به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 مهر 99 [ 15:39]
    سطح
    67
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 79
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassRecommendation Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,397

تشکرشده 182 در 60 پست

Array

آرومم و امیدوار

سلام به همه دوستان قدیمی
    همه دوستای جدید
    مدیر محترم
    و بچه های دوست داشتنی و همراه

فکر کنم آخرین پستی که گذاشته بودم متعلق به ۸ـ۹ ماه پیش باشه

اونروزا بخاطر اینکه احساس کردم تحت فشار هستم و مسائل روزمره و ارتباطاتم داره بهم فشار میاره ، یه مقدار بیشتر از قبل روحیه م خراب شده بود ، واسه همین سعی کردم یه مدت از همه چی دور بشم تا یه مقدار خودم و پیدا کنم

خیلی دلم برای اینجا و بچه ها تنگ شده بود و چند وقت بود دل دل میکردم که بیام ، ولی بخاطر مشغله کار جدید نتونستم
    الان یدفعه دل و زدم به دریا و اومدم .
    خوشبختانه حالم خوبه و آرومم و سرم به کار جدید گرمه
    چقدر زود دیر میشه!!!

2. 3 کاربر از پست مفید morteza2487 تشکرکرده اند .

fahimeh.a (چهارشنبه 06 مرداد 95), mohamad.reza164 (پنجشنبه 13 خرداد 95), شیدا. (دوشنبه 10 خرداد 95)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 07 اسفند 95 [ 02:21]
    سطح
    22
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registeredTagger Second Class
    تشکرها
    58

تشکرشده 151 در 74 پست

Array
    من هم حدود 2 سال پیش دچار متارکه شدم ولی همچنان بعضی وقتا به فکر دوستان این سایت می افتم و تمایل پیدا می کنم سری به اینجا بزنم . تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجربه هامون با دوستان قدیمی لذت بخش هست . حتی برای من خوندن تاپیک های اون روزهایی که مشکل داشتم ، درس آموز هست و حالا که نگاه می کنم می بینم بعضی کاربرها چقدر خوب به من کمک کرده بودن . از جمله کاربری به نام «شکوه» که دیگه به اینجا سر نمیزنه و من تمایل دارم باز هم روی تاپیک یک دوستی که مشکل داره با هم همفکر بشیم . یا کاربری به نام «شیدا» که همه ما ایشون رو میشناسیم و همچنان فعال هست .

به هر حال اگر تکنولوژی و فضای مجازی 1000 ایراد داشته باشه ، این یکی نقطه قوت هست که به ما اجازه میده دوستانی پیدا کنیم برای همراهی و همفکری در گذر زمان . خوب برادر شما الان وضعیتت خوبه یعنی چی ؟؟ من نمیدونم الان وضعیت خوب و بد مثلا در جدایی برای شما معنی پیدا کرده یا در بازگشت . اگر تمایل داشتی لینک تاپیک های قبلی رو بزار و برای ما بگو که دقیقا چه تحولاتی پیش آمده که میگی حالت خوبه . . .

4. 5 کاربر از پست مفید بهزاد9 تشکرکرده اند .

fahimeh.a (چهارشنبه 06 مرداد 95), mohamad.reza164 (پنجشنبه 13 خرداد 95), morteza2487 (پنجشنبه 13 خرداد 95), محیا ناز (سه شنبه 11 خرداد 95), شیدا. (دوشنبه 10 خرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 مهر 99 [ 15:39]
    سطح
    67
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassRecommendation Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,397

تشکرشده 182 در 60 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد9 نمایش پست ها
    من هم حدود 2 سال پیش دچار متارکه شدم ولی همچنان بعضی وقتا به فکر دوستان این سایت می افتم و تمایل پیدا می کنم سری به اینجا بزنم . تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجربه هامون با دوستان قدیمی لذت بخش هست . حتی برای من خوندن تاپیک های اون روزهایی که مشکل داشتم ، درس آموز هست و حالا که نگاه می کنم می بینم بعضی کاربرها چقدر خوب به من کمک کرده بودن . از جمله کاربری به نام «شکوه» که دیگه به اینجا سر نمیزنه و من تمایل دارم باز هم روی تاپیک یک دوستی که مشکل داره با هم همفکر بشیم . یا کاربری به نام «شیدا» که همه ما ایشون رو میشناسیم و همچنان فعال هست .

