به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array

چیکار کنم عاشقم بشه

سلام به همه دوستای گلم دلم واسه همتون تنگ شده بود قربون همگی
    قبلا هم راجع به این موضوعی ک الان میخام بگم اینجا صحبت کردم
    قضیه ازاین قراره که من دختری رو مدت هاست میخام و حدود 3ساله که خودشم خبر داره و مدتی رابطه تلفنی و چت هم داشتیم و ایشون خطشون رو عوض کردن تا چن هفته قبل ک ب کمک ابجیم بازم شمارشو گیراوردم .و بهش پیام دادم و با کلی خاهش ی قرار حضوری گذاشتم باهاش و کلی حرف اماده کرده بودم ک نمیدونم چی شد همش از ذهنم پرید اون لحظه.
    خلاصه حرف زدیم و تعریف و کلی حرفای دیگه ک من بگم میخامت و اون بگه من فعلا قصد ازدواج ندارم و تااینکه خدافظی کردیم و قرار شد پیام بده بهم ک این کارم کرد و بازم گفت قصد ازدواج ندارم و بعدش ک پرسیدم چرا اول گفت از ازدواج و جدایی و این چیزا میترسم و بعدشم گفت من تا عاشق نشم ازدواج نمیکنم و بااین مدلی ک من پیش میرم تو رابطه برقرار کردن اصلا ن میتونم با کسی رابطه برقرار کنم و ن عاشق بشم منم گفتم کاری میکنم عاشقم بشی
    حالا شما دوستای گلم مخصوصا خانم های محترم بگید ی دختر چجوری عاشق میشه من که دیگه قاطی کردم خیلی هم دوستش دارم نمیتونم بیخیالش بشم
    برخوردش شخصیتش و .... خیلی نزدیکه ب اون چیزی ک من میخام اما سرسختانه میگه منتظر من نباش
    بهش هم گفتم اگه کسیو دوست داری بگو بهم میگه اصلا اینطور نیست
    یادم رفت بگم ایشون 24 سالشونه و من 28سال
    هردو لیسانس با شغل ازاد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 آبان 00 [ 11:30]
    سطح
    62
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 160
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6

تشکرشده 113 در 56 پست

Array
    سلام
    متاسفم ولى اون خانوم شما رو نميخواد، شايد با معيارهاى اون خانوم خيلى فاصله دارين و به همين دليل به دلش ننشستين. ميتونين يه كارهايى بكنين تا جذبش كنين ولى مطمئن باشين اگه ازدواجى صورت بگيره اونى كه مجبوره هميشه كوتاه بياد و از خيلى خواسته هاش بگذره و هر بدى و نامهربونى و بى محبتى رو تحمل كنه شما خواهيد بود. با اين حال من يه چيزايى به ذهنم مياد كه بتونين اون خانوم رو جذب كنين.
    براى جذب كردنش ميتونين يك مدت همش بهش توجه كنين، زنگ بزنين، التماس كنين، پيام هاى عاشقانه بفرستين، در خونشون بدون مناسبت گل يا كادوهاى كوچيك و دوست داشتنى بفرستين، سعى كنين گل هايى كه ميفرستين خاص اون خانوم باشه، مثلا يا هميشه تك شاخه رز سفيد يا هميشه دو شاخه رز آبى يا هر مدل گلى كه دوست داشته باشين، منظورم اينه كه يه مدل گلى بدين بهش كه تا آخر عمرش هم اگه اون گل رو ديد ياد شما بيفته. براش نامه بنويسين و تو نامه تون قربون صدقه اش برين، تا ميتونين از زيباييش تعريف كنين (اين خيلى مهمه) خلاصه هر كار رمانتيكى كه از دستتون برمياد انجام بدين.
    سه ماه تمام با اين روش برين ولى يكدفعه غيب بشين، گوشيتون رو خاموش كنين، بذارين يك ماه تمام ازتون بى خبر بمونه، بعد از اين مدت گوشيتون رو روشن كنين و منتظر باشين اون تماس بگيره، اگه تماس گرفت كمى خشك و مغرور صحبت كنين، اين روش باعث ميشه جذبتون بشه.
    بالاخره همه آدما جذب محبت ميشن، ولى مرحله آخر يعنى مرموز بودن خيلى بيشتر كمكتون ميكنه. چون هميشه دنبال اين خواهد بود كه اون همه محبت و توجه يكدفعه چى شد؟! براى همين هميشه پيگير اون رفتارهاى خاص خواهد بود، ولى اگه شما ميخواين جذبتون بمونه اون رفتارهاى رمانتيكتون رو بعد از اون مرحله نبايد خيلى انجام بدين، بايد هر چند ماه يكبار يه كار خاصى كنين كه مزه اش تو دهنش بمونه،

