به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 شهریور 96 [ 15:33]
    سطح
    29
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 66
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 8 در 3 پست

Array

به شوهرم علاقه ندارم.لطفا کمک کنین

سلام
    دوستان من مشکلات زیادی با همسر عقدیم دارم
    1) ایشون جلوی من از دخترا تعریف میکنه مثلا میگه چه باسنی .منظورم تو خیابونه .یا بدتر از اون میگه چه ک...ه.من ناراحت میشم و باهاش سردی میکنم ولی اصلا از رو نمیره بازهم تکرار میکنه .یا میگه دختره رو چه خوشگله .من با نگاه کوتاه مشکلی ندارم ولی این مسایلو دیگه نه .البته همسرم ادم پاکیه معتقده ولی خوب اشتباهاتی هم داره .نمیدونم چرا خیلی ناراحت نمیشم یا چون میدونم خیانت نمیکنه یا خیلی دوستش ندارم.
    علت دوست نداشتن من رفتارای خودشه .ایشون هنوز یه مرد کامل نیست متاسفانه با هر مسیله ای قرص میخوره روزی چنتا قرص ضد استرس میخوره همیشه پاکت قرصاش همراهشه .از قرص خوردنش متنفرم چون من یه مرد محکم میخواستم .من یه مرد جدی و محکم میخواستم .هروقت جدی میشه دوستش دارم ولی بیشتر اوقات باهام شوخیهای نابجا میکنه .تیکه میندازه و کنایه مثل دخترا با طعنه حرف میزنه .هیچ وقت ابراز محبت نمیکنه و نمیگه دوستت دارم .هیچ وقت منو نوازش نمیکنه .تو رابطه جنسی سرده یا میاد طرفم من ناز میکنم میگم نه میگه نمیخوای که هیچی و میگیره میخوابه .الان از من دوره و من شهرستانم ولی من یکزره هم دلم براش تنگ نشده دوستان .من میترسم.میترسم هیچ وقت دوستش نداشته باشم .
    از قیافه من ایراد میگیره مثلا پریشب گفت تا دماغتو عمل نکردی نیا مغازم البته اینجوری نگفت ولی معنیش همین میشد .هیچ وقت بمن نگفته خوشگل .وقتی تیپمیزنم نهایتا ی نگاه میندازه و هیچی نمیگه هیچوقت منو بغل نمیکنه .و بدتر از همه طعنه هاشه که باخنده میگه مثلا میگه باباتم ک پولدار نیست یا تو هیچ خاستگاری نداشتی یبار گفته بابات تریاک میکشه.اصلا دهنش به محبت و احساس نمیچرخه .همش میگه مرد که ابراز احساس نمیکنه
    و یه چیز دیگه که منو میترسونه
    دوستان من یه دختر ارامم گاهی شیطون میشم و درکل جدی ام زیاد شوخی نمیکنم.اون خیلی شوخه ولی من میخواستم شوهرم جدی باشه البته نه بداخلاق .جدی باشه و گاهی شوخی کنه و زیادهم حرف نزنه .ایشون حرفو سی بار تکرار میکنه.و اعتماد به نفسشم پایینه و اینو کل خانوادش میگن و براهمینم هست که مرتب قرص ضد استرس میخوره ..دوست دارم شوخی نکنه البته کمتر شوخی کنه .همشم از خودش تعریف میکنه میگه چقدر خوشگلم و خیلی شیطونم و چقدر پاکم و این جرفا ،و بیشتر از همه از شبطونی هاش و مسخره بازیهاش بدم میاد.از ایندمون میترسم .تاحالا چندبار برای معاینه رفتم پزشک زنان و خیلی هم مراقبم که رتبطه جنسیمون جدی نشه.اون هنوز مرد نشده.البته مشاوره گفت زن باید مردو بسازه ولی چرا من باید تو سختی بیفتم .من یه نفر میخواستم که عاشقش باشم نه بزرگش کنم
    البته من خودم ایرادایی دارم که مینویسم.زود عصبانی میشم البته به نظرم خودش مقصره . زیاد اجتماعی نیستم..
    من این دوتا عیبو دارم .جالب اینجاست اون میگه یه زن پخته میخاد درحالیکه خودش یه مرد پخته نیست و بدتر ازهمه سر هر بحث کوچیکی میگه بریم محضر .میگه بریم طلاق یا مهریه تو ببخش.دوستان من رو کاغذ نوشتم که مهریه مو بخشیدم و بهش دادم .نمیدونم این کاغذا چقدر اعتبار داره .با اینکاراش منو از خودش سرد میکنه.البته قصدش زندگیه ولی زندگی نابلده.یه خانواده خوب و موفق داره ولی نمیدونم چرا خودش اینجوریه .شاید چون بچه اخره بد تربیت شده .
    ت
    دلم براش تنگ نمیشه .زیاد دوسش ندارم .کنارش ارامش ندارم
    چکار کنم
    اابته نقاط مثبتی هم که تو وجودش دوست دارم یکی پاک بودن و قابل اعتماد بودن.یکی ظاهر خوبش.یکی مهربونیش .خیلی دنبال کارای من هست و همیشه میپرسه فلان کارو انجام دادی .خوبم برام خرج میکنه و کادو میخره ولی محبت و احساسات خیر
    در مورد ظاهرم .میدونم که ظاهر منو دوست نداره .احساساتی شده و منو انتخاب کرده وگرنه گیر نمیداد دماغتو عمل کن .این موضوع خیلی منو عذاب میده البته من خودمم میخام دماغمو عمل کنم .میگه روز خاستگاری با ارایش دماغتو کوچیک کرده بودی .که ناصحیحه و اصلا همچین چیزی ممکن نیست ..ایشون خوب اشتباهاتشو توجیه میکنه و گردن من میندازه .
    چکار کنم .دارم از تزدواجم پشیمون میشم.
    ویرایش توسط golehamishebahar : چهارشنبه 01 اردیبهشت 95 در ساعت 07:13

