به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 مرداد 96 [ 01:04]
    سطح
    27
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 80
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    89

تشکرشده 66 در 27 پست

Array

Unhappy چطوری می تونم فراموشش کنم در حالیکه اون همیشه در پس ذهنمه؟

سلام به همه اعضای خوب همدردی؛ نمی دونم منو یادتون میاد یا نه.
    قبلا این جا تاپیک زده بودم بابت راهنمایی برای خواستگاری کردن از یکی از همکارام.
    http://www.hamdardi.net/thread-41275.html

لینک تاپیک قبلیمو گذاشتم که اگه مایل بودین برین بخونین. برای کسانی هم که حوصله خوندن تاپیک قبلی بنده رو ندارن یه توضیح مختصر میدم.

حدود چهار ماه پیش بنده از دختر خانمی که همکارم هستن خواستگاری کردم. از ایشون واقعا خوشم اومده بود و احساس می کردم که خیلی به هم میایم. (بعدها هم چند تا از دوستام که هر دوی مارو می شناختن چندین و چند بار همینو بهم گفته بودن که شما واقعا مناسب همید و به هم خیلی میاین)
    خلاصه اینکه اون دختر خانوم به بنده جواب منفی دادن و حتی بعد از گذشت یک ماه من دوباره از ایشون خواستگاری کردم که همچنان قاطعانه جوابشون منفی بود. دلیلشم هرچقدر پرسیدم اما چیزی نگفتن.
    بعد از خواستگاری دوم من تصمیم گرفتم که واقعا بی خیال این دختر خانوم بشم و دیگه کلا قضیه رو از ذهنم پاک کنم اما الان با گذشت چهار ماه به خودم اومدم دیدم فقط دارم خودمو گول می زنم و به خودم دروغ میگم. راستش من هنوزم اونو در پس ذهنم دارم؛ خیلی وقتا خوابشو می بینم؛ خیلی وقتا که می بینمش یه حس خاصی بهم دست میده، اخباری که در موردش می شنوم واقعا برام مهمه. هر چیزی که باعث راحتی و خوشحالی اون باشه منم خوشحال می کنه و هر چیزی که علیه اون باشه منو ناراحت می کنه!
    همه اینا کاملا غیر ارادی هستن؛ من حتی تا مدت ها تمام سعیمو کردم که قضیه رو تمام شده بدونم و اصلا بهش فکر نکنم. حتی خیلی وقتا نسبت بهش بی تفاوت بودم اما این بی تفاوتی فقط در ظاهر بود نه از ته دل.
    جدیدا هم واقعا دارم اذیت میشم. خیلی بده یه کسیو بخوای و درست جلوی چشمات باشه. خیلی وقتا باهاش سلام علیک داشته باشی خیلی وقتا باهاش همصحبت بشی (درمورد مسائل کاری) اما بدونی که هیچ کاری برای داشتنش نمی تونی انجام بدی چون مخالفت از جانب اصل کاری که خودش باشه هست. خیلی سخته که خودتو مجبور کنی که فراموشش کنی در حالی که..

من می خوام از این وضعیت در بیام. اگه بهش می رسیدم که عالی بود از این بهتر نمی شد اما حالا که خودش نمی خواد منم اصرار ندارم که زورکی بهش برسم. فقط میخوام این عذاب تموم بشه همین.

2. 6 کاربر از پست مفید Alone boy.. تشکرکرده اند .

Bluesoft20 (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), mohamad.reza164 (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), هلیاجون (دوشنبه 13 اردیبهشت 95), همراهی (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), تنهاترین عاشق (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), خانم دکتر (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 07 آبان 95 [ 21:22]
    سطح
    28
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    40

تشکرشده 28 در 14 پست

Array
    سلام دوست عزیز؛ جای خوبی سوالتو مطرح نکردی.
    من تاریخ ایجاد تاپیکتو دیدم و واقعا تاسف خوردم برای همچین فورومی.
    بگرد دنبال یه انجمن بهتر، اینجا مدتیه که دیگه به هیچ سوالی جواب داده نمیشه یا اگر هم جواب داده بشه باید صبر ایوب داشته باشی و اونقدر صبر کنی تا یکی بالاخره دلش بسوزه و بیاد چهار کلمه نظرشو بگه.
    من دلم برای اونایی می سوزه که هزینه اشتراک پرداخت کردن بابت همچین انجمنی!!
    والا دریافت حق عضویت برای همچین انجمنی نوبره!
    باز اگه یه انجمن پر بازدید و پر از کارشناس و ... بود یه چیزی

4. 2 کاربر از پست مفید تنهاترین عاشق تشکرکرده اند .

