به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 اردیبهشت 97 [ 14:21]
    سطح
    21
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    26

تشکرشده 19 در 11 پست

Array

Question مرد بی مسئولیت!

با سلام
    خیلی ناراحتم و نمیدونم تا چه حد میتونم مشکلم رو خوب برسونم.
    حدود 2 سال پیش با آقایی آشنا شدم، ایشون خیلی ابراز علاقه میکردن و عنوان میکردن که درس خوندم و کار دارم و .... بارها از من شماره ی تماس خواستن اما من این کار رو انجام ندادم و رابطه مسکوت موند تا این که نهایتا شماره بین من و ایشون مبادله شد.
    بعدها متوجه شدم این شماره یه خط اعتباریه الکیه که به من داده و شماره ی اصلیشون نیست که شماره ی اصلیشون رو هم با یه ترفندی گرفتم چون ایشونم تنها شماره و شماره ی اصلی منو داشتن و این حق من هم بود. با این تبادل شماره ها ما فقط تماس داشتیم به صورت اس ام اس بعد هم زنگ زدن به هم تا این که طی رفتاری که این اقا از خودشون نشون دادن باز رابطه قطع شد. و بعدا گفتم اصلا یادم نمیاد فلان جمله رو گفته باشم و اگرم گفتم من باب شوخی بوده.

رفتارشون به هیچ عنوان با گفته هاشون همخوانی نداره، تضاد زیادی بین حرفاشون و حرفاشون با عملشون وجود داره.
    1. یادمه از زمان 2 سال پیش همیشه به من میگفت ماشینمو میخوام عوض کنم و فلان مدل رو بخرم (در حالی که اصلا به من مربوط نبود و مهم هم نبود) ولی تا الان همون آر دی یشمی که داشتن همونه و میگن توان تعویضشم ندارن! من برام سواله ایا من بهت میگفتم که ماشینتو عوض کن؟ یا میپرسیدم کی عوض میکنی؟ یا ... دلیل این دروغ بی دلیل چیه؟
    2. زمان اشنایی گفتن که مدرکشون لیسانسه و بعدها که دیدن من دانشجوی دکترام گفتن که ایشونم ارشدن و من نمیدونم که این امر صحت داره یا نه!!!
    3. همیشه میگه ما از اول همه چی دیدیم و پول داریم و درامد من خوبه و اینا بعد یه مدت میگه من نمیدونم ملت چطوری زن میگیرن تو 28 سالگی (خودش 30 سالشه، اما اینم مطمعن نیستم چون یه بار گفت متولد 66 هستم ولی تو شناسنامه م 65 زدن، یه ارم گفت نه کلا 66 هستم، دروغگو حافظه نداره!!!)
    3. چند روز پیش به من گفتن که فلان جا آپارتمان خریدم و قبلی رو هم فروختم به دوستم! میخوای بریم ببینیم! ولی گچ بری و ایناش مونده، منم فکر کردم کارگرا اونجا دارن کار میکنن چون ناتمومه فعلا گفتم باشه بریم ببینیم، راه که افتادن دیدم مسیر فرق کرد پرسیدم گفت میریم اپارتمان قبلی که به دوستم فروختم ولی کلید دست خودمه!!! این چه مدل فروختنه که واحد رو بفروشی ولی کلیدش دست خودت باشه!!! تازه با ورود به اپارتمان متوجه شدم که اونجا یه زیرو یه روتختی، یه لیدوکایین، یه کرم نرم کننده، یکی 2 تکه مبل راحتی به درد نخور، چنتا میز داغون وجود داره که ادعا مکینه برای دوستشه!!!! این ور اونورو دیدم و گفتم بریم دیگه حالا یکی چاره ای نداشته باشه مجبوره بیاد بشینه به پسندیدن من و شما نیست که نزاشتن و به زور رابطه میخواستن درسته کار بدون برگشتی نزاشتم انجام بده چون جیغ میزدم و واحدا خبردار میشدن اما خب یه کارایی انجام داد که نباید انجام میشد. از وقتی برگشتیم من سر این که اونجا کلی گرد و خاک و اشغال و اینا بود پوستم حساسیت گرفت و جوش زد چون نه تا حالا رابطه ی تماسی با کسی داشتم و نه به اون شرایط غیربهداشتی عادت دارم، با این که اتفاق خاصی نیافتاد اما وسواس باعث شد به صورت اورژانسی جلوگیری از بارداری داشته باشم که همین مصرف قرص اچ دی حالت تهوع شدید در من ایجاد کرد که مجبور شدم به متخصص زنان برم، خارشی هم که بابت شرایط غیربهداشتی داشتم مجددا باعث مراجعه ی من به متخصص زنان شد، و نهایتا باید به متخصص پوست مراجعه میکردم که این اقا اصلا خودشو متعهد نمیدونست که باعث این شرایط فیزیکی من ایشونن و موظفن برای پزشک همراهیم کنن!!! یه تعارف خشک و خالی کرد و همین! خودم رفتم به همه شون، موقعی هم که بهش گفتم دیگه با من تماس نگیر چون اعصابمو خورد میکنی راحت گفت "اکی بابای" اما فرداش یه بار زنگ زد که منم برنداشتم. چون از دید من ایشون یه ادم فوق العاده بی مسئولیته که منو صرفا برای خوش گذرونی میخواست نه بیشتر
    الان من راه های ارتباطیشون رو بلاک کردم، اما اگر احیانا با شماره ی دیگه ای زنگ زدن به نظرتون راه حل صحیح چیه؟
    مرسی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    سلام
    خانوم شما مطمئنی دانشجوی دکترا هستی؟
    رفتارتون دقیقا مثل دخترهای تازه به بلوغ رسیده و از همه جا بی خبر هست.
    خب این که معلومه اون طرف یه فرد بیکار و بیخوده که صرفا دنبال خانوم بازی و رابطه جنسی مجانی هست. شما هم یکی از ده ها موردش هستید.
    تموم کنید این بازی بچه گانه که اصلا در شان شما نیست و فقط براش یه عروسک برای ارضای نیازهاش و پر کردن وقتش هستید.
    شماره هاش رو بلاک کردید، اگر دیدید باز مزاحم میشه، فوری برید مخابرات و خط تون رو بدید کنترل که در صورت تکرار مزاحمتش قانونی باهاش برخورد کنید

