به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 09 شهریور 97 [ 14:52]
    سطح
    36
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 90
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    150

تشکرشده 47 در 27 پست

Array

6 با این حرفایی که مشاورم میگه آیا واقعا زندگیم درست میشه ومنتظر شوهرم بمونم ؟

سلام به همه دوستان همدردی,ماه مبارک رمضان را به همگی تبریک عرض میکنم,در این شبها و روزهای روشن من را از دعای خیرتان محروم نفرمایین,

تاپیکی که قبلا زدم:۵ماهه شوهرم ترکم کرده تورو خدا کمکم کنید زندگیم داره از هم میپاشه,
    خلاصه ای از گذشتم:الان حدود هشت ماهه شوهرم ترکم کرده و هر چقدر سعی میکنم ...سر کار و خانواده شوهرم و رابطه جنسیمون مشکل داریم,
    الان چهار جلسه هست دارم میرم مشاوره,مشاورم بهم میگه شوهرت تو رو دوست داره اگر نمیخواستت تو این هشت ماه اقدام میکرد برای طلاق,مرد اگه بزنه سیم آخر دیگه زده و کسی جلودارش نیست,من هرچی میگم اون به خاطر مهریه کاری نمیکنه و الان منتظر که رای های مهریه و نفقه و شکایت کیفری صادر بشه بعد اقدام کنه ولی مشاورم میگه وقتی شوهرت تو جلسه دادگاه بهت میگه ازت متنفر نیستم و فقط دوست ندارم تو زندگیمون دعوا باشه یعنی دوستت داره و بعد از شش ماه دوری اگه دوستت نداشت خیلی راحت میگفت دوستت ندارم,پس دوستت داره,من باور نمیکنم!
    من گفتم وقتی شوهرم تو اتوبوس شروع کرد با من دعوا کردن و اصلا اجازه نداد من حرف بزنم و پا گذاشت به فرار چه دوست داشتنیه؟؟؟؟؟مشاورم گفت اون میخواد خودشو اقتدارشو بهت ثابت کنه میخواد بگه من قدرت دارم,اگه دوستت نداشت لزومی نداره اصلا باهات حرف بزنه چون مردان اگر به کسی میل نداشته باشن اصلا طرفش نمیرن,منم گفتم آخه این چجور دوست داشتنیه؟گفت اون الان تحت تاثیر خانواده ای نادانه مخصوصا مادرش و برادر کوچکش و بهش اجازه نمیدن که خودش تصمیم بگیره,اون الان مث ی گنجشکی که محکم خورده باشه به دیوار منگ منگه و نمیدونه چکار داره میکنه,
    به من گفت برو مهریتو به حالت تعلیق در بیار و به دادگاه هم بگو که بهش خبر بدن که پرونده مهریه از سمت زنت بسته شده,با این کار فشار مهریه از همسرت برداشته میشه,
    دوستان الان همه پرونده هام مهریه و نفقم زیر نظر ی قاضیه به نظرتون اگر برم بگم اینجوریکنید و مشاورم گفته با توجه به اینکه شوهرم اومده گفته زنم مشکل روحی داره و یه نامه صوری و الکی از اون مشاوری که اوایل قهرمون باهم رفتیم گرفته ,روی پرونده نفقم ثاثیری نداره؟قاضی نمیگه چرا رفتی مشاوره؟
    و سوال دوم :با این کارم شوهرم فکر نمیکنه دارم التماسشو میکنم و اویزونشم؟دوست دارم عزت نفسم حفظ بشه,
    و مشاور گفت صبر کن چند جلسه دیگه به شوهرت زنگ میزنم که بیاد مشاوره,به نظرتون میاد؟اگه نیاد یعنی قصدش طلاقه؟
    به نظرتون اگه تا الان همسرم کاری نکرده نمیخواد ی کاری کنه تا من مهرمو ببخشمو مفت و مجانی طلاقم بده؟مشاورم میگفت حتی اگر مهرتو ببخشی اون طلاقت نمیده و برمیگرده دوستت داره,اون داره اقتدارشو ترمیم میکنه و تو غار تنهاییش فرو رفته باید صبر کنی,
    به نظرتون حرفاش درسته؟به رفتن به مشاوره ادامه بدم؟به حرفاش و راهکاراش عمل کنم؟
    از مردان سایت خواهش میکنم راهنماییم کنید ایا حرفاش در مورد مردان درسته؟
    از مدیر سایت هم عاجزانه تمنا میکنم از راهنماییهاشون منو بی نصیب نذارن و کمکم کنید,
    با تشکر و سپاس فراوان

