به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: كتكم زد

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اردیبهشت 88 [ 09:28]
    سطح
    46
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

كتكم زد

با سلام به همه دوستان
    الان كه دارم اين متن و مي نويسم از درد به خودم مي پيچم
    ما قرار بود يك ماهه ديگه عروسي بگيريم اما خونواده همسرم اعلام كردن كه الان امادگيشو ندارن اين باره اولشون نبود تا حالا 2 مرتبه تاريخ عروسيمونو كنسل كردن ، خونواده منم به شدت از اين موضوع ناراحتن ، چرا كه احساس ميكنن از طرف خونواده همسرم به بازي گرفته شدن . من به همسرم گفتم كه خونواده ام خيلي ناراضي اند و من و شما هم بايد تا زمان عروسي رابطه مونو كمتر كنيم ( الان عقدم ) و همسرم هم به شدت ناراحت شد . تويه همين ناراحتي بود كه خواهرش تماس گرفت بريم خونشون مهموني و ما هم پذيرفتيم ، خيلي سعي كردم خودمو كنترل كنم آخر شب خواهرش منو كشوند اتاق و گفت كه مادرم خيلي از دستت ناراحته كه چرا بهشون اخم كرده بودي و چرا نرفتي پيش مامانم بشيني و از اين دست حرفاييه خاله زنكي ...
    منم گفتم به خاطر عقب افتادن عروسي ناراحتم و قصد و منظور خاصي نداشتم . شب كه برمي گشتيم تويه ماشين همسرم هم كه خيلي از اين وضع عصبي و ناراحت بود شروع كرد به كتك زدن منو..................... بعد از اينكه كتكم زد شروع كرد به ناز و نوازش كردن منو ...
    الان هم مادر شوهرم زنگ زد كه بينتون چي گذشته و منم گفتم كه به خاطر اينكه من اون شب كنار شما ننشستم پسرتون كتكم زده و تا زماني كه عروسيمونو نگرفتيد خونتون نميام
    بقدري ناراحتم كه نميدونم چيكار كنم .
    دوستان جديد پيدا كنيد،اما دوستان قديمي را هم حفظ كنيد ، اينها نقره و انها طلا هستند.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

RE: كتكم زد

ای وای ...
    خانوادت در جریان هستند عزیزم ؟ الان نمی دونم چی بگم . اگه می تونی یکم دیگه توضیح بده. تو ماشین سر چی بحثتون بالا گرفت. همسرت کتکت زد یعنی چی ؟ خواهشا با جزئیات بگو عزیز دلم. مادر شوهرت از کجا فهمیده شما دعوا کردین؟
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

اینا رو به مادرشوهرت گفتی چی گفت ؟؟؟
    ماندگار خوبم لطفا برام کامل توضیح بده عزیزم.
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 91 [ 17:29]
    سطح
    81
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 347
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 498 در 242 پست

Array

آخه دلیل عقب انداختن عروسی چیه؟ دلیل منطقی ای دارند؟
    من فکر میکنم بیشتر باید فکر کنی عزیزم بهتره فعلا با این آقا صحبت نکنی در مورد کتک خوردن به خانوادت چیزی نگو ولی به پدرت بگو باهاش خیلی صریح صحبت کنه تا تکلیف تو رو روشن کنه
    بعد هم خودت خیلی جدی با این آقا صحبت کن و بهش بگو شاید مجبور بشی تصمیمات دیگه ای بگیری
    درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور

نکرده است\"

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 تیر 91 [ 11:23]
    سطح
    57
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    650

تشکرشده 657 در 204 پست

Array

سلام
    من می گم اصلا فکر می کنیم همسر شما اون لحظه کنترلشو از دست داده و بعدش پشیمون شده چه تضمینی وجود داره که بازم این رفتارش تکرار نشه
    عزیزم حداقل کاری که می تونی بکنی یه تنبیه که یادش بمونه نباید اینرفتارو تکرار کنه

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اردیبهشت 88 [ 09:28]
    سطح
    46
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