3. 8 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

Ehsaan (یکشنبه 13 تیر 95), mohamad.reza164 (یکشنبه 13 تیر 95), sara 65 (یکشنبه 13 تیر 95), نیکیا (سه شنبه 15 تیر 95), نازنین2010 (سه شنبه 15 تیر 95), ZENDEGIBEHTAR (سه شنبه 15 تیر 95), ستاره زیبا (یکشنبه 13 تیر 95), شیدا. (دوشنبه 14 تیر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    خیلی ممنونم. دقیقا همین کار رو میکنم!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

بهترین کاری که بعد از اون همه ماجرا میتونستید انجام بدهید، حضور در همدردی و استفاده از تجارب و راهنمایی های دوستان همدردی بود.

به همدردی خوش اومدین

--------------

چند تا سوال برام پیش اومد:

1- اگر اون آقا هزینه های درمان شما رو پرداخت میکردن، به شخص با مسولیتی تبدیل میشدند و رابطه به خوبی و خوشی ادامه پیدا میکرد؟

2- هدفتون از این رابطه با آقا چی بوده؟ ازدواج؟ پر کردن تنهایی؟ دوستی ؟

3- تا جایی که من میدونم، انسان ها مثل گلها نیستن کا با گرد افشانی بارور بشوند. اگر اتفاق خاصی نیافتاده چرا نگران هستین؟

4- و ادامه اش جنبه نصحیت پیدا میکرد که نه سنم اجازه میداد و نه تحصیلاتم.

-----------------

هر چه سریعتر از این رابطه بیرون بیاید، حتی شده همه ضرر های مادی بر دوش خودتون بیافته.

برای خودتون ارزش قائل باشید

خداوند برای آفرینش جنس زن، بسیار زحمت کشیده.

برای آینده تون هدف تعیین کنید!

