به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 فروردین 96 [ 14:28]
    سطح
    52
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 79.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array

پيشنهاد يه كادوي خاص و مناسب بدين براي تولد همسرم

سلام دوستان چند وقت ديگه تولد همسرمه و من بيش از اندازه احساس ناتواني در تصميم گيري ميكنم! خيلي تو خريد كادو حساسيت نشون ميدم و برام مهمه كه حتما خاص باشه. كادويي كه غيرمنتظره و جذاب باشه و براش از نظر مادي و معنوي هزينه كرده باشم. البته خيلي هم به سليقه و نياز خودش توجه مي كنم.
    چندتا گزينه توي ذهنم بود كه ميگم تا شايد تا حدودي با ذهنيت من و همسرم آشنا بشين.
    اول به ذهنم رسيد چند تا ماكت ماشين بخرم، از اين برندا. منتها كادوي تكراري بود و قبلا از اين روش سورپرايزش كردم و ديگه اينكه واقعا نمي دونم كدوم مدل ماشينا پرطرفدارتره و با سليقه ش جور در مياد. مسلما نظر من تو اين قضيه با همسري خيلي متفاوته.
    بعد ذهنم رسيد به آي واچ. يعني اينو خيلي دوست داره. ولي خودم اصلا دوست ندارم يه وسيله الكترونيكي ٢٤ ساعته به بدنش وصل باشه و با توجه به حساسيت هاش مي دونم كه حتما اذيتش مي كنه! يه جورايي هم عذاب وجدان دارم از اينكه هيچ وقت بهش اجازه نميدم خودش هم بخره! براي همين گاهي وقتا ميگم خودم به عنوان كادو بهش بدم!
    گزينه بعدي از اين دستگاه هاي سگوي بود كه بارها بهش علاقه نشون داده. يه سرچايي كردم كه نوشته بودن به هيچ عنوان چيني نخرين چون ممكنه باتريش منفجر بشه! ولي خيلي از جنسايي كه موجود بود چيني بودن! اگه اطلاعاتي تو اين زمينه دارين منو راهنمايي كنين.
    گزينه ديگه كه تو گشت و گذارهاي بازي هاي پلي استيشن بهش رسيدم، عينك vr بود كه خيلي عاليه به نظرم ولي متاسفانه گويا هنوز عرضه نشده. مي خواستم بازي هاي پلي استيشن ٤ هم بخرم. ولي چقدر كم و محدودن! اصلا امكان انتخاب نميذاره براي آدم.

خيلي ممنون ميشم اگه آقايون از كودك درونشون كمك بگيرن و خاص ترين خواسته هاشون رو بيان كنن و اگه تو زمينه تكنولوژي، اكسسوري هاي جذابي وجود داره كه من اطلاع چنداني ازشون ندارم، منو راهنمايي كنن.

2. 2 کاربر از پست مفید setare_000 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), شمیم الزهرا (سه شنبه 25 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 فروردین 95 [ 23:06]
    سطح
    9
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    23

تشکرشده 56 در 29 پست

Array
    بین چیزایی که گفتی آی واچ از همه بهتره که کلی فایده ی سلامتی و ورزشی هم داره.

عینک vr الان مدل های خوبش وارد بازار نشده و بهتره صبر کنید. بازی هم که می تونه مجانی دانلود کنه و سگوی به نظر من خیلی به درد بخور نیست.

یه مقدار از تفریحات همسرت و شغلش بگی راهنمایی های بهتری می گیری.

4. 2 کاربر از پست مفید Rainbow-Dance تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), setare_000 (دوشنبه 24 اسفند 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    شغل همسرم كه اداريه و تو شركت كار مي كنه. تصور نمي كنم از اين طريق بتونم چيزي براش بخرم. البته خيلي هم مهمه كه چيزي كه مي خرم صرفا براي خودش باشه. يعني همون تفاوتي كه براي يه خانوم تو خريد طلا يا يه ظرف چك وجود داره.

