به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 95 [ 03:26]
    سطح
    30
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 53
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    16

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

رفتار زشت همسرم😭😭😭

سلام دوستان
    من سه سال ازدواج کردم . الانم 6 ماهه باردارم. تو این مدت شوهرم اخلاق های خوبی داشت اخلاق بد هم داشت ولی خوب گل بی عیب خداست. هرجوری بود تحمل کردم. گاهی وقت ها بی محلی هاش عذابم میداد ولی بخاطر زندگیم تحمل کردم. امروز یه اتفاقی افتاد که الان نمیدونم باید چکار کنم . واقعا شرمم میشه بگم ولی راهی ندارم. امروز همسرم یه مقدار از پولی که مال بابام بوده رو برداشته!!! 😭😭😭😭
    شوهرم اینقدر خوب رفتار کرده که نه تنها بابام همه فامیل سرش قسم میخورن نمیدونم چرا این کارو کرده!!! الان من نمیدونم چطوری باید برخورد کنم! به بابام همه چی رو بگم ؟؟؟ بچه تو شکمم رو چکار.کنم؟؟ با خودش چه رفتاری داشته باشم؟؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 بهمن 95 [ 04:00]
    سطح
    33
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    101

تشکرشده 183 در 100 پست

Array
    خیلی نامفهوم توضیح دادین، یعنی چی پولی که مال باباتون بود رو برداشته ، چه جوری برداشته؟ شاید اشتباه شده.
    بچه تو شکمتون هم سرجاش میمونه ، حالا چی شده مگه.

3. 2 کاربر از پست مفید maral569 تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 28 اسفند 94), missnastaran33 (شنبه 29 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 05 آذر 95 [ 12:43]
    سطح
    19
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    71

تشکرشده 58 در 35 پست

Array
    بنظرم زندكيتونو خراب كن
    ارزشي نداره

برداشته كه برداشته شايد بينهايت نياز داشته از خودت سوال كن كه جرا به شما كه همسرشوني نكفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شايد از اول مبلغ همونقدر بوده
    شايدم اعتماد شما رو بخواد بدونه
    هزارتا دليل وجود داره

5. کاربر روبرو از پست مفید mohanad28 تشکرکرده است .

missnastaran33 (شنبه 29 اسفند 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ممنون که جواب دادین.
    نه مطمئنم که برداشته. همسرم ماشینمون رو داده بود به داداشم تا ببره کارواش! داداشم سر راهش 2 میلیون از بانک میگیره که بده به بابام. بعدشم میره دنبال همسرم. بجز داداشم و اون کسی تو ماشین نبوده! وقتی اومدن خونه 500 تومن پول ها نبود. هرچی گشتن نبود تا اخر سر من خودم تو کیف همسرم پیدا کردم!!! هرچی بهش گفتم میگه اشتباه کردم!!!

- - - Updated - - -

اصلا نمیدونم دلیل کارش چیه!!! حتی قبول داره مقصره فقط تنها حرفش اینه که اشتباه کردم غلط کردم!!!! من با چه رویی دیگه به بابام نگاه کنم!!! اگه بفهمن شوهر من برداشته چی؟؟؟ توروخدا کمکم کنید دارم دیونه میشم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 تیر 97 [ 15:04]
    سطح
    56
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    143

تشکرشده 309 در 147 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    من فقط نظرمو میگم امیدوارم بتونم کمکی کنم
    با توصیفات شما محرز شده که همسرتون برداشته
    خودشم قبول کرده
    حالا شما ناراحت شدی و از همسرت دلگیری
    در اینکه کارش زشت بوده شکی نیست
    اما شما باید ببینی با علنی کردنش چه اتفاقی میافته و با نگفتنش چی
    اگر بگید به پدرتون اولا ابروی همسرتون اعتبارش و شخصیتش پیش خونوادتون از بین میره
    بعدش نسبت به شما دلسرد میشه و حتما باهاتون تندی میکنه
    و بالاخره اینکه زندگیتون در لبه پرتگاه قرار میگیره و در خطر میافته
    با توجه به اینکه شما یه مسافر کوچولو دارید واقعا این عاقبت خوبیه؟؟
    بخاطر یه خطا اینهمه تاوان؟؟
    پس یکم تامل کنید
    اما نگفتن موضوع به دیگران علاوه بر جلوگیری ازین چیزا که گفتم باعث متنبه شدن و شرمساری شوهرتون میشه و صددرصد ازین رازداری شما خوشحال میشه و اعتمادش نسبت به شما افزایش پیدا میکنه
    پس تامل کنید
    برای بازگردوندن پول بگید ماشین رو خودم خوب گشتم و بالاخره پیداش کردم یا به یه طریق دیگه بهش برسونید
    اون سیاست خودتونه دیگه
    اما نه نسبت به شوهرتون سوظن پیدا کنید نه بعدا به روش بیارید..
    این بهترین روشه بنظر من
    ویرایش توسط amf66 : جمعه 28 اسفند 94 در ساعت 09:14

