به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 خرداد 95 [ 18:02]
    سطح
    33
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 104
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array

مدارک نشون میده شوهرم بهم خیانت میکنه ولی زیر بار نمیره.دختره هم انکار میکنه

سلام
    دوروزه زندگیم جهنمه.من چندی پیش از رو.کنجکاوی تلگرام شوهرم.رو هک کردم و نسخه شو تو گوشی خودمم گذاشتم.برحسب اتفاق چندشب پیش ک همسرم پیش پسر خاله مجردش برا امتحان ترم رفته بود متوجه شدم از تلگرام همسرم ب دختره پیشنهاد دوستی داده شده متاسفانه خریت کردم سریع زنگ زدم شوهرم و همه چیرو گفتم و ازش توضیح خاستم ولی نگفتم چطور فهمیدم.اونم هزار قران و قسم ک پسر خالش نتش تموم شده از گوشی همسرمداستفاده کرده.ب دختره زنگ زدم ولی مشغول بود همزمان گوشی همسرمم مشغول بود بعدش ک دوباره زنگ زدم اونم گفت شوهر منو.نمیشناسسه و طرف صحبتش پسر خاله ش بوده.الان نمیدونم چیکار کنم بدجور داغونم از طرز نوشتن پیاما مشکوک ب همسرم هستم چون با طرز صحبتش همخونی داره.بعدش قرار بود برام اثبات کنه ولی صبحش خودشو زد بخاب و نیومد دنبالم هرچی هم زنگ زدم همش میگفت بیخود کردم بهش شک کردم.منم ب باباش زنگ زدم و جریان رو گفتم و گفتم اگه پسرش برام اثبات نکنه میرم دادگاه.از طرفی شوهرم چون نمایشگاه داشت باید میرفت ی شهر دیگه همون روز.ولی با اینحال از تلگرام متوجه شدم شوهرمم قصد جدایی داره و داره با خونوادش درموردش حرف میزنه.بخدا دارم روانی میشم من چهدخاکی ب سرم بگیرم.اون دختره تلگرام شوهرم رو هک کرده ولی مشکوکم بهش.دوباره ب دختره زنگ زدم میگفت اصلا همیچین چیزی صحت نداره.تورو خدا راهنماییم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 آبان 00 [ 11:30]
    سطح
    62
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 160
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6

تشکرشده 113 در 56 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط henma نمایش پست ها
    سلام
    دوروزه زندگیم جهنمه.من چندی پیش از رو.کنجکاوی تلگرام شوهرم.رو هک کردم و نسخه شو تو گوشی خودمم گذاشتم.برحسب اتفاق چندشب پیش ک همسرم پیش پسر خاله مجردش برا امتحان ترم رفته بود متوجه شدم از تلگرام همسرم ب دختره پیشنهاد دوستی داده شده متاسفانه خریت کردم سریع زنگ زدم شوهرم و همه چیرو گفتم و ازش توضیح خاستم ولی نگفتم چطور فهمیدم.اونم هزار قران و قسم ک پسر خالش نتش تموم شده از گوشی همسرمداستفاده کرده.ب دختره زنگ زدم ولی مشغول بود همزمان گوشی همسرمم مشغول بود بعدش ک دوباره زنگ زدم اونم گفت شوهر منو.نمیشناسسه و طرف صحبتش پسر خاله ش بوده.الان نمیدونم چیکار کنم بدجور داغونم از طرز نوشتن پیاما مشکوک ب همسرم هستم چون با طرز صحبتش همخونی داره.بعدش قرار بود برام اثبات کنه ولی صبحش خودشو زد بخاب و نیومد دنبالم هرچی هم زنگ زدم همش میگفت بیخود کردم بهش شک کردم.منم ب باباش زنگ زدم و جریان رو گفتم و گفتم اگه پسرش برام اثبات نکنه میرم دادگاه.از طرفی شوهرم چون نمایشگاه داشت باید میرفت ی شهر دیگه همون روز.ولی با اینحال از تلگرام متوجه شدم شوهرمم قصد جدایی داره و داره با خونوادش درموردش حرف میزنه.بخدا دارم روانی میشم من چهدخاکی ب سرم بگیرم.اون دختره تلگرام شوهرم رو هک کرده ولی مشکوکم بهش.دوباره ب دختره زنگ زدم میگفت اصلا همیچین چیزی صحت نداره.تورو خدا راهنماییم کنید
    سلام، شايد همسرتون راست ميگن و نگرانيتون بى مورده، اى كاش به پدرشوهرتون نميگفتين. من هم درگير خيانت همسرم هستم ولى نميتونم مدركى پيدا كنم، ميشه بگين چطورى تلگرام همسرتون رو هك كردين؟! خيلى نياز دارم به يه مدرك، لطفا كمكم كنين