به هر حال اگر تکنولوژی و فضای مجازی 1000 ایراد داشته باشه ، این یکی نقطه قوت هست که به ما اجازه میده دوستانی پیدا کنیم برای همراهی و همفکری در گذر زمان . خوب برادر شما الان وضعیتت خوبه یعنی چی ؟؟ من نمیدونم الان وضعیت خوب و بد مثلا در جدایی برای شما معنی پیدا کرده یا در بازگشت . اگر تمایل داشتی لینک تاپیک های قبلی رو بزار و برای ما بگو که دقیقا چه تحولاتی پیش آمده که میگی حالت خوبه . . .
    سلام بهزاد جان .
    واقعاً حرفات درسته و از ته دل همه رو قبول دارم
    منم ۲۰ـ۱۲ـ۹۳ طلاق توافقی داشتم . راستش هر چی فکر میکنم خودمم متوجه نمیشم که چیشد که کارمون به اونجا رسید
    بعد از جدایی تازه فهمیدم چه اشتباهی کردم و تصمیم گرفتم اوضاع و درست کنم ولی بدلیل روحیه خراب و حال ناآرومم نه تنها نتونستم کاری از پیش ببرم بلکه یکی دوتا خرابکاری هم کردم .

به هیچ عنوان روحیه پذیرش نداشتم و تند خو شده بودم
    نظرات و راهنمایی های دوستان عزیز خیلی چیزا بهم یاد داد .
    همسرم چون خیلی دلزده شده بود راضی نشد . منم که دیدم زیادی التماس و عذرخواهی کردم و ادامه این اوضاع وضع و بدتر میکنه یه مدت خودم و کشیدم عقب تا اوضاع آروم بشه
    اینکه گفتم حالم خوبه ،منظورم این بود که دیگه به خودم قبولوندم که همه چیز تموم شده . و فقط صبر و یادگیری و تمرین میتونه کارساز باشه

سرم رو با یک کار جدید گرم کردم تا اوضاع مالی رو که خراب شده بود دوباره سر و سامون بدم
    الانم حدود یکماهه که چند نفر از فامیلا به تکاپو افتادن که روابط ما رو یواش یواش بهتر کنن

منم همه چیز و سپردم دست صاحبش ببینم خودش چی رقم میزنه

تاپیکهای قبلیم : توافقی جدا شدیم ، همسرم و دوست دارم و میخوام برگردونمش
    چقدر زود دیر میشه!!!

6. 2 کاربر از پست مفید morteza2487 تشکرکرده اند .

fahimeh.a (چهارشنبه 06 مرداد 95), بهزاد9 (جمعه 14 خرداد 95)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 151 در 74 پست

Array
    من متارکه داشتم ولی طلاق انجام نشد و بعد از 8 ماه متارکه الان 2 ساله که زندگی می کنیم ویک بچه هم داریم . ولی در مورد بازگشت ، واقعا تصمیم عجیب و پیچیده ای هست . متاسفانه هنوز مطمئن نیستم نتیجه کارم خوب بوده که فرصت مجدد دادم یا نه . . .

منظورم اینه که شما هم بزار درمورد بازگشت با هم صحبت کنیم و اصرار بیش از حد و خارج از منطق نداشته باش . درسته که اشاره کردی به بازگشت اصرار کردی و همسر سابق تمایل نداشته ، ولی شاید برای شما هم خیر در همین بوده! اگر هم قرار بر بازگشت باشه باید هر دو طرف نرمش کنن و شرایط یکطرفه و خودخواهانه نداشته باشن چون پایداری نداره حتی اگر یکنفر در شرایط خاص بپذیره . باید شرایط کاملا منطقی و با حسن نیت باشه . وقتی شما اصرار داشتی ، احتمالا چیزی شبیه به قرارداد ترکمن چای در مقابلت میزاشتن برای بازگشت . مگر اینکه طرفت واقعا فرد عقل گرایی باشه و بدونه که شرط و شروط بی منطق ، عاقبت نداره و بدرد نمیخوره .