Alone boy.. (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 26 اردیبهشت 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 بهمن 00 [ 23:11]
    سطح
    48
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 162
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    103

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    با سلام خدمت شما

فکر میکنم اگر یکبار دیگر تاپیک خود را بخوانید علت این اشتیاق را پیدا می فرمایین.
    ببینید بیاییم از اول مراحل را طی کنیم .
    ۱_ در این خانم چه ویژگیهایی وجود داشته که شما این همه به ایشان مشتاق شده اید. ااگر فقط بخاطر قیافه و دل خودتان خواهان نشده باشید ، متوجه میشوید این صفات هستند که جذابیت ایجاد میکنند پس میشود با دقت در افراد دیگر این صفات را پیدا کرد و به خودفرصت شناخت و دلبستن داد

۲_ انسان ها وقتی به چیزی مرتب می اندیشند با ان چیز انس گرفته و کم کم وابسته و دلبسته میشوند. برای رهایی از این وابستگی و دلبستگی باید ذهنمان را کنترل کنیم و اگر میتوانید از دیدارهای مجدد هم خود داری کنین . مسلما ندیدن باعث سرد شدن شما میشود به شرط ان که ذهنتان در اختیارتان باشد

۳_ اگر میتوانید علت جواب منفی ایشان را بفهمید
    شاید دلیلشان عاقلانه باشد پس شما هم عاقل باشید . مثلا شما به دلشان ننشسته اید و یا کس دیگری را دوست دارند و یا هر دلیل عاقلانه ی دیگری! پس شما هم عاقل باشید
    شاید ایشان با یک دلیل واهی و رویاگونه شما را رد کرده است ! به این فکر کنید کسی که نمیتواند در مهمترین انتخاب زندگی دقت داشته باشد بر سر زندگی شما چه خواهد اورد!! پس خدا را هم شاکر باشید.

۴_ انشالله که سایه ی پدر و مادر بالای سر شما هست .پس از ایشان بخواهید در حقتان دعا کنند که این خانم را فراموش کنید و همسر شایسته ای قسمتتان شود...بی گمان دعای ایشان مستجاب است.

۵_ در باب معیارهای انتخاب همسر بیشتر مطالعه کنید مقالات این سایت یا سی دی های دکتر فرهنگ و یا سایتهای دیگر راپیگیری بفرمایید در این صورت افق جدیدی در دیدگاهتان نسبت به ازدواج ایجاد میشود.

۶_ درکنار تلاش فردی توکل و توسل یادتان نرود که راه طولانی را کوتاهتر میکند.

موفق باشید

6. 4 کاربر از پست مفید همراهی تشکرکرده اند .

Alone boy.. (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), mohamad.reza164 (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), هلیاجون (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), ستاره زیبا (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام دوست خوب من

ببخشید من جدیدا خیلی کم به تالار سر میزنم، اگر تاپیک رو دیر جواب میدم، ازت عذر خواهی میکم.

دوست من شما راه رو که اشتباه نرفتی، فقط مشکل شما اینه که اون خانوم رو هر روزه میبینی. من به شخصه بهت حق میدم که فراموش کردن برات سخت باشه.

دوست من، به عنوان یه برادر کوچکتر برات خوشحالم که اون خانوم بهت جواب رد داد.
    چند دلیل داره که دو تا از دلایلشو نفر قبل به درستی اشاره کردن. دلیل اصلی خودم اینه که شما بدجور تو فاز احساسات رفتی. که برای انتخاب بسیار مضر هست.
    برای طریقه فراموش کردن اون خانوم برنامه ریزی نکن، بلکه برای ادامه زندگی خودت برنامه ریزی کن. و متعاقبا انجامش بده، میبینی که اون خانوم خود به خود فراموش میشه.