در مورد تفريحات دقيقا بهش فكر كردم. از همه بيشتر تنيس دوس داره كه به فكرم رسيده بودم يه بازي پلي استيشنشو بخرم منتها موجود نيست! ديگه هم مسافرتا رو دوس داره كه حتي يه چمدون مارك مي تونست براش هديه خوبي باشه! منتها تازگيا خريديم ... به غير از اون هديه بليط يه سفر خاص هم مي تونه پيشنهاد خوبي باشه. منتها كجا؟ كه بيشتر تفريحي هم باشه؟
    ديگه اينكه اسكيت دوست داشت كه با هم رفتيم كفشش رو هم خريديم منتها گوشه كمدش خاك مي خوره ...
    كلا اتفاقاتي كه تازه باشن و روحيه رو شاد كنن تا از اين زندگي شهري دور بشيم مي تونن كادوهاي خوبي باشن. حتي يه سري بهش ماساژ هديه دادم! يعني بردمش يه جايي كه ماساژوراي حرفه اي داشت ...
    ديگه چه پيشنهادايي مي تونه وجود داشته باشه؟

پي نوشت؛ شرمنده اگه جواب دوستان رو زود به زود نخواهم داد، براي اينه كه ارسالام تموم نشه و بتونم پاسخ همه رو بدم. مرسي كه وقت مي ذارين.

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

آقا من در حد رستوران شکم میتونم راهنمایی کنم

کلا با بازی من موافقم خیلی کیف میده مخصوصا طوری هم باشه شما هم دوست دشاته باشید دونفره اجرا بشه خوبه.

ولی این نظر شخصی منه شاید شما پسندتون نباشه از نظر من بعنوان یک آقا خودم دوست دارم نظر بدم در مورد کادویی که قراره خانومم بگیره اینجوری بیشتر به دل میشینه احتمال داره شما یکچیزی بگیر یخودت دوست داشته باشی ولی شوهرت نه.ازش نظرسنجی بگیر ببین چیا دوست داره اینجور یخیلی بهرته خودش هم ذوق زده میشه البته به شرطی که به پ=یشنهاداتش توجه کنید هرچند هم معقولانه نباشه مهم اینه شوهرت حس خوبی داشته باشه.
    بعدشم مردها وقتی میبینن همسرشون براشون اهمیت قائله و برای تولدشون وقت میزاره و فکر میکنه خیلی کیف میکنن و لذت میبرن.
    ولی بنظر من یک کار یکن شما که اینقدر خوب یو خانومی و بازی پلی استیشن شوهرت دوست داره ببین دوست صمیمی داره دعوتشون کن یکشب بشینن یک دل سیر بازی کنن و کیف کنن یا هرکار شلوغی که میخوان انجام بدن با رفیقاش بزار راحت باشه. چون اکثرا زا بس این خانوما گیر میدن و غر میزنن و اینکارو کن اونکارو نکن و کنترلگری دارن این چند ساعت آزادی میچسبه
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

7. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

setare_000 (دوشنبه 24 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 20 اردیبهشت 98 [ 17:34]
    سطح
    43
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    81

تشکرشده 87 در 38 پست

Array
    اگه هدفتون اینه که یه هدیه فانتزی با تکنولوژی به روز بخرین من "کوادکوپتر" رو پیشنهاد میدم. یه چیزی مثل این:

قیمتش مدل تصویر بالا حدود 150 هزارتومانه
    اما قیمتای بالاتر هم داره ...

- - - Updated - - -

اگه "مینی کوادکوپتر" رو سرچ کنین مدل های بیشتری رو میتونین ببینین.

9. 2 کاربر از پست مفید مهندس خانوم تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), setare_000 (دوشنبه 24 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 تیر 96 [ 22:25]
    سطح
    25
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 35 در 16 پست

Array
    بازی های فکری خوبه :
    http://www.digikala.com/Product/DKP-...%84-Quixo-Mini

بازی فکری ماکسیم مدل Wooden Solitaire | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

این یکی خیلی باحاله :(طبق امتیاز مشتریان میگم...البته بچه بودم شبیه به اینو داشتم بازی اش پیچیده اس! ذهنو حسابی درگیر میکنه که شخصا لذت میبرم.)
    بازی فکری هاسبرو مدل فکر بکر کد 44220 | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

11. 2 کاربر از پست مفید aminfatemi تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 25 اسفند 94), setare_000 (سه شنبه 25 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 [ 15:14]
    سطح
    45
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 177 در 80 پست

Array
    سلام .