سپاس گذار

6. 2 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

نازنین2010 (سه شنبه 15 تیر 95), ZENDEGIBEHTAR (سه شنبه 15 تیر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.reza164 نمایش پست ها
    سلام

بهترین کاری که بعد از اون همه ماجرا میتونستید انجام بدهید، حضور در همدردی و استفاده از تجارب و راهنمایی های دوستان همدردی بود.

به همدردی خوش اومدین

--------------

چند تا سوال برام پیش اومد:

1- اگر اون آقا هزینه های درمان شما رو پرداخت میکردن، به شخص با مسولیتی تبدیل میشدند و رابطه به خوبی و خوشی ادامه پیدا میکرد؟

2- هدفتون از این رابطه با آقا چی بوده؟ ازدواج؟ پر کردن تنهایی؟ دوستی ؟

3- تا جایی که من میدونم، انسان ها مثل گلها نیستن کا با گرد افشانی بارور بشوند. اگر اتفاق خاصی نیافتاده چرا نگران هستین؟

4- و ادامه اش جنبه نصحیت پیدا میکرد که نه سنم اجازه میداد و نه تحصیلاتم.

-----------------

هر چه سریعتر از این رابطه بیرون بیاید، حتی شده همه ضرر های مادی بر دوش خودتون بیافته.

برای خودتون ارزش قائل باشید

خداوند برای آفرینش جنس زن، بسیار زحمت کشیده.

برای آینده تون هدف تعیین کنید!

سپاس گذار
    1. همراهی ایشون تو امر درمان (حداقل اومدنشون)یه گامی برای تایید مسئولیت پذیری میتونست باشه!!! و نیومدنشون نشون میده که حتی این واژه به گوششون هم نخورده!!!
    2. فکر نکنم توی صحبتام اشاره ای به دوستی کرده باشم چون در اینصورت تحصیلات،خونه،ماشین و ... ایشون اصلا ربطی به من پیدا نمیکرد!
    3. فکر میکنم مفهوم رو به خوبی رسونده باشم! و نیازی به توضیح واضحات نباشه
    4.خیلی ممنونم از نظراتتون

8. کاربر روبرو از پست مفید niazzz تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (یکشنبه 13 تیر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 فروردین 98 [ 11:41]
    سطح
    34
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 148
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    101

تشکرشده 52 در 17 پست

Array
    با سلام و احترام
    این چیزهایی که از اون آقا تعریف کردید دقیقا مصداق جمله زیر هست.

"در گذر زمان بعضی از آدم ها بزرگ نمی شوند، اسباب بازی هایشان بزرگ می شود و همچو کودک، بی تعهد خودخواهانه با همه چیز بازی می کنند با آدمها با زندگی و حتی با عشق ..."

آشنایی های غلط معمولا بر اساس موقعیت شروع می شود (پز دادن خونه، ماشین، مدرک و .... ) اون هایی که موقعیت عرضه می کنند برای آشنایی بدانید که آدم های حقیری هستند و شخصیت پوچ و توخالی دارند . یعنی موقعیت را مطرح می کنند برای جذب کردن چون جاذبه شخصیتی شون پایین هست.

به نظر منم همانطور که کاربر محترم بابک 1369 فرمودند در صورت تکرار مزاحمت قانونی باهاش برخورد کنید.

10. 2 کاربر از پست مفید Ehsaan تشکرکرده اند .

نیکیا (سه شنبه 15 تیر 95), ستاره زیبا (چهارشنبه 16 تیر 95)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,367 در 1,792 پست

Array

سلام

اون فرد مقصر وخطاکاره که سعی کرد یه دختر رو فریب بده وازش سواستفاده کنه.به سهم خودش مقصره

اما دلیل اصلی که فریب خوردی خودت هستی .ببین چه تفکری باعث شد این همه شناخت او رو با تاخیر بندازی وحتی الان هم منتظر باشی باهات بیاد پزشک ودرمان٬تا بهش مجدد امیدوار باشی

یه وعده اشتباه به خودت؛ وعده ازدواج احتمالی ونداشتن شناخت کافی از این قضیه.

