزش اشغال می شود و عاقبت خوشی نخواهد داشت.

3. 5 کاربر از پست مفید Ehsaan تشکرکرده اند .

game-developer (دوشنبه 22 شهریور 95), nardil (سه شنبه 23 شهریور 95), saeeded (یکشنبه 21 شهریور 95), نیکیا (یکشنبه 21 شهریور 95), شیدا. (دوشنبه 22 شهریور 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    دوست عزیز
    این حس های شما کاملا طبیعی هست مخصوصا اینکه بار اولتون هست و قدمهای اولیه رابطه با جنس مخالف رو ورمیدارین و غرق شدن شما در احساسات و این مدل تحلیل کردنتون کاملا طبیعی هست. شما وقتی در کنار هم هستید خوب همو درک میکنین و احساس میکنین همون آدمیه که میتونه خوشبختت کنه و همین حس رو هم (شاید بیشتر) طرف مقابلتون داره ولی این مسئله اصلا تضمین کننده داشتن یک زندگی مشترک در کنار هم نیست. الان احساسات بر منطقتون غلبه کرده و تصمیمی که میگیرید متاثر از احساس خواهد بود.
    .
    انتخاب فرد مناسب برای زندگی مشترک معیار های دیگه ای رو طلب میکنه که باید از راه خودش بررسی بشه. بعد اینکه حتی اگه طرف مناسب و مطابق انتظارات شما باشه درستش اینه که از طریق خانواده و رسمی اقدام بشه. این نوع رابطه ها معمولا به سرانجام نمیرسه و هر دو طرف آسیب میبینن.. هیچ اشکالی نداره که حتی با اینکه در ابتدای سنین بلوغ هستین با همراهی خانواده دو طرف اقدام به آشنایی رسمی کنین... در این حالت اطلاعات بیشتر و مناسبتری هم برای تصمیم نهایی دستتون میاد.

5. 2 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

game-developer (دوشنبه 22 شهریور 95), شیدا. (دوشنبه 22 شهریور 95)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط game-developer نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من 21 سالم هست و دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و به شدت به این رشته علاقه دارم ضمن اینکه کسب (اندک!) درآمدم از همین راه هست.
    من در خصوص دروس تخصصی رشته تحصیلی ام در آموزشگاه ها و به صورت خصوصی تدریس می کنم. چند وقتی هست یک کلاس خصوصی با مدیر یک پیتزا فروشی گرفته م و در پیتزا فروشی بهش درس می دم.
    واقعیت این هست که یک خانم 22 ساله در همون پیتزا فروشی کار می کنه که حدودا 2 ماه هست که ایشان را می شناسم، این خانم بسیار فهمیده و با شخصیت هست در طی این مدت ما خیلی به هم علاقه مند شدیم و عشق بین ما کاملا عقلانی است و هرگز احساسی نیست.
    من هرگز به ایشان پیشنهاد دوستی ندادم و صرفا آرزوی قلبی من خوشبختی اون هست و دوست ندارم به اون وعده ازدواج بدم و از طرفی باعث بشه که موقعیت های مناسب ازدواج رو از دست بده...
    هر بار که برای کلاس میام آموزشگاه این خانم دائما میاد پیشم، کلی باهام حرف میزنه و وقتی میام کلاس، میگه بیا بریم طبقه بالا با هم صحبت کنیم.
    ما واقعا همدیگه رو دوست داریم و حاضر نیستیم همدیگه رو از دست بدیم. چند بار بحث ازدواج رو وسط کشید و من بحث رو عوض کردم! واقعیت اینه که درآمد و شرایط من در حال حاضر برای ازدواج مناسب نیست از طرفی من دوست ندارم این خانم رو از دست بدم
    این رو هم بگم من هیچ وقت با هیچ خانمی دوست نبودم و ارتباطم با ایشان کاملا در قالب چارچوب هست و به گونه ای در حال حاضر به این خانم به عنوان یک دوست اجتماعی نگاه می کنم.
    ببخشید اگر پرحرفی کردم من از بچگی تا این سن صبح و شب سرم توی کامپیوتر بوده و ایشان از سوابق و تلاش های من مطلع هستند و بارها به بهانه ای گفتند من دختر پرتوقعی نیستم.
    خواهش می کنم به من بگید چیکار کنم.
    آیا باید به دلیل شرایط سنی پایین با ایشون خداحافظی کنم؟
    با تشکر فراوان
    بالاخره پیتزا فروشی یا آموزشگاه؟

دوست نیستین اما خانم شما را می بره طبقه بالا برای صحبت؟ صحبت درباره چی؟ اوضاع خاورمیانه و قمیت نفت؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

7. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Ehsaan (دوشنبه 05 مهر 95), game-developer (دوشنبه 22 شهریور 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    5

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    بالاخره پیتزا فروشی یا آموزشگاه؟

دوست نیستین اما خانم شما را می بره طبقه بالا برای صحبت؟ صحبت درباره چی؟ اوضاع خاورمیانه و قمیت نفت؟
    از تمامی دوستان عزیز که وقت گذاشتند و نظر دادند کمال تشکر را دارم.
    پیتزافروشی هستیم... در مورد هر چیزی صحبت می کنیم :) ولی هنوز به بحث اوضاع خاورمیانه و قیمت نفت نرسیدیم! در مورد زندگی خودش، خانوادش، دوران تحصیلش و ... یه سری اسرار زندگیش صحبت کرده...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    5

