به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array

راهنمایی برای مغازه کبابی و جگرکی

همین اول یک عذرخواهی از استاد سنگتراشان خدایی هرچی گشتم جای مناسب پیدا نکردم اگه جاش مناسب نیست به بخش مناسب انتقال بدید ولی لطفا جایی باشه همه دوستان بتونن راهنمایی بدن.

ایشالله قراره توی عید احتمالا از 7 فروردین باز کنم مغازه جگرکی و کبابی خودم رو میخواستم از دوستان درخواست کنم اگه پیشنهادی دارن ارائه بدن هرچی باشه مهم نیست فقط لطفا کم خرج باشه خیلی بهتره

پیشاپیش از همگی دوستانی که زحمت میکشن و نظر میدن سپاسگزارم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

2. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), سرشار (دوشنبه 24 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 تیر 96 [ 22:25]
    سطح
    25
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 35 در 16 پست

Array
    آقا اگر بتونی کباب وی آی پی مثل کباب بناب بیرون بدی خیلی باحال میشه!

بیام گرگان حتما یه سر میام کبابی ات...

یه آدرس هم همین جا بذار لطفا

4. 6 کاربر از پست مفید aminfatemi تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), گیسو کمند (سه شنبه 25 اسفند 94), zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    این قسمتش یادم رفت مغازه من بالکن نداره و 28 متر هم بیشتر نیست

چشم امین جان خواستی بیای بگو حتما بهت آدرس بدم اولین مشتری جور شد
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

6. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام آقای خاله قزی ، تبریک میگم ، انشاءالله برکت داشته باشه.

** مغازه های جگرکی ، وقتی یه منقل بیرون میزارن ، یعنی جلو دید عموم کباب میکنن ، مردم وقتی رد میشن خیلی بیشتر ترغیب میشن که بیان داخل و کبابی به بدن بزنن .

** یه تنور درست کنید ، کوچیک و با نان های کوچیک و تابلو بزنید نون داغ کباب داغ ، چون کباب نیمی از طعمش برای همین نانش هست و خود من شخصا دنبال نان داغ هستم نه نان معمولی و بیات.

** دوغ محلی ، میتونید با یه دوغ عالی خیلی ها رو عاشق دوغتون کنید ، میتونید سبزیجات معطر بزنید یا چاشنی ماست و خیار آماده برند "همیشک" رو به یه قاشق ماست با یه گالن آب بزنید ، بازم دوغتون رو معرکه میکنه .

** فضای مناسب ، میتونید 2هفته یه بار از بازار گل کلا 5تا گلدون بخرید بشه 10-15 هزار تومن ، ولی مطمئن باشید تاثیر مثبت زیادی داره ، فضا را تازه و قشنگ میکنه . مثلا یه کافی شاپی هست یه قسمت از فضا رو چندتا گلدون چیده و قشنگ شده ، همیشه میزهای اون قسمت پر هستن و یا رزرو هستن.

** خیلی ببخشید ، روم به دیفار ، لباس شما یا هر کسی که سرآشپزه وجلوی دیده خیلی مهمه ، میتونید با یه لباس و کلاه مخصوص نظر دیگرانو جلب کنید و نشون بدید چقدر به بهداشت اهمیت میدید و به مشتری احترام میگذارید. خوده من یه بار رفتم قارچ سوخاری بخرم از یه مغازه کوچیکی ، بعدش سرآشپز یه لباس مخصوص ولی آستین کوتاه پوشیده بود که آستینش خیلی گشاد بود و مدام خم میشد که سس و.. رو از پیشخون برداره ظرف قارچ دقیقا موازی با زیر بغلشون بود و من احساس میکردم یه چیزایی از بدن ایشون میریزه داخل ظرف و دیگه هیییچ وقت از سرآشپز با لباس آستین کوتاه خرید نکردم

بازم میام براتون مینویسم.
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

8. 9 کاربر از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), Rainbow-Dance (دوشنبه 24 اسفند 94), sara1394 (دوشنبه 24 اسفند 94), setare_000 (سه شنبه 25 اسفند 94), zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), سرشار (سه شنبه 25 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 فروردین 95 [ 23:06]
    سطح
    9
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    23

تشکرشده 56 در 29 پست

Array
    تبریک فراوان!

