به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 24 شهریور 97 [ 23:17]
    سطح
    37
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 76
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 19 در 14 پست

Array

Tavajoh دیگه نمیخوام گذشت کنم

دوستان عزیز سلام دوباره من اومدم ایندفعه با یه حس جدید دو هفته با شوهرم قهربودم یک هفته است که با هم حرف میزنیم در حد چیزای ضروری. قهرمونم برای این بود که توی مهمونی یکی از اقواممون شرکت نکرد و من خیلی اونجا کم آوردم . اخیرا جایی که نمیخواد بیاد تا لحظه آخر چیزی نمیگه تا در خونه میزبان هم میاد اما ما رو پیاده میکنه و میگه میام اما نمیاد چند مورد اینکارو کرده که اینبار اصلا نمیخوام ببخشمش . با اینکه توی جمع خونواده ما چیزی غیر از احترام ندیده کسی بهش نگفته بالای چشت ابرو. خلاصه این یکی از مشکلاتمه همسرم به خونوادش وابسته است به قول من بچه ننه همه تنهایی و وقتهای خوشیش رو با اونا سر میکنه خیلی با خودم کلنجار رفتم تا نسبت به این خصوصیتش بی تفاوت شدم اما چند روزیه با ابنکه از اینهمه سردی توی رابطمون خسته شدم احساس میکنم دیگه نمیخوام گذشت کنم در مقابل اشتباهاتش اول ازدواج سر یه کار خوب بودم اما اینقدر اذیتم کرد که اومدم بیرون حالا بعد 5 سال یادش رفته بهم میگه برو سرکار میگه از پس مخارج بر نمیاد . خودم خیلی وقته که تصمیم به سرکار رفتن گرفتم اما کو کار ..... من خیلی کوتاه اومدم خیلی قناعت کردم با اینکه از خونواده نسبتا مرفهی بودم اما توی زندگی مشترک خیلی از عادتهامو تغییر دادم حتی برای دخترم هم در حد خیلی معمول خرج میکنیم. احتیاجات اولیه اش. اما شوهرم قدر نمیدونه هربار با یه رفتار آزاردهنده ای منو از زندگی دلسرد میکنه دلم به حال خودم میسوزه که توی اوج جوونی که باید از زندگی از باهم بودن لذت ببریم چقدر درگیر غم و غصه و قهر و دعوا شدم. حتی دیگه مادر خوبی هم نمیتونم باشم از بس که ذهنم آشفته است نمیدونم از کجا شروع کنم فقط میدونم که میخوام عین شوهرم غد و لجباز باشم . شوهرم وقتی با هم خوبیم رفتارای بدش خیلی کمترن اما همیشه من گذشت کردم که رابطمون خوب شده و اینکه در کل بعضی خصوصیات توی خونش هستن که من نمیتونم کاریش بکنم مثل وابستگی به خونوادش ،غرور بیش از حدش،دست و دلباز نبودنش و ....
    دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام
    درگیر احساس بدی شدید درست هست که همسرت اشتباه کرده ولی شما هم تصمیم داری با اشتباه جوابش را دهید

این حس بد را از خود دور کنید منشا همه اختلافات در گیریها این حس تنفر خشم انتقام جویی است

وقتی در رفتن به مهمانی موافق نیست شما هم با اون همراه شوید بدون اینکه غر بزنید

چون شما پافشاری میکنید اون به ناچار قبول میکند بعد هم ....

برای خرج کردن سعی کن حس تامین کنندگیش را بیدار کنید در خانه تاییدش کنید در مقابل کاری که انجام میدهد حتی ناچیز

از ایشان تشکر کنید حداقال روزی دو بار بهش بگویید بهت افتخار میکنم

کلید واقتدار مرد دکتر حبشی را دانلود کنید و بکار ببرید

کلید موفقیت در شکر گزاری از خدای بزرگ میباشد چون باعث میشود نعمت هایت دو چندان شود

سعی کنید خوبی هارا بیشتر ببینید ان وقت است که بیشتر قدردان هستید از همسرتان و از خدای بزرگ

و حس خوشبختی در شما افزایش می یابد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)