به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 خرداد 97 [ 10:41]
    سطح
    27
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 105
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

دستم بدجور درد میکنه با این حال خانواده شوهرم مجبورم میکنن براشون کار کنم

سلام دوستای گلم. یه مدته که دست راستم به شدت درد میکنه طوری که الان تایپم با دست چپم دارم انجام میدم . ولی هر موقع که دستم دردش زیاد میشه از اونور مادر شوهرم کلا خودشو میزنه به رختخواب که من برم کاراشو بکنم! نمیدونم این کارش عمدیه یا نه ولی دفعه چندمه که تکرار میشه! هرچند مدت یه بار درد دستم میاد سراغم و واقعا اذیتم میکنه و همون موقع بعد اینکه بقیه متوجه شدن مادر شوهرمم مریض میشه! من حتی الامکان سعیمو میکنم که زیاد باهاشون در ارتباط نباشم. خداروشکر از لحاظ مادی نیازی بهشون ندارم ارتباطمم با اونا کم کردم فقط شبا مجبور میشم برم اونجا بخوابم چون نمیزارن تنها بخوابم.اما اونشب که حرف از وقت گرفتن برای دکتر واسه دستم شد فرداش دیدم مادرشوهرم رفته تو رختخواب میگه کمرم درد میکنه! طوری که از جاش بلندم نمیشه حالا خودتون تصور کنین با این دستم مجبور میشم براشون شام و نهار بپزم! دخترشم که تا منو میبینه از آشپزخونه میاد بیرون ظرفاشونم که میندازن من بشورم با اینکه میبینن واقعا برام سخته. حتی الامکان سعی میکنم نرم که خودشون کاراشونو بکنن باز اینقد پشت سرم حرف میزنن که مجبور میشم حداقل روزی دو سه ساعتو برم.پریروز از سر کار اومدم رفتم اونجا تا نهار خوردن زدن از اشپزخونه بیرون حتی دخترش نکرد یه سفررو جمع کنه اومدم پایین خونه خودم دیگه واسه شام نرفتم فردا ظهرشم نرفتم باز شب مادربزرگم اومده بود اونجا مجبورم کردن برم. دیروزم مادر بزرگ شوهرم با فامیلاشون اونجا بودن نرفتم تا شب ساعت هشت که بخاطر مادربزرگش رفتم یه سری بزنم دیدم فامیلاشون شاکین که چرا نیومدی بالا گفتم دستم درد میکنه دیدم نمیدونستن مادرشوهرم نگفته بود دستش درد میکنه طوری جلوه داده بود که اون رختخوابه و من عروس بدیم نمیرم سر بزنم با این حال پاشدم شام یه چیزی درست کردم سر سفره مادره به دختره گفت غذای ظهرو هم باید گرم میکردن ولی نکردن خطاب به من! من در هر صورت بهشون بدهکارم. ازشون متفرم. هربار این رفتارارو میبینم از شوهرمم زده میشم. من با این شرط با شوهرم ازدواج کردم که از خانوادش دور زندگی کنیم اما الان چندساله دارم رفتاراشونو تحمل میکنم.حقوق من به قسط و خرجی شوهرمو و ..صرف میشه پولی نمیمونه که بخوام خونه اجاره کنم این بدتر منو از شوهرم متنفر میکنه.تو این شرایط چه رفتاری از خودم نشون بدم خانواده شوهرمو چطوری متوجه کنم که باید درک کنن؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 98 [ 11:49]
    سطح
    42
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 155
    Overall activity: 17.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    100

تشکرشده 134 در 59 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم دستتون مشکل حادی نداشته باشه و بزودی خوب بشه
    بنظر من شما منفعل هستید
    شما نیازی نیست دیگران را مجبور به درک کردن خودتون بکنید شما روی رفتار خودتون کار کنید برداشت
    اونها دست خودشونه
    میدونید ادمهایی که تمام وقتشون رو سعی میکنند همه اطرافیان رو از خودشون راضی نگه دارند هیچوقت طعم خوشبختی رو نمیچشند ؟
    بنظرم تایپیک زیر را مطالعه کنید و باهاشون جراتمندانه برخورد کنید!
    جراتمندانه رد کنید
    جراتمندانه درخواست کنید
    و جراتمندانه بیان کنید

http://www.hamdardi.net/thread-18343.html

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)