به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 مرداد 95 [ 15:08]
    سطح
    3
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    9
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

آیا با کسی که از نظر ظاهری با تصویر زن ایده ال من متفاوت است.ازدواج کنم؟

سلام
    من 31 ساله هستم.حدود چند ماه است به ایران آمدم و تقریبا 12 سال از ایران دور بودم.قصد دارم ازدواج کنم و دوباره به همان کشور بگردم.در مدتی که ایران نبودم هر از گاهی خانوادم از طریق یکی از دوستان که ایشان هم به کشور محل اقامت من رفت و آمد داشت و تحصیل می کرد برایم وسایل می فرستاند و من با این خانم از همین طریق آشنا شدم.از طرفی چون در مملکت غریب بودم وهمزبانی نشد همین موضوع باب آشنایی من و ایشان را فراهم کرد.تا جایی که تقریبا هر روز یکدیگر را ملاقات می کردیم و بسیاری از اوقات باهم زندگی می کردیم.
    اما من از ابتدا به ایشان گفتم قصد ازدواج ندارم و ایشون هم گفتن من هم همین نظر را دارم و تمایل به ازدواج ندارم ولی الان با برگشتن من به ایران متوجه شدم که در فکر ازدواج با من هست
    برای استقبال من به همراه مادر به فرودگاه امدن و چند بار من رو دعوت کردن به منزل خود
    ابتدا تصورم این بود که سبک فکر و زندگی آنها مانند اروپایی هاست ولی اینطور نبود
    و به من گفتن باید تکلیف زندگیش رو مشخص کنم.البته دختر خیلی منطقی و روشن فکری هست و اجباری در این مساله نیست فقط
    راستش من با این خانم کاملا مچ هستم از نظر طرز فکر و سبک زندگی ولی با زن ایده ال من از نظر ظاهری متفاوت هست.
    با توجه به این موضوع آیا ازدواج من با ایشان به صلاح هست؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 مرداد 95 [ 16:13]
    سطح
    31
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 36.0%
    دستاوردها:
    31 days registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,207

تشکرشده 23 در 10 پست

Array
    سلام !

لطفن تاپیک های آقایون جوادیان و peymansalimi رو حتمن مطالعه بفرمایین بدردتون میخوره.

تو قسمت جستجو بالای صفحه سمت چپ اسم هایی که گفتم رو جستجو کنین و تاپیک ها شونو ببینین.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 فروردین 96 [ 14:28]
    سطح
    52
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 79.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    براي شروع يك زندگي دودلي معنايي نداره. توي رو در بايستي قرار نگيرين. چه در مقابل ديگران و چه پيش خودتون.
    به نظرم چند روزي رو با خودتون خلوت كنين و كمترين تماس و ارتباط رو با ايشون داشته باشين. به همه چيزش فكر كنين و سعي كنين صحنه هايي از زندگي آينده با ايشون رو توي ذهنتون مجسم كنين. لطفا ذهنيات قبلي و انتظارات گذشته رو بريزين دور و از امروز به آينده نگاه كنين.
    كمي از احساستون در اون لحظات براي ما تعريف كنين. لبخند به لب دارين؟ زندگي رو شيرين و آرووم ميبينين؟ تنش هايي در وجودتون هست يا خير؟ به اونچه كه حس ميكنيد اهميت بدين

4. کاربر روبرو از پست مفید setare_000 تشکرکرده است .

