به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 دی 97 [ 17:52]
    سطح
    29
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 59
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    30

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

طلاق عاطفی همسرم

سلام

طلاق عاطفی همسرم

سلام به همه دوستان عزیزم خوشحالم عضو این انجمن شدم
    مردی 39 ساله هستم همسرم 34 سالشه,حدود 15 ساله ازدواج کردیم دو تا پسر 5 و 11 ساله داریم.ما کلا از اول ازدواج بخاطر تفاوت فرهنگی,زندگی خوبی نداشتیم ولی چون هم و دوست داشتیم ادامه دادیم ,مشکل شدیدمون از حدود یکسال و نیم پیش شروع شد همسرم دچار افسردگی شدند و بعد از مشاوره به روانپزشک براش دارو تجویز کردند ,طول دوره داروهاشون تقریبا تمومه فقط روزی یک عدد قرص پاراکسیتین مصرف می کنند که اونم دو ماه دیگه تموم میشه,به محض شروع مصرف قرص ها میل جنسی شون کم شد و به مرور کامل سرد شدن,حدود یکساله به من هم اجازه رابطه ندادن, حسش و کامل نسبت به من از دست داده حتی اجازه نمیده گونه هاش و ببوسم,میگه من قبلا هم تصمیم به جدایی داشتم ولی جراتش و نداشتم الان بعد از خوردن قرص ها اعتماد به نفسم و به دست اوردم و میخوام جدا بشم میگه تو برام یه غریبه ای دوست ندارم نزدیکم بشی,حسی بهت ندارم, به زحمت ازش چند ماه وقت گرفتم بتونه به خاطر بچه ها هم که شده حوب فکراش و بکنه و قبول کرد,حس خیلی بدی دارم اول بخاطر اینده نا معلوم بچه ها,دوم طرد شدگی عاطفی از طرف همسرم با توجه به اینکه هنوز دوسش دارم,سوم اینکه همسر داشته باشی ولی اجازه رابطه جنسی بهت نده خیلی سخته,لطفا راه کاراتون و بفرمایید

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام آقای صلح سفید

ممکن هست به خاطر عوارض داروها یا شرایط روحی ایشون باشه
    بهترین کار این هست که باز هم به روانشناس و روانپزشک ایشون مراجعه کنید و شرایط روحیشون را توضیح بدید و راهکار بگیرید.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

3. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

skyzare (سه شنبه 10 فروردین 95), solhesefid (سه شنبه 10 فروردین 95), اقای نجار (سه شنبه 10 فروردین 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    سپاس از شما
    دکترشون پیشنهاد داد همزمان با خوردن داروها به مشاور هم مراجعه کنن که ایشون قبول نمی کردن ,یعنی پیش هر مشاوری که می رفتن به دو جلسه نمی رسید دیگه ادامه نمیداد تا اینکه از حدود 2 ماه پیش با یه مشاور جدید رفتار درمانی شروع کردن
    البته خوبه که یکم از جزییات زندگیمون دوستان بیشتر بدونن,همسرم کلا اخلاق و روحیات خاصی داشتن و دارناولین مشکلمون مسایل جنسی بود که من گرم بودم و اون سرد مثلا اگه من هفته ای دو یا سه ابر نیاز داشتم ایشون ماهی 3 بار بیشتر تمایل نداشتن و بخاطر من این کار و هفته ای دو بار مشخص کرده بودن,اگه من بیشتر نیاز داشتم ایشون یا قبول نمیکردن یا با ناراحتی تمکین میکردن,مشکل بعدیمون به این بر میگشت که ایشون کلا رفت و امد و عید دیدنی با فامیل و کلا کار بیهوده ای میدونستند و سر این مسیله عید ها همیشه مشکل داشتیم,اگه بیست بار با فامیل ایشون بیرون میرفتیم ایشون یکبار با اخم همراه فامیل من همراه میشدن و اگه هم میومدن مثلا توی پیک نیک سفره جدا پهن میکردن,کلا برای انجام کارهای خونه و غذا درست کردن مشکل داشتن و میگفت که توانایی جسمیم پایینه ولی خوب خصوصیات خوب هم داشت مثل نجابت و قناعت و یرنگی و...و در قبا ل رفتار ایشون من عصبانیتم خیلی شدید بود چند بار توهین کردم و چندین بار هم دعوای لفظیمون به کتک کاری ختم شد بعد از اون جریان ها من تصمیم گرفتم روی رفتار خودم هم کار کنم مشاوره رفتم و روی عصبانیت بیش از حد خودم کار کردم و خدا رو شکر تونستم خشمم و مدیریت کنم ولی الان دیگه کار از کار گذشته و امیدم خیلی کم رنگه ,میگه که میتونم به عنوان یه دوست ساده دوستت داشته باشم ولی بعنوان همسر نه