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    برای هک تلگرام باید گوشیش دستت باشه واسه چند دقیقه.الان چیکار کنم ب دختره پیام دادم ولی هنوز جوابم رو نداده.چطور ازش بپرسم ک واقعیت رو بگه؟از همه خواهش میکنم جواب بدن وقتم خیلی کمه

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 10:44]
    سطح
    44
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 198
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 319 در 122 پست

Array
    یه شک بی مورد و یه قضاوت عجولانه زندگیتو به باد داد.

کلکسیون اشتباهات شما:
    تجاوز به حریم خصوصی همسرتون با هک کردن تلگرامش
    تجسس و کنجکاوی و فضولی در موبایلش که حریم شخصیش محسوب میشه
    بی اعتمادی
    قضاوت عجولانه
    تماس با پدرشوهرتون و ریختن آبروی شوهرتون

والا منم بودم دیگه علاقه ای به ادامه این زندگی نداشتم. همون گزینه اول و هک کردن تلگرام و تجاوز به حریم خصوصیش بهترین دلیل برای سرد شدن و تمایل به طلاق هست.
    ویرایش توسط سوشیانت2 : جمعه 28 خرداد 95 در ساعت 05:20

5. 9 کاربر از پست مفید سوشیانت2 تشکرکرده اند .

abs (شنبه 29 خرداد 95), alireza198 (جمعه 28 خرداد 95), Eram (شنبه 29 خرداد 95), fahimeh.a (شنبه 29 خرداد 95), saeeded (جمعه 28 خرداد 95), نیکیا (جمعه 28 خرداد 95), بانوی آفتاب (شنبه 29 خرداد 95), سمیراه (سه شنبه 08 تیر 95), ستاره زیبا (شنبه 29 خرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 فروردین 96 [ 01:27]
    سطح
    14
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    3

تشکرشده 29 در 19 پست

Array
    سلام عزيزم خيلي عجولانه تصميم گرفتي نبايد بلافاصله به همسرت زنگ ميزدي زنگ زدن به پدر شوهرت اشتباه دوم بود به نظرم من الان هيچ واكنشي نشون نده به همسرت بگو احتمالا اشتباه كردي و ازش معذرت خواهي كن و صبر كن ببين دوباره به هم پيغام ميدن يا نه اگه دوباره پيغام دادن بازم عجول نباش حداقل يك ماه صبر كن و همه پيغامها رو چك كن البته اينكه تلگرام شوهرت و هك كردي از نظر اخلاقي كار درستي نيست ولي حالا كه شك داري عجول نباش نزار بفهمه كه تلگرامش و هك كردي اونوقت شماره شو عوض ميكنه فقط صبر صبر صبر

7. کاربر روبرو از پست مفید اسرين٨٥ تشکرکرده است .

بانوی آفتاب (شنبه 29 خرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 تیر 97 [ 23:45]
    سطح
    41
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    77

تشکرشده 116 در 61 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    هک تلگرام از لحاظ قانونی جرم هست و مجازات داره جریمه اش از پنج نیلیون به بالا و حبس اون از 91 روز الی 5 سال هست

به هیچ عنوان همسرتون نفهمه که تلگرامشو هک کردی چون میتونه علیه شما در دادگاه استفاده کنه

پیشنهاد من به شما اینه که بالفرض که همسر شما هم به دختری پیشنهاد دوستی داده باشه و این اشتباه رو مرتکب شده باشه شما واقعا میخایین جا رو برای رقیب باز کنید و زندگیتون رو خراب کنید

بهتره ک از همسرت عدر خواهی کنی و اون نسخه تلگرامشو از رو گوشیت حدف کنی که بیشتر ازین اعصابت داغون نشه قدم بعدی هم این که محبتت رو نسبت به همسرت دوبرابر کنی
    موفق باشی

9. 6 کاربر از پست مفید masamasa تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (جمعه 28 خرداد 95), fahimeh.a (شنبه 29 خرداد 95), skyzare (جمعه 28 خرداد 95), مهرآیین (جمعه 28 خرداد 95), بانوی آفتاب (شنبه 29 خرداد 95), ستاره زیبا (شنبه 29 خرداد 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    فرض کن اثبات شدک
    که شوهرت بهت خیانت کرده اون دختره را عاشقانه دوست داره ودختره هم اوکی داده
    می خوای چی کار کنی ؟
    1-ازش طلاق می گیری ؟ خب صد البته اگه که فرض بالا درست باشه شوهرت و دختره از خداشون هست که پاتو بکشی کنار
    2-به دست و پای شوهرت می افتی که :نه تو را به خدا نرو بیا ،با من زندگی کن ،من خیلی دوست دارم ،طلاق بگیرم بدبخت میشم و....