abs (چهارشنبه 06 مرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    9
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    متاسفانه موفق به مطالعه topic ها نشدم.
    راهنمایی بسیار خوبی بود.زندگی آینده با این دختر را تصور کردم چندان سخت نیست مدت 2 سال هست ایشان را می شناسم و در شرایط مختلفی باهم بودیم.تنش در وجودم نیست اما شوق و رضایت ندارم.soso
    در این دو سال رفتاری که نشان دهنده عقده باشد در ایشان ندیدم. رفتار ایشان سالم و بالغ است.اما از نظر ظاهری من برای ازدواج که یک عمر باید در کنار کسی باشم به دختر های ظریف و petite علاقه مندم.منظورم استخوان بندی ظریف و قدکوتاه و اندام fit.تصور در آغوش گرفتن دختر با اندام کوچک و ظریف برای من بسیار هیجان انگیز است. دوست دارم در زندگی زناشویی سر به سر زنم بزارم باهم بازی و شیطنت کنیم تصور میکنم این نوع دخترها دلربا هستند.از طرفی در حال حاضر چنین دختری در اطراف و در ذهنم نیست و فرد مورد نظر خودم را پیدانکردم و وقتی با خواهرم در این مورد صحبت کردم از نظر او این نوع افکار رویایی است و در زندگی واقعی تفاهم و درک متقابل بیشترین نقش را دارد.می گویند همین دختر دلربا فقط یک ماه اول برای شما خاص و وِیژه خواهد بودو بعدا همه چیز عادی خواهد شد.و نقش تفاهم و هم فکری پررنگ تر خواهد شد.همین موضوع باعث دو دلی بنده است.از طرفی خانواده ایشان به بنده لطف زیادی داشتند واین امر هم موجب تردید من هست.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام دوست عزیز
    همانطور که این دختر خانم بعد از گذشت 2 سال قیافش براتون عادی شده دقیقا همین مسئله به همسر آیندتون که مطابق با ویژگی های ظاهری شما باشه هم اتفاق خواهد افتاد (منظورم اینه که اون باربی هم واستون بعد چند ماه کاملا عادی میشه) شما در مورد دوستتون این فرصت عالی رو داشتین که ویژگی های اخلاقی و روحی و روانیشو محک بزنین و اذعان میکنین که از بابت اخلاق و خانواده مشکلی درشون نمیبینین این مسئله دقیقا دغدغه همه مردهای در آستانه ازدواج هست که بتونن زیر یک سقف از نزدیک همسر ایده آلشون رو بشناسن.
    .
    مشکلی که احساس میکنم شما باهاش مواجه هستین یکنواختی و عدم وجود هیجانات متداول در ابتدای ازدواج هست که در صورت ازدواج با آشنای فعلیتون نخواهید داشت باید درجواب بگم که داشتن همین هیجانات زودگذر ریسک های خاص خودش رو هم داره.
    .
    و اینکه شما چنتا کلیپ از آرایش دختر هارو از یوتیوب ببین چطور گنجیشک رو رنگ میکنن جای قناری میفروشن....
    .
    من موردایی دیدم که آقا به خاطر اخلاق گند خانمش هر روز میخان تو روی خوشگلترین زن ها بالا بیارن ...

7. 2 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

alptakin (پنجشنبه 07 مرداد 95), mohamad.reza164 (چهارشنبه 06 مرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 فروردین 96 [ 14:28]
    سطح
    52
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 79.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    مسلما خواهر شما حرف حق رو ميزنن اما فانتزي ها و روياهايي كه در يك ارتباط دونفره اتفاق مي افته دوام و شيرينيش رو بيشتر ميكنه.
    اما يك مسئله اي كه وجود داره اينه كه اين روياها بايد توسط دو نفر اتفاق بيوفته و اونطور هم كه تصور مي كنين دست نيافتني نيستن. براي همينه كه در اطرافتون نتونستين اون رو پيدا كنيد! شما هميشه منتظري يك نفر اين رويا رو بهتون كادوپيچ شده تحويل بده. تا حالا فكر كردين كه خودتون چطور ميتونين شروع كننده دنياي فانتزي كه دنبالش هستين باشين؟!
    به نظر بد نيست كه به شرايط پيش اومده به عنوان يك فرصت نگاه كنين و در عين حال روياتون رو كم كم از ابرهاي بالاي سرتون بكشيد بيرون و بريزين تو دنياي واقعي. البته اگه اين احساس تنها نسبت به يك خانم ظريف اندام شكل ميگيره و به ايشون هيييچ حسي ندارين، واردش نشين و بهتره از اين رابطه فاصله بگيرين. در موردش فكر كنين.

