به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 15 آذر 87 [ 13:10]
    سطح
    35
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

درخواست کمک . لطفا کمکم کنید فوری ضروری

[/align]salam
    man ye moshkele besyar hade khanevadegi va mishe goft dar morede ezdevaj daram. mitonid komakam konid?
    man moshkelam kheili hade , nemitonam toye forum begam chon mano mishnasan va ozam badtar mishe age lotf konid emaile yek moshaver ro be man bedin, be khoda moshkelam kheili hade,camputeram farsi nadasht, sharmandeam
    khahesh mikonam komakam konid vaghean niaz daram.
    mamnoonam
    دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم....

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

RE: درخواست کمک . لطفا کمکم کنید فوری ضروری

عزیزم چرا به آقای سنگ تراشان مدیر همدردی ایمیل نمی زنی ؟
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین غ
    عزیزم چرا به آقای سنگ تراشان مدیر همدردی ایمیل نمی زنی ؟
    اقای سنگ تراشان جواب منو ندادن به علت قوانین سایت،دویت عزیزم پسر بهاری هم جوابم رو ندادن مجبورم مطلبو توی فاروم بگم
    پس لطفا از همه صاحب نظرها خواهش میکنم کمکم کنند

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 فروردین 88 [ 10:41]
    سطح
    42
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    دستاوردها:
    تشکرها
    28

تشکرشده 33 در 29 پست

Array

دوست عزیز من براتون شماره تماس مرکز مشاوره دانشگاه تهران رو در پست خصوصیتون می زارم.
    موفق باشیدوبعد از اینکه پیغام خصوصی من به شما رسید از اونجا که من نمی دونم چرا نمی تونم پیام خصوص دریافت کنم اینجا تو این تاپیک به من بگید که رسیده.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

RE: درخواست کمک . به هم فکری شما نیاز دارم

معذرت میخوام من متن رو همون طوری که واسه جناب پسر بهاری فرستادم واسه شما هم میزارم ببخشید که انگلیسی نوشتم مجبور بورم.از صاحب نظران خواهش میکنم جوابمو بدن.ممنونم
    [/align]

Salam
    Khaste nabashid.navid hastam az shiraz.
    Man modati pish ba ye khanom ashena shodam man motevalede 68 hastam va on 69 ,chand mahi az ashenaei ma gozasht kheyli roye ham hasas shode bodim tori ke sare har masalei ba ham dava mikardim,ehsasatemonam be ham nemigoftim chand mahe bad gozasht man bishtar ba khonevadash ashena shodam,albate zaboni chon age ona mifahmidan ke dokhtareshon ba ye pesar ertebat dare kheyli vasash bad mishod.on kheili dokhtare manteghi bod az harfash malom bod.
    Man behesh pishnahade ezdevaj dadam , on bade modati ghabol kard,penhoni raftim pishe ye akhond va aghd kardim,mahram shodim.bazi harfaro behem dorogh gofte bod khodesh goft dorogh goftam harfasho tashih kard.faghat dostash va dokhtare khaharesh az rabete ma khabar dashtan.
    Az khonevadash bishtar vasam goft va in aghazi vase hame etefaghaye ma bod.
    Dar zemn begam ke on ta hala ba hich pesari rabete bar gharar nakarde bod va be sorate etefaghi va vase aziat ba man ashena shod,ama man ba 3ta dokhtar rabete dashtam.
    Dar zemn ghablan ye khastegar dasht ke pesare daeish bod va chon azash badesh miomad behesh javabe rad dade bod.
    Aval az hame fahmidam famile yeki az khaleham mishe,ye famile samimi, bad fahmidam ke yeki dige az khaleham ghablan ba amoye on aghd kardan va be khatere dekhalataye digaran az ham joda shodan,fahmidam ke babaye on az madar bozorge man badesh miad, fahmidam ke babaye on az jaei ke babaye man tosh be donya omade badesh miad,in hame moshkel dashtim ama nemikhastim az ham joda beshim,vaghean hamdigaro dost dashtim.
    Man behesh ghol dadam hame moshkelaro hal konam ya ba ham hal konim ta betonim be ham beresim,rabetamon az bade aghd kheili behtar shode bod,kheili ba ham khob shode bodim,ba ham biron miraftim,rozaei ke daneshgah bod miraftam donbalesh,kheili ziad be ham sms midadim,hamishe az in mitarsid ke konevadash makhsosan dadashesh befahme.
    Ye baram herasate daneshgah mano gereft vali vaghti fahmid zaname velam kard.
    Hafte pish ba ham raftim daneshgahe on va badesh raftim cafy net,kheili dir sho saate 1resid khone, khonevadash chizi behesh nagofte bodan,asram kelas dasht ,vaghtiam ke kelas bod be ham sms midadim ta nim saate akhar ke behesh goftam vaghti residi khone bego ta khialam rahat beshe,sms nadad yeho 5min ghable inke kelasesh tamom beshe z zad goftam shayad missed call mid eta smsesh berese,goftam shayad chizi shode chand bar z zadam ama javab nadad ta inke 2saate bad yeho zang zad man javab nadadam ke yani ghahram, chon gahi goshisho vase axa va clip haye tosh midad be dadashesh gharar gozashte bodim ke vaghti mikhad goshisho bede be dadashesh az goshie khaharesh yavashaki ye miss bed eta man sms nadam, hamon moghe az mobile khaharesh miss dad onam chand bar manzoram bade 2saat ke z zad man javab nadadam hast, saate 10 yeki dige z zad goft man dadashe sanazam,va tahdidam kard goft age behesh sms bedi ya behesh z bezani ya bahash ertebat dashte bashi khonet paye khodet.az tahdidesh nemitarsam faghat vase sanaz negaranam, nemidonam dadashesh ta che had fahmide ache man mibusidamesh , baghalesh mikardam. ama esme mano ham midonest,nemidonam bayad che kar konam nemidonam,fekr konam dadashesh adame manteghi nabashe ache tahsil karde nist. Nemidonam bayad che kar konam ke doroste nemidonam chi kar konam,vase sanazam kheili negaranam, man ba tamame vojodam dostesh daram nemikham azash joda besham.
    Lotfan komakam konid begid che kar konam.
    Az onroz ghalbam shaded dared, va inam begam iman daram ke sanaz vaghean mano dost dare motmaenam.
    Mamnoon misham komakam konid,lotfan to forum in matlabo nazarin, mamnoonam.
    age mishe ba email rahnamaeim konid, mamnoon misham.
    Khoda negahdar, navid

