به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 آبان 95 [ 00:03]
    سطح
    30
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    42

تشکرشده 12 در 10 پست

Array

قهر من و همسرم به خاطر مشکلات خانوادگی

سلام
    حدود یک هفته میشه من و همسرم با هم قهر کردیم به خاطر مشکلات ای که دو طرف دارن. ما در دوران عقد هستیم. خانواده من و خانواده همسرم سر یکسری مسایل برای جشن عروسیمون که چند ماهه دیگه قراره باشه به توافق نرسیدن و بین خانواده من و خانواده همسرم بحث و دعوا شد. بحث اصلی که باعث دعوا شد رو خانواده من اول شروع کردن و شروع کردن به گله گذار از خانواده شوهرم البته حرفایی که خانوادم درباره خانواده شوهرم میزدن درست بود ولی بحث اصلی تو اون موقع مراسم عروسی ما بود البته اون ها هم نمیخاستن خرجی بکنن و ما هم اینو از قبل میدونستیم و برا همون خانواده من از همون اول شروع کردن به گله گذاری و اونا هم همنطور و دعوا شد. من و شوهرم واقعا بی طرف بودیم و هیچ دخالتی نداشتیم. اما هنوز از اون موقع با هم قهر هستیم. شوهرم الان یک هفته میشه نه زنگی نه پیامی بهم نداده. واقعا از این مساله ناراحتم و نمیدونم چیکار کنم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم متاسفم اما اگه من جای شما بودم با همسرم صحبت میکردم میگفتم شماخودت ازطرف خودت با خانوادت صحبت کن و منم با خونوادم صحبت میکنم که یکم اوناهم کوتاه بیان
    من جای شما بودم به خانوادم میگفتم ما میخایم باهمبه اسایش برسیم نه اینکه بخاطر چیزای الکی که فقط یه شبه زندگیمون یه عمر خراب کنیم
    میگفتم شما بخاطر مندارین با اونا بخث میکنین اما اینجوری احتراما ازبین میره و یه عمر رومون بهم باز میشه حتی اینچیزا باعثجدایی خیلی از خونوادها شده چیزایی که بایدباعث نزدیکی میشده باعث دوری شده
    میگفتم مگه شما ارامش من نمیخاین اینجوری که کلا ارامشم رفته
    ازون طرف همسرتان بگه همونطور که دوست دارن مردم با دخترشون دراین زمینه قشنگ مراسم انجام بدن در حد توانشون نه بیش از حد انجام بدن
    دختر خوب این چیزا تو زندگی اصلا یادتم نمی افته چه برسه بخای زندگیت بخاطرش خراب کنی جز اینکه حرمتها از بین بره این بدون احترام ادما به اینچیزا نیست
    در موردقهر کردنتون دیگه خودت تو تالار پیشکسوتی
    بدترین چیز تو زندگی قهره حتی اگه باهمدعوا کردین قهر نکنین
    همیشه وقتی بحثی پیش میاد حرفای دیگه باهم داشته باشین بعد تو یه موقعیت مناسب ناراحتیتون با ارامش و اول با تعریف و تمجید از هم بگید اینجوری اثرش فوق العاده است
    مثلا من و همسرم وقتی باهم بخثمون بشه بازم باهم حرف میزنیم
    شما هم خیلی عادی انگار که قهری نبوده مثلا به همسرت اس بده یا بزنگ دررابطه باکاری چیزی باهاش حرف بزن اصلا هم به روت نیار باهم قهربودین و گله نکن چرا زنگ نزدی چون این میشه نقطه ضعف شما خیلییییییی عادی رفتار کن بعد که عادی شدین از همسرت بخاه با خونوادش حرف بزنه در حد توانشون یادتباشه نخاه که قرض کنن برا یه شام عروسی که مردم میخورن ومیرن دعوا و قسطش میمونه برا شما
    ویرایش توسط ستاره زیبا : دوشنبه 17 اسفند 94 در ساعت 08:38

3. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

نارجیس (دوشنبه 17 اسفند 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)