به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 25 اردیبهشت 95 [ 00:50]
    سطح
    1
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

کمکم کنید تا از این کلافگی و حسهای بد خلاص شم

سلام خدمت همه دوستان. من در حال روحی خوبینیستم خواهش میکنم کمکم کنید و راهنمایی ام کنید تا از این حس بد خلاص شم.
    من به قدري كلافه ام از كارها و حسهام كه به شما پناه آوردم، خواهشميكنم راهنمايي ام كنيد.

دختري ٢٨ ساله هستم ، خدا رو شكر از لحاظ ظاهر هميشه و در هم جمعي مورد توجه وتحسين اطرافيانم هستم، و تحصيلاتم هم ارشد هست كه دارم پروسه اپلاي براي دكترا روانجام ميدم.

من مدتها قبل با پسري دوست بودم و قرار بر اين بود كه ازدواج كنيم، ولي اين آقادرست وقتي كه همه چي جدي شده بود دستش رو شد و معلوم شد كه طي ٢سالي كه انگلستانبوده ازدواج كرده!! ضربه سختي بهم خورد كه هنوزم گاهي دلم خيلي ميگيره از ايننامردي ! ولي نميخام بگم كه ريشه مشكلم از اونموقع شروع شده، قبلش هم اين مشكل روتا حدودي(البته كمتر داشتم) ولي ديگه وقتي با ايشون در ارتباط بودم فروكش كردهبود.... مشكلم اين هست كه مدام جذب آدمهاي نامناسب ميشم، و وقتي از اين آدمها كمياحساس سر وسنگيني و كم محلي ميبينم به شدت آشفته ميشم و تمام تلاشم رو ميكنم كهبهم توجه كنن. مثلا اينكه من دوران دانشجويي عاشق يك پسري شده بودم(و نميدونستم كهايشون نامزد دارن)،ما با هم ارتباط اس ام اسي و قرار فقط در محيط دانشگاه داشتيم واون هيچوقت بهم نگفت كه با دختره ديگه اي هست، وقتي از طريق يكي به گوشم رسيدايشون انكار نكردند و گفتند كه درسته و قصد ازدواج هم با اين خانم دارند، از اونبه بعد ابراز عشق و علاقه من شروع شد و مدام بهش ابراز علاقه ميكردم و التماسشميكردم كه با من باشه. ايشون مدتها بعد از نامزدش جدا شد و اومد سراغ من و بعد ازاصرارشون قبولش كردم، ما يه مدت باهم بوديم و من مدام به اين فكر ميكردم كه چرا منبه اين آقا اينقدر التماس ميكردم؟(چون واقعا هيچ مزيت خاصي نداشت!). ولي من دوسشداشتم و متاسفانه چون ايشون قرار بود براي تحصيل كشور ديگه اي بره بطور توافقي ازهم جدا شديم(بدون كدورت و دلخوري).

