به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By جوادیان

موضوع: نمیدونم معیارهام درسته یا نه؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۳ شهریور ۹۵ [ ۲۳:۲۸]
    سطح
    1
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نمیدونم معیارهام درسته یا نه؟

سلام به روی ماه همتون.دوستان من تازه عضوشدم.زیادم بلد نیستم با سایت کارکنم ولی اینقدرمشکلم حاد شده که این راه به ذهنم رسید.من 24سالمه.خداروشکرشرایط ازدواج خوبی دارم ولی اونطورکه بایدوشاید دیده نشدم با این که دخترباحجاب و خوشگلی توی دانشگاه هستم،تحصیلات خوب از یه دانشگاه عالی دارم و خانواده سطح بالا و...ولی متاسفانه خواستگاری که دقیقاشرایطش مثل خودم باشه نداشتم.مواردخوبی هم بودن که نمیدونم چرا من رو نمی پسندیدن.ازطرفی هم خانوادم به شدت اصراربه ازدواجم دارن ومیگن داره دیرمیشه.9ماه پیش یه آقایی اومدخواستگاریم که ازملاک های من بعضیهاش رو داشت بعضی ها رو هم نه.مثلا مذهبی،زرنگ و پرتلاش،قدبلند،خانواده دوست،به شدت عاطفی،اختلاف سنی4 سال با من را داشت ولی از نظرتحصیلات،شان اجتماعی،شغل،امکان مهاجرت به خارج ،ظاهرو...نداشت.به خاطرترس از ازدواج نکردن ورودرواسی واصرارهای خودش وخانواده خودم باهاش ادامه دادم.خیلی بهم علاقه داشت.هرکاری میگفتم انجام میداد.چون من ازلحاظ ظاهروخانواده وکلاس وتحصیلات ازش بالاتربودم نمیتونستم قبولش کنم.به خاطرهمین براش شرط گذاشتم.گفتم بایدحتماامسال دکتری قبول بشه.گفتم باید کارش را راه بندازه وشرکت بزنه(قبل آشنایی بامن داشت مقدماتش را میچیدولی کارثابت نداشت ودرآمدهم نداشت).گفتم باید خونه بخره تویکی ازمناطقی که من میخوام وحق ادامه تحصیل وکارومهاجرت راهم بایدداشته باشم.همه شرطامم قبول کرد.تواین مدت اینقدربهم نزدیک شدوبهم ابرازعلاقه کردومطابق دلم پیش رفت تاکم کم بهش علاقه مندشدم.اماازیک مدت پیش زدزیرخیلی چیزها.گفت من خارج نمیام.دوست ندارم توکارکنی.خونه را قبول نمیکردومیگفت به شرایط پایینترراضی شو.کارش هم بعد9ماههنوزدرست نشده.نصف سربازیش مونده.مادرم که همیشه من راتشویق به ازدواج باهاش میکردالان میگه اگرشرطای توراانجام نده به دردت نمیخوره.ولی من نمیتونم فراموشش کنم.متاسفانه مابیش ازحدبا هم صمیمی شدیم وبااین که هردومذهبی هستیم ولی روابطمون بیش ازحدمتعارف شد.من بهش وابسته شدم وازطرفی نمیدونم آیارویای خارج اصلااینقدرمهم هست که بخوام به خاطرش اون رو ازدست بدم؟یا مثلااین مشکل ازمن هست که فکرمیکنم زیادباکلاس نیست ونمیتونم باهاش جاهای خاص برم؟آیاممکنه بعدانتونم فراموشش کنم وبرای زندگیم درآینده مشکل ایجادبشه؟میگم نکنه کسی دیگه نباشه که من را اینقدردوست داشته باشه؟!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۴ مهر ۹۵ [ ۲۱:۰۶]
    سطح
    8
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 5 در 5 پست

Array
    جالبه این دومین تاپیکه که امروز معیار خانم ها قد بلند بود . بعد تو تاپیک من میگفتن زیاد مهم نیست !!!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۹ دی ۹۵ [ ۱۵:۳۳]
    سطح
    49
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    103

تشکرشده 421 در 216 پست

Array
    سلام..ببخشید شما دارین با این اقا ازدواج میکنید یا با ارزوهاتون؟ کدوم یکی؟؟

اگه با این اقا ازدواج میکنید که خارج رفتن یا فلان منطقه خونه گرفتن که جز معیار حساب نمیشه.. ایشون فعلا کارش معلوم نیست اما شما تو رویا غرق شدین.. ایشون اول باید کارشونو و درامدشون معلوم باشه بعد بیان خواستگاری و

دلبستگی و این حرفا.. از نوشته هاتون معلومه شما و خونوادتون ایشونو در قباله قول هائی که داده پذیرفتین در غیر اینصورت نمیتونه دامادتون بشه..

البته شما هم باید سطح توقعاتتونو بیارین کمی پائیین.. ولی اگه هنگام رفتن به جائی همراهی ایشون باعث خجالت شما میشه , کمی باید تامل کنید
    نیکیا likes this.

4. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

نیکیا (پنجشنبه ۰۴ شهریور ۹۵)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۴ دی ۹۵ [ ۰۳:۱۹]
    سطح
    30
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 298 در 112 پست

Array
    اون بنده خدا اگر عزت نفس داشته باشه بآید همین الان قید این "معامله ای" که براش ترتیب دادید را بزنه و بره پی کسی که برای زندگی بخوادش نه برای...

معمولا افراد خودبزرگ بین، بیشترین نقص را دارا هستند.

انشالله که اون آقا اشتباه نکنه و خودشو نجات بده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)