---------------

دوست من، منم مثل شما پارسال درگیر این احساسات شده بودم، خوشبختانه قضیه من و اون خانوم به سرانجام نرسید، ولی برای فراموشی و بخشش راه سختی رو پشت سر گذاشتم.
    اگر فردا فرصت کردم، میام بیشتر با هم صحبت کنیم و از راهی که رفتم، برات بگم.

راستی عیدت هم مبارک باشه.

8. 6 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

Alone boy.. (جمعه 17 اردیبهشت 95), Hadi99g (سه شنبه 21 اردیبهشت 95), maryam240 (شنبه 18 اردیبهشت 95), هلیاجون (جمعه 17 اردیبهشت 95), همراهی (جمعه 17 اردیبهشت 95), ستاره زیبا (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    89

تشکرشده 66 در 27 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط همراهی نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما

فکر میکنم اگر یکبار دیگر تاپیک خود را بخوانید علت این اشتیاق را پیدا می فرمایین.
    ببینید بیاییم از اول مراحل را طی کنیم .
    ۱_ در این خانم چه ویژگیهایی وجود داشته که شما این همه به ایشان مشتاق شده اید. ااگر فقط بخاطر قیافه و دل خودتان خواهان نشده باشید ، متوجه میشوید این صفات هستند که جذابیت ایجاد میکنند پس میشود با دقت در افراد دیگر این صفات را پیدا کرد و به خودفرصت شناخت و دلبستن داد

۲_ انسان ها وقتی به چیزی مرتب می اندیشند با ان چیز انس گرفته و کم کم وابسته و دلبسته میشوند. برای رهایی از این وابستگی و دلبستگی باید ذهنمان را کنترل کنیم و اگر میتوانید از دیدارهای مجدد هم خود داری کنین . مسلما ندیدن باعث سرد شدن شما میشود به شرط ان که ذهنتان در اختیارتان باشد

۳_ اگر میتوانید علت جواب منفی ایشان را بفهمید
    شاید دلیلشان عاقلانه باشد پس شما هم عاقل باشید . مثلا شما به دلشان ننشسته اید و یا کس دیگری را دوست دارند و یا هر دلیل عاقلانه ی دیگری! پس شما هم عاقل باشید
    شاید ایشان با یک دلیل واهی و رویاگونه شما را رد کرده است ! به این فکر کنید کسی که نمیتواند در مهمترین انتخاب زندگی دقت داشته باشد بر سر زندگی شما چه خواهد اورد!! پس خدا را هم شاکر باشید.

۴_ انشالله که سایه ی پدر و مادر بالای سر شما هست .پس از ایشان بخواهید در حقتان دعا کنند که این خانم را فراموش کنید و همسر شایسته ای قسمتتان شود...بی گمان دعای ایشان مستجاب است.

۵_ در باب معیارهای انتخاب همسر بیشتر مطالعه کنید مقالات این سایت یا سی دی های دکتر فرهنگ و یا سایتهای دیگر راپیگیری بفرمایید در این صورت افق جدیدی در دیدگاهتان نسبت به ازدواج ایجاد میشود.

۶_ درکنار تلاش فردی توکل و توسل یادتان نرود که راه طولانی را کوتاهتر میکند.

موفق باشید
    سلام و تشکر از اینکه وقت گذاشتید.

1. بله؛ بخاطر صفات ایشون هست که بنده تصمیم گرفتم برم خواستگاریشون وگرنه روز اول من اصلا هیچ تمایلی نسبت به این خانوم نداشتم.
    درکل من بیشتر اخلاقیات و صفات شخصیتی برام مهمه تا قیافه و ظاهر. البته نه اینکه ظاهر برام مهم نباشه ها؛ اونم مهمه اما در درجه های بعدی. یعنی بعد از اخلاق واسم قیافه مهمه و دلیل اصلی این علاقه هم فک می کنم تا حد خیلی زیادی اخلاق و صفات اخلاقی باشه. شاید 30 - 40 درصدشم دلی باشه.
    من در کل آدم مشکل پسندی هستم و خصوصیات اخلاقی که واسم مهمه کم پیش میاد که در یک فرد با هم وجود داشته باشه. اما اینم می دونم که شاید خیلیای دیگه هم باشن که همچین خصوصیاتی رو داشته باشن.