ببین اگه دنبال اثبات خیانت شوهرت باشی ممکنه نهایتا مجبور شی یکی از گزینه های بالا را انتخاب کنی پس بهت پیشنهاد میدم دیگه پیگیر این قضیه نباش و پرونده اش را ببند و تلگرام شوهرت را پاک کن یه جوری قضیه را ماست مالی کن وتمومش کن وعاشقانه با شوهرت رفتار کن که شوهرت غیر از تو به کس دیگه ای فکر نکنه
    خدایا کمکم کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد

11. 5 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

alireza198 (جمعه 28 خرداد 95), fahimeh.a (شنبه 29 خرداد 95), tavalode arezoo (جمعه 28 خرداد 95), بانوی آفتاب (شنبه 29 خرداد 95), ستاره زیبا (شنبه 29 خرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    از همه بخاطر جوابتون ممنونم.اینکه همسرم میدونه تلگرانش رودهک کردم یادنهدنمیدونم.ولی حدس میزنم خبر دار شده باشه.چون دختره شوهرم رو بلاک کرده و بعد ازینکه دیروز خودمدبا اون دختره حرف زدم همش جواب سر بالا میداد میگفت طرفش شوهرم نبوده بلکه پسر خالش بوده ولی حرفاش اطمینان بخش نبود بعدشم دخترهدخودمم بلاک کرده.اره اشتباه کردم بدجور اشتباه کردم اینکه خودم رو لو دادم ولی اون موقع شب مغزم قفل شدهدبود هیچی حالیم نبود.الانم شوهرم ازم بیخبره. بنظرتون اگه فهمیده من هکش کردم پس چرا تلگرامش رو درست نکرده؟میتونهدخیلی راحت ارتباط منو با تلگرامش قط کنه ولی هنوز اینکارو نکرده.خیلی حس و حال بدی دارم.خواهش میکنم راهنماییم کنید ک چطور رفتار کنم.واینکه همسرم چرا تلاشی واسه اثبات بی گناهیش نکرد؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 فروردین 96 [ 01:27]
    سطح
    14
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    3

تشکرشده 29 در 19 پست

Array
    سلام عزيزم براي اثبات بيگناهيش از نظر خودت بايد چه كار كنه؟قتل كه نكرده مگه نمي گي باهاشون صحبت كردي و انكار كرده خوب كافيه ديگه .به نظرم بهش زنگ بزن و معذرت خواهي كن نبايد به پدرشوهرت زنگ ميزدي غرور همسرت و ممكنه جلو خانوادش شكسته باشي

14. 2 کاربر از پست مفید اسرين٨٥ تشکرکرده اند .

maryam240 (شنبه 12 تیر 95), ستاره زیبا (شنبه 29 خرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 22 در 10 پست

Array
    الان خونواده شوهرم میخان رضایت بدن به جدایی منو شوهرم از حرفاشون متوجه شدم.اخه شوهرم همیشه بخاطر باباش از جدایی عارش میومد و چند بار ک بحثش پیش اومد میگفت من ابرومو نمیبرم و باعث ناراحتی خونوادم نمیشم.از قضا خواهرش با پدرش صحبت کرده طی پیامی تو تلگرام به همسرم گفته که پدرش صحبت کرده و قانعش کرده هر تصمیمی شوهر م صلاح دونست بگیره و حمایتشم بکنن.دیگه نمیدونم ولی چیزی که مشخصه اینه که الان اونا ادعاشون میشه.پس حتما خبریه که راضی شدن حتمادشوهرم ب زندگی با من ناراضی هست.منم فردادمیرم پیش وکیل فقط.نمیدونم با اینکه با همسرم در ارتباط نیستم به گوشش برسونم یا نه؟اخه ابجیم میگفت زنگ بزنه شوهرم بگه چه اتفاقی افتاده که من انقدر بهم ریخته و عصبی هستم ولی نمیدونم اینکار درسته یانه؟لطفا راهنماییم کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)