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hanli نمایش پست ها
    سلام
    متاسفم ولى اون خانوم شما رو نميخواد، شايد با معيارهاى اون خانوم خيلى فاصله دارين و به همين دليل به دلش ننشستين. ميتونين يه كارهايى بكنين تا جذبش كنين ولى مطمئن باشين اگه ازدواجى صورت بگيره اونى كه مجبوره هميشه كوتاه بياد و از خيلى خواسته هاش بگذره و هر بدى و نامهربونى و بى محبتى رو تحمل كنه شما خواهيد بود. با اين حال من يه چيزايى به ذهنم مياد كه بتونين اون خانوم رو جذب كنين.
    براى جذب كردنش ميتونين يك مدت همش بهش توجه كنين، زنگ بزنين، التماس كنين، پيام هاى عاشقانه بفرستين، در خونشون بدون مناسبت گل يا كادوهاى كوچيك و دوست داشتنى بفرستين، سعى كنين گل هايى كه ميفرستين خاص اون خانوم باشه، مثلا يا هميشه تك شاخه رز سفيد يا هميشه دو شاخه رز آبى يا هر مدل گلى كه دوست داشته باشين، منظورم اينه كه يه مدل گلى بدين بهش كه تا آخر عمرش هم اگه اون گل رو ديد ياد شما بيفته. براش نامه بنويسين و تو نامه تون قربون صدقه اش برين، تا ميتونين از زيباييش تعريف كنين (اين خيلى مهمه) خلاصه هر كار رمانتيكى كه از دستتون برمياد انجام بدين.
    سه ماه تمام با اين روش برين ولى يكدفعه غيب بشين، گوشيتون رو خاموش كنين، بذارين يك ماه تمام ازتون بى خبر بمونه، بعد از اين مدت گوشيتون رو روشن كنين و منتظر باشين اون تماس بگيره، اگه تماس گرفت كمى خشك و مغرور صحبت كنين، اين روش باعث ميشه جذبتون بشه.
    بالاخره همه آدما جذب محبت ميشن، ولى مرحله آخر يعنى مرموز بودن خيلى بيشتر كمكتون ميكنه. چون هميشه دنبال اين خواهد بود كه اون همه محبت و توجه يكدفعه چى شد؟! براى همين هميشه پيگير اون رفتارهاى خاص خواهد بود، ولى اگه شما ميخواين جذبتون بمونه اون رفتارهاى رمانتيكتون رو بعد از اون مرحله نبايد خيلى انجام بدين، بايد هر چند ماه يكبار يه كار خاصى كنين كه مزه اش تو دهنش بمونه،

سلام ممنون از راهنماییتون
    قسمت اول جوابتون خدا کنه راجع به ایشون اتفاق نیفته
    اما من ازش پرسیدم ک اگه از من خوشت نمیاد ب هر دلیل بگو من ناراحت نمیشم و قبول میکنم اما میگه اصلا بخدا اینجور نیست من ب ظاهر اهمیت نمیدم واسم درون انسان ها مهمه
    خودم حدس میزنم ی دلیل باید باشه ک اونو از ازدواج باز میداره حالا چی باشه خدا میدونه

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 شهریور 96 [ 18:03]
    سطح
    17
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 23 در 15 پست

Array
    ایشون احتمال به هیچ عنوان قصد ازدواج ندارن یا از شما خوششون نمیاد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    هزاران دلیل ممکنه باشه که یه نفر نخواد ازدواج کنه و "به هیچ وجه" نتونه هم به کسی بگه. از مشکلات جنسی و بیماری‌های جسمی گرفته تا دغدغه‌ها روانی، فوبیا، مشکلات خانوادگی و آرزوهایی که ازدواجش مانعش میشه.
    شما که نمی‌تونید تک تک این دلایل رو چک کنید یا دنبال ریشه همه اونها بگردید.

