به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 18 فروردین 96 [ 21:29]
    سطح
    18
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

چرا من نخواسته شدم!!

سلام
    من سال پیش بعد از یکماه اشنایی رابطم با کسی به هم خورد که فکر میکردم هردو به هم علاقه داریم

من ادمی نیستم که بخوام کسیو فریب بدم یا تور بکنم برای همین از همون اول بیشتر اخلاقای خودم بخصوص اخلاقای سختگیرانه خودم رو نشون میدم چون نمیخوام با خودم بازی کرده باشم
    برای همین همون اول گفتم با راوبط ازاد مخلافم و حساسیت دارم اما توی همون یکماه هم علاق ه ای بینمون ایجاد شده بود یا لااقل من فکر میکردم شده

تا اینکه با گفتن این موضوع رفتار بدی از اون دیدم و رابطمون بهم خورد. از فردا یا شاید از روز قبل بهم خوردن رابطمون رابطه اش با یکنفر شروع شده بود که من میشناختمش
    یک دختر تا حدی جلف و سبک که قیافه و ارایشش طبق روز ماهواره بود و از چند روز قبل هم میدیدم که دورش میچرخه قهقه میزنه و مدام تماس های چشمی یا بهتر بگم زل زدن توی چشمش و...

من خیلی داغون شدم بخصوص قبل از عید که فهمیدم نامزد کردن.اقایون شما وقاعا زنی میخوایید که به جای سخت گیر نبودن نادان باشه تا بزاره هرکاری میخواید بکنید؟ شما نمیتونید متوجه بشید شاید قصد فریبتون رو داشته باشه و بعد از ازدواج خبری از این ازادی نیست؟ و حتی اگه اینوطر باشه شما زن نادان رو دوست دارید؟

من بحثم فقط خوشگلی نیست بیشتر کسیکه به شما اجازه بده شاید حتی در ظاهر که هرکاری میخواید بکنید

میشه بگید اشکال کار من کجاست؟ اینکه دنبال فریب کسی یا تور کردن کسی نیستم و ترجیح میدم منطقی باشم اشتباهه؟ باید درهنگام جوگیری ازدواج کرد؟

من 28 سالمه و اون اقا ازمن چندسال بزرگتر بود
    شدیدا تحت فشار روحی هستم که اینقدر بدم که هچکسی منو نمیخواد و بی ارزشم
    و خانما از طرفی هم ناراحتم که کسیو که دوست داشتم دارم با کس دیگه ای میبینم از شدت غصه و خودخوری هیچکاری نمیتونم بکنم و حالم بده

بگید ایا اشتباه از منه شاید واقعا من اشتباه میکنم که هیچکسی منو نمیخواد شادی باید با مرد راحت و جلف بود شاید هزارتا شاید دیگه

اقایون شما هم بکید نظرتون درباره اعمال من چیه؟

2. 2 کاربر از پست مفید maryam.maryam تشکرکرده اند .

هلیاجون (پنجشنبه 26 فروردین 95), آریا (جمعه 10 اردیبهشت 95)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

4. 3 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

maryam.maryam (شنبه 21 فروردین 95), هلیاجون (پنجشنبه 26 فروردین 95), همت 1400 (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    سلام

من ممنون هستم که مدیر سایت جواب من دادن ولی اگه عنوان تاپیکم جالب نیست به خاطر اینه که وقتی پرسیدم ایا مردا زن خوشگل و درعین حال احمق میخوان؟ گفتن نظرسنجی هست و حالت اجتماعی داره

من حتما حتما تمام این صفحات رو میخونم اما دیگه هیچکدومش رو درباره سطوح ارتباط مرد وزن و رابطه قبول ندارم میدونید چرا چون تاحالا هرچی سطوح رو رعایت کردم دقیقا نخواسته شدم
    این دختری که با پسری که میخواستمش دوست شد و الان نامزد هستن و اون پسر که با من به خاطر خشک برخورد کردن منو ترک کرد فقط به خاطر قربون صدقه های در معرض چشم همه و جلف بازی های این دختر بود که باهاش دوست شد من که صمصمی نشدم و سطوح رو رعایت کردم یا همه کاری نکردم طردشدم