2. درمورد ذهن سعیمو می کنم (هرچند تا الانشم واقعا سعی کردم) اما در مورد دیدار دیگه دست من نیست. ما با هم همکار هستیم.

3. دلیل جواب منفیشون رو واقعا نمی دونم و نمی تونمم بفهمم. سعی می کنم عاقل باشم خیلی هم سعی می کنم اما تا حالا خیلی موفق نبودم.

4. خداروشکر سایه هردوشون روی سرم هست و ان شاالله تا سالیان دراز خواهد بود اما من هنوز به اونا نگفتم که من نتونستم فراموشش کنم. راستش زیاد باهاشون راحت نیستم و از طرفی هم می دونم که درکم نمی کنن. اصلا اینجور مسائل براشون غیرقابل درکه و عشق و احساسات رو قبول ندارن.

5. چشم؛ سعی می کنم مطالعاتم رو بیشتر کنم.

6. اونم به چشم. ان شاالله.
    شمام دعا کنید.
  10. 3 کاربر از پست مفید Alone boy.. تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95), هلیاجون (جمعه 17 اردیبهشت 95), همراهی (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    89

تشکرشده 66 در 27 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.reza164 نمایش پست ها
    سلام دوست خوب من

ببخشید من جدیدا خیلی کم به تالار سر میزنم، اگر تاپیک رو دیر جواب میدم، ازت عذر خواهی میکم.

دوست من شما راه رو که اشتباه نرفتی، فقط مشکل شما اینه که اون خانوم رو هر روزه میبینی. من به شخصه بهت حق میدم که فراموش کردن برات سخت باشه.

دوست من، به عنوان یه برادر کوچکتر برات خوشحالم که اون خانوم بهت جواب رد داد.
    چند دلیل داره که دو تا از دلایلشو نفر قبل به درستی اشاره کردن. دلیل اصلی خودم اینه که شما بدجور تو فاز احساسات رفتی. که برای انتخاب بسیار مضر هست.
    برای طریقه فراموش کردن اون خانوم برنامه ریزی نکن، بلکه برای ادامه زندگی خودت برنامه ریزی کن. و متعاقبا انجامش بده، میبینی که اون خانوم خود به خود فراموش میشه.

---------------

دوست من، منم مثل شما پارسال درگیر این احساسات شده بودم، خوشبختانه قضیه من و اون خانوم به سرانجام نرسید، ولی برای فراموشی و بخشش راه سختی رو پشت سر گذاشتم.
    اگر فردا فرصت کردم، میام بیشتر با هم صحبت کنیم و از راهی که رفتم، برات بگم.

راستی عیدت هم مبارک باشه.
    سلام؛ ممنون و متشکر.
    عید شما هم مبارک باشه.
    درسته؛ شاید الان احساسی شده باشم اما انصافا اولش بر اساس عقل و منطق رفتم جلو.
    حتی دو تا از صمیمی ترین دوستامم که چند وقت پیش واقعیت ماجرا رو بهشون گفتم کپ کرده بودن!
    باورشون نمی شد که اون خانوم به من جواب منفی داده باشه. می گفتن انصافا خیلی خیلی به هم میاید و خیلی عجیبه که جواب منفی داده. آخه چه دلیلی می تونه داشته باشه؛ شما که انگار برای هم ساخته شدید و.. از این جور حرفا بهم می زدن.
    حالا کاری ندارم؛ شاید واقعا دلیل منطقی هم داشته که جوابش منفی بوده. من دیگه یه جورایی بی خیالش شدم. (منظورم اینه که بی خیال رسیدن بهش شدم) اما نمی دونم چیکار کنم که فراموشش کنم.
    جدیدا شیفت بندی کردن من بخاطر اینکه نبینمش داوطلبانه شیفتمو عوض کردم اما بعضی وقتا پیش میاد که موقع تعویض شیفت وقتی داره میره خونه یه لحظه می بینمش. جدای از اینا فک نکنم این شیفتی بودن شرکتمونم خیلی طول بکشه و خیلی زود دوباره مجبورم برگردم به تایم کاری خودم و هر روز جلو چشمم باشه و حتی خیلی وقتا در مورد مسائل کاری باهاش حرف بزنم.