8. 6 کاربر از پست مفید amf66 تشکرکرده اند .

missnastaran33 (شنبه 29 اسفند 94), skyzare (جمعه 28 اسفند 94), tavalode arezoo (شنبه 29 اسفند 94), پونه90 (پنجشنبه 05 فروردین 95), آرامش خیال (جمعه 28 اسفند 94), بارن (جمعه 28 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 [ 15:14]
    سطح
    45
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 177 در 80 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط missnastaran33 نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین.
    نه مطمئنم که برداشته. همسرم ماشینمون رو داده بود به داداشم تا ببره کارواش! داداشم سر راهش 2 میلیون از بانک میگیره که بده به بابام. بعدشم میره دنبال همسرم. بجز داداشم و اون کسی تو ماشین نبوده! وقتی اومدن خونه 500 تومن پول ها نبود. هرچی گشتن نبود تا اخر سر من خودم تو کیف همسرم پیدا کردم!!! هرچی بهش گفتم میگه اشتباه کردم!!!

- - - Updated - - -

اصلا نمیدونم دلیل کارش چیه!!! حتی قبول داره مقصره فقط تنها حرفش اینه که اشتباه کردم غلط کردم!!!! من با چه رویی دیگه به بابام نگاه کنم!!! اگه بفهمن شوهر من برداشته چی؟؟؟ توروخدا کمکم کنید دارم دیونه میشم
    سلام .

اون قسمت قرمز رنگ رو بخونید ...... با دقت بخونید ...

هرچی گشتن نبود تا اخر سر من خودم تو کیف همسرم پیدا کردم!!!

شما هیچ حقی نداشتی که بری تو کیف همسرت بگردی ... ازش اجازه گرفتی ؟؟؟ پس اولا این اشتباه شما کمتر از اشتباه همسرت نیست .....این رو خیلی ساده نگاه نکن .... خیلی حرکت شما زشت بوده ....حتی کمتر از حرکت همسرت هم نبوده !!

اجازه گرفتن از همسر اونقدر مهم هست که توی اسلام به خانم ها دستور داده شده حتی برای گرفتن روزه مستحبی هم باید از شوهر خودت اجازه بگیری و اگه اون اجازه نداد حتی روزه هم نمیتونی بگیری ..... بزار یه داستان از زمان پیامبر برات بگم .... این ها رو میگم تا به عمق اشتباه از اجازه نگرفتن برای گشتن کیفش پی ببری .....

در زمان پيامبر مكرّم صلى الله عليه وآله مردى به خاطر برخى نيازمندى ها به سفر رفت و قبل از سفر با همسرش عهد بست كه تا برگشتن او از سفر از منزل خارج نشود، پس از مدتى پدر زن مريض شد و زن واسطه اى را نزد پيامبر مكرّم اسلام صلى الله عليه وآله فرستاد تا ايشان زن را (-(برخلاف عهدى كه با شوهر بسته بود)-) امر به خروج از منزل به منظور عيادت پدر كند. حضرت در جواب فرمود در خانه بنشين و همسرت را (-(در تعهّدى كه با او بسته اى)-) اطاعت كن. اين امر بر زن گران آمد و واسطه دومى را فرستاد و دوباره همان جواب را شنيد. پس از چندى پدر زن فوت كرد و زن واسطه اى فرستاد و از پيامبرصلى الله عليه وآله خواست تا او را امر كنند كه براى نماز پدر از منزل خارج شود كه باز همان جواب را شنيد. تا اينكه پدر آن زن را به خاك سپردند و پس از آن پيامبر اسلام صلى الله عليه وآله بر آن زن پيام داد كه «خداوند متعال به خاطر اطاعت از همسر (-(و عدم نقض عهد)-) تو و پدرت را بخشيد»