نه مشاور محترم دیگه اون زمان نیست که دخترای سنگین تر رو انخاب میکردن
    الان مردا زن نمیگیرن مگه اینکه یکی به خاطر پول یا موقعیت یا قیافه یا هرچیزیشون قربون صدشون بره و خوشگل باشه و هیچکاری هم در ظاهر بهشون نداشته باشه
    من اشتباه کردم که اینقدر سطوح رو رعایت کردم و فقط برام غصه و گریه و ناراحتی باقی موند.
    خیلی حرفای دیگه هم توی این زمینه دارم که فعلا نمیگم

بقیه بدونن تاپیک ساخته شده قبلی من فیک و این چیزها نبود از طرز بیان مشکلم فکر کردن میخوام مسائل اجتماعی رو بیان کنم و شاید باز بخاطر طرز بیانم که میگفتم مردا اینقدر ساده فریب هستن که با قهقه یه دختر برای جلب توجه یا زل زدن توی چشماش و تعریف و تمجیدای الکی عاشق میشن تاپیکم رو بسته بودن. اونوقت میان میگن مردا عاشق دخترای سنگین میشن فکرکنم هر ده میلیون یکنفر اینطورین اونم ده تاش تو این سایتن

حالاهم میدونم که مردا مگه یکی دو درصدشون دقیقا همینطورین میخوان فقط ازشون تعریف بشه و سخت گیری بهشون نشه بعلاوه زن خوشگل و کم عقل میخوان

از اینکه میبینم همچین دختری عشقم رو مال خود کرد از شدت ناراحتی و غصه زندگی برام سخت شده

عجیبه که همه هم فقط نگاه کردن و یه جمله هم نظر ندادن هنوز

- - - Updated - - -

البته من اینم بگم که من هم به ظاهرم میرسم و از نظر دوستام ظاهرم از اون خیلیم بهتره اما احمق نیستم یا دنبال فریب و تور کردن نیستم و وقتی ی مرد بهم اظهار توجه کرد مثه بچه های پنج ساله براش جوگیری نمیکنم کارایی که خودم میدیدم این دختر براش میکرد

6. کاربر روبرو از پست مفید maryam.maryam تشکرکرده است .

رویای پر کشیدن (شنبه 21 فروردین 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 02 مرداد 95 [ 18:22]
    سطح
    11
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 34 در 17 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.maryam نمایش پست ها
    سلام

من ممنون هستم که مدیر سایت جواب من دادن ولی اگه عنوان تاپیکم جالب نیست به خاطر اینه که وقتی پرسیدم ایا مردا زن خوشگل و درعین حال احمق میخوان؟ گفتن نظرسنجی هست و حالت اجتماعی داره

من حتما حتما تمام این صفحات رو میخونم اما دیگه هیچکدومش رو درباره سطوح ارتباط مرد وزن و رابطه قبول ندارم میدونید چرا چون تاحالا هرچی سطوح رو رعایت کردم دقیقا نخواسته شدم
    این دختری که با پسری که میخواستمش دوست شد و الان نامزد هستن و اون پسر که با من به خاطر خشک برخورد کردن منو ترک کرد فقط به خاطر قربون صدقه های در معرض چشم همه و جلف بازی های این دختر بود که باهاش دوست شد من که صمصمی نشدم و سطوح رو رعایت کردم یا همه کاری نکردم طردشدم

الان مردا زن نمیگیرن مگه اینکه یکی به خاطر پول یا موقعیت یا قیافه یا هرچیزیشون قربون صدشون بره و خوشگل باشه و هیچکاری هم در ظاهر بهشون نداشته باشه
    من اشتباه کردم که اینقدر سطوح رو رعایت کردم و فقط برام غصه و گریه و ناراحتی باقی موند.

بقیه بدونن تاپیک ساخته شده قبلی من فیک و این چیزها نبود از طرز بیان مشکلم فکر کردن میخوام مسائل اجتماعی رو بیان کنم و شاید باز بخاطر طرز بیانم که میگفتم مردا اینقدر ساده فریب هستن که با قهقه یه دختر برای جلب توجه یا زل زدن توی چشماش و تعریف و تمجیدای الکی عاشق میشن تاپیکم رو بسته بودن. اونوقت میان میگن مردا عاشق دخترای سنگین میشن فکرکنم هر ده میلیون یکنفر اینطورین اونم ده تاش تو این سایتن