12. 3 کاربر از پست مفید Alone boy.. تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (جمعه 17 اردیبهشت 95), هلیاجون (جمعه 17 اردیبهشت 95), همراهی (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 15 تیر 98 [ 21:00]
    سطح
    57
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 66.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    808

تشکرشده 404 در 138 پست

Array
    سلام به همه دوستان خوب همدردی

خیلی متاسف شدم میدونم الان خیلی اذیت میشید شاید واقعا بعضی وقتها احساسات و نمیشه جلوشو گرفت به قول شما غیرارادیه

با این کارها هم ک نبینیدش و یا شیفت عوض کنید ...کافی نیست ...ظاهرا دردی دوا نمیشه و بیشتر وقتها خودمونو گول میزنیم و ظاهرا فراموش میکنیم!!!! اینکه خوابشم میبینید گواه این ماجراست!!!
    به قول "شهرزاد" تو فیلم، اتاق تاریک ذهن ازاد ترین جای دنیاست هر جاییی ک بخواد میره ...

ولی به نظرم میشه ی کار دیگه هم کرد ...کلا ذهنیتتون رو عوض کنید اون وقت دیگه هر جا ک شما میخواید میره...صورت مسئله رو عوض کنید نه اینکه پاکش کنید!!
    مدل فکر کردنتونو عوض کنید نه اینکه به خود اون خانم فکر نکنید جون واقعا شدنی نیست.حتی اگه هر روز هم نمی دیدینش.
    پس... به معنای واقعی کلمه باور کنید به درد هم نمیخوردید!

دلیل جواب منفی ایشون به چه دردی میخوره؟؟چرا فکرتونو بهش میدید؟؟به هر حال این تشخیص ایشون بوده ...پس باور کنید به در د هم نمیخوردید تا بتونید از این حس بیاید بیرون.

دوستان شما از کجا میدونن ک شما خیلی هم بهم میاید؟؟جز اینه ک از رو ظاهرتون میگن ؟ برای ازدواج، تفاهم توی ظاهر مهمه یا تفکرات؟؟؟
    شما حتی خیلی خوب هم این خانم رو نمیشناختید... فقط در مورد مسائل کاری رابطه داشتیید...چه بسا اگه باب این اشنایی باز میشد و در مورد ازدواج صحبت میکردید خودتون میدید ک خیلی دنیاتون از هم فاصله داره!!!

احتمال خیلی زیاد همون جور ک گفتید حوصله نکردید اون کتابو بخونید. یادتون میاد؟
    (برای ادای دین به همدردی هم ک شده باید ی روز بیام این کتابو اینجامعرفی کنم.)
    تو اون کتاب میگه وقتی نسبت به کسی احساس جاذبه میکنید احتمالا به این معناست ک در یک یا چند زمینه از ارتعاشات یکسانی برخوردار هستید...اما این الزاما به این معنا نیست ک از تفاهم کافی برخوردار هستید و همسران خوبی هم برای یکدیگر خواهید شد

یا نه... ی جور دیگه به مسئله نگاه کنید به فرض ک از هر منظری واقعا شما بهم میاید و مناسب همید ، ایا کس دیگه ای تو دنیا نیست ک شما بتونید عشق و خوشبختی رو باهاش تجربه کنید ؟ نه واقعا دلم میخواد بگید
    پیش فرض شما اینه ک تنها یک عشق واقعی در دنیا وجود دارد ک برای من مناسب است و این غلطه.همینه ک قضیه رو تموم نمیکنیدتو این مدت فقط داشتید به این فکر میکردید ک حیف شد چقدر بهم میومدیم...چرا جوابش منفی بود ...همه اونایی ک ما رو میشناسن تعجب کردن ک چرا...اگه بهم میرسیدیم ک عالی میشد و ....بعد ی جمله به خودتون میگید ک نه دیگه ولش کن ....زوری ک نمیشه...