بهداشت و اخلاق پرسنل برای من از همه چیز مهم تره. خرج زیادی هم نداره رعایت این مسائل ولی باعث می شه مشتری هاتون موندگار بشن.

10. 6 کاربر از پست مفید Rainbow-Dance تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), گیسو کمند (سه شنبه 25 اسفند 94), zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,819 در 2,405 پست

Array
    سلام

خاله قزی عزیز ، منم هم راستا با نظر دوستان پیشنهادات خودم را میدم :
    بعضی هاش مشترکه - چون خیلی مهمه !!

من وقتی می خوام برم جیگرکی ، چیزی که اول نگاه می کنم تمیزی مغازه ست !

اصلا ببیینم بهداشت عمومی محل کار رعایت میشه ! - کارکنان نظافت خودشون را رعایت می کنند .

بهتره یه لباس فرم جیگرکی برا خودت پیدا کنی و طبق یه استانداردی شعبه اول خودت را باز کنی !!

دومین چیز که بسیار مهمه، نحوه ی برخورد با مشتری ست !!

طرز سلام کردن – شاد بودن – سعه صدر بالا و .....

مشتری این دو چیز را اول ببینه کیف میکنه !

( البته من می دونم شما بچه ی کف بازاری – سو تفاهم نشه خاله جون )

سومین چیز باید بری طعم و مزه دهان مردم شهرتان را درآورید !!
    مثلا مردم شهر شما چه طعمی دوست دارنند !!
    سپس در پایداری اون طعم تلاش کنی !!
    مثلا من میرم مغازه شما ، روز اول طعم کباب شما تو دهانم هست – توقع دارم دفعه بعد حداقل همان لذت را تجربه کنم !!

چهارمین چیز باید یه خدمات رایگان هم به مردم در مغازه بدی !
    مثلا طرف تا صبر کنه جیگرش آماده شه میتونی بهش چایی و .... بدی !!
    در غدا هم همین هست – مثلا شما کباب را میدی به مردم - تو بشقاب غذا چند تا خدمات رایگان هم بزار
    مثلا : سبزی – پیاز – خیارشور – کتاب شنگول و منگول و ...
    یعنی باید قیمت محصول شما با قیمت جیگرکی مثلا محمد 93 یکی باشه ، ولی امکانات بشقاب شما بیشتر باشه !

اگر یک محصول خاص داشته باشی که دیگران نتوانند مثل آن را داشته باشند ، شما احتمالاً برنده اید !

سرعت خروجی محصول == زمانی که شما داری غذا را آمادمیکنی تا به مردم بدی - خیلی مهمه !

پنجمین مورد بحث تبلیغات هست – بحث بازاریابی آن !!
    اولش خودت انجام بده در آینده سعی کن یه نفر در این حوزه استخدام کنی
    ان شالله باید شعبه های بیشتری ایجاد کنی
    یعنی از شهر ری تا گرگان دوست دارم شعبه های مختلفی با نام های : خاله قزی 1 - خاله قزی 2 - خاله و دوستان – خاله و باغبان را ببنیم - از طرفی حواست هم به صندوق خزانت باشه !!

مورد خیلی مهم توکل به خداوند + صبر !!!!!!!!!!

ان شالله یه برنامه ریزی بلند مدت کن ، الگو برداری کن - موفق میشی .

