سلام دوستان لطفا کمک کنید. چیکار کنم
من 28 و شوهرم 30 سالشه. حدودا 2 ساله ازدواج کردیم. رابطه م با شوهرم فکر میکردم خیلی خوب باشه. با هم مشکلی نداریم خیلی با هم دوستیم و معمولا دعوا نداریم یا خیلی منطقی حلش میکنیم . قبلا وقتی شوهرم کار اشتباهی میکرد باهاش صحبت میکردم احساس و نظر واقعی و هرچی تو دلم داشت اتفاق میافتاد بهش میگفتم. حدود 2 هفته س خیلی فیلم پورنو میبینه . من اتفاقی توی گوشیش دیدم و از اون روز حساس شدم تقریبا هرروز گوشیش رو بدون اینکه بفهمم چک میکردم ببینم چه تاریخ و ساعتایی از روی کانال های تلگرام دانلود میکرده. وقتی میدیدم دقیقا وقتی من اون طرف روی مبل نشستم تا توی آشپرخونه دارم جون میکنم یا خوابم میبره داشته فیلم نگاه میکرده. اعصابم خیلی بهم ریخته دیگه از بغض نمیتونم نفس بکشم. تا یه هفته به روش نیاوردم ولی بعدش نشستم باهاش حرف زدم گفتم من اتفاقی یه شب که خواب بودم نصف شب چشمامو باز کردم دیدم داری فیلم میبینی داری عادت میکنی و این فیلما فلانه و بهمانه و ... اول زیر بار نرفت و بعد قبول کرد. یه روز ندید دوباره از فرداش تا من دو سه ساعت تنهاش گذاشتم دوباره شروع کرد.
داغونم احساس میکنم دارم خرد میشم به نظرم اینم یه جور خیانته .
مجرد که بوده بعدش من دیدم توی کامپیوترش پر بود همه را پاک کردم. ولی تا حالا سابقه نداشته آخه در عرض یک ساعت 7 -8 تا فیلم پورنو ببینه . ولی فکر نکنم خودارضایی و اینا داشته باشه. رابطمونم با هم خوبه من از نظر اندام و قیافه هم سرترم هم ایده آل ولی نمیدونم چرا داره اینطوری میکنه.
نمیدونم باید عکس العملم چی باشه. تو این دو هفته خیلی کمتر بهم محل میده. ما که قبلا هرشب با هم حرف میزدیم حالا ساعت ها سرش تو گوشیشه . میترسم اعتیاد پیدا کنه به دیدنشو زندیگیمون داغون شه.
خواهش میکنم همه چه آقایون چه خانما جواب بدند این طبیعیه بعد ازدواج؟ دیلیلش چیه. چیکار کنم