انقدر رو جنبه عاطفی تمرکز کردید ک باعث شده منطقی نگاه نکنید و همه تلاشهاتون هم مبنی بر فراموشی، به قول خودتون ظاهری باشه نه از ته دل

در ضمن هر چه زودتر دل بکنید زودتر عشق جدید رو جذب میکنید

اما هر کاری ک میتونید بکنید تا تموم شه قضیه.ببینید اقای محترم حتی شده از ی روانشناس کمک بگیرید. دکتر فرهنگ برای فراموشی ی تمریناتی میده یا مستقیم میتونید برید سایت شاهدان از دکتر حبشی کمک بگیرید
    میدونید چرا میگم هر کاری بکنید ؟چون احتمال اینکه این بار احساسی رو با خودتون به رابطه بعدی ببرید زیاده و این اصلا خوب نیست

براتون ارزوی موفقیت میکنم

14. 4 کاربر از پست مفید هلیاجون تشکرکرده اند .

Alone boy.. (شنبه 18 اردیبهشت 95), maryam240 (شنبه 18 اردیبهشت 95), mohamad.reza164 (جمعه 17 اردیبهشت 95), سرشار (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    97
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام دوست خوب من.

یکی از کاربر های تالار، میگفت وقتی برادرش به خواستگاری میرفت، اگر جواب رد میشنید، خوشحال میشد و به سرعت دو رکعت نماز شکر میخوند. نماز شکر میخوند تا از خدا تشکر کنه، راهی که به صلاحش نبوده رو نگذاشته ادامه پیدا کنه. از همه مهمتر بار این مهم رو به دوش طرف مقابل انداخته
    -----
    دوست من کار درستی میکنی، برای همیشه این خانوم رو فراموش میکنی.
    -----

همون کار بر تالار یه بار به من گفت، همه این نشدن ها و جواب رد شنیدن ها بخشی از مسیر رسیدن به یار اصلیمون هست. ماباید با گذر از این چالش ها، خودمون رو برای رسیدن به یار اصلی اماده کنیم.
    من هم از این نسخه استفاده کردم، اگر تاپیک من رو دنبال کررده باشی، این احساسات من رو هم درگیر کرده بود.
    ولی به خودم امدم و یار اصلیمو تصور کردم ، و گفتم تا به این یار نرسیدم، همه چیز در سر راهم موقتی خواهد بود و نباید من را دلبسته کنه.

خودم را با کار سرگرم کردم. گفتم بر ای رسیدن به یار به چه چیز هایی نیاز دارم، برم همه اونها رو محیا کنم. با یارم حرف میزنم( نگی این پسره دیوونه هستا) براش نامه مینویسم.
    بعد از گذشت چند مدت دیدم اون خانوم که یه زمانی مدام جلوی چشم های من بود، از یادم رفته و من فقط به فکر یار اصلیم هستم و تا شخصی رو با مشخصات اون پیدا نکنم، نمیگذارم دیگه دلم وابسته بشه.
    -------

از تمام وجودت برای اون خانوم دعا کن که خوشبخت بشه.
    از خدا بابت این اتفاق نشدن تشکر کن، و برای ادامه زندگی ات برنامه بچین. زندگی همراه با یار اصلی.
    ------

به نکات کنکوری خانوم هلیا هم توجه کن.

روزگار خوش و خرم

- - - Updated - - -

16. 3 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

Alone boy.. (شنبه 18 اردیبهشت 95), هلیاجون (شنبه 18 اردیبهشت 95), سرشار (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ضمن تشکر از جناب آقای mohamad.reza164 فقط یک نکته کوچک والبته مساله ساز هست که لازمه همه به اون توجه کنیم.

اینکه حواسمون باشه فکر زیاد و حرف زدن با یار اصلی و تصویر ذهنی هایی که از یار اصلی تون می سازیم ما رو دچار کمال گرایی و ایده آل گرایی و توهم نکنه.

نمونه های زیادی در همین تالار هست که که یک سری ایده آل هایی در ذهنشون قبل از ازدواج از زندگی مشترک و همسر آینده شون متصور می شدن که بعد از عقد با توجه به اینکه

همسرشون فرد با کمالاتی بوده اما به خاطر نداشتن اون ایده آل های ذهنی ،دچار سردی و شک و تردید در انتخابشون شدند.

18. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Alone boy.. (شنبه 18 اردیبهشت 95), mohamad.reza164 (جمعه 17 اردیبهشت 95), هلیاجون (شنبه 18 اردیبهشت 95), سرشار (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    97
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام ممنون خانوم بی نهایت از تذکر به جای شما.

با حرفتون بسیار موافقم .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)