اگر تمایل داشتی بیشتر صحبت کنیم ولی من موافق انفعال هم نیستم که بگی سپردم دست خدا . پس خدا به من و شما برای چی توان داده ؟ منظورم اینه که از تو حرکت ، از خدا برکت . انفعال و واگذاری به خدا (بدون انتخاب و اختیار و فعالیت) ، شیوه ناصحیح هست.
    ویرایش توسط مدیرهمدردی : جمعه 14 خرداد 95 در ساعت 15:16 دلیل: پاراگراف آخر تکمیل شد

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    با سلام

خیلی خوبه که عملا دارید همه جانبه تلاش می کنید و نتیجه گرا نیستید و درعین حال توکل کردید به خدا. انشالله که خدا براتون بهترین ها را رقم بزند. هر انچه در خیر و صلاحتون می باشد.

با تشکر از کاربر گرامی آقای بهزاد9 وپست هاشون که حاکی از شخصیت منطقی در عین حال منعطف وخانواده دوست ایشان داردو همچنین تبریک به مناسبت قدم نورسیده ایشان .یک نکته ای حائز اهمیت می باشد . با توجه به گفته آقای morteza2487 :

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza2487 نمایش پست ها
    نظرات و راهنمایی های دوستان عزیز خیلی چیزا بهم یاد داد .
    ...... و فقط صبر و یادگیری و تمرین میتونه کارساز باشه

سرم رو با یک کار جدید گرم کردم تا اوضاع مالی رو که خراب شده بود دوباره سر و سامون بدم
    الانم حدود یکماهه که چند نفر از فامیلا به تکاپو افتادن که روابط ما رو یواش یواش بهتر کنن

منم همه چیز و سپردم دست صاحبش ببینم خودش چی رقم میزنه

این قسمت سخن شما در اینجا مصداق ندارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد9 نمایش پست ها
    .....ولی من موافق انفعال هم نیستم که بگی سپردم دست خدا . پس خدا به من و شما برای چی توان داده ؟ منظورم اینه که از تو حرکت ، از خدا برکت . انفعال و واگذاری به خدا (یا امام زمان یا رستم یا هر قهرمان دیگه) شیوه ی غلط جهان سومی هاست . . .
    چرا که ایشون با توجه به عملکردشون انفعالی نداشته و تلاششون را دارند می کنند و نتیجه گرا نیستند و بقیه را با توکل و توسل واگذار کرده اند.
    چه خوب می شه که طبق گفته مدیر ظرف بهتری برای بیان مثال ها مون ذاشته باشیم. کاملا معلومه که شما هم به توکل اعتقاد دارید وهم به توسل به ائمه مخصوصا امام زمان ، اما نحوه جمله بندی شما چنین برداشتی می کند به صورت عام که مفهوم توسل نوعی نگرش جهان سومی می باشد.

عذر خواهی می کنم از استارتر که این نکته را خارج از بحث تاپیکشون خطاب به آقای بهزاد 9بیان کردم.
    ویرایش توسط بی نهایت : جمعه 14 خرداد 95 در ساعت 01:49

9. کاربر روبرو از پست مفید بی نهایت تشکرکرده است .

morteza2487 (جمعه 14 خرداد 95)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 151 در 74 پست

Array
    با وجود علاقه ای که گفتم به فضای همفکری با برخی کاربرهای خوب این وبسایت دارم ، برای برخی رویکردهای بی معنای مدیرانش متاسفم . چند بار من رو بلاک کردن و بارها پست های من رو حذف کردن یا اخطار دادن . اما مهم اینه که این روش حذفی به چه دلیلی بوده