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام
    لطفا فارسی تایپ كنید.
    جهت راهنمایی بیشتر :
    http://www.hamdardi.net/showthread.php?tid=1578&pid=13773#pid13773

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

به همفکری و کمک شما شدیدا نیاز دارم

سلام
    خسته نباشيد.نويد هستم از شيراز.
    من مدتى پيش با يه خانم آشنا شدم ،چند ماهى از آشنايى ما گذشت خيلى روى هم حساس شده بوديم طورى كه سر هر مسئله اى با هم دعوا ميكرديم،احساساتمون رو به هم نمیگفتیم چند ماه گذشت من بيشتر با خانواده اش آشنا شدم،البته زبونى چون اگه اونا میفهمیدن كه دخترشون با يه پسر ارتباط دارهِ خيلى واسش بد ميشد.اون خيلى دختر منطقى بود از حرفاش معلوم بود، حتی خیلی وقت ها امتحانش میکردم.
    بعد از مدتی من بهش پيشنهادِ ازدواج دادم ، مدتى بعد قبول كرد، پنهونی رفتيم پيش يه آخوند و عقد كرديم،محرم شديم.اولش بعضى حرفهارو بهم دروغ گفته بود خودش گفت دروغ گفتم حرفش و تصحيح كرد.فقط دوستش و دختر خواهرش از رابطه ما خبر داشتن.
    از خانواده اش بيشتر واسم گفت و اين اغازی واسه همه اتفاق های ما بود.
    در ضمن بگم كه اون تا حالا با هيچ پسرى رابطه بر قرار نكرده بود و به صورت اتفاقى و واسه اذيت با من آشنا شد،اما من با سه تا دختر رابطه داشتم.
    راستی قبلا يه خواستگار داشت كه پسر داییش بود و چون ازش بعدش مى اومد بهش جواب رد داده بود مدتی پیش هم خبر دار شدم که واسش چند تا خواستگار دیگه رفته ولی اجازه نداده بودن برن خواستگاری.
    اول از همه فهميدم فاميلِ يكى از خاله هام ميشه يه فاميلِ خیلی صميمى، بد فهميدم كه يكى ديگه از خاله هام قبلا با عموى اون عقد كردن و به خاطره دخالتهای ديگران از هم جدا شدن (حدود بیست سسال پیش) ،فهميدم كه باباى اون از مادر بزرگِ من بدش مياد، فهميدم كه باباى اون از جايى كه باباى من توش به دنيا امده بعدش مياد،از وجود این مشكلها خبر داشتیم اما به هیچ وجه نمیخواستیم از هم جدا بشيم، واقعا همديگر رو دوست داشتم و داریم.
    من بهش قول دادم همه مشکلات رو حل كنم يا با هم حل كنيم تا بتونيم با هم باشیم ، رابطه مون از بده محرم شدن خيلى بهتر شده بود،خيلى با هم خوب شده بوديم،با هم بيرون ميرفتيم،روزهایی كه دانشگاه بود ميرفتم دنبالش،خيلى زياد به هم sms ميداديم،هميشه از اين مى ترسيد كه خانوادش مخصوصأ داداشش بفهمه.
    حتی یه بار حراستِ دانشگاه گرفتمون.
    هفته پيش با هم رفتيم دانشگاه اون و بعدش رفتيم کافی نت،خيلى دير شد ساعته 1رسید خونه، خانواده اش چيزى بهش نگفته بودن،عصر كلاس داشت ،وقتى هم كه كلاس بود به هم sms ميداديم تا نيم ساعته آخر كه بهش گفتم وقتى رسيدى خونه بگو تا خيالم راحت بشه،جوابمو نداد يهوچند دقیقه بعد قبل اينكه كلاسش تموم بشه زنگ زد گفتم شايد missed call ميده تا smsesh برسه، بعد گفتم شايد چيزى شده چند بار زنگ زدم اما جواب نداد هر چی اس ام ا دادم جواب نداد تا اينكه 2ساعت بعد يهو زنگ زد من جواب ندادم كه يعنى قهرم، چون گاهى تلفنشو واسه عكسِ ها و کلیپهاى توش ميداد به داداش اش قرار گذشته بوديم كه وقتى مى خواهد تلفنشو بده به داداشش از گوشیه خواهرش يواشكى يه miss بده تا من sms ندم، همون موقع از موبايل خواهرش miss داد اونم چند بر منظورم بده 2ساعت كه زنگ زد من جواب ندادم هست، ساعته ۱۰ يكى ديگه زنگ زد گفت من داداشِ سانازم ،و تهدیدم كرد گفت اگه بهش sms بدى يا بهش زنگ بزنى يا باهاش ارتباط داشته باشى خونت پاى خودت.