یا مهدی ادرکنی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    150

تشکرشده 47 در 27 پست

Array
    کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 بهمن 96 [ 16:18]
    سطح
    27
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 73
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    70

تشکرشده 62 در 22 پست

Array
    دوست عزیز من بیشتر با خودت موافقم تا با نظرات مشاور
    من تایپک قبلتو نخوندم و نمیتونم نظر کاملی بدم ایا شما هنوز حسی به شوهرتون دارین؟؟
    و اینکه شوهرتون چرا این کارهاشو میکنه منم فک نیکنم به خاطر مهریشه ولی در کل باهاش صحبت کن ببین چی میخاد خودتو یا نه به خاطر مهریه یا میتونی یه دوست یا اشنارو بفرستی ببینی مزه زبونش چیه ؟اینطوری بهتر تصمیم میگیری
    راستی به تایپیک منم یه سر بزن ممنون

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    150

تشکرشده 47 در 27 پست

Array
    سلام خوبین دوستان ؟با مشاورم باز حرف زدیم و مشاور به شوهرم زنگ زد وازش خواست بیاد مشاوره ولی شوهرم اصلا قبول نکرد و کلی دروغ علیه من گفت و آخرش به مشاور گفت دیگه بهم زنگ نزنید این زندگی برای من تموم شده است,و قط کرد,مشاورم تا چند دقیقه خیلی توی شوک د و گفت چرا اینقد داد زد؟چرا اینقد عصبی بود؟من که یه ادم غریبه بودم چرا اینقد بد برخورد کرد؟
    خلاصه اخرش مشاورم گفت این زندگی ادامه دادنش اصلا به صلاحت نیست و اصلا برنگرد به این زندگی,
    به مشاور گفتم چرا یدفه ۱۸۰درجه حرفتونو عوض کردین؟گفت چون من فکر نمیکردم به این شدت باشه و وقتی باهاش حرف زدم تقریبا شناختمش,این مرد لیاقت تورو نداره,لیخیالش شو,
    دوستان عزیز به نظر شما چی؟بیخیال این زندگی بشم؟به فکر طلاق باشم؟دیگه واسطه نفرستم؟دیگه منتظرش نباشم؟از مدیر سایت خواهش میکنم راهنماییم کنید به خدا دیگه خسته شدم ,واقعا بلاتکلیفم؟دودلم یکی کمکم کنه بگه آیا خوبه فرمانه بسیجمونو واسطه کنم؟ایا خوبه باز اقدام کنم؟به نظرتون بیش از حد التماس نکردم؟به نظرتون شخقیتم و عزت نفسمو له نمیکنم؟بگین چکار کنم؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    عجله نکن مگه می خوای به کجا برسی؟

مهریه ات را به حالت تعویق در اوردی خوب 2-3 ماه صبر کن ببین می خواد چی کار کنه

یه مدت بزار تو ارامش فکر کنه بزار بدون ترس از مهریه و.... تصمیم بگیره بهش زنگ نزن کسی ار واسطه نکن که باهاش حرف بزنه فقط صبر صبر صبر کن

من تاپیک قبلی شمارا خواندم
    به نظر من شما نقش اصلی را در مشکلات به وجود امده داشتی
    خدایا کمکم کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد

6. 2 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

یاصاحب زمان ادرکنی (جمعه 28 خرداد 95), ستاره زیبا (چهارشنبه 26 خرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 خرداد 96 [ 00:08]
    سطح
    51
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 57
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    312