موضوع همين جا تموم نشد، اين رفتار من مدام ادامه داره، چون ظاهر زيبايي دارمميدونم كه ميتونم خيلي از مردها رو وسوسه كنم! از این دست ماجراها برام خیلی پیشمیاد. پسرهایی میان و بهم ابراز علاقه میکنن ولی من جواب منفی میدم(بخاطر شرایطخودم که میدونم حداقل برای 3 سال ایران نیستم) ولی وقتی از همین پسرها که بهشون روندادم بی توجهی میبینم دیوانه میشم! شروع میکنم به جلب توجه و کارهایی که دوبارهحس علاقه شون رو بروز بدن بهم.
    حدود 7-8 ماه قبل:
    شريك پدرم كه يك آقاي آلماني هست و از خانومش جدا شده هم تقريباهمينطورشد، من بهش پيام زدم و ايشون هم خيلي خوب و مهربون جواب داد و بعد هي بيشترو بيشتر ميشد رابطه مون(طوري كه اين آقا هرروز بهم زنگ ميزد)، و حتي يك بار خيليرك گفت كه از اولين باري كه تو ايران ديدمت ازت خوشم اومد و هميشه تو رو دخترشايسته اي ميبينم و اصلا انتظار نداشتم كه تو به من توجهي نشون بدي! بعد شوهر دخترعمه ام خيلي اتفاقي گفت كه اون آقا اينجا با دختري صيغه كرده و تموم شده ولي دختره خيلي زياد دوستش داره و دست از سرش برنميداره و حتي بخاطرش خودكشي همكرده! و از اون موقع گويا سر اين آقا(شريك پدرم ) به شدت مشغول اون خانم شده بود وبهم بی توجهی میکرد،من خیلییی نارحت بودم(به قدری که شبها هم خواب راحتی نداشتم).ولیبخاطر آشنایی که باهاش داشتم و میدونستم رو در رو میشیم دیگه زیاد پیگیرش نشدم وباهزار زحمت سعی کردم خودمو آروم کنم.
    الان بعد از 7-8 ماه دوباره این آقا اومده سمتم، و طبق گفته خودش(والبته آشناهای مشترکمون) با اون خانم قطع ارتباط کرده. اینبار که اومد خیلیییی بیشتراز قبل ابراز علاقه کرد و مدام ازم تعریف میکرد(از ظاهرم، موقعیت درسی و تحصیلیام، و رفتارم ....) و خیلی معذرت خواهی از برخوردش در دفعه قبل(یهو بی توجه شدنش)توضیحش این بود که اون خانم بینهایت حساس بود و وقتی دیده بود سرخودش بلا آوردهبخاطرش گویا دلش سوخته بود و دوباره رابطه شروع شده بود(که البته 6-7 ماه بیشتردوام نداشته). الان هم دوباره این آقا نسبت به چندهفته قبل بی توجه تر شده بهم ومن میترسم که نکنه دوباره سروکله اون دختره پیدا شده!! خیلی فکرم مشغوله اینموضوعه. و واقعا اعصابم بهم ریخته از بی توجهی اش.
    من ازتون عاجزانه کمک میخوام که اولا بهم بگید که چطوری با این آقابرخورد کنم ؟ کسی که منو تا اون حد قبول داشت و دوستم داشت چرا اینطوری شد آخه؟ منچطوری میتونم دوباره جذبش کنم و همه چی مثل قبل بشه؟
    ودوم اینکه حس میکنم مشکل من ریشه ای(بخاطر همین ماجراهای گذشته رو هم نوشتمبراتون)
    هميشه همينطوري بوده اخلاقم! هميشه با اينكه تعداد خيلي زيادي آقا بهم پيشنهادميدن و ردشون ميكنم، ولي من درگير آدماي نامناسب ميشم! و عجيب اينكه با اينكه اصلاقصد ندارم با اونها رابطه اي داشته باشم ولي دوس دارم اونا عاشق من بشن!! ولي باكارهام (تابلو بازي ها و توجه بيمورد) كاري ميكنم كه از چشم همون آدما همميوفتم!!!(همون آدمايي كه از خداشون بود كه باهم باشيم).

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    اسکارلت رو میشناسی ؟ شبیه اونی

3. کاربر روبرو از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده است .

tavalode arezoo (پنجشنبه 23 اردیبهشت 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 آذر 98 [ 13:14]
    سطح
    46
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    109