9. 2 کاربر از پست مفید setare_000 تشکرکرده اند .

alptakin (پنجشنبه 07 مرداد 95), بارن (سه شنبه 19 مرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 09 مرداد 95 [ 16:39]
    سطح
    1
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 8.0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    سلام
    بیش از یکساله که خواننده خاموش این تالار هستم و مطالب زیادی یاد گرفتم. به دلیل این که تجربه ای تقریبا مشابه داشتم تصمیم گرفتم براتون نظر بزارم. حرف دوستان در این مورد که میگن بعد از یک مدتی ظاهر همسر براتون عادی میشه درسته ولی این زمانی اتفاق میفته که ظاهر فرد، ظاهر مورد نظرتون بوده باشه در صورتی که به هر دلیلی ظاهر فرد ظاهر مورد نظر شما نبوده باشه این مسأله در ذهن شما میتونه پررنگ یا کمرنگ باقی میمونه . میتونین تاپیک آقای جوادیان را در این زمینه مطالعه کنین. مسئله دیگه اینه که ازدواج یک مقوله ای هست که لازمه شما براش وقت بزارین به هر حال حرف یک انتخاب برای یک عمر هست قرار نیست به اون به عنوان ادای دین نگاه کنین. به نظرم بهتره لطف اون خانواده را به گونه ی دیگه جبران کنین. مسأله دیگه که نمیدونم تا چه حد درسته این هست که این که شما با ایشون به دلیل هم زبون بودن و دلایل دیگه رابطه خوبی داشتین متفاوت هست با این که زندگی مشترک با ایشون داشته باشین. درسته آشنایی کامل با اخلاق ایشون دارین ولی انتظار ادم معمولا از کسی که شریک زندگیش هست متفاوت از کسی هست که رابطه دوستی و هم زبونی داره به نظرم حتی اگه تصمیم گرفتین با ایشون ازدواج کنین با ایشون از دید شریک زندگی آشنا بشین. مثلا من خودم 5 تا هم اتاقی دارم تو خوابگاه که با همه خوب هستم و رابطه خوبی دارم و به نوعی به عنوان خانواده دوم من هستن از برخی حرفا و حرکاتشون ناراحت نمیشم و خیلی انتظارات را ازشون ندارم ولی اگه بخوام به دید زندگی مشترک نگاه کنم نظرم در مورد انتظاراتم و رفتار اون ها تغییر میکنه.

11. 3 کاربر از پست مفید Mahiii تشکرکرده اند .

abs (چهارشنبه 06 مرداد 95), alptakin (پنجشنبه 07 مرداد 95), بارن (سه شنبه 19 مرداد 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام.. آقا چه کاری تو همه تاپیکها اسم من هستش؟؟ دارم میشم آیینه عبرت

خدممتون عرض کنم دوست عزیز تو انتخاب همسر اینده تون خیلی وسواس به خرج بدین تا بعدا دچار بیماری وسواس فکری نشین.. زیبایی ظاهر همانطور که دوست عزیزمون گفتن برات عادی خواهد شد اونم در صورتی که از ظاهر و اندام خانمت
    مورد قبولت بوده باشه و گرنه هر روز با دیدن خانمهای زیبا و خوش اندام این حس برات تازه تر خواهد شد .. برای خود من ظاهر خانمم کم کم داره عادی میشه ولی قدش فعلا سرجاش مونده.. چه جالبه که شما از دخترای ریز خوشتون میاد ولی من
    تا یه دختر قد بلند میبینم احساس خوبی بهم دست میده .. نمیدونم چه حسیه که نتونستم اینو در قابل خانمم پیاده ش کنم و الا الان مشکلم حل میشد..حدود یک سال و نیمه که این مشکل برا من حل نشدنیه..