12. 10 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), sara1394 (دوشنبه 24 اسفند 94), setare_000 (سه شنبه 25 اسفند 94), گیسو کمند (سه شنبه 25 اسفند 94), محیا ناز (دوشنبه 20 اردیبهشت 95), zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), اقای نجار (سه شنبه 25 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), سرشار (سه شنبه 25 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    بانو گیسو کمند سپاس خیلی خوب بود

منقل بیرونه چون مغازه از خودمونه.تنور فعلا برام مقدور نیست چون یکم دستم خالیه ولی توی فکرشم چون نانوایی داداشم هم بغل مغازمون هستش.در مورد دوغ فکر میکنم بهداشت گیر میده ولی در مورد گل پیشنهادتون خوبه ولی مغازه کوچیکه نمیشه کنار چیند مگه اینکه بزارم روی میز در مورد جای گل پیشنهاد بدید عالیه.در مورد لباس باید لباس سفید بپوشیم از نظر بهداشت ولی پیشنهادتون عالیه آستین بلند باشه ولی لباس رسمی برام سخته اگه لباس بیرونی باشه ولی تمیز باشه نظرتون چیه ؟

راین بو دنس گرامی ممنون به این نکته خیلی توجه میکنم.

باغبان عزیز و دوست داشتنی در مورد لباس فرم رنگش سفیده و یکجورایی شبیه اورکت میمونه ولی پارچه ای هستش از طرف شرکت نوشابه مجانی میدن بهمون اینجوریه که دوستان تاکید میکنن بهتره با اون لباس باشیم.
    در مورد اخلاق خداروشکری به پدرم رفتیم اینو خوب بلدیم تشکر کردن و خضوع داشتن و همصحبت شدن با مشتری
    در مورد طعم خوب اینو دقت کردم ولی کم کم بیشتر دستم میاد در مورد کباب هم گوشت گرم میزنم و از یکی از دوستان کباب زن حرفه ای خودم کمک میگیرم
    در مورد خدمات اضافی باهات موافقم اینجا پیاز میخورن با کباب و اینکه سعی میکنم من مثلا برای کباب گوشت خوب و گوشت گرم بزنم و جگر هم درشت تر بزنم و مرغ هم تعداد رو ببرم بالاتر ولی با همون قیمت
    در مورد محصول خاص همون سعی میکنم کیفیت مواد بهتر کنم
    سرعت خروجی رو برای همین دونفر همیشه توی مغازه هستیم وقتی مشتری زیاده و سعی کردم زمان باز بودن مغازه تقریبا از 8 صبح باشه تا 2 شب
    پیشنهاداتت خوب بود تبلیغات فعلا بهتره روی کاغذ بزنم و توی خونه ها بندازم توی مسیر و زیر برف پاک کن ماشین ها.

در مورد اسم مغازه فکر میکنم بزارم سید خیلی خوب باشه

بازم پیشنهاد بدید سپاسگزارتون میشم.
    تا اینجا تمیزی حرف اول رو میزنه
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

14. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

Rainbow-Dance (دوشنبه 24 اسفند 94), گیسو کمند (سه شنبه 25 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    مبارکه انشاء الله
    دعا می کنم که در شغل جدید هم موفق و موید باشید.
    دوستان نظرات عملیاتی و کاربردی قشنگی دادند

بنده هم به بهانه این تاپیک که در مورد موفقیت شغلی هست به چند نکته عمومی و بسیار مهم اشاره می کنم:
    برای شغل خود فقط اهداف کوتاه مدت را در نظر نگیرید. مثلا برای همین مشتری، برای همین مکان و برای همین روز.
    شغل خودتون را مانند بذری در نظر بگیرید که می خواهد به درختی تنومند تبدیل شود و سایه اش بر سر همه باشد، شغل شما باید به نوعی طراحی شود به مانند اینکه میخواهد خدمات به همه مردم جهان در همه وقت و در همه جا عرضه کند.

• شما طور خدمات خود را به شخص بدهید که اگر فرد یکسال بعد هم تمایل به این خدمات داشت سراغ شما بیاید.
    • شما طوری خدمات بدهید که فرد حتی از راه دور تمایل داشته باشد حرکت کند و سراغ شما بیاید.
    • شما طوری خدمات دهید ، که فرد هر کجا بحث چنین خدماتی آمد، شما را به دیگران معرفی کند.
    • شما طوری خدمات دهید که آوازه و شهرت شما به وسیله مشتریانتان منتشر شود.