نازنين و الينا جون
    خونواده پدر شوهرم شهرستاني اند يه بار به خاطر اومدن اونا به عروسي ، عروسي رو عقب انداختن ، يه بار به خاطر مسائل مالي ، يه بارم به خاطر تصادف پدرش . هر بار به بهانه اي
    ما هم مشكلات زيادي داشتيم اما پدر من اون بار كه تالار هم گرفته بودن قرض و قوله كرد كه تمام وسائل منو بدون كسري تهيه كنه و حتي عنوان نكرد كه من فعلا نمي تونم واسه دخترم جهاز كنم ، پيش خودشون ميگفتن تو عزتت سر جاش باشه بهتر از اينه كه من زير قرض و وام بمونم يه بارم كه 20روز مونوده بود به عروسي مامان من عمل كرد اما بازهم گفتيم به خاطر ما عروسي رو عقب نندازين كه خودشون به خاطر فاميلهاشون تاريخ و عوض كردن .
    ديشب بعد دعوا همسرم منو جلو خونمون پياده كرد و رفت وقتي خونوادم منو با اون وضع ديدن شك كردن هر چي كه پرسيدن نگفتم كتكم زده ...
    آخه بابام خيلي من و دوست داره ، ميگه كه جونش به جون من بنده ، هميشه ميگفت دست اوني رو مي شكنم كه بخواد يه تلنگر بهت بزنه ... چه طور ميتونم بهش بگم ؟؟؟!!!!!
    بعد از اينكه به مادر شوهرم اينو گفتم گفت كه ما ميخواهيم عروسيتونو بگيريم اما مشخص نيست كي بگيريم تو هم هر طور كه دوست داري انجام بده و اگه دوست نداري بياي خونمون خوب نيا .. منم گفتم كه نه مامان من به خاطر اين خاله زنك بازيهاس كه خسته شدم نميام تا تا زماني كه كارت عروسيم چاپ شد .و بعد هم قطع كرديم
    دوستان جديد پيدا كنيد،اما دوستان قديمي را هم حفظ كنيد ، اينها نقره و انها طلا هستند.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 بهمن 91 [ 11:56]
    سطح
    51
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    تشکرها
    202

تشکرشده 210 در 101 پست

Array

سلام
    به نظرم ایشون تعادل روانی نداره !
    شما الان عقدهستید ومعمولا دوران نامزدی و عقد اکثریت کمتر خودشون رو نشون می دن و می زارند برای بعد از عروسی که به قولا خرشون از پل گذشت
    این از الان داره این جوری می کنه وای به حال بعدش ! به نظر من به پدر و مادرت باید بگی چون هر چی باشه اون ها صلاحت رو بیشتر می خوان و تجربه بیشتری دارند
    شاید کلا دست بزن داشته باشه !
    مردی که دست بزن داشته باشه شخصیت زن رو خورد می کنه!

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

ماندگار از پست های قبلی و این پستت من برداشتم اینکه :
    1- خانواده ی تو از لحاظ فرهنگی خیلی بالاتر از همسرت هستند.
    2- تو خودتو یک کم دست کم گرفتی.
    3- خودت از اول نتونستی مرزهاتو مشخص کنی.
    4- نسبت به مشکلات قبلی ات سر سری گذشتی. ماندگار خوبم قبل از ازدواج باید خوب چشمامون رو باز کنیم. بعد ازدواج باید ببندیم. دوست گلم من احساس می کنم تو الان انقدر که درگیر خریدو کارهای عروسی ات هستی خیلی خودتو درگیر شناخت بیشتر از خانواده همسرت و همسرت نکردی. ببین دوست گلم دوران عقد دوران شناخته وادم ها توی این دوران خودشونو تا یک حدی نشون می دهند. چه زن و چه مرد. توی این دورانه که آدم باید نشونه ها رو بفهمه و تصمیم ازدواجشو نهایی کنه.