حالاهم میدونم که مردا مگه یکی دو درصدشون دقیقا همینطورین میخوان فقط ازشون تعریف بشه و سخت گیری بهشون نشه بعلاوه زن خوشگل و کم عقل میخوان

از اینکه میبینم همچین دختری عشقم رو مال خود کرد از شدت ناراحتی و غصه زندگی برام سخت شده

عجیبه که همه هم فقط نگاه کردن و یه جمله هم نظر ندادن هنوز

- - - Updated - - -

البته من اینم بگم که من هم به ظاهرم میرسم و از نظر دوستام ظاهرم از اون خیلیم بهتره اما احمق نیستم یا دنبال فریب و تور کردن نیستم و وقتی ی مرد بهم اظهار توجه کرد مثه بچه های پنج ساله براش جوگیری نمیکنم کارایی که خودم میدیدم این دختر براش میکرد
    سلام
    خیلی ساده بگم حتی خشک ترین و فیلسوف ترین پسرها هم کمی تا قسمتی به دنبال دخترانی هستند که ناز و عشوه میکنن. این سرد بودن شما خوب معلومه خیلی ها رو فراری میده. دقت کنید من نمیگم بشینید با هم قهقهه بزنید بلکه میگم شما اگر واقعا ایشون رو میخواستید باید دلش رو بدست می اوردید هر چند به نظر من اون پسره هم مساله دار هست و ا گر واقعا قصدش ازدواج هست خوب باید بیشتر صبر میکرد ولی بازم میگم مطمین باشید که همه پسرا یه جورایی دوست دارن ناز و ادای دختری رو که میخوان باهاش زندگی کنن ببینن. چون در اینصورت فکر میکنن تا اخرش باید با فرد خشک زندگی کنن.

8. 4 کاربر از پست مفید mozaxraf تشکرکرده اند .

maryam.maryam (شنبه 21 فروردین 95), sahar67 (سه شنبه 14 اردیبهشت 95), هلیاجون (پنجشنبه 26 فروردین 95), شیدا. (شنبه 21 فروردین 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    من نمیدونم شما خانمی یا اقا

اما بزار من خودم یه چند دلیلش رو بگم.قبلش هم بگم من چون دیگه نامزد شدن فقط میخوام اولا ناراحتیم برطرف بشه و بعد از اون مشکل کارم رو بدونم

اما ما که اخر نفهمیدیم اصول واقعی رفتار بااقایون چیه. اگه از اول باهاشون صمیمی برخورد کنی میگن با هزارتا بوده .خشک باشی میگن تا اخرش خشکه. اتفاقا من خیلی هم شاد و شنگولم اما نشون نمیدم به پسرا
    بعد از اون طرف میگن دختر خوشگل باشه حتما صدتا دوست پسر داره.اعتماد بکنه تلفنشو بده میگن به صد تا داده نده ناراحت میشم میگن حتما منو نمیخواد(اما اینو دیگه مطمئنم که به هیچ پسری نباید تلفن داد)

حالا حرف خوبی زدین شما اگه قصدش ازدواج بود بیشتر صبر میکرد بزارید چندتا دلیلشو من خودم بگم
    اول فکر کنیم قصدش ازدواج نبود.اگه دختری که انتخاب میکرد از من سنگین تر و موجه تر بود میفهمیدم منو برا چیز دیگه میخواسته
    دوم بجز سختگیری نسبت به روابطش با دخترای دیگه من یه عیب کوچیک نسبت به اون دختر داشتم شاید برای اون بزرگ بود بهرحال میگن پسرا بعد از سی سال کمالگرا میشن

گفتم من بهتون اون دختر رو میشناختم و وقتی فهمید اون پسر منو انتخاب کرد اصلا جا نزد عقب نکشید درعین حال که با من دوست نشون میداد کارشو خوب بلد بود که چکار بکنه و از نهایت حس حسادتش استفاده کرد و هرچی بلد بود رو کرد
    سوم پسرا تاقت سختی و ناراحتی ندار من چندبار امتخانش کردم تا سطح ضرفیتشو امتحان بکنم هربار ناراحت شد و بهش برخورد دوستام میگکفتن شاید دنیال بهانه بوده یکشون بهم میگفت شاید از اول خودشو در حد اون یکی نمیدیده و وقتی بهش روی خوش نشون داده راحت رفته سمت اون

