سلام دوستان
مشکلی واسم پیش اومده که میخوام اگه کسی کمکی ازش بر میاد تجربه و کمکش رو در اختیارم بذاره
راستش حدود 1 ساله که با دختری آشنا شدم و علاقه خیلی زیادی به همدیگه پیدا کردیم . حس میکنم واقعا عاشقشم و خیلی دوسش دارم که به عنوان همسر آیندم باشه
اما متاسفانه من کاری کردم که همه چیز رو خراب کردم و حس میکنم دیگه نمیتونم چیزیو درست کنم
من قبل از ایشون با دختری دوست بودم که بیشتر رابطمون چتی و تلفنی بود فقط یه بار رفتم پیشش و ... متاسفانه چند وقت پیش در یه شبی که حالت عادی نداشتم بهم پی ام دادن و با چت با همدیگه ارتباط برقرار کردیم:(
از اون شب به بعد دیگه اصن جوابشو ندادم و نخواستم خیانتی بکنم اما بازم بعد 2 هفته یکبار دیگه یه شب خیلی وسوسه شدم و دوباره ارتباط برقرار کردم :(
بعد اون شب تصمیم گرفتم خطمو عوض کنم که دیگه نتونه هیچ راه ارتباطی ای باهام داشته باشه اما قبل اینکار متاسفانه نامزدم چتمونو میبنه و همه چی بهم میریزه :(
من نامزدمو خیلی دوس دارم و واقعا هیچ حسی نسبت به اون دختر ندارم و این دو بار رابطه برقرار ردن که فقط در چت بود نمیدونم از سر کنجکاوی یا هوس یا ... نمیدونم اسمشو چی بذارم.
واقعا از کاری که کردم پشیمونم و حاظرم هر کاری بکنم که همه چیز درست بشه
دوستان فقط قبل نظر دادن من میدونم که کارم چقدر بد بوده و واقعا هم پشیمونم لطفا فقط اگه راح حلی به ذهنتون میرسه یا توصیه ای داریدد،دریغ نکنین :(
خیلی دوس دارم دوباره رابطمون مثل قبل بشه و بیشتر از این ناراحتم که نامزدمو تو این حال و روز داغون میبینم