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 07 شهریور 98 [ 03:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 99
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2

تشکرشده 17 در 7 پست

Array
    با سلام خدمت شما چیز هایی که مینویسم عقیده شخصی من هست و ممکن هست درست نباشه.

ایشون جلوی من از دخترا تعریف میکنه مثلا میگه چه باسنی .منظورم تو خیابونه .یا بدتر از اون میگه چه ک...ه.من ناراحت میشم و باهاش سردی میکنم ولی اصلا از رو نمیره بازهم تکرار میکنه .یا میگه دختره رو چه خوشگله .
    در مورد این شما نفرمودید که همسر شما چند سال داره و چند وقته ازدواج کردید ( منظورتون از همسر عقدی اینه که هنوز عقد هستید و خونه خودتون نرفتید؟)؟ این حرفهایی که میزنه بیشتر شبیه حرفهای پسر های دبیرستانی و جوان هست و کسانی که متاهل هستند معمولا از این حرهای سخیف حداقل جلوی همسرشون نمیزنن. شاید به این دلیل که تا حالا عکس العمل نشون ندادید ایشون ادامه میدهند.بهتره مستقیما احساستون رو در مورد این حرفها (البته بدون داد و بیداد و زمانی که هر دو تو آرامش هستید ) بگید و سعی کنید بعد از گفتن عصبانی نشید تا همسرتون بر علیه شما جبهه نگیره .

نمیدونم چرا خیلی ناراحت نمیشم یا چون میدونم خیانت نمیکنه یا خیلی دوستش ندارم.
    ببینید تو روش ازدواج تو ایران ( خواستگاری و عقد و .... بدون هیچ شناختی از هم ) معمولا فرصت کمی پیش میاد که بتونن همدیگه رو دوست داشته باشن (منظورم عشقیه که ممکنه تو فیلمها دیده باشید) و این قضیه کمی زمان خواهد برد و در ابتدا همه مثل شما هستن ( حداقل من اینطور بودم )

دوستان من رو کاغذ نوشتم که مهریه مو بخشیدم و بهش دادم .نمیدونم این کاغذا چقدر اعتبار داره
    این نوشته ها تا زمانی که ثبت محضری نشه هیچ اعتباری نداره نگران نباشید