هیچ‌وقت یک مرد نمیاد دختری رو که قبل ازدواج تونسته ازش سواستفاده کنه رو به عنوان یک همسر انتخاب کند.اون معدود مردهایی هم که در شرایطی خاص مثل دوستی های چندساله (که معمولا همکار یا همکلاس بودند)و استفاده های جنسی دختری رو برای همسری انتخاب کردند یا بعد ازدواج بسیار تحکم امیز اورو محدود کردند که کسی دیگه ازش سواستفاده نکنه و بیشتر ازدواجشون جنبه منت داشته.یا قید وبند انچنانی به زندگی مشترک نداشتند.این قضیه نتایج تایپیکهای زیادی بوده که ما توی این تالار از افراد شکست خورده دیدیم که خسته ودرمانده اومدن اینجا ونوشتند

مسدود کردن راههای ارتباطی او خوبه ولی کار اصلی اصلاح تفکر خودته.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.
    ویرایش توسط ammin : یکشنبه 13 تیر 95 در ساعت 21:17

12. 8 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

Ehsaan (یکشنبه 13 تیر 95), mohamad.reza164 (دوشنبه 14 تیر 95), saeeded (یکشنبه 13 تیر 95), نیکیا (سه شنبه 15 تیر 95), نازنین2010 (سه شنبه 15 تیر 95), ZENDEGIBEHTAR (سه شنبه 15 تیر 95), بابک 1369 (یکشنبه 13 تیر 95), ستاره زیبا (چهارشنبه 16 تیر 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام،

عموم مشاور ها توجه به کوچکترین علایم هشدار دهنده در مدت شناخت قبل از ازدواج را هشدار داده اند. تا کوچکترین نکته منفی توجه مارا جلب کند.

از طرفی پیشنهاد درگیر نشدن احساسات در زمان شناخت بسیار تاکید شده، تا این منابع هشدار به راحتی توسط عقل شناسایی بشه.

------------

اصولا پسرانی که به دنبال ازدواج هستن، از لحاظ رفتار، کردار، ظاهر و ... با پسرانی که به دنبال دوستی ( در بهترین حالت منظورمه) هستن، فرق های عمده ای دارند که به راحتی توسط دختران قابل شناسایی هست.

-----------
    خوشبختانه، دست این اقا برای شما رو شده.
    و شما نیز به شناخت و تجربه ای گرانبها دست پیدا کردید.
    اکثر ما وقتی به همدردی پناه اوردیم که یه جای راه رو اشتباه رفته بودیم.
    حضور در همدردی و استفاده از مقالات و تجارب افراد بوده که باعث شده به مفهوم و روش حقیقی زندگی دست پیدا کنیم. ( البته من که اول راه هستم)

شما هم این قضیه رو به فال نیک بگیرید. از گذشته تجربه های خوبی دارید که باهاشون میتونید اینده خوبی بسازید.

اون فرد رو فراموش کنید. اگر مجدد مزاحم شد حتما قاطعانه رفتار کنید و اگر ادامه داشت که حتما روش پیشنهادی دوستان رو پیگیری کنید.( معمولا بعضی پسرها، شکست در رد شدن خواسته هاشون رو نمیتونن بپذیرن و مجددا از طریقی دیگر اقدام میکنند. البته بعضی هم که شخصیت ضعیفی دارند، کلا دیگه بی خیال میشوند)

خوشبخت و پیروز باشید
    ----------

14. کاربر روبرو از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده است .