برای دستیابی به رونق همه جانبه شغل خود
    1 - از این فرمول استفاده شود: بالاترین کیفیت+بالاترین کمیت+کمترین قیمت+ بیشترین فروش

2- مشتریان با انواع شخصیت، فرهنگ، نگرش و قومیت و ... به شما مراجعه می کنند.
    ممکن است حرفها و نظرات صحیحی هم نداشته باشند. شما در همه حال باید حق را به آنها بدهی. نظرات آنها را حتی المقدور بپذیرید و حتی عملیاتی کنید.

3 - در گفتگو همیشه با آنها مودب باشید. بدرقه کنید، لبخند بزنید. و خوش صحبت باشید و مواظب باشید برداشت اهانت از حرفهایتان نداشته باشد.

4 - محیط مرتب ، تمیز و خدمات خود را ساماندهی جذاب کنید.

5 - زمان فعالیتتان باید بسیار منظم باشد و مکتوب نصب شود.
    ساعت 7 تا 15
    ساعت 19 تا 22
    حتما باید در این زمانها حضور داشته باشید و برای روزهای تعطیل، یا کار داشتن یا مرخصی حتما باید فرد دیگری را جای خود بگذارید.

6 - هنگام داشتن مشتری با تلفن صحبت نکنید، با موبایل مشغول نباشید و به کار دیگر توجه نکنید. و اگر واقعا سرتان شلوغ هست باید نیروی کمکی داشته باشید.

7 - مشتری شما چه خدمات کم یا خدمات انبوه بخواهد در هر حال با یک چشم نگاه کنید.

8 - برای نوبت دهی و ترتیب حتما فکری داشته باشید.

9 - قبل از دایر کردن شغل خود، مدتی وقت بگذارید و بازدیدی از رقیبان خود همانهایی که چنین خدماتی ارائه می دهند داشته باشید و بهترین کارهای آنها را یادداشت کنید تا به کارگیرید. و ضعفهای آنها را یادداشت کنید و در کار خود حذف کنید.
    این مرحله یکی از مهمترین مراحل هر اشتغالی هست. با این بند هست که شما می توانید با تجربه های غنی وارد کار شوید و از خطا و آزمونهای خودجلوگیری کنید و گامهای موفق و متوالی بردارید.

10 - اگر حوصله و وقت کافی بگذارید و از مشتریان (چه مشتریان خود چه مشتریان رقیب که این خدمات را استفاده می کنند)، نظر خواهی کنید معمولا بهترین نتایج را می گیرید.

شاید من الان نظر بدهم چه جگرکی و کبابی بهتر هست، اما نظر کسی که مرتب به اینگونه خدمات نیاز دارد نظر مناسب تری می دهد.

11 - اشتراک داشتن با مشتریان پر مصرف، و دادن هدیه (اشانتیون )بسیار مناسب هست.
    تصور کنید مشتری که منتظر آماده شدن غذا هست، یک استکان چای به او بدهید.
    یا مثلا یک خودکار تبلیغاتی به او هدیه دهید یا یک برگ تقویم.

12 - قرار دادن یک دفترچه برای درج نظرات مشتریان و پیشنهادات و انتقادات آنها بسیار موثر هست.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

16. 12 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 24 اسفند 94), sara 65 (سه شنبه 25 اسفند 94), sara1394 (دوشنبه 24 اسفند 94), setare_000 (سه شنبه 25 اسفند 94), کمال (دوشنبه 24 اسفند 94), گیسو کمند (سه شنبه 25 اسفند 94), zolal (دوشنبه 24 اسفند 94), بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), سرشار (سه شنبه 25 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94), عشق آفرین (پنجشنبه 18 خرداد 96)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    سپاس استاد خیلی خوب بود راهنمایی های شما مثل همیشه