مثلا من رفتم تاپیک های دوستمون رو خوندم و در اینجا نظرم رو براش گذاشتم . معلوم نیست کجای نظر من به ذائقه ی مدیران بزرگوار خوش نیامده که اون رو حذف فرمودن . جالبه هیچ علاقه ای به بحث منطقی هم ندارن و بالاترین استدلال این دوستان «حذف پست» و «مسدود کردن حساب کاربری» هست . نمیدونم این دوستان با این منطقی که دارن چطوری میخان به یک بخت برگشته ای مشاوره بدن و زندگیش رو بهتر کنن !

به احتمال فراوان نتیجه این اعتراض هم این میشه که با احساس قدرت و بزرگی ، مدیر محترم مثل سوپرمن میاد و بنده رو بلاک میکنه . موفق باشی دوست عزیز

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 03 تیر 96 [ 07:33]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    343

تشکرشده 431 در 213 پست

Array
    با همه احترامی که برای این سایت واقعا باارزش قائلم و از مدیر متشکرم فکر پویا و با ارزشی داشته و در راه کمک به حفظ نهاد خانواده قدم گذاشته ، و به بهزاد عزیز تبریک میگم قدم نو رسیده رو، منم برام سواله چرا بعضی پیام ها که شامل خودم و همین آقا بهزاد گرامی میشه بی دلیل حذف میشن، البته قصد و جسارت و بی احترامی ندارم ، از مرتضی معذرت میخوام که تو تاپیکشون پیام گذاشتم

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 151 در 74 پست

Array
    شما اگر سراسر این وبسایت رو بگردی یک مورد پیدا نمی کنی که این مدیران وارد دیالوگ منطقی شده باشن یا خدای ناکرده ، مقداری نظرات اونها به چالش کشیده شده باشه .

بزرگترین اساتید جهانی هم همه نظرات شون درست نبود و خیلی منتقد داشتن . هیچ روانشناسی هم نیست که بصورت مطلق بگیم همه نظراتش 100 درصد درست هست . ولی در این وبسایت با یک پدیده نادر مواجه میشیم . اون هم اینه که به لطف خدا مدیرانی داره که اصلا نیازی نیست استدلال کنن . اگر نظری بدن ، هیچ انسانی در کره خاکی نیست که بتونه با اون نظر مخالف باشه . اگر هم یک ابله پیدا شد که نظرش فرق داشت ، خوب اون پست حذف میشه و اگر طرف چند مورد اختلاف نظر داشت خوب تقصیر خودشه . در نهایت هم اعمال قانون مبشه و باید بلاک بشه !

دوستان ما که قراره این سایت رو مدیریت کنن نوعی احساس مطلق بودن دارن و شانس آوردیم ، رئیس یک مملکت نشدن وگرنه . . .

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 05 آذر 95 [ 18:43]
    سطح
    15
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 64
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    153

تشکرشده 22 در 11 پست

Array
    بهزاد 9 بلاک شدی ؟!!!

14. کاربر روبرو از پست مفید آبی آسمونی تشکرکرده است .

بهزاد9 (دوشنبه 17 خرداد 95)

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 151 در 74 پست

Array
    نمیدونم چرا اینبار بلاک نشدم ! شاید هنوز پست های بنده رو ندیدن . به هر حال بهتره بیش از این تاپیک دوستمون رو شلوغ نکنیم . اگر مدیر محترم خواست که من رو بلاک نکنه ، بهتره این پست و بقیه ی پست های حاشیه ای رو حذف بکنه . ولی اگر بتونه همون پستی رو که برای دوست مون نظر داده بودم ، برگردونه خوبه . یا حداقل اگر با نظر بنده مخالف بود ، نظر خودش رو ارائه بده . اصلا بیاد و ما رو ارشاد کنه !!! نمیدونم این حذف پست چه روشی هست که مدیران این سایت رها نمی کنن . . .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)