از طرف دیگه بدبین بود من خودم میدونستم دختره با چندتا پسر خیلی راحته ولی هیچوقت جلوی چشم اون با پسرا حرف نمیزد من گاهی اینکارو میکردم برا همین بدبین بود بازم بچه ها بهم میگفتن بهانش بوده

من تا اخرش نفهمیدم این دختره شمارشو بهش داده بود یا فقط گاهی از طریق ایدی بحث میکردن.چون از وقتی من شمارمو بهش دادم که خیلی هم طول نکشید کلا رفتارش عوض شد و سردتر شد من فقط چون به خودم اطمینان داشتم تلفن دادم وگرنه نمیدادم. اشتباه بزرگترم هم این بود که من شروع کردم پیام دادم البته که پیام ها جلف نوبد شاید اگه توی مباحث جذب و دلبری میرفتم جواب میگرفتم

کلا هم ادم ساده ای بود .یه چیز دیگم که هست ادما الان دیگه اینقدر سختی توی زندگیاشون هست و از صبح که میرن سرکار دوازده شب برمیکردن دنبال یکین باهاش حال بکنن نه کسی که بهشون گیر بده.البته قطعا اگه یه عیب بزرگ اخلاقی رو نداشت من بهش هیچقت گیر نمیدادم!
    از من که خوشش میومد ولی من نفهمیدم این دختره باهاش چیکار کرد که اینقدر جذبش شد یا به قول خودم خرش شد و من دقیقا و اصلا نمیدونم اون کارا چی هستن؟!

الان باز با وجود حرفای شما من نفهمیدم که چه بکنم یا چه کارایی رو اتوی رفتار یا اعمالم نداشته باشم

- - - Updated - - -

بعد این ناز ادا منظورتون مثلا چیا هست؟

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.maryam نمایش پست ها

با سلام
    لطفا همه مقالاتی که معرفی کردم به دقت بخوانید.

ما اینجا مشاوره نمی دهیم چطوری یه دختر یه پسر رو با بازی به خودش بچسبونه!!!! و مشاوره نمی دهیم که یک پسر چطور یه دختر رو بازی بده و باهاش ارتباط رو ادامه بده.

اگر منظورتون این نوع ارتباط ها هست باید جای دیگر دنبالش بگردی.

اما اگر بحث ازدواج و یک زندگی توام با آرامش هست. راه و روش دارد. که ما در مقالات شرح داده ایم.

آنکه شما می بینید و در جامعه هست ، چند روز خوش بودن دختر و پسر هست که دو عاقبت دارد:
    1 - قبل از ازدواج ارتباط تخریب و منفجر می شود.
    2 - بلافاصله پس از ازدواج به درگیری یا طلاق می انجامد.

ببخشید که ما چنین روابط پر آسیبی رو توصیه نمی کنیم.

11. 7 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

amf66 (شنبه 21 فروردین 95), maryam.maryam (شنبه 21 فروردین 95), skyzare (شنبه 21 فروردین 95), هلیاجون (پنجشنبه 26 فروردین 95), همت 1400 (جمعه 17 اردیبهشت 95), ستاره زیبا (شنبه 21 فروردین 95), شیدا. (شنبه 21 فروردین 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها

با سلام
    لطفا همه مقالاتی که معرفی کردم به دقت بخوانید.

ما اینجا مشاوره نمی دهیم چطوری یه دختر یه پسر رو با بازی به خودش بچسبونه!!!! و مشاوره نمی دهیم که یک پسر چطور یه دختر رو بازی بده و باهاش ارتباط رو ادامه بده.

اگر منظورتون این نوع ارتباط ها هست باید جای دیگر دنبالش بگردی.

اما اگر بحث ازدواج و یک زندگی توام با آرامش هست. راه و روش دارد. که ما در مقالات شرح داده ایم.

آنکه شما می بینید و در جامعه هست ، چند روز خوش بودن دختر و پسر هست که دو عاقبت دارد:
    1 - قبل از ازدواج ارتباط تخریب و منفجر می شود.
    2 - بلافاصله پس از ازدواج به درگیری یا طلاق می انجامد.