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 05 آذر 95 [ 12:43]
    سطح
    19
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    71

تشکرشده 58 در 35 پست

Array
    سلام
    يه مشكل كه بيش اومده ايشون اين حرف رو بازكو كردن و عملا قدرت ايجاد محبت و ايجاد عشق و صميميت رو از شما كرفتن و مسعوليت رو از شانه هاي خودشون برداشتن
    يه راهكارتون با دعاهاي قراني هست كه عاليه و راهكار ديكتون حس حسادت و از دست دان شماست بايد جنان شما ايده عال براي فرد ديكه اي به نظر بيات كه ايشون به فكر قرو بروند و اين سخته كارش
    متاسفانه شماهم شرو به سرد شدن ارتباطي ميشين از نوع كلامي ولي عشقشون و علاقتون تو قلبتون بيشتر ميشه فقظ به خانواده نكشونين كه حامي بيدا ميكنين كه شمارو تحريك به جداشدن ميكنن
    نقش مظلوم عاطفي رو بازي نكن بر عكس باش . تو اين مرحله كاري كن كه ايشون نخواد شمارو از دست بده
    نمونش به عنوان همسر نباش وقتي تو اين موقعيت دنبال نقش همسري برا زندكيت ميكردي همه جيزو خراب ميكني به اينصورت كه ميخواي با هر روشي محبت . دادو بيداد , تهديد , مظلوم نمايي زندكيت رو حفظ كني و طرف مقابلتون حالا كه سرد شدن با اين طريق حس برتري هم بهتون بيدا ميكنه و وا ويلا
    به نظرم شهيد اين خوب باشه كه شما تو نقش يك برادر بزركتر حامي باشين فكر كنين خواهرتونه اين راهكار باعث ميشه بتونين از لحاظ عاطفي بهش محبت كنين بدون استرس ترد شدن البته شايد دوستان همدردي مخالفت كنن . ولي يك برادر اخم ميكنه داد نميزنه غرور داره ضعف نشون نميده محبت ميكنه انتظار باسخ نداره غيرتي ميشه برا بقيه و نخواهرش ارتباطت رو با جهره بهش برسون برادر لج نميكنه جون دليلي برا لج نداره از روي برادريه . بجاي صحبت از اينكه بريم بيرون براتون بحث بيش بياد رو كاغذ ياداشت كن جايي بزار ببينه همينجور كلمات دوستداشتن و ابراز محبت هم به اين شيوه عمل كن

بيش خانوادش شاد باش و عالي به اونا نزديكتر و صميمي شو ولي عملا صحبتي از مشكل نباشه
    بجه هاتو همراه كن به عبارتي روشون كار كن كه به شخص شما ارتباط عاطفي بهتري داشته باشن و از شما ديد باز ديد بخوان همسرتون احساس كنه اونارو داره از دست ميده ولي دوسش اشته باشن
    داستان كوسفند رو شنيدي
    كاري كن از خشم درونت بترسه و از غرورت ولي هميشه انجامش براش راز باشه
    يك نفر همسري داشت نميتونست همسر داري كنه به دوستش كفت
    دوستش كفت ظلاقش بده تا من همسرش بشم تا يادت بدم تا اين اتفاق افتاد به خانه رفت كوسفندي خريد و وشط حياط سر بريد خانم حساب دستش اومد
    اونا جدا شدن و اينا رفتن باز سر زندكي و اين بار اين اقا كوسفند خريد كه اين كارو انجام ولي خانمش كفت ما كوسفند كشتن توروهم ديدم نكشش حيونو
    منظورم جي بود صفات مردونه رو بزار حس كنه تو وجودت هست و لي هميشه از بروزش نكرانش كن هيج وقت داد نزن ولي اخم بكن يك بار كه داد بزني لووووس ميشه

براش مثل رمز راز باش بزار براي برسيدن يك سري مثاله فاميلي كه كنجكاوه ببرسه ولي خودت تا نبرسيده باز كو نكن ولي هميشه جوري نشون بده كه انكار مساعلي هست

خيلي سخت ميدونم
    من دعا ميكنم مشكلتون با شادي حل شه

6. 2 کاربر از پست مفید mohanad28 تشکرکرده اند .

solhesefid (سه شنبه 10 فروردین 95), سها** (یکشنبه 15 فروردین 95)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    فیلم by the sea / 2015
    را با همسرتون ببینید. شاید موقع دیدن فیلم حرفی بزنه که به شما کمک کنه حالش را درک کنید

