به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 شهریور 96 [ 01:10]
    سطح
    17
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

فراموشی و مشکل صحبت

سلام
    دوستان من مشکلی که دارم که باعث عذاب من میشه اینه که یه مدت خیلی زیادیه دچار فراموشی میشم
    و این فراموشی از دوران سربازی یعنی از سال 90 رفته رفته شروع شد و همین الان که دارم این متن رو تایپ میکنم باور کنید انقد خسته ام که نمیتونم موضوع رو به طور کامل بازگو کنم

مشکل فراموشی دارم یعنی یه مکانی باشه که قراره به اونجا برم و تو ماشین مسافری دارم قاطی میکنم و استرس میگیرم که از کدوم مسیر برم که زود برسم اسم خیابون ها یادم میره
    توی خونه یه اتفاق یه خاطره ای رو مادرم تعریف میکنه و وقتی تند تند توضیح میده که فلانی فلان فامیل اینو گفت فلانی اینو گفت استرس میگیرم متوجه نمیشم و مجدد میپرسم چی چی شد ؟ دوباره بگو
    در ارتباطات مثلا با دوستم اگر چیزی رو برای من از زندگی تعریف میکند از زندگی خودش یادم میره یعنی امروز میدونم فردا یادم میره که چه گفته یعنی اگر اسامی نسبت ها گفته باشه یادم میره
    توی تعریف خاطره اتفاق یا دفاع از خودم یا یه چیزی رو تعریف کنم با مشکل مواجهم توی صحبت نوشتاری خیلی قویم مثل الان که راحت میتونم نوشتاری با کسی صحبت کنم بدون استرس و هر حرف و اتفاق یا خاطره را به طرف یا طرف های مقابلم که پیشم نیستن تعریف کنم اما در عمل و حضوری نمیدونم چرا لالمونی میگیرم....

مشکلی که رنج میبرم فراموشیه چون در این صورت زندگی برام غیرممکنه خودم به کنار دیگه نخواهم تونست با ازدواج مسولیت رو به گردن بگیرم در حالی فراموشی دارم
    برای مثال تمام خرج هایی که برای ماشین کردم بعد یه مدت یادم میره که چیرو عوض کردم یا تعمیر کردم
    اسامی افرادی که تو سربازی باهاشون بودم یادم میره خیلی دلم میخاد تمام اصل و نسبم رو بشناسم از کجا اومدیم فامیلامون دورها رو کامل بشناسم ولی مامانم اگر الان از همشون الان برام تعریف کند فردا یادم میره نمیدونم چرا و این باعث میشه استرس زیاد برام وارد بشه
    متولد 68 هستم الان دانشجو هستم
    به نظر شما چیکار کنم؟ پیش روانپزشک برم یا روانشناس ؟ چه دکتر آیا مشکل من حل میشه؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 شهریور 96 [ 01:10]
    سطح
    17
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    وضعیت من واقعا اینقد بحرانیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)