ناز کردن و با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن خیلی فرق داره با اینکه ایشون شماره تلفنشون رو عوض کردن یا صریحا به شما گفتن قصد ازدواج ندارن و به شما هم بی‌علاقه هستن.

به نظر من بیشتر از این خودتون رو آزار ندید و مثلا به این فکر کنید که با ایشون ازدواج می‌کردید و متوجه یه مشکل حاد میشدید. تازه در اون صورت ایشون میتونست شما رو سرزنش کنه که چرا سر حرفتون مبنی بر عشق زیاد نموندید؟!

اگر باز هم اصرار دارید مدت طولانی رهاش کنید و اگر واقعا قسمت هم باشید بالاخره به هم میرسید.

6. کاربر روبرو از پست مفید mahasty تشکرکرده است .

Mahi.p (چهارشنبه 20 مرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 مرداد 95 [ 14:16]
    سطح
    1
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    1

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    با سلام دوست عزیز
    فکر میکنم این خانم یکم ترس داره از ازدواج و از ریسکش میترسه و همچنین فک نمیکنم اصلا علاقه ای به شما داشته باشه( ببخشید خیلی رک گفتم)
    نمیشه به اجبار کسی رو وادار به دوست داشتن کرد. دخترها عموما هر چی بیشتر بهشون اصرار کنی و بیشتر تحت فشار بزاریشون بیشتر ازت فاصله میگیرن .
    در کل بهتره یکم احساساتت رو کنترل کنی و یکم بیشتر فاصله بگیری چون اینطوری فقط داری احتمال یک درصدی که وجود داره این خانوم از شما خوشش بیاد رو از بین میبری.
    از طرفی اگر این خانوم تصمیم داشت رابطه با شما رو امتحان کنه بهتون یک فرصت میداد اما نداده پس جوابشو جدی بگیرید احتمالا شما مرد مورد علاقش نیستید شاید سخت باشه قبولش ولی بهتره که بپذیرید .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 شهریور 95 [ 20:30]
    سطح
    3
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 4 در 1 پست
    Array
    من فکر میکنم ایشون اگر کس دیگه ای توی زندگیش باشه هم نمیاد به شما بگه و ابروی خودشو ببره...مسلما یا کسی هست و شما به چشمش نمیایین یا واقعا میترسن از ازدواج...که اگر شخص دیگه ای باشه تا هست شما موفق نمیشین به نظرم ...در غیر این صورت تموم تلاشتونو بکنین که خدای نکرده بعدا پشیمون نشین..زیاد هم بهشون نزدیک بشین ازتون زده میشه..لااقل من به عنوان یک دختر اینجوری ام

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    سلام به دوستای گلم ممنون بابت راهنمایی هاتون
    واسش ی کادو گرفتم بهش هم گفتم گفت میام میگیرم ازت و کلی خوشش اومد
    دیگه من سعی خودمو میکنم
    چندین بارم گفتم اگه از قیافه من خوشت نمیاد رک بگو تا من راحت برم کنار اما میگه اینطور ک فکر میکنی نیست این چیزا ملاک من نیست تو انتخاب فقط فعلا ب ازدواج فکر نکردم

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    سلام به دوستای گلم ممنون بابت راهنمایی هاتون
    واسش ی کادو گرفتم بهش هم گفتم گفت میام میگیرم ازت و کلی خوشش اومد
    دیگه من سعی خودمو میکنم
    چندین بارم گفتم اگه از قیافه من خوشت نمیاد رک بگو تا من راحت برم کنار اما میگه اینطور ک فکر میکنی نیست این چیزا ملاک من نیست تو انتخاب فقط فعلا ب ازدواج فکر نکردم

راستی یبار هم بهم گفت از ازدواج میترسم
    میترسم از جدا شدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)