سلام موضوعی که می خوام مطرح کنم واقعا من رو شکه کرده .
برادری دارم که 19 ساله است بسیار درس خوان و با ادب است و چندین بار به خاطر موفقیت های درسی اش جوایزی در سطح کشور گرفته در حال حاضر در یکی از معتبر ترین دانشگاه های تهران درس می خونه و من بسیار زیاد دوسش دارم و بهش وابسته ام . گاهی شبها با هم پیاده روی می کنیم و دفعه آخر که رفتیم دیدیم که توی کوچه بغلی شیرینی خورونه دختر یکی از همسایه هاست وقتی که برادرم فهمید خیلی ناراحت شد ولی به روی خودش نیاورد بعد که برگشتیم خونه چند بار دیگه برای دلالیل مختلف رفت بیرون و تو خونه کمی پرخاشگری می کرد . فردا صبحش من از طریق مادرم متوجه شدم که برادرم دیشب با مادرم درد دل کرده و گفته که دختر همسایه رو از دوران راهنمایی دوست داشته و این علاقه به تدریج زیاد شده و حتی گریه هم کرده بوده .
این دختر که برادرم این قدر بهش علاقه داشته 19 ساله بود و من تنها 5 یا 6 بار دیده بودمش من 4 سال از برادرم بزرگترم و مجردم . ما تنها می ترسیم که این دختر انگیزه ای برای موفقیت های برادرم بوده باشه و با این ماجرا برادرم شدیدا لطمه بخوره . برادرم اصلا خبر نداره که من با خبرم و دائما جلو ی من حرف های نا امید کننده می زنه . لطفا من را راهنمایی کنید .