همسرت خوشبختانه یکی از زوایای شخصیتیشو نشون داد. به جای غصه خوردن خوشحال باش. بشین الان با خودت در مورد رفتارهای گذشته اش هم دقیق فکر کن ببین چه نشونه ایی دیگه منفی یا مثبتی داشته. همه رو رو کاغذ بنویس و جمع بندی کن.
    ولی موضوع دست بلند کردن شوخی نیست ماندگار عزیز.
    5- یک اشتباه رایج که تقریبا99% دخترهای ایرانی دچارش می شوند ( حتی خود منم این کاررو انجام دادم ) اینکه از خانواده خیلی چیزها رو قایم می کنند. حتما خانوادتو در جریان بذار. بذار اونا بیفتن جلو. دوران عقد دوران بزرگترهاست نه زوجین ( باورکن من خودم به این نتیجه رسیدم دخترهایی که به خانوادشون اجازه تصمیم گیری می دهند و خودشون هم مراقب کار هستند خیلی موفق تر بودند.) همسرت بدترین کار رو کرده. حتی مادرشوهرتم اینو فهمیده. حالا اگه برعکس بود و این اتفاق ها از طرف تو و خانواده تو بود ببین چه کولی بازی در می آوردند و همه جا چه ننه من غریبم بازی هایی می کردن!!!

ماندگار عزیزم اگه خدای ناکرده حتی اگه عقدتم بهم بخوره ( حتی اگه زن شدی ) خیلی بهتر از اینکه یک عمر با مشکلات بزرگتری دست و پنجه نرم کنی و خدای ناکرده با پچه هایی مجبور به جدایی بشی.
    حتما موضوع رو به خانوادت بگو. هون طور که همسرت در تمام قضایا خانوادش رو در جریان می ذاره.

آیا هدف تو فقط عروسی کردن به هر قیمتیه ! یا یک ازدواج خوب داشتن برای کامل شدن و تکامل یافتن.
    خدای نکرده اگه فردا زندگی خوبی نداشته باشی می دونی چقدر در حق پدرت ظلم کردی؟ پدری که یک عمر برای بچه هاش زحمت کشیده که آرامش داشته باشند.
    رفتار خانواده خودتو با خانواده همسرت مقایسه کن. ایا واقعا خانوادت مستحق این رفتارهای زشت خانواده همسرت هستند ؟؟؟ لیاقتشون اینه ؟
    دوست عزیزم ، من یک روز همه این اشتباه ها رو کردم ، تو انجام نده گلم. با بی خردی چیزی رو خراب نکن.با خانوادت موضوع رو مطرح کن و بذار اونا تصمیم بگیرن. اونا بهترین دوست ها و حامی هایی هستند که داری.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 آذر 88 [ 19:37]
    سطح
    52
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 33 در 16 پست

Array

سلام
    ماندگار عزيز من واقعا" از اين ماجرا خيلي ناراحت شدم چون خواهر من هم يه همچين مشكلي داشت ولي به اميد خدا الان دارن زندگيشونو ميكنن وشرمندگيش واسه دامادمون و پدر و مادرش مونده شما هم صبر كنيد با هر حرفي از كوره در نريد پشت شوهرتون باشيد چون شروع يه زندگي كار سختيه اونم با اين وضع روزگار البته به شوهرتون حق نميدم چون اينو ميدونم كسي كه دست روي زن جماعت بلند كنه از مردونگي به دوره ولي اينو ميدونم همينطور كه روي شما فشار هست دو برابرش روي شوهرتونه الان از حرفاي دوروبريا اونم كلافست وبلا تكليف بازم ميگم پشت شوهرتون باشيد و اونو تنها نزاريد تا اونم بتونه از پس مشكلاتش بر بياد
    راستي شوهرتون كار ثابت دارن يا نه؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

ماندگار جان
    خيلي متأثر شدم. خودمن هم تازه نامزد كردم اما گاهي اوقات افكار منفي مي ياد سراغم و با خودم مي گم كه نكنه نامزدم خرش از پل گذشت چهره واقعي شو نشون بده و اونوقته كه من حسابي زندگيمو باختم.
    سعي كن مراقب باشي كه كار از ايني كه هست بالاتر نگيره و پاي دعواهاي خونوادگي به ميون نياد. اونوقت به هيچ طريقي نمي شه قضيه رو جمعش كرد.
    با شوهرت حسابي جدي صحبت كن و به او بگو كه از الان به بعد هيچ وقت حق همچين كارهايي رو تحت هيچ شرايطي نداره.
    ان شا اله كه اين عروسي به خوبي و خوشي سر بگيره.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)