تشکرشده 177 در 70 پست

Array
    سلام دوست عزیز من در مورد سرد شدن کسایی که گفتین نظرمو میگم ، اما قیلش یه سوال دارم ببخشید شما با اون آقایی که توی دانشگاه آشنا شدین یا با این آقایی که گفتین شریک پدر محترمتون هستن س ک س هم داشتین یا نه؟؟؟اگه آره دلیل سرد شدن اونا میتونه همین مورد باشه..چون شاید تا حد زیادی به هدفشون از رابطه با شما رسیدن و کم کم سرد میشن و میرن دنبال رابطه های جدید و افراد جدید...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام
    ممنون از پاسختون.
    نه من با هیچکدوم از اینها رابطه جنسی نداشتم . البته اون اقایی که دردانشگاه دوست شدم اتفاقا از جداییمون خیلی ناراحت بود و اصرار به ادامه رابطه داشت ولی اون تصمیم داره مهاجرت کنه و من نمیخوام این کارو بکنم.
    این شریک باباه هم جز ت جمعهای فامیلی و دوستانه همدیگر رو ندیدیم. دفعه اول که باهم صمیمی شدیم(همون 7-8 ماه پیش) من خیلی درگیر امتحانها و دفاعم بودم و ایشون هم برای یه کاری با پدرم خارج از ایران بود ولی هر روز بهم زنگ میزد. تا اینکه برگشت که ایران درگیر نامزد قبلیش شد و رابطمون کم شد.
    اینبار هم که اومد خیلی خیلی بیشتر از قبل ابراز علاقه کرد و معذرت از اتفاق دفعه قبل....ولی 2 هفته طول نکشید که اون ادم عاشق بهم سرد شده و بیتوجهی میکنه!

- - - Updated - - -

فیلم بر باد رفته؟
    دیدمش ولی کامل یادم نمیاد.
    چه کار کنم؟ میشه راهنمایی کنین

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 31 اردیبهشت 95 [ 13:25]
    سطح
    3
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 39 در 19 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari.j نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون.
    نه من با هیچکدوم از اینها رابطه جنسی نداشتم . البته اون اقایی که دردانشگاه دوست شدم اتفاقا از جداییمون خیلی ناراحت بود و اصرار به ادامه رابطه داشت ولی اون تصمیم داره مهاجرت کنه و من نمیخوام این کارو بکنم.
    این شریک باباه هم جز ت جمعهای فامیلی و دوستانه همدیگر رو ندیدیم. دفعه اول که باهم صمیمی شدیم(همون 7-8 ماه پیش) من خیلی درگیر امتحانها و دفاعم بودم و ایشون هم برای یه کاری با پدرم خارج از ایران بود ولی هر روز بهم زنگ میزد. تا اینکه برگشت که ایران درگیر نامزد قبلیش شد و رابطمون کم شد.
    اینبار هم که اومد خیلی خیلی بیشتر از قبل ابراز علاقه کرد و معذرت از اتفاق دفعه قبل....ولی 2 هفته طول نکشید که اون ادم عاشق بهم سرد شده و بیتوجهی میکنه!

- - - Updated - - -

فیلم بر باد رفته؟
    دیدمش ولی کامل یادم نمیاد.
    چه کار کنم؟ میشه راهنمایی کنین
    ببخشید شما وقتی با کسی رابطه جنسی نداشته باشید که نمیشه گفت با اون کس رابطه دارید ، در حد صحبت و اس و تلگرام که دوستی معمولی و بچه بازیه!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهرام گور نمایش پست ها
    ببخشید شما وقتی با کسی رابطه جنسی نداشته باشید که نمیشه گفت با اون کس رابطه دارید ، در حد صحبت و اس و تلگرام که دوستی معمولی و بچه بازیه!
    ببخشید من اینطور فکر نمیکنم! خوب وقتی دو نفر بهم ابراز علاقه میکنن و بهم علاقه دارند یعنی دارن یه رابطه ای رو شروع میکنن. ممکنه بعدا که رابطه عمیقتر شد به رابطه جنسی ختم شه، این احتمال هم هست که نشه.... نمیدونم! بهرحال نظرات و اعتقادات باهم متفاوته..... ولی نمیشه که تو 2 هفته رابطه پا بگیره و رابطه جنسی هم بوجود بیاد.
    من مشکلم رو تو اولین تاپیک عرض کردم. ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 31 اردیبهشت 95 [ 13:25]
    سطح
    3
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 39 در 19 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari.j نمایش پست ها
    ببخشید من اینطور فکر نمیکنم! خوب وقتی دو نفر بهم ابراز علاقه میکنن و بهم علاقه دارند یعنی دارن یه رابطه ای رو شروع میکنن. ممکنه بعدا که رابطه عمیقتر شد به رابطه جنسی ختم شه، این احتمال هم هست که نشه.... نمیدونم! بهرحال نظرات و اعتقادات باهم متفاوته..... ولی نمیشه که تو 2 هفته رابطه پا بگیره و رابطه جنسی هم بوجود بیاد.
    من مشکلم رو تو اولین تاپیک عرض کردم. ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید
    یه علت اصلی که میبینید مردی که به شما ابراز علاقه کرده سرد میشه اینه که بدون اینکه شما بفهمید با یکی دیگه دوس میشه و رابطه جنسی برقرار میکنه و از رابطه اش هم خیلی راضیه بعد شما میبینید طرف سرد شده فکر میکنید شما مشکل دارید اصولا وقتی مردا با یه زن رابطه خوبی برقرار کنند دیگه حوصله نازکشی یه نفر که بهشون پا نمیده را ندارند ، شما بدونید اینروزا مثل چن سال قبل نیست بلکه یه انقلاب جنسی اتفاق افتاده به این معنی که تعداد زیادی از دخترا به اسونی حاضر به برقراری رابطه میشن. و این دلیل اصلی سرد شدن ناگهانی اقایانه به نظر من . شما خودتون مقصر ندانید و سعی کنید با ادمای موجه دوس بشید کسی که امتیازات خوبی داره نه اینکه با کیسهای ضعیف وقتتون تلف کنید بدونید وقتی با یک کیس خوب دوس میشید رقیبان پنهان و اشکار دارین!!! مشکل اینجاست!