==================================

حالا فرض کن شما یه هم چین رفتاری رو که من میگم داشتی :

مودبانه به همسرت می گفتی : عزیزم اشکال نداره کیف شما رو نگاه کنم ؟؟

و به احتمال زیاد ایشون در ابتدا مخالف می کرد ....

شما هم می گفتی : چشم چون شما دوست نداری من نگاه نمی کنم ....

حالا ببین بعدش چی میشد :

از یه طرف یه عشق زیاد از شما در دل همسرت شکل می گرفت .... از طرفی خودش عذاب وجدان می گرفت .... و به احتمال 90 درصد خودش موضوع رو به شما می گفت ....

=======================================

یه چیزی بگم خانم ها مثل گوشواره اویز گوششون بکن !

اگه میخواید همسر همیشه حامی شما باشه توی هر زمینه ای نظرش رو بخوای و از او اجازه بگیرید ......

===================================

حالا پیشنهاد من به شما ....

اول می ری پیش شوهرت .....

خیلی مودبانه بابت نگاه کردن کیفش بدون اجازه اش ازش غذر خواهی می کنی ....

مثلا این جوری می گی : ( البته تاکید کنم مودبانه و یه اندهی هم توی صدات می دی و می گی .... نه خشک و بی روح بگی حتی اگه تونستی الکی یه خورده چشمت هم گریه ای کن ... )

علی جان من باید بابت یه مسئله ای از شما معذرت خواهی کنم ..... ببخشید من نباید اون روز بدون اجازه شما توی کیف شما رو نگاه می کردم ... قبول دارم حرکتم خیلی زشت بوده .... من رو ببخش که از شما اجازه نگرفتم .....

فعلا همین رو بگید و دیگه هیچ چیزی نگید حتی از اشتباه هش هم فعلا حرفی نزنید ..... و در مورد پول هم فعلا به هیچ کس نگید .... منظر بمونید تا عکس العمل شوهرتون رو ببیند چی هست ...هر عکس العملی هم که نشون داد شما هیچ حقی نداری ابروی اون رو جلوی خانواده ات ببری .... این کار رو خیلی بدتر می کنه .....

===================================

من یه توصیه به همه کسایی که دارند این پست رو میخوتم می کنم ....

30 جلسه سخنرانی نیم ساعتی استاد حورائی رو تحت عنوان آسیب شناسی خانواده رو گوش کنید ... خدایی خیلی خوب هست من خیلی چیزها توش یاد گرفتم ... دوست دارم همه اش رو توی زندگی آینده ام پیاده کنم ... ویژگی که داره این هست که خیلی روان صحبت می کنه و با مثال ...

این ادرس خریدش هست :

http://hooraei.com/index.aspx?fkeyid...eid=234&id=519

همه اش 2500 پولش هست ولی یه دنیا ارزش داره ...

====

این شخصیت سالمش هم خیلی خوب هست :

http://hooraei.com/index.aspx?fkeyid...eid=234&id=520

================================

یا علی
    ویرایش توسط skyzare : جمعه 28 اسفند 94 در ساعت 10:02

10. کاربر روبرو از پست مفید skyzare تشکرکرده است .

missnastaran33 (شنبه 29 اسفند 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ممنونم از skyzare و amf66.
    از راهنمایی های خوبتون ممنونم ولی به نظرتون اگه من بخاطر کارم عذرخواهی کنم و به روش نیارم وضع از این بدتر نمیشه,؟؟؟ کارش دوباره تکرار نمیشه؟؟
    خودش نباید بفهمه که کارش بی نهایت زشت بوده!!!
    اونم از بابای من که هر موقع نیاز داشت فوری بهش میدادن کاری که پدر همسرم تو این سه سال نکردن!!!!
    من فعلا باهاش قهرم و حرف نمیزنم خودش میره سرکار و میاد مثل یه ادم کر و لال شدم! از بس از دستش ناراحتم نمیتونم کارش رو فراموش کنم.
    واقعادوستان کمکم کنید که چطوری باهاش برخورد کنم؟؟؟ و چطوری با کارش کنار بیام!!!!! اصلا نمیتونم کارش رو درک کنم!!! 😭😭😭😭