ببخشید که ما چنین روابط پر آسیبی رو توصیه نمی کنیم.
    مدیر محترم فکر میکردم از توی حرفتم بفهمید که من خودم هم دنبال اینطور روابط نیستن وگرنه انینجا نمیومدم و با سعی و خطا روزام رو به شب میرسوندم
    خب اونها نامزد زسمی شدن و بازی و به دنبال خود کشیدن نبوده چندبار هم گفتم که نامزد شدن
    الان ازدواج اصولی و با اخلاق فقط باری کسایی که خانواده سطح بالا دارن خانواده های معمولی یا خواستگار ندارن یا خیلی پایین تر از خودشون هست

من اولا بحثم از این تاپیک این هست که بیان دوستان چیزی بگن تا بتونم به خودم و ناراحتیم مسلط بشم و به اون پسر دیگه فکر نکنم و از طرف دیگه حتی اشتباهات رفتاریم توی برخوردها یمعمولی و روزانه رو متوجه بشم
    بهیچوجه دنبال یاد گرفتن اونکارایی که گفتید نیستم وگرنه میدونم یک راهش اینه که خودمون رو به ندوسنتن و نفهمیدن بزنیم از شرم وحیا و نجابت خودمون بزنیم و خودمون رو مضحکه یک پسر بکنیم

لطفا بزارید دوستان بیان نظر بدن چون اینجا به صورت نانشاس راحت تر میشه صحبت کرد

بعد از اون هم من سوالی که داشتم دقیقا همین بود که ایا و چرا پسرا اینجورین که راحت گول کسیو میخورن که به قول شما میخواد خودشو بچسبونه و راحت تو دام میفتن و بازی میخورن؟ پس بقیه مگه ادم نیستن؟
    با چندتا رفتار معمولی به تو بدبین میشن ولی راحت اسیر بازی یه دختر میشن.پرسیدن واقعا همه همینطورین؟ چون اون پسری که من میشناختم مشکل عقلی نداشت و طبیعی بود و مشاور ارشد یک شرکت بود
    ویرایش توسط maryam.maryam : شنبه 21 فروردین 95 در ساعت 14:22

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    لطفا به این سئوال من جواب بدهید:
    شما در رابطه با ازدواج سئوال دارید؟ و اینکه به چه نحوی صحیح تر هست برای این مقوله اقدام کنید؟

یا اینکه سئوالتون اصلا ازدواج نیست و می خواهید نحوه ارتباط با یک پسر و اینکه چگونه پسرها در ارتباط می پسندند ، را بدانید؟

14. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

maryam.maryam (شنبه 21 فروردین 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 مرداد 95 [ 17:17]
    سطح
    7
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 97.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    2

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    سلام مریم جان ...تو دانشگاه یه همکلاسی داشتیم که تو دانشکدمون زیبا بود خیلی هم دختر خوبی بود وو یه دوستایی هم داشتم که از لحاظ ظاهر متوسط بودن و خوب با ارایش الان همه قشنگ میشن !! الان که جند وقتیه فارغ تحصیل شدم میبینم که دوستام با اون ظاهر معمولیشون ازدواج کردن با دوس پسراشون نزدیک به 90%...و اون دوستم که همه به زیباییش غبطه میخوردن مجرده ! باید سیاست داشت با کسی که اشنا میشی نه زیادی بعش بچسبی نه زیادی خشک باشی به شرطی که طرفتم ادم باشه و واقعا بدونه چی میخواد ....
    یه دوستیم داشتم خداییش تناسب اندام نداشت خیلی لاغر بود با شکمی که اومده بود جلو ... ایشونم با یکی اشنا شدن و با همون ازدواج کردن ! مسیله اصلا زیبایی نیست مسیله اینه که بلد باشی رفتارتو که کی تند برخورد کنی کی اروم باشی و ....

16. کاربر روبرو از پست مفید saminnaz تشکرکرده است .

maryam.maryam (شنبه 21 فروردین 95)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام
    ایا شما فکر میکنید پسری که با چشم نازک کردن یک دختر شما رو ول میکند و با ان دختر نامزد میشود ایا ارزش شما را در زندگی می تواند بفهمد هر چند که عشقتان باشد؟ دوست عزیز اول برای ازدواج بهتر است یک فردی را انتخاب کنید که شبیه خوتان باشد و بعد به ایشان محبت بیدا کنید

18. 4 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

Ehsaan (دوشنبه 30 فروردین 95), maryam.maryam (یکشنبه 22 فروردین 95), هلیاجون (پنجشنبه 26 فروردین 95), شیدا. (دوشنبه 23 فروردین 95)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)