شما هم ببینید اگه واقعا به دختری در حدود توصیفاتون نمیتونید بسنده کنید عجله نکنید و دنبالش بگردید.. نه اینکه بشینید تا روزی جائی تصادفا ببینیدش بلکه باید تلاش کنید تا همچین موردی رو پیدا کنید.. اما از اخلاق و از اینکه شما رو
    واقعا از ته دل دوست داشته باشه غافل نشین

13. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

alptakin (پنجشنبه 07 مرداد 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام
    لینک اون تاپیکهایی که بهتون معرفی شد اینجاست
    بخونید ببینید ربطی به مسئله شما داره یا یه موضوع متفاوت هست

http://www.hamdardi.net/thread-39626.html

http://www.hamdardi.net/thread-41564.html
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

15. کاربر روبرو از پست مفید فکور تشکرکرده است .

alptakin (پنجشنبه 07 مرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    9
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سلام از هم فکری و مشاوره شما کمال تشکر را دارم.
    فکور سپاس از لینک هایی که ارسال کردید. خیر مشکل من مانند این تاپیک ها نیست. بنده وسواس فکری نسبت به ظاهر همسر آینده خود ندارم.تنها یک سری معیار زیبایی دارم که در دوست فعلی خود این ها را سراغ ندارم.راستش با خواندن تاپیک های مذکور کمی گیچ شدم.برای من چنین موضوعات کمی غیر قابل باور است در هر صورت امیدوارم مشکل ایشان برطرف شود.
    Mahiii نکات قابل توجه ای ذکر کردید.با توجه به مشکلات اخیری که در این تالار ملاحظه کردم فکر می کنم نباید بی گدار به آب زد و وقت بیشتری برای ازدواج باید بگذارم.ابتدا باید ببینم قصدم از ازدواج چیست!
    جوادیان از خواندن مشکلات شما به شدت متاثر شدم.به هیچ وجه برای بنده به عنوان یک مرد ملموس و قابل درک نیست. و امیدوارم به زودی مشکل شما برطرف شود.در واقع قد زن اصلا فاکتوری نیست که باعث عدم کشش من به جنس مخالفم شود.بلکه ظاهر ایشان یعنی تناسب فیزیکی نوع چهره و رفتار برای من اهمیت بسیاری دارد.
    بهتره کمی توضیح دهم من از نظر ظاهری فرد سخت پسندی نیستم همین که ظاهر فرد در نظر من اوکی باشد می توانم در خصوص ازدواج با ایشان سایر شرایط را بسنجم.اما منظورم از ظاهر اوکی این هست که چهره و اندام ایشان مورد قبول بنده باشد.
    چهره و اندام فردی که در حال حاضر در زندگی من هست مورد قبول من هست ولی طوری نیست که در رویا و فکر خیالم بوده. طوری نیست که هیجانات من را برانگیخته کند.
    با خواندن مشکلات شما مردد شدم نکند منم بعد از ازدواج حتی از قد همسرم زده شوم و بعدا به خودم لعنت بفرستم که چرا با یک دختر قدکوتاه و ظریف ازدواج نکردم.
    اینکه بتوانم همسرم را به راحتی بغل کنم بلند کنم برای من لذت بخش است. اینکه زمانیکه با او راه می روم سرش را بر روی بازوانم تکیه دهد برایم لذت بخش است.همیشه در دانشگاه و خیابان چنین دخترانی توجه من را جلب می کردند و حتی زمانیکه با دختر زیر دست میدم احساس میکنم دوست دارم او را در آغوشم بگیرم. از لمس دستان ظریف و کوچک لذت می برم یا دوست دارم صحبتم را طولانی کنم برای مدت بیشتری با چنین دختری هم صحبت شوم.در محل کارم دختر ریزنقشی روزنامه می آورد من همیشه با دیدن این دختر ناخود آگاه به قول 000setare
    لبخند به لب می شدم و از دیدن ظرافت اندام ایشان لذت می بردم یک بار با این دختر تصادفی برخورد کردم احساس لذت بخشی بود با چشمای متعجب به بالا نگاه کرد و از همین الان که دارم این مطالب را می نویسم از تصور چهره واندام اون دختر لبخند به لب میشم.لبخند از نوع رضایت و تحسین
    تصمیم دارم فعلا به ایشان بگویم قصد ازدواج ندارم و در این فرصت گزینه هایی دیگری را نیز بررسی کنم.
    ویرایش توسط alptakin : پنجشنبه 07 مرداد 95 در ساعت 16:56

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)