در مورد گوش دادن و مودب بودن و برخود با مشتری خدارو شکری توی سایت خیلی چیزها یاد گرفتم همسایه مغازه جگرکی داره یکبار یه حرف خیلی قشنگی زد:یکبار یه مشتری روانشناسی داشت اون بنده خدا بهش گفته بود تا می توانی به مشتری احترام بزار و مودبانه برخورد کن چون خیلی ها توی زندگیشون مشکل دارن و یکجورایی اون احترامی که لایقش هستن رو ندیدن.
    بصورت کلی بخوام نظر و شخصیت خودم رو بیان کنم باید بگم از احترام گذاشتن و تشکر کردن از افراد لذت میبرم
    بخاطر همین و به توصیه شما من وقتی به همسایه مون کمک میکردم اتفاقا از فردی که بسیار مغرور بود و واقعا ازش خوشم نمیومد چون از یک قشر با سطح فرهنگ پائین هم بودن ولی بیشترین احترام رو بهش میزاشتم چون اینجوری بخودم کمک میکردم که قویتر و محکمتر باشم.
    در مورد دادن خدمات بهترین کیفیت رو میدم به مشتری و خودم قصدم اینه چرخ گوشت بخرم و جلوی خود مشتر یوقتی درست کنم ذهنیت بهتری پیدا میکنند و اینکه هم مقدار وزن ها رو بیشتر بزنم و تخفیف هم بدم.
    هدف باید میان مدت و بلند مدت باشه چیز یکه تیو ذهن منه زدن یک غذاخوری سنتی یا شعبه دو کبابی و جگرکی چون مکانش هست ولی فعلا اول باید اینجا رو درست کنم.
    شنونده خوب بودن و همدلی کردن رو از سایت یاد گرفتم صبور بودن و به حرف مشتری گوش دادن و احترام گذاشتن به شخصیتشان و حرفی که میزنن حتی اگر موافق نباشم.
    در مورد محیط و لباس کارکنان هم دوستان خیلی تاکید داشتن سعی میکنم لباس فرم و رسمی باشه.زمانبندی هم بصورت دقیق پشت شیشه درج میشه.
    در مورد شماره ها 6.7.8 اتفاقا با اینکه مجبور میشم دونفر رو بعنوان کمک کننده استخدام کنم و از نظر مالی یکمقدار سنگین میشه ولی چون قصدم ارائه خدمات و کیفیت خوب و مناسب و تا حدودی حرفه ای هستش این مسئله را کاملا رعایت میکنم.
    شماره 9 به این موضوع دقت داشتم چون چندین ماه تقریبا کمک کننده و شاگرد بودم پیش همسایه مغازه مون برای همین یاد گرفتم و تا حدود زیادی به نکات مثبت و منفی کار وارد شدم بقول معروف چم و خم کار دستم اومده.در مورد نظر خواهی حتما اینکار را انجام میدم.بقول معروف باید امروزه آپدیت باشی.دفترچه پیشنهاد خوبی روی میز میزارم تا انتقاد یا پیشنهادی داشتند بنویسند .

در مورد ارائه خدمات بیشتر سعی میکنم وزن و کیفیت را بالا ببرم اینطوری تاثیر بیشتری داره یا دادن چای هم خیلی خوبه ولی مسئله اصلی اینه که اهن غذا رو از بین میبره.

بازم سپاس استاد لطف کردید

در مورد نون اینجا تیو شمال نون قلاچ(بربری) استفاده میکنن و چاشنی کباب هم سماغ و پیاز حتما استفاده میکنم.
    ممنون از جناب امین بزرگوار
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ویرایش توسط khaleghezey : دوشنبه 24 اسفند 94 در ساعت 15:50

18. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

بارن (دوشنبه 24 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 24 اسفند 94), شیدا. (چهارشنبه 26 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 تیر 96 [ 22:25]
    سطح
    25
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 35 در 16 پست

Array
    آقا آدرست کجاست؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)