من میخوام یه پیشنهاد کاملا متفاوت با بقیه بدم !

پیشنهاد من یه آغوش گرم برای همسرت هست . آغوشی که در اون شما فقط به فکر ارضا همه جوره همسرت باشی .

البته این کار باید با ظرافت های خاصی همراه باشه . باز تاکید می کنم با ظرافت هایی خاص تا لذتش دو چندان شود .

مثلا : 1- کاملا غیر منتظره .....

2- امادگی های لازم از حیث بهداشتی و زیبایی با رفتن به اریشگاه در خود ایجاد کنید . ( البته اگر تونستید این امادگی ها رو در وی هم ایجاد کنید اما هرگز نگید برای چی هست حداقل از حیث بهداشتی اش )

3- در حین رابطه فقط به فکر او باشید از حرکاتی که خوشش میاد انجام بدبد در واقع میخوام بگم به فکر بهره بردن برای خود نباشید .... فقط به فکر بهره دادن باشید .

4- در کنارش می تونید یه هدیه ساده هم بدید . پیشنهاد من چند کتاب در مورد زندگی زناشویی ... تربیت فرزند ..... هست . یا می تونید cd های تصویری که توی این زمینه هست رو تهیه کنید . روی کتاب یا cd یه جمله محبت امیز نوشته بشه . این جمله باید از بطن خودتون باشه لزومی نداره توی نت دنبال این جملات عاشقانه عجیب و قریب بگردید هر چی که جمله مال خودتون باشه جذاب تره .... هنگام دادن همین هدیه هم .... خودتون براش بخونید البته همراه با ناز و عشوه ... و بیان کنید که این جمله نشات گرفته از ذهن خودم هست . ( حالا این که چه جوری بیان کنید بستگی به مهارت شما داره )

5- در پایان رابطه سعی کنید از هر چی که بیشتر احساس کردید خوشش اومده یاداشت برداری کنید ... براش بخونید و ببینید خودش موافق هست یا نه ... این نکات رو برای دفعات بعدی هم استفاده کنید . و حتما بیان کنید که این ها رو نوشتم تا دفعه بعد بیشتر از این ها استفاده کنم .این رو داخل یه دفتر ساده بنویسد ... اسم اون دفتر رو هر چی می خواید بذارید ... از این دفتر می تونید برای بیان احساسات خودتون در اینده یا بیان یه چیزایی که شاید براتون سخت باشه مستقیم بهم بگید از این دفتر استفاده کنید ولی مهم این هست که شروعش با یه موضوع مهم بوده که اون هم بهره دادن جنسی همسر ...

6- یه سری ایده هایی که نشانه علاقه شما به خانواده همسرتون هست را روی کاغذ بنویسید ... مثلا :

الف : بردن خانواده همسر عزیزم به یک مکان تفریحی

ب : دعوت از اونها به عنوان شام در بیرون ( یا حالا منزل )

ج : خرید هدیه برای پدر و مادر همسر عزیزم و خانواده گرامی ایشان

د : و غیره

همان طور گه گفتم این ایده ها صرفا برای خانواده همسر باشه .. حالا لازم هم نیست این ها باشه می تونید خودتون فکر کنید چیزایی که هزینه اش کمتر هست هم بنویسید .. ولی باز هم تاکید می کنم فقط برای خانواده همسر شما ... بعد این ها رو توی یه پاکت بذارید ... توی یه سبد قرار یدید . و در انتها بخواید یکی اش رو برداره ...نگید هم برا چی هست اگه پرسید با ناز و عشوه فقط بخواید که حالا یکی رو برداره . به نوعی قرعه کشی کنه که کدام رو انجام بده . در اخر مابقی رو هم براش بخون و بگو اگه دوست داری می تونی هر کدام رو خواستی انجام بدی . یه نکته این که پاکت رو هم می تونید خودتون درست کنید لزومی به خریدن نیست . با چند برگ آچار پاکت هایی ساده درست کنید ... روش هم با کاغذ رنگی مثلا با در اوردن گل تزئین کنید ... میخوام بگم خودتون درست کنید نرید از این اماده ای ها بخرید ... حتی سبدش هم خودتون درست کنید .هر چی که خودتون درست کنید قطعا لذتش برای طرف مقابل
    بیشتر هم هست .