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 05 آذر 95 [ 12:43]
    سطح
    19
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    71

تشکرشده 58 در 35 پست

Array
    ميشه عنوان كرد بول نقد برداشته خواسته از تو حساب خودش كارت به كارت كنه
    اينجا شما بهتره يك عمر بار عاطفي كناره همسرتون بودن رو بهش يادواري كني با نديد كرفتن و درست كردن اين اتفاق
    ب

13. 2 کاربر از پست مفید mohanad28 تشکرکرده اند .

missnastaran33 (شنبه 29 اسفند 94), کمال (شنبه 29 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 [ 15:14]
    سطح
    45
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 177 در 80 پست

Array
    ممنونم از skyzare و amf66.
    از راهنمایی های خوبتون ممنونم ولی به نظرتون اگه من بخاطر کارم عذرخواهی کنم و به روش نیارم وضع از این بدتر نمیشه,؟؟؟ کارش دوباره تکرار نمیشه؟؟
    خودش نباید بفهمه که کارش بی نهایت زشت بوده!!!
    اونم از بابای من که هر موقع نیاز داشت فوری بهش میدادن کاری که پدر همسرم تو این سه سال نکردن!!!!
    من فعلا باهاش قهرم و حرف نمیزنم خودش میره سرکار و میاد مثل یه ادم کر و لال شدم! از بس از دستش ناراحتم نمیتونم کارش رو فراموش کنم.
    واقعادوستان کمکم کنید که چطوری باهاش برخورد کنم؟؟؟ و چطوری با کارش کنار بیام!!!!! اصلا نمیتونم کارش رو درک کنم!!! ���������������� �������
    سلام .

خواهش می کنم .

شما اولا وظیفه داری از ایشون بابت نگاه کردن کیفش عذر خواهی کنی ....
    و اصلا ارتباطی با کار ایشون نداره ... دلیل نمیشه چون یکی اشتباه میکنه ما هم کار اشتباه خودمون رو توجیه کنیم ...

بنده نگفتم شما به روش نیار ... گفتم عذر خواهی کن .... و ببین عکس العملش چی هست .... احتمال زیاد هست که ایشون خجالت زده بشن .....و شاید معذرت بخوان از کارشون .... هر چی گفت حالا نوبت شما هست .....یه چند تا از ویژگی های مثبت همسرت رو اول براش بگو ..... ( فراموش نکن حتما اول ویژگی های مثبت اون رو بیان کن بالاخره هر فردی توی این عالم یه ویژگی های مثبتی داره ) چرا این رو می گم ؟؟ چون شما الان بعدش میخوای ازش انتقاد کنی و به نوعی بهش حمله کنی ... از نظر روانشناسی اکثریت آدم ها از انتقاد بدشون میاد ....بنابراین باید از قبل زمنیه سازی کنی ...این جوری شوهرت می فهمه که شما فقط بدی هاش رو نمی بینی ... بلکه ویژگی های خوب اون رو هم می بینی ...
    سعی کنید خیلی اروم بهش بگید که از کارش خیلی ناراحت شدی ...و این که دوست نداری هیچ وقت از این اتفاق ها بیفته ...

و از طرفی هم اصلا دوست ندارم خانواده نسبت به شما بدبین بشن ....و رابطه شما با اون ها خراب بشه .... در هر صورت شما تکیه گاه و قوام من در زندگی هستی و دوست ندارم تکیه گاه زندگی ام دچار شکستی بشه ...