تشکرشده 273 در 107 پست

Array
    عزیزم ظاهرا شما خیلی عجولی و از این شخصیت ها هستی که تو دعوا طرف رو مجبور میکنی راجع به مشکل حرف بزنه تا مشکل حل بشه. تحمل نمیکنی تا آبها از آسیاب بیفته و فرصت مناسب پدید بیاد. همین عدم صبر و تحمل شما باعث بوجود امدن و تشدید مشکلات شما شده. از نوشته هاتون هم مشخصه گاهی در جایکه نباید شخصیت خودتو له میکنی و قدم پیش میگذاری و اعصاب طرف مقابلت رو داغوون میکنی.(اشاره م به روبرو شدنت با پدر شوهر و همسرت در اتوبوس یا بیرون بود. چه لزومی داشت انقدر حرف بزنی و کشش بدی تا همسرت تو خیابون ازت فرار کنه. برای خودت احترام قائل شو) کمی روی خودت کار.
    راستش رو بخوای من از خوندن رفتارهایی که برای حل مشکلت میکردی اعصابم به هم میریخت و تعجب مییکردم چرا باید یه خانم اینطور رفتار کنه!!!!!
    عزیزم میدانم هدفت اصلاح رابطه و برگشت همسرت و زندگیتون بود، اما بنده به شخصه فکر میکنم شما درصد زیادی خودت مقصری!
    در مورد ارتباط موثر هرچه کتاب و سی دی و سخنرانی و ... میتونی پیدا کن مطالع کن و عملی کن.
    دوباره تاپیک هات رو بخون و پیدا کن چطور برخورد اشتباه میکردی!
    از گفتگو برای حل مشکلت شروع میکردی و اغلب با نفرین طرف مقابل تمومش میکردی...

8. 2 کاربر از پست مفید Shadi2 تشکرکرده اند .

یاصاحب زمان ادرکنی (پنجشنبه 27 خرداد 95), ستاره زیبا (چهارشنبه 26 خرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    150

تشکرشده 47 در 27 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین2010 نمایش پست ها
    عجله نکن مگه می خوای به کجا برسی؟

مهریه ات را به حالت تعویق در اوردی خوب 2-3 ماه صبر کن ببین می خواد چی کار کنه

یه مدت بزار تو ارامش فکر کنه بزار بدون ترس از مهریه و.... تصمیم بگیره بهش زنگ نزن کسی ار واسطه نکن که باهاش حرف بزنه فقط صبر صبر صبر کن

من تاپیک قبلی شمارا خواندم
    به نظر من شما نقش اصلی را در مشکلات به وجود امده داشتی
    سلام عزیزم مرسی از راهنماییت,من الان مهریمو به حالت تعویق در نیوردم چون شوهرم اعسار زده و دادگاه رای داد که ۴ماهی ی سکه بده الان شوهرم رفته اعتراض زده و فعلا پرونده مهریه ام به حالت اجرایی نرسیده,از این رو به حالت معلقه,
    من اگر صبر کنم و اصلا نرم طرف شوهرم و واسطه نفرستم و وقتی مهریه ام به مرحله اجرایی رسید نرم اجراییه بزنم شوهرم برمیگرده؟؟؟؟؟
    به نظرتون کسی که بگه این زندگی برای من تموم شده است واقعا براش تموم شده است؟واقعا دیگه دوستم نداره, که الان هشت ماهه دیگه داره میشه نه ماه که اصلا حتی یک بار هم نه منطقی نه احساسی باهم حرف نزدیم,این نشون دهندهی چیه پس؟؟؟؟؟؟
    یعنی شما میگی با صبر کردن من نابود نمیشم؟جوونیم هدر نمیره؟وافعا خسته شدم خسته,