7- در انتهای رابطه هم با هم یه حمام برید !

خوب خیلی چیزای دیگه هم میشه بیان کرد ولی خیلی هم نباید شلوغش کنید ... از طرفی یه چیزایی رو هم نمیشه این جا بیان کرد !!! وگرنه می گفتم ... یه جورایی پاستوریزه هاش رو گفتم !

هیچ چیز به اندازه یه آغوش گرم برای مردها لذت بخش نیست ! این رو من مطمئنا هستم !

13. 2 کاربر از پست مفید skyzare تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 25 اسفند 94), setare_000 (سه شنبه 25 اسفند 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بانو

آقا من در حد رستوران شکم میتونم راهنمایی کنم

کلا با بازی من موافقم خیلی کیف میده مخصوصا طوری هم باشه شما هم دوست دشاته باشید دونفره اجرا بشه خوبه.

ولی این نظر شخصی منه شاید شما پسندتون نباشه از نظر من بعنوان یک آقا خودم دوست دارم نظر بدم در مورد کادویی که قراره خانومم بگیره اینجوری بیشتر به دل میشینه احتمال داره شما یکچیزی بگیر یخودت دوست داشته باشی ولی شوهرت نه.ازش نظرسنجی بگیر ببین چیا دوست داره اینجور یخیلی بهرته خودش هم ذوق زده میشه البته به شرطی که به پ=یشنهاداتش توجه کنید هرچند هم معقولانه نباشه مهم اینه شوهرت حس خوبی داشته باشه.
    بعدشم مردها وقتی میبینن همسرشون براشون اهمیت قائله و برای تولدشون وقت میزاره و فکر میکنه خیلی کیف میکنن و لذت میبرن.
    ولی بنظر من یک کار یکن شما که اینقدر خوب یو خانومی و بازی پلی استیشن شوهرت دوست داره ببین دوست صمیمی داره دعوتشون کن یکشب بشینن یک دل سیر بازی کنن و کیف کنن یا هرکار شلوغی که میخوان انجام بدن با رفیقاش بزار راحت باشه. چون اکثرا زا بس این خانوما گیر میدن و غر میزنن و اینکارو کن اونکارو نکن و کنترلگری دارن این چند ساعت آزادی میچسبه

مرسي آقاي خاله قزي. درسته مشورت گرفتن از خودش خيلي كمك ميكنه. منم معمولا سعي مي كنم به هزار روش از زير زبونش حرف بكشم! مثلا واسه اون ماشين ماكتا يه سري هي كلي عكس فرستادم پرسيدم به نظرت كدومشون قشنگه؟ بعد آخرش ديدم من از سليقه ش سر در نميارم خودشو مستقيم بردم كه انتخاب كنه. اونم تا مي تونست برداشت كه از بودجه من زد بالا بعد مجبور شد چندتاشو خودش حساب كنه!
    شايد همين اخلاق آقايونه كه باعث ميشه خودشون هم خانومشون رو ببرن خريد و بگن انتخاب كن! ولي خب راستش مي خوام كادوشو به روش بازي هاي doors بدم! اينطوري هيجان انگيزتره، نه؟
    بازي هاي دو نفره رو بسيار موافقم ولي متاسفانه اكثرشون جنگيه. همسرم بازي مي كنه و جاهايي كه گير مي كنه واسه پيدا كردن مسير، يا بايد يه كاري انجام بده كه راه باز شه، من كمكش مي كنم! و خب بيشتر در حد تماشاچي و مشوقم!
    در مورد اون دوستش هم كه فرمودين روش فكر مي كنم! حالا اگه پسر خوبي باشه شايد يه جا به عنوان جايزه بهش از اين اجازه ها بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس خانوم نمایش پست ها
    اگه هدفتون اینه که یه هدیه فانتزی با تکنولوژی به روز بخرین من "کوادکوپتر" رو پیشنهاد میدم. یه چیزی مثل این:

قیمتش مدل تصویر بالا حدود 150 هزارتومانه
    اما قیمتای بالاتر هم داره ...