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    چرا همه رفتید
    خواهش می کنم به من کمک کنید
    منتظر نظر بقیه دوستان هستم

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 خرداد 96 [ 00:08]
    سطح
    51
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 57
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    312

تشکرشده 273 در 107 پست

Array
    تاپیک زیر رو بخون جواب رو خودت پیدا میکنی

http://www.hamdardi.net/thread-42703.html

11. کاربر روبرو از پست مفید Shadi2 تشکرکرده است .

game-developer (سه شنبه 23 شهریور 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    5

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi2 نمایش پست ها
    تاپیک زیر رو بخون جواب رو خودت پیدا میکنی

http://www.hamdardi.net/thread-42703.html
    سلام شادی خانم... خیلی ممنون از پیامتون بسیار خوشحالم... ببخشید ولی شزایط این آقا که لینکش رو فرستادید کاملا با من متفاوت هست! من و این خانم تفاهم داریم و شرایط هم رو درک می کنیم، هرگز هیچگونه تماس فیزیکی نداشتیم و نخواهیم داشت! ارتباط ما بسیار محترمانه ست... ما از شرایط و وضعیت زندگی همدیگه مطلع هستیم و با این موضوع مشکلی نداریم.
    به هر حال خصوصیت های ما کاملا به هم می خورد. ضمن اینکه من هرگز نگفتم یه عشق خیلی خیلی وحشتناک به ایشون پیدا کردم و صبح و شب دارم گریه می کنم! من ایشان را برای زندگی می خوام. اگر من بخوام بحث ازدواج رو پیش بیارم به هیچ عنوان به خود این خانم نمی گم و از مادرم میخوام که با خانواده ایشون این موضوع رو در میان بگزارم... من نه با حجاب ایشان مشکل دارم و نه هیچ موضوع دیگه ای... اگر تمایل داشته باشه دانشگاه بره، سر کار بره، کلاس های آموزشی بره و ... هیچ مشکلی ندارم...
    دوستان واقعا یه سوال، یعنی شما میگید که چون من صرفا 21 سالم هست نمی تونم ازدواج کنم! پسرخاله من 23 سالشه و تازگیا نامزد کرده و الان رفته سر خونه و زندگیش خیلی هم راضی هست.
    دوستای گلم واقعا به کمک نیاز دارم... تنهام نزارید... خواهش می کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 96 [ 15:07]
    سطح
    41
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    414

تشکرشده 240 در 117 پست

Array
    دوست عزیز شرایط و ویژگی های هر کسی با بقیه متفاوته، نمیشه گفت به صرف سن کم نباید کسی ازدواج کنه، ما داریم میگیم شما الان لیسانس دارین حداقل؟ سربازی تون چی؟شغل با درامد ماهی حداقل 2 تومن که از پس زندگی بربیاین؟پدر و مادرتون میتونن به لحاظ مالی و عاطفی ساپورتتون کنن؟والدین اون دختر چی؟ من به شخصه با ازدواج خیلی زود یا خیلی دیر موافق نیستم چون خودم تو شرایطی بزرگ نشدم که تو 21 یا 23 سالگی امادگی ازدواج داشته باشم، اما کسانی رو دیدم که تو 23 ازدواج کردن و خیلی هم موفقن و این به شرایط خانوادگی و فردی و اجتماعی خود فرد بستگی داره پس خوب فکر کنین و بعد اقدام کنین. ما از نوع تربیت شما و شرایط شما و اون خانوم هیچی نمیدونیم!!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آذر 95 [ 18:50]
    سطح
    2
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    ببین انسان یه موجود خطی نیست که در موردش بشه یه برنامه واسش نوشت و بگی خب فقط همین راهو داری نه ! شرایط هرکسی با اون یکی فرق داره.
    برای شروع یه کار لازم نیست همه چی عالی باشه لازم خودت عالی باشی ببین حست چی میگه (هیچکدومتون اونقدر براتون دیر نشده که نشه شما سربازی بری و درستو تموم کنی در ضمن خدا روشکر جنم کارم داری همین کفایت میکنه هیچکس از اولی سرمایه دار نبوده مگر به همت پدرش) البته من بعضی از دوستان موافقم شما سنت یکم حساسِ هنوز احساسات قالب بر منطقت اما میشه اینم یه کاریش کرد کافیه قبل اینکه بیشتر احساساتت درگیر بشه سریع تر خانوادتو در جریان بزاری و بزاری یکمم اونا جلو برن و بهشونم اعتماد کنی البته امیدوارم اونام باهات منطقی برخورد کنن
    در ضمن اخلاف سنی اونم در این حد اصلا مهم نیست سن یه عدد قانونیه که فاصله از زمان تولد نشون میده سن بیولوژیک انسان نسبت به شرایط و ترتبیت و ... میتونه بیشتر یا کمتر از این باشه.
    من که اون خانوم نمیشناسم (البته شما رو هم نمیشناسم) اما اگر موردت اوکی باشه و احساس دوطرفه درستی بینتون هست هرگز بیخیال نشو خیلی کم از این شرایط تو زندگی پیش میاد عشق انگیزه بزرگیه برای همه چی...
    امیداورم خدا همراهت باشه و خوشبختی رو با تمام وجودت حس کنی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)