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi2 نمایش پست ها
    عزیزم ظاهرا شما خیلی عجولی و از این شخصیت ها هستی که تو دعوا طرف رو مجبور میکنی راجع به مشکل حرف بزنه تا مشکل حل بشه. تحمل نمیکنی تا آبها از آسیاب بیفته و فرصت مناسب پدید بیاد. همین عدم صبر و تحمل شما باعث بوجود امدن و تشدید مشکلات شما شده. از نوشته هاتون هم مشخصه گاهی در جایکه نباید شخصیت خودتو له میکنی و قدم پیش میگذاری و اعصاب طرف مقابلت رو داغوون میکنی.(اشاره م به روبرو شدنت با پدر شوهر و همسرت در اتوبوس یا بیرون بود. چه لزومی داشت انقدر حرف بزنی و کشش بدی تا همسرت تو خیابون ازت فرار کنه. برای خودت احترام قائل شو) کمی روی خودت کار.
    راستش رو بخوای من از خوندن رفتارهایی که برای حل مشکلت میکردی اعصابم به هم میریخت و تعجب مییکردم چرا باید یه خانم اینطور رفتار کنه!!!!!
    عزیزم میدانم هدفت اصلاح رابطه و برگشت همسرت و زندگیتون بود، اما بنده به شخصه فکر میکنم شما درصد زیادی خودت مقصری!
    در مورد ارتباط موثر هرچه کتاب و سی دی و سخنرانی و ... میتونی پیدا کن مطالع کن و عملی کن.
    دوباره تاپیک هات رو بخون و پیدا کن چطور برخورد اشتباه میکردی!
    از گفتگو برای حل مشکلت شروع میکردی و اغلب با نفرین طرف مقابل تمومش میکردی...

سلام ممنونم از پاسختون,من اگر صبر کنم و واسطه نفرستم اصلا طرف شوهرم نرم اون برمیگرده؟؟؟؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 07 اسفند 95 [ 13:08]
    سطح
    2
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    سلام عزیزم. من به تازگی عضو این سایت شدم . قبلا به عنوان خواننده خاموش مطالبتو میخوندم و واقعا ناراحت شدم. انشاالله خداوند زندگی پر از برکت و خیر نصیبت کنه.نمیدونم الان در چه حالی هستی امیدوارم نگرانی هایت کمتر شده باشه. من چندین بار تلاش کردم عضو سایت بشم اما نشد و ایمیلم قبول نمیشد دوباره ایمیل درست کردم که عضو بشم و مدتی هم طول کشید که برام کد فعالسازی بیاد. به هر حال شاید خیری بوده امروز اتفاقی به ایمیل جدیدم سر زدم و دیدم کد اومده فقط واسه این عضو شدم که بهت بگم توکل به خدا کن و برای خوشبختی و سعادتت "چله زیارت عاشورای معروف آیت الله حق شناش " بخون . واقعا مجربه و من خودم خوندم و مشکل چند ساله که زندگیمو واقعا مختل کرده بود با لطف امام حسین (ع) حل شد. شرایط این چله واقعا سخت و وقت گیره اما مطمین باش بعد خوندنش یا حاجتت رو میگیری یا متوجه خواهی شد که خیرت نبوده که حاجتت براورده بشه.فقط حواست باشه اصلا اصرار نکنی که همسرت برگرده فقط بخواه در صورتی که صلاحته و اگر نیست شرایط خوشبختی و موقعیت خوبی برات فراهم بشه. تقریبا میشه گفت بیشتر افرادی که این چله رو با رعایت کامل شرایطش میگیرن مشکلشون حل میشه مگر اینکه خیرشون نبوده. شرایط چله رو توی نت سرچ کن چون شرایطش زیاده و اگه خواستی برات مینویسم و میفرستم. چون فکر کردم اعتقاداتت مذهبیت خوبه اینو برات فرستادم.موفق باشی
    ویرایش توسط حلما* : دوشنبه 07 تیر 95 در ساعت 16:27

11. کاربر روبرو از پست مفید حلما* تشکرکرده است .

یاصاحب زمان ادرکنی (سه شنبه 08 تیر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    150

تشکرشده 47 در 27 پست

Array
    سلام عزیزم,خیلی خیلی ممنونم از لطفت.توروخدا تو این شبا برام خیلی دعا کن.تو این مدت از خیلیا زخم زبون شنیدم ,و خیلی برام سخته, برام دعا کن عزیزم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)