معمولا این حالتها برای خانمها بعد از زمان طولانی از ازدواج پیش می آد
    دلیل علمیش را نمی دونم ... ولی زیاد شنیدم که خانمها بعد از 15-20 سال زندگی رابطه جنسی را متوقف کردند
    و خواهر و برادری زندگی می کنند

اگه زندگیتون براتون مهمه می تونید در موردش مطالعه کنید یا با مشاورتون صحبت کنید
    حتما از نظر "زوج درمانی" نظریه ها و حرفهایی برای گفتن دارند

به نظر من این رابطه برای خانمها خیلی احساسی هست
    به تدریج توی زندگی از مسائل کوچیک دلشکسته یا دلگیر می شن
    اینها جمع می شه روی هم و به جایی می رسه که از نظر احساسی دیگه نمی تونه با شما رابطه داشته باشه
    شاید اون بارهایی که کتک خورده
    توهین شنیده
    نادیده گرفته شده
    حتی به ظاهر یادش رفته باشه اما در ناخودآگاهش مونده و از شما دلگیره
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

8. 6 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (جمعه 20 فروردین 95), mohanad28 (چهارشنبه 11 فروردین 95), solhesefid (پنجشنبه 12 فروردین 95), tavalode arezoo (جمعه 13 فروردین 95), نیکیا (پنجشنبه 12 فروردین 95), yalda.n (جمعه 11 تیر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    ممنون از mohanad28 و شیدا
    خیلی سخته تظاهر کنم که بی تفاوتم بهش،مثلا یک ماه سمتش نمیرم بعداز یک ماه احساساتی میشم میرم سمتش بهش اصرار میکنم برگرده،اونم جوگیر میشه و بدتر میشه.
    طرد شدن از طرف شریک عاطفی و جنسی خیلی سخته،رابطه جنسی نداشتن برای مرد متاهلی که با کسی که داره باهاش زندگی میکنه و دوسش داره خیلی سخته،ازهمه سخت تر پیش بینی آینده بچه هامه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 03 تیر 96 [ 07:33]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    343

تشکرشده 431 در 213 پست

Array
    از مواد غذایی میتونی استفاده کنی؟ مثلا هرشب یه لیوان عرق رازیانه رو با تخم بارهنگ به مدت 5 دقیقه بجوشون و بده بخوره ، احساس شهوت توی این زن شدید میشه و براش جذاب میشه، گردش و بیرون رفتن با هم 4 تایی شما و خانمتون و 2 تا فرزندتون، و پای حرفاش نشستن هم شاید خوب باشه اما جوشونده ای که گفتم خیلی سریع عمل میکنه و خواص دیگه ای هم داره مثلا رحم رو قوی میکنه و به سلامت رحم خیلی مفیده و سینه ها رو زیبا میکنه ، تا چهل شب مصرف کنه و اثرش رو هفته اول میبینه، این روزا بهترین موقع برای حجامته و حجامت هم اثر زیادی رو خارج شدن سموم از بدن داره با مشورت دکتر اگه بتونید یه حجامت برا خانمتون انجام بدید خیلی فکرش ازاد میشه ، شرایط حجامت رو از اینترنت حتما بخونید واقعا عالیه، این روانپزشکتون دارویی داده که اثر ضعف غریزه میاره بعد میگه برین با مشاوره درستش کنید من جای شما بودم یه دکتر حاذق پیدا میکردم

11. کاربر روبرو از پست مفید آخیش تشکرکرده است .

solhesefid (پنجشنبه 12 فروردین 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    ممنون آخیش جان
    مشکل اینجاست که خودش هم تمایل رابطه با من و نداره،آخه میگه اگه حسم هم برگرده و بهم فشار بیاره ترجیح میدم خود ارضایی کنم تا اینکه با من رابطه داشته باشه،اگه متوجه بشه من یه عرق یا دارویی در جهت تقویت قوای جنسی بهش دادم شدیدا جبهه میگیره و نمیخوره،البته این و بگم تا وقتی جسمم ازش دوره خیلی باهام خوبه به محضراینکه بهش نزدیک میشم و میخوام مثلا گونش و ببوسم حرف از جدایی میزنه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 03 تیر 96 [ 07:33]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    343

تشکرشده 431 در 213 پست

Array
    (برا کسی که ازدواج کرده )خود ارضایی یه حرف بی حساب زده ، خیلی حرف خودارضایی رو جدی نگیر چون رابطه رو نمی خواد حرف الکی زده، یه جوری به خوردش بده ، ببین چی میشه ضرر نداره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    ممنونم دوست عزیز
    بقیه عزیزان که تجربه طلاق عاطفی داشتن،اگه نظربدن ممنون میشم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)