سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
مشکل من اینه که کلی کار دارم که انجام بدم اما تقریبا هیچ کاری انجام نمیدم، کلی هدف تعیین کردم برای خودم اما به هیچ کدومشون نمیرسم. خیلی پراکنده و گهگاهی و نیمه کاره کارهامو انجام میدم
دلیلش هم اینطور که فکر میکنم، نبود برنامه‌ریزی و بی حوصلگی هست که برای هیچ کدومشون هم راه حلی ندارم.
خیلی کارا میخوام انجام بدم اما برنامه ای ندارم که چطور انجامشون بدم یا برنامه‌ریزی ای که کمکم کنه به همه کارام یا حداقل به مهمتریناشون برسم.
درمورد بی حوصلگی هم حس انجام کارامو ندارم، خییییلی دلم میخواد به اهدافم برسم اما حس انجامشون رو ندارم و به فرداها یا زمانی که شرایط مهیا بشه میاندازم. حتی مقاله ها و جواب های های طولانی همین تاپیک ها رو هم حوصلم نمیکشه بخونم و ادرس هاشونو سیو میکنم تا بعدا بخونمو به بعد موکولشون میکنم. برای مثال خیلی وقت ها که میخوام قدمی برای انجام یکی از کارام بردارم یهو دست از کار میکشم و میرم یه چیزی بخورم یا یذره بازی کنم یا فیلم ببینمو خلاصه کاری که خیلی دوست دارم انجام بدم رو انجام ندم و به کارهای سطحی و غیرضروری بپردازم.
خیلی مشکلات دارم که باید حلشون کنم اما فکر میکنم این موضوع مهمترین مشکله و تا حل نشه مشکلات دیگه هم هرگز حل نخواهند شد.