در مورد ظاهرم .میدونم که ظاهر منو دوست نداره .احساساتی شده و منو انتخاب کرده وگرنه گیر نمیداد دماغتو عمل کن
    منظورتون احساسی چی هست ؟ اگه از ظاهرتون خوشش نمیومد که اصلا جلو نمیومد . شاید هم ایشون چون سایر دختر ها رو میبینه که مثلا به خودشون رسیدن و .... فکر میکنه چون شما اینطور نیستید پس اونها بهترن . اما واقعت مسئله این هست (دختری توی فامیل بود بسیار زیباو خواستگار ها براش زیاد میامدند اما چون اخلاق زیاد خوبی نداشت و از طرفی ظرافت های رفتاری زنانه توش کم بود کارش خیلی زود به طلاق کشید و این قضیه دو بار تکرار شد و الان هم در منزل پدر تشریف دارن ) شما حتی اگه زیباترین دختر روی زمین باشید بعد از چند وقت به دلیلی گذر زمان برای چشم همسر عادی میشید . پس بهره ببینید همسرتون به چه چیزهایی اهمیت میده . آیا ارایش کرده دوست داره کمی بیشتر آرایش کنید . دوست داره بیشتر چه لباسهایی در خونه یا بیرون بپوشید به عنوان مثال من شخصا دوست ندارم همسرم چادر سر کنه و ادای خانمهای مذهبی رو در بیاره . اگه ایشون فکر میکنه با عمل کردن دماغ اوضاع درست میشه اشکالی نداره باهم برید ( حتما ایشون رو ببرید ) و با یه جراح صحبت کنید. شاید عطش ایشون فرو کش کنه اگه نکرد یه جراحی انجام بدید هم شما زیباتر میشید ( البته منظورم این نیست که الان زشت هستید ) و هم همسرتون به لحاظ روحی ارضاء میشه .
    با توجه به صحبتهایی که نوشتید من فکر میکنم چون ایشون اعتماد به نفس کمی دارن فکر میکنن دیگران همسران زیباتری دارن . سعی کنید این احساس رو هر طور میتونید از بین ببرید . ببینید چه چیز هایی ایشون رو به استرس میندازه . اونها رو از بین ببرید
    زیاد اجتماعی نیستم
    مثلا اگه فکر میکنید مشکل این هست ( ممکنه باشه چون مثلا اجتماعی بودن برای شخص من خیلی مهمه )روابط خودتون رو با دیگران تقویت کنید . به عنوان مثال خواهر همسر من بزرگترین مشکلی داره اینه که با وجود کارمند بودن (روزی 10000 تا ارباب رجوع مرد داره ) نمیتونه ارتباط خوبی با جنس مخالف بگیره .( البته منظورم جلف بازی نیست منظور اینه که بتونه بدون این که استرس بگیره حرفش رو درست به هر کسی بیان کنه) مثلا خونه اونها مهمونی میریم این استرسی( به دلیل بودن من تو خونه هست ) میگیره باعث میشه اصلا نتونه درست حرف بزنه که این کار من رو به شدت عصبی میکنه و خدا رو 10000 بار شکر میکنم که خواهرش (همسر من ) مثل اون نیست . در صورتی خدا رو شاهد میگیرم که ایشون مثل خواهر من میمونه. البته ممکنه این رفتار به خاطر تابو های موجود در جامعه و یا خانواده ها بوجود اومده و تقصیر خود ایشون نباشه .
    اگه فکر میکنید روابط اجتماعی برای همسرتون مهم هست اون رو تقویت کنید . نترسید .سعی کنید با دیگران کمی راحتر باشید
    ویرایش توسط MK000 : چهارشنبه 01 اردیبهشت 95 در ساعت 08:12

3. 2 کاربر از پست مفید MK000 تشکرکرده اند .

Ehsaan (جمعه 03 اردیبهشت 95), ZENDEGIBEHTAR (چهارشنبه 01 اردیبهشت 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 29 اردیبهشت 97 [ 13:07]
    سطح
    25
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 37 در 24 پست

Array
    سلام
    من فکر می کنم شناخت همسر شما از جنس مخالف بسیار بسیار ضعیف است
    او شما را یک پسر می بیند و رفتار هایی انجام می دهد که در جمع پسرونه ارزش محسوب می شود (البته نه هر جمع پسرونه ای)
    احتمالا شوخی های جنسی او هم از همین جا نشات می گیرد چون در جمع پسرها (تاکید می کنم منظورم همه ی پسر ها نیست) با عرض معذرت توجه به اندام جنس مخالف و داشتن ارتباطات متنوع معیار قدرت محسوب می شود و هر کس برای اثبات خود به دنبال مطرح کردن چنین مواردی است. با توجه به مشکل استرس و احتمالا اعتماد به نفس ضعیف و همچنین شناخت تقریبا 0 همسر شما از جنس مخالف، با این کار ها به صورت ناخوداگاه در پی قدرتمند نشان دادن خود است به یاد داشته باشید هیچ مردی نمی خواهد ضعیف دیده شود. البته این صرفا برداشت شخصی من هستش و ممکنه غلط باشه.
    اگه ممکنه اطلاعاتی راجع به سن خودتان و همسرتان، نحوه ی آشنایی، نحوه ی ازدواج (سنتی یا مدرن) مدت زمان آشنایی قبل از ازدواج و ... بیان کنید.