- - - Updated - - -

اگه "مینی کوادکوپتر" رو سرچ کنین مدل های بیشتری رو میتونین ببینین.
    راستش من نمي دونم شما آقايي يا خانوم ولي از پيشنهاد خوبتون خيلي ممنون. قبلا يكي شبيه ش رو تو گشت و گذاراي پاساژي ديده بوديم ولي اسمشو نمي دونستم. بعدم اون كه ما ديديم يه جنسي شبيه يونوليت داشت اونوقت ميگفت ٦٠٠ تومن! ما هم گفتيم اي بابا اين كه زود ميشكنه! ديگه كلا از فكرش اومديم بيرون. ولي با اين پيشنهاد و يه سري سرچ به نقاط مثبت خوبي رسيدم و به نظرم پيشنهاد مناسبيه. بازم مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط aminfatemi نمایش پست ها
    بازی های فکری خوبه :
    بازی فکری ژیگامیک مدل Quixo Mini | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

بازی فکری ماکسیم مدل Wooden Solitaire | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

این یکی خیلی باحاله :(طبق امتیاز مشتریان میگم...البته بچه بودم شبیه به اینو داشتم بازی اش پیچیده اس! ذهنو حسابی درگیر میکنه که شخصا لذت میبرم.)
    بازی فکری هاسبرو مدل فکر بکر کد 44220 | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

مرسي همه پيشنهاداتتون خوب بودن ولي دوست دارم براي تولدش بيشتر هزينه كنم و اينها همشون براي كادو دادن هاي فانتزي و بدون مناسبت خوبن. ايده هاي خيلي خوبي دادين براي چندتا برنامه ي آينده. مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط skyzare نمایش پست ها
    سلام .

من میخوام یه پیشنهاد کاملا متفاوت با بقیه بدم !

پیشنهاد من یه آغوش گرم برای همسرت هست . آغوشی که در اون شما فقط به فکر ارضا همه جوره همسرت باشی .

البته این کار باید با ظرافت های خاصی همراه باشه . باز تاکید می کنم با ظرافت هایی خاص تا لذتش دو چندان شود .

مثلا : 1- کاملا غیر منتظره .....

2- امادگی های لازم از حیث بهداشتی و زیبایی با رفتن به اریشگاه در خود ایجاد کنید . ( البته اگر تونستید این امادگی ها رو در وی هم ایجاد کنید اما هرگز نگید برای چی هست حداقل از حیث بهداشتی اش )

3- در حین رابطه فقط به فکر او باشید از حرکاتی که خوشش میاد انجام بدبد در واقع میخوام بگم به فکر بهره بردن برای خود نباشید .... فقط به فکر بهره دادن باشید .

4- در کنارش می تونید یه هدیه ساده هم بدید . پیشنهاد من چند کتاب در مورد زندگی زناشویی ... تربیت فرزند ..... هست . یا می تونید cd های تصویری که توی این زمینه هست رو تهیه کنید . روی کتاب یا cd یه جمله محبت امیز نوشته بشه . این جمله باید از بطن خودتون باشه لزومی نداره توی نت دنبال این جملات عاشقانه عجیب و قریب بگردید هر چی که جمله مال خودتون باشه جذاب تره .... هنگام دادن همین هدیه هم .... خودتون براش بخونید البته همراه با ناز و عشوه ... و بیان کنید که این جمله نشات گرفته از ذهن خودم هست . ( حالا این که چه جوری بیان کنید بستگی به مهارت شما داره )

5- در پایان رابطه سعی کنید از هر چی که بیشتر احساس کردید خوشش اومده یاداشت برداری کنید ... براش بخونید و ببینید خودش موافق هست یا نه ... این نکات رو برای دفعات بعدی هم استفاده کنید . و حتما بیان کنید که این ها رو نوشتم تا دفعه بعد بیشتر از این ها استفاده کنم .این رو داخل یه دفتر ساده بنویسد ... اسم اون دفتر رو هر چی می خواید بذارید ... از این دفتر می تونید برای بیان احساسات خودتون در اینده یا بیان یه چیزایی که شاید براتون سخت باشه مستقیم بهم بگید از این دفتر استفاده کنید ولی مهم این هست که شروعش با یه موضوع مهم بوده که اون هم بهره دادن جنسی همسر ...