ستاره زیبا (چهارشنبه 16 تیر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    سلام
    بله من احساس میکنم که بی تجربگی و رفتار کورکورانه از خودم بوده و بیشتر خودم مقصرم که هرگز تلاش نکردم حقیقت و دروغ رو کشف کنم و به حرفای ضد و نقیضی که میشنیدم اکتفا میکردم. به خودم زحمت ندادم کاملا صریح هدفشو بپرسم و اگر اونی نبود که باب میلم بود تمام کنم. فریب سرزبون داری افراد رو خوردن در حالی که هیچی نیستن! برام تجربه ی گرانبهایی بود. باید متوجه میشدم اونی که برای یه تماس تلفنی دست دست میکنه، حرفای منو همیشه از زاویه ی "احتما دروغ داره" میسنجه چون خودش بهتر از هر کسی به دروغ بودن حرفاش واقف بود، ناراحتی و آبرو و درد و بیماری و آینده و ... من براش مهم نیست، مدت ها میتونه بدون من بودن رو راحت و با بیخیالی بگذرونه، همیشه خودش و نیازهاش کانون توجهش هست، و.... نمیتونه همراه من تو زندگی باشه. متاسفانه خیلی راحت قول ظاهر رو خوردم، اصلا به عمق و ژرفای شخصیت و زندگیش توجه نکردم. اما ممنونم از شما عزیزانی که کمکم کردید با صحبت های شیوا و رساتون. خدمتتون عرض کنم که این فرد نه خیر هیچ تلاشی برای برقراری تماس نکردن خوشبختانه و فعلا تا به امروز که من تمام مسیرهای ارتباطی رو بلاک کردم خبری ازش نیست خدا رو شکر. متاسفم برای خودم و امثال خودم که صرفا و صرفا اضهارات بیانی یکی فرد رو ملاک قرار میدیم و تلاش نمیکینم که حقیقت رو خودمون کشف کنیم. من حتی مدرک تحصیلی ایشون رو ندیدم حتی یه کارت ملی یا شناسنامه که لااقل بدونم اصلا سنش درسته! یا مجرده!!! الان که حرفاش و رفتاراشو مرور میکنم با دوستم، شک دارم که مجرد بوده باشه، 30 سالش بوده،یا اصلا تحصیلات دانشگاهی داشته، من محل کارشو جدیدا دوستم کشف کرده که نه یه شرکت بزرگ که خودش ادعا میکرد که یه مغازه ای تو یه پاساژ بوده که از این شرکتهای قارچی که یه سری کار الکی و اسانسوری و تابلوهای برقی توش انجام میدن!!! اصلا نمیدونم چم شده بود، شاید از بیان منظورم قاصر باشم ولی باور کنید انگار هیچی دست خودم نبود، هیچی ازش نخواستم، یه کارت ملی،یه شناسنامه، یه مدرک تحصیلی، ادرس محل کار، ادرس دقیق خونه (یه محوطه ای رو فقط اسم برد که احتمالا همونم دروغ بوده)، یه شماره ی ثابت، شماره ی همون شرکتی که ادعا میکرد، شماره ی خونه شون، پروانه ش و . . . هیچی نخواستم!!! چه طور به صرفا حرف و یه شماره ی اعتباری اعتماد کردم!!! الان دوست من که همسنمه هم رشتمه و تو یه سطح تحصیلاتی هم هستیم راحت تونسته ادرس همون مغازه و شرکت من دراورده، عکس مادر و خواهرش، شماره ی اصلیش، و... رو پیدا کنه و خیلی به من میگه نمیتونه هرگز برات مشکلی ایجاد کنه چون مکانشو فهمیدیم و راحت شکایت میکنیم ازش. فقط اگر مزاحمت شد روزی بهش اولتیماتوم بده که من با این اطلاعات خیلی راحت پامو میزارم کلانتری و شکایت میکنم ازت پس راتو بگیر و برو. متاسفم برای خودم و ممنونم از شما عزیزان.
    ویرایش توسط niazzz : سه شنبه 15 تیر 95 در ساعت 11:47

16. کاربر روبرو از پست مفید niazzz تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (سه شنبه 15 تیر 95)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

ببخشید اینقدر صریح می نویسم ...

شما همچین ریلکس می نویسید که انگار ایشون شما را بردن یه رستوران غذاش کمی شور بوده و حالا ناراحتید !!

این آقا شما را برده به یک خوک دونی .... بهتون دست درازی کرده (ظاهرا خیلی هم براتون مهم نیست)
    بعد می گی من جوش زدم منو نبرد دکتر؟ الان ناراحتیت از همینه ؟؟؟ !!!

می بردت دکتر مشکل حل بود؟

اون خونه ای که شما را بردن، آپارتمان مشترکش با دوستاش هست که طعمه هاشون و زنهای خیابونی را می برن

می دونی کجا رفتی و باهات چیکار کردن؟؟؟؟؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

18. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

نازنین2010 (سه شنبه 15 تیر 95)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)