5. 2 کاربر از پست مفید PersianCat تشکرکرده اند .

Dr.Goebbels (پنجشنبه 02 اردیبهشت 95), بابک 1369 (جمعه 03 اردیبهشت 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 شهریور 96 [ 15:33]
    سطح
    29
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 66
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 8 در 3 پست

Array
    دوستان ما 8ماهه کلا باهمیم 2ماه نامزدی و 6ماه عقد
    ازدواج سنتی کلش تو 2هفته ولی 2ماه محرم و نامزدم بودیم.
    سنشونم 27 سالشه
    درسته ایشون درکی از دخترا نداره البته دختر دورش بوده ولی اینکه چرا نمیشناسه نمیدونم .باقی مسایلم که گفتم ضعف اعتماد به نفس و ....
    ایشون خیلی در مقابل مشکلات سسته سریع قلیون میکشه قرص میخوره سیگار گهگاهی .به حرف منم گوش نمیده .دوست ندارم قرص بخوره و یا پولشو خرج قلیون بده

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 20 مهر 95 [ 15:57]
    سطح
    13
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 10 در 6 پست

Array
    سلام، متاسفانه کمکی نمیتونم بکنم، فقط،میتونم بنویسم میفهمم چه حسی دارید، شما یه مرد میخواید، یه مرد با افکار و منش مردونه، یه مرد محکم،با دغدغه های یک مرد، نه بچه ای که هنوز بزرگ نشده و از خودتم ضعیف ترههمون چیزی که من میخوام

8. کاربر روبرو از پست مفید آبشار یاس تشکرکرده است .

بارن (پنجشنبه 02 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم متاسفم اما تنها کسی که میتونه بیشترین تاثیر رو رو رفتار یک زن و مرد بذاره همسرش هست تنها کسی که بشدت میتونه اعتماد بنفس ایشون بالا ببره و دیگه قرص نخوره شمایی اما روش خاص داره اول برو کلید مرد دکتر حبشی و اقتدار ایشون گوش کن خوب بعد بیا اینجا نتیجه رو بگو و ببین شما چه خطاهایی. داشتی
    منتظرم
    در مورد تعریف کردن همسرتون از دخترای خیابون اگه همسرت ادم معتقدیه ازراه اعتقاداتش وارد شو مثلا بگو اره چه افتشاح میگردن ولی نگاه نکنی بهتره چون گناه داره اصلا جبهه نگیر چون حساس تر میشه خودت رو خیلی بیخیال نشونبده اصلا نقطه ضعف نشون نده عوضش شما هم وقتی ایشون میاد خونتون سه برابر بدتر براش تیپ بزن از خودت جلوش تعریف کن مثلا بگو با عشوه نمیدونم این زن و با اینهیکل یا قیافهاز کجا پیدا کردی کلا از خودت جلوشتعریف کن بذار بهش اینطور القا بشه
    هیچ وقت از ظاهرت جلوش بد نگو
    مثلا من خودم دیگران یه چیز کوچیکی ازظاهرم تو جمع میگن میام با اب و تاب به همسرم تتعریف میکنم
    یه چیزبهت بگم 99%مردا تو خیابون از زنای دیگه یا تو دلشون یا اشکارا تعریف میکنن ولی منظورشون این نیست که زنشون زشته
    تنها زیباترین زن دنیا کافیه غرارو یا بداخلاقیا سرد باشه همین کافیه که مرد کشیده بشه به سمت زشتترین زن دنیا که برعکس عشوه زنونه داره و خیلیمردش رو تایید میکنه
    شناختترو با مطالعه بالا ببر
    ویرایش توسط ستاره زیبا : پنجشنبه 02 اردیبهشت 95 در ساعت 11:42

10. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

Dr.Goebbels (پنجشنبه 02 اردیبهشت 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 دی 96 [ 00:34]
    سطح
    32
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 106
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    20

تشکرشده 180 در 88 پست

Array
    برید مشاوره،به هیچوجه با شک و تردید وارد زندگی مشترک نشید.

12. کاربر روبرو از پست مفید kaspian تشکرکرده است .

Ehsaan (جمعه 03 اردیبهشت 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)