از تحدیدش نمى ترسم فقط واسه ساناز نگرانم، نميدونم داداشش تا چه حد فهميده اخه من میبوسیدمش ، بغلش ميكردم . ما خیلی به هم وابسته و دلبسته بودیم خیلی زیاد.
    حتی اگر من یه سری مشکلات توی خونوادم نداشتم به بابا یا مامانم میگفتم اما به خاطر اتفاقات گذشته من حداقل تا یک سال دیگه نمیتونم و نباید بهشون بگم. اما اسم منو هم ميدونست ،نميدونم بايد چه كار كنم نميدونم،فكر كنم داداش اش آدمِ منطقى نباشه اخه تحصيل كرده نيست. نميدونم بايد چه كار كنم كه درست باشه نميدونم چى كار كنم،واسه سانازم خيلى نگرانم، من با تمام وجودم دوستش دارم نميخوام ازش جدا بشم.
    لطفا كمكم كنيد بگيد چه كار كنم.
    اينم بگم ايمان دارم كه ساناز واقعا منو دوست دارهِ مطمئنم.
    ارتباطمون به کلی قطع شده میترسم برم در دانشگاهش کسی ببینتم واسش بد بشه ، میترسم به دختر خواهرش اس ام اس بدم تلفنش دست داییش باشه.
    من واسه تصمیم صحیح و اینکه الان واقعا باید چکار کنم ازتون کمک میخوام.
    ممنون ميشم اگر كمكم كنيد.منتظر راهنمایی هاتون هستم
    با تشکر نويد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلامی دوباره...
    کسی راه حلی در مورد مشکل من نداره؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 13 بهمن 91 [ 23:57]
    سطح
    53
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    564

تشکرشده 574 در 212 پست

Array

سلام.
    فكر ميكنم سرنوشت بازي عجيب و بدي را باشما در پيش گرفته/حالا هم كاري كردين كه نه راه پس دارين نه پيش.با پادر ميوني كسائي كه ميتونن تو خانواده بهتون كمك كنن چطورين ؟
    در هر صورت اين مشكلي كه خودتون بوجود آوردين وبا اثبات محرميتتون هم نمي تونيد كمكي به اون بكنيد.اين شمائيدكه با يد مسئوليت اين موضوع را به عهده بگيرين و هر كاري از عهده تون برمياد انجام بدين .شمائيد كه مسوليت اين اتفاق را به عهده گرفتين و نبايد تنهاش بگذارين.اون الان تو شرايطيكه هيچ كاري نمي تونه بكنه!تنهاش نگذارين!
    موفق باشيد!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من به هیچ وجه تنهاش نمیزارم اینو به همه هم گفتم ولی الان دارم صبر میکنم تا خوب بدونم میحوام چکار کنم تا همه چیز خرابتر نشه.
    پای همه چیز وایسادم. فکر میکنید خیلی حال خوبی دارم؟؟؟
    به خدا فقط یه هفته هست که اینجوری شده از روز بعدش یه قلبم درده یا اینقدر عصبیم که نمیتونم سر کلاسام حاضر بشم.
    همش تقصیر منه من نباید میزاشتم اینجوری بشه الانم خودم باید درستش کنم.
    درسته کسی نمیدونه ولی خودمون که میدونیم اون زنمه من دوستش دارم تنهاش نمیزارم.
    راه اخرمو این گزاشتم که از خالم کمک بگیرم ولی یه هفته دیگه هم صبر میکنم تا ابا از اسیاب بیفته
    mamnoonam ke komakam mikonid

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)