6- یه سری ایده هایی که نشانه علاقه شما به خانواده همسرتون هست را روی کاغذ بنویسید ... مثلا :

الف : بردن خانواده همسر عزیزم به یک مکان تفریحی

ب : دعوت از اونها به عنوان شام در بیرون ( یا حالا منزل )

ج : خرید هدیه برای پدر و مادر همسر عزیزم و خانواده گرامی ایشان

د : و غیره

همان طور گه گفتم این ایده ها صرفا برای خانواده همسر باشه .. حالا لازم هم نیست این ها باشه می تونید خودتون فکر کنید چیزایی که هزینه اش کمتر هست هم بنویسید .. ولی باز هم تاکید می کنم فقط برای خانواده همسر شما ... بعد این ها رو توی یه پاکت بذارید ... توی یه سبد قرار یدید . و در انتها بخواید یکی اش رو برداره ...نگید هم برا چی هست اگه پرسید با ناز و عشوه فقط بخواید که حالا یکی رو برداره . به نوعی قرعه کشی کنه که کدام رو انجام بده . در اخر مابقی رو هم براش بخون و بگو اگه دوست داری می تونی هر کدام رو خواستی انجام بدی . یه نکته این که پاکت رو هم می تونید خودتون درست کنید لزومی به خریدن نیست . با چند برگ آچار پاکت هایی ساده درست کنید ... روش هم با کاغذ رنگی مثلا با در اوردن گل تزئین کنید ... میخوام بگم خودتون درست کنید نرید از این اماده ای ها بخرید ... حتی سبدش هم خودتون درست کنید .هر چی که خودتون درست کنید قطعا لذتش برای طرف مقابل
    بیشتر هم هست .

7- در انتهای رابطه هم با هم یه حمام برید !

خوب خیلی چیزای دیگه هم میشه بیان کرد ولی خیلی هم نباید شلوغش کنید ... از طرفی یه چیزایی رو هم نمیشه این جا بیان کرد !!! وگرنه می گفتم ... یه جورایی پاستوریزه هاش رو گفتم !

هیچ چیز به اندازه یه آغوش گرم برای مردها لذت بخش نیست ! این رو من مطمئنا هستم !

از شما هم ممنون آقا يا خانوم آسمان. منتها مواردي كه نوشتين جز روزمره هاي زندگي هستن و من فكر مي كنم هر زوجي بايد چنين مواردي رو به عنوان اصول تو زندگي شون هميشه داشته باشن.

15. 2 کاربر از پست مفید setare_000 تشکرکرده اند .

skyzare (سه شنبه 25 اسفند 94), مهندس خانوم (سه شنبه 25 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 فروردین 95 [ 23:06]
    سطح
    9
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    23

تشکرشده 56 در 29 پست

Array
    ستاره خانم این ها رو دیدید؟ Fujifilm Instax Mini 8 Digital Camera | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

ما خریدیدم خیلی هم راضی بودیم. الان هم تخفیف داره.

17. کاربر روبرو از پست مفید Rainbow-Dance تشکرکرده است .

setare_000 (سه شنبه 25 اسفند 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    شرمنده امكان ويرايش نبود. خب معلومه كه خانوم مهندس خانومن من يه لحظه با كاربر رنگين كمان اشتباه گرفتم!!! خيلي سوتي بدي بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow-Dance نمایش پست ها
    ستاره خانم این ها رو دیدید؟ Fujifilm Instax Mini 8 Digital Camera | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

ما خریدیدم خیلی هم راضی بودیم. الان هم تخفیف داره.
    مرسي اين هم پيشنهاد جالبيه
    راهنمايي هاي دوستان يه سري ايده رو به نظرم مياره كه حتي اگه الان براي تولد استفاده نكنم، حتما ازشون كمك ميگيرم.
    واقعا كادو خريدن براي آقايون كار سختيه ولي اين تاپيك خيلي مي تونه كمك كننده باشه

19. کاربر روبرو از پست مفید setare_000 تشکرکرده است .

Rainbow-Dance (سه شنبه 25 اسفند 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)