9. کاربر روبرو از پست مفید بهرام گور تشکرکرده است .

بابک 1369 (جمعه 24 اردیبهشت 95)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    با سلام

کلاً همدردی با این نوع روابط مخالف هست و بسیار آسیب زا بخصوص برای دختران می داند .... علت این حالتهای شما هم عزت نفس پایین شماست .... چون نزد خودتون ارزشمند نیستید این کمبود را در توجه دیگران بخصوص جنس مخالف جستجو می کنید .... نیاز هست نزد یک روانشناس بالینی زن بروید و از او کمک تخصصی دریافت کنید و به راهکارها به خوبی توجه کنید .... دقت داشته باشید اینکه مشاور چه کسی باشد مهم است .... از کسانی که تفکر فمنیستی دارند یا کسانی که خود را اوپن ماین می دانند و روابط دوستی دختر و پسر را بی اشکال می دانند پرهیز کنید ....

موفق باشید

11. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

saeeded (جمعه 24 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام ...
    به قول فرشته مهربان اعتماد به نفس و عزت نفس پایینی دارین و ارزشهای خودتون رو در گرو توجه دیگران معنی میکنین ...
    .
    شما بجای اینکه مشکل احساسیتون رو ریشه ای حل کنید با مسکن های مقطعی سعی میکنین این احساس و آتش دوست داشته شدن که طبیعت زن هست رو از طریق رابطه های زودگذر مرتفع کنین.
    .
    شاید چند ماهی یا چند سالی نیاز های احساسی و عاطفیتون از این روشها مرتفع بشه ولی مطمئن باشید آسیب های این رابطه بیشتر از منافع اون هست و 90% این آسیب ها متوجه شماست نه طرف مقابل.
    شما هم جوونیتون، هم احساس و عاطفتون، هم زمان، هم کیس های احتمالی که متونه براتون نقطه عطفی برای ی زندگی سالم باشه و خیلی چیزای دیگه رو قمار میکنید ...
    .
    سعی کنین این احساس های ناب رو برای شریک زندگیتون هزینه کنین همونطور که شما هم انتظار دارین تمام عاطفه و احساس و توجه شوهرتون مال شما باشه.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 آذر 02 [ 05:53]
    سطح
    49
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 29 در 20 پست

Array
    مردهای خوب هرگز نصیب زن های خوب نمی شوند
    چرا که زن ها ؛
    عاشق مردهای بد می شوند و با مردهای خوب درد و دل می کنند .
    " ویکتور هوگو "

راستی حق با مدیر هم دردیه .... به نظر شما هم از طرف خودتون کم مشکل نداری ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)