=======================================

این جا یه توضیح بدم که خیلی مهم هست ...این که می گم مرد تکیه گاه خانم هست متن صریح قران هست

خداوند در ایه 34 سوره نساء : الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاءِ

قوام در عربی معنی تکیه گاه هست ... مثلا وقتی یه گلی توی زمین باشه و یه میلی ای چوبی به این گل آویز کنن که نیفته ... به اون میله یا چوب ... در عربی قوام می گن .... حالا ببین این تکیه گاه یا قوام می تونه هر چی باشه .... میتونه یه میله زنگ زده باشه ... یه چوب سوخته باشه .... یه میله اهنی خیلی خوب و محکم باشه ... یه چوب محکم .... و هر چیزی ....این جا هم خدا می گه مرد قوام و تکیه گاه زن هست ... حالا این تکیه گاه یه موقع خودش خیلی محکمه ... ( اشاره به این که مرد شخصیت خوبی دار ) ممکنه این تکیه گاه یه میله اهنی زنگ زده باشه ( اشاره به این که شخصیت خوبی نداره ... ) ولی در هر دو صورت خدا می گه : مردان تکیه گاه زنان هستند ..حتی نگفته مرد با ایمان تکیه گاه زن هست ... فقط گفت مرد تکیه گاه زن هست .... از طرفی مرد هم زمانی می تونه برا خانمش تکیه گاه باشه که اون اقتدارش حتی ترک هم نخوره ....

الان شما دومین اشتباه رو هم کردید .... چرا قهر کردید ؟ قهر اقتدار یه مرد رو داغون می کنه .... این بنده خدا گفته که غلط کردم ....و اشتباه .... اگه زن زندگش اش نتونه اون رو درک کنه می خوای کی درکش کنه ؟؟؟ نکنه مخوای خانم های هرزه درکش کنن !

من نظر خودم رو دادم ....درست یا غلط رو نمیدونم صرفا نظر دادم .... شما هم میخوای مطمئن تر بشی بهتر پیش مشاور بری ....

======================
    ميشه عنوان كرد بول نقد برداشته خواسته از تو حساب خودش كارت به كارت كنه
    اينجا شما بهتره يك عمر بار عاطفي كناره همسرتون بودن رو بهش يادواري كني با نديد كرفتن و درست كردن اين اتفاق
    نه به نظرم احتمال باورش یه خورده براشون سخت باشه ... و شک می کنن

=======================
    اما در مورد این که چه جوری پول رو به پدرت بدی ....
    شماره کارت پدرت یا شماره حسابش رو گیر بیار ... بعد با همسرت .... تاکید می کنم با هم به بانک برید ... یه فیش واریز بگیرد ... پول رو به حساب پدرت واریز کنید .... مشخصات واریز کننده رو هم می تونی به کارمند بگید نمیخوام وارد کتم ... و دوست ندارم صاحب حساب بفهمه پوله رو کی ریخته .... البته می تونید جعلی هم پر کنید ولی خوب به نظرم نوعی دروغ مبشه ....
    ویرایش توسط skyzare : دوشنبه 02 فروردین 95 در ساعت 00:47

15. کاربر روبرو از پست مفید skyzare تشکرکرده است .

missnastaran33 (پنجشنبه 05 فروردین 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    دوست عزیز skyzare.
    واقعا از راهنمایی هاتون ممنونم. خیلی خیلی بهم کمک کرد .
    با همسرم حرف زدم و کلی نکات خوب مثبتش که البته کم هم نیست گفتم و در اخر همین مطلب رو پیش کشیدم و کلی راجبش حرف زدیم.
    قبول کرد که کارش اشتباه.بود و معذرت خواهی.کرد و قول داد که دیگه تکرار نشه.
    الان چند روزه که اخلاقش بهتر شده حتی بهتر از قبل! نمیدونم تا کی ادامه داشته باشه ولی فعلا خوبه ������
    در ضمن در رابطه با پول من فراموش کردم که بگم همون روز دسته پول رو انداختم پشت داشپورت و به داداشم گفتم پشت اونو بگرده و پیداش کرد. نمیدونم بابا یا داداشم شک کردن یا نه ولی به هر حال گذشت!!!!
    با اینکه هنوز خیلی از دستش ناراحتم ولی دارم سعی میکنم که اون جریان رو از تو ذهنم پاکش کنم و مثبت اندیش بشم������

17. کاربر روبرو از پست مفید missnastaran33 تشکرکرده است .

skyzare (پنجشنبه 05 فروردین 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)