خانواده من با ازدواج من مخالفت میکنن
با عرض سلام و خسته نباشید
پسری ۲۲ساله هستم .دانشجوی رشته حقوق در دانشگاه بورسیه.من در خانواده و شهری زندگی میکنم که خیلی مذهبی و سنتی ان و بخاطر همین مسایل پدر من با ازدواج من مخالفت میکنه
من تمایل ب ازدواج با دختری رو دارم که دوسال از من بزرگتره و این مسعله خیلی برای خانواده ما غیر قابل باوره
و ی مشکل دیگه اینکه ۵ سال پیش پسر عموی من از همین دختر خاستگاری کرده و مقداری رابطه داشتن فقط در حیطه ازدواج ک مادر دختر درجریان بوده و خانواده من این قضیه رو میدونن و پسر عموی بخاطر نداشتن پول و کار درست حسابی از طرف خانواده دختر رد میشه
و تا الان که پتج سلله هیچ خبری از پسرعموی بنده نیست برای خواستگاری مجدد
پدر من بخاطر مذهبی بودن و ترس از حرف مردم بدجور مخالفت میکنه.میگه ک زندگی شما پر از حرف مردمه و بخاطر علاقه ای ک اون دختر قبلا به پسرعموی من داشته زنگی من پر از شک و تردید ولی من با دختری ک میخوامش حرف میزنم و این قضیه رو باهاش درمیون گذاشتم و گفته هیچ علاقه ای دیگه نسبت ب پسر عموی من نداره و پذیرفته که دربرابر حزف هایی ک ممکنه پیش بیاد تحمل کنه..البته بنظر من حرفی پیش نمیاد ک ازش بتزسیم
با چندتا مشاور صحبت کردم..راه هایی برای شناخت اخلاقیات اون دختر بهم نشون دادن م با بکار بردن این راه ها فهمیدم از نظر اخلاقی بهم نزدیکه!
و چیز دیگه ای ک مهمه حدود 2سال ما باهم رابطه داریم..ب صورتی ک ۶ماه کلا قطع رابطه کردیم تا هم فکر کنیم و هم یجورایی ناامید شده بودیم از راضی کردن...با وجود اون ۶ماه ک آتیش عشق رو میخوابونه من بهش علاقه داشتم و همچنین اون دختر!
بنظر من دختر باحیا و منطقیه...میتونم باهاش زندگی کنم بهتر از هرکس دیگه ای...ولی این مخالفت ها ک حدود ۲ساله ایجاد شده یکم کار رورو سخت کرده...من میخوام اخرین تلاش ام رو در این رابطه انجام بدم
پدرم با حرف منطقی راضی نمیشه و فقط راه قهر و داد و بیداد میمونه.....بنظر شما ادامه بدم؟
با همه این اوصاف ترک کردن اون دختر باعث ضربات روحی ب من میشه ک طللوع اون تو امتحانات ک نزدیکه دیده میشه
دوست دارم نظر شما رو هم بدونم
مرسی ک وقت گذاشتین