به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 خرداد 97 [ 22:42]
    سطح
    30
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 11 پست

Array

شوهرم فکر مینه عقل کله.خیلی سرد شدم ازش

سلام دوستان عزیزم. باورتون میشه تنها التیام دردهای من خوندن مطالب تالاره.ازتون میخوام کمکم کنید .نزارید زندگیمو به راحتی از دستم بدم.من دختری 26 ساله هستم.شوهرمم 29 سالشه.هر دو تحصیلات تکمیلی داریم. شوهرم در یکی از ادارت دولتی به تازگی مشغول کار شده.دو ساله عقد هستیم. از موقعی که عقد کردم از لحاظ روحی داغون شدم.چون شوهرم فکر میکنه خودش خوبه و خونوادش.اونایی که مادرش بگه خوبه تأیید میکنه.فکر میکنه از همه بیشتر میفهمه.اصلا نمیزاره تو مسائل مالی دخالت کنم چون میگه تو ولخرجی.پولو یه شبه به باد میدی..فقط دنبال ایراد گرفتن از منه و خونوادمه.فکر میکنه خودش عقل کله.به من میگه تنها مزیت که داری خیلی خوشگلی و اندام خیلی خوبی داری و سرزبون داری.مزیت دیگه نداری البته تو دعواها میگه.بعضی موقع ها فکر میکنم فقط منو برای لذتاش می خواد.اینکه پز منو جلوی فامیلاشون بده.تو دعواها بدترین حرفارم بهم میزنه.همیشه هم بحث برده خونشون جلوی اونا گریه منو دراورده.طوری که التماسشو کردم.از حق نگذریم خیلی از دعواها جرق اش از من بوده چون من ادم خیلی گیری هستم.اونم احترام منو نگه میداره.ولی دعوا میشه هرچی از دهنش در میاد میگه.منم تا مدت ها به اون موضوع فکر میکنم و سرد میشم که این موضوع باعث دعوای بعدی ما میشه.اوایل با خونوادش خیلی گرم بودم ولی چند بار که دعوا شد دیدم مادرش میگه پسرمو بدبخت کردی و از این حرفا دیگه محلشون نمیزارم. که تازگی چند بر سر این موضوع دعوا کردیم. کلا از چیزی ناراحت شم از چهره ام کاملا معلوم میشه .نمیدونم مشکل منم یا اون.فقط میدونم خیلی خسته ام از این انتخاب اشباه

2. کاربر روبرو از پست مفید Elmira sh تشکرکرده است .

نارجیس (یکشنبه 02 اسفند 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 09 مرداد 95 [ 14:09]
    سطح
    48
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    502

تشکرشده 446 در 203 پست

Array
    سلام.. خوش اومدی عزیزم... ایشالا که به کمک دوستان مشکل شما هم به زودی حل میشه..
    خیلی خوبه که مطالب اینجا رو میخونی... باز هم ادامه بده به نظرم اطلاعاتت در مورد نحوه برخورد با مزدا خیلی کمه..

در برخورد با شوهرت من متوجه چند اشتباه شما شدم:

اینکه میگی شوهرت فکر میکنه عقل کله... چرا چنین ذهنیتی در مردا بوجود میاد؟
    یکی از دلایلش عدم اعتماد به نفسه... شاید تو خودت باعث شدی اون این رفتارو در برابرت داشته باشه... اکثرا زمانی که مردها حس کنند از طرف خانومشون مورد تایید نیستند برای نشون دادن اقتدارشون دست به اینگونه رفتارها میزنند... برای اینکه مطمئن تر بشیم... خودت بیا کمی به رفتارهات بیشتر فکر کن:
    چقدر از شوهرت به خاطر خوبیهاش و رفتارهای درستش تشکر میکنی؟
    ایا رفتارهات بیشتر از اینکه تایید اون باشه بر علیه اون نیست؟
    اینکه خانوادشو عقل کل میدونه هم کااااملا دلیلش مشخصه... احتمالا شما توی حرفهات از خانوادش ایراد گرفتی یا اینکه خانواده خودتو از اونا بالاتر دونستی.... اینطور نیست؟

دختر خوب شما بیشتر از اینکه رو رفتارهای شوهرت متمرکز بشی اول بیا مهارتهای خودت رو بالا ببر و نحوه رویارویی با شوهرت رو یاد بگیر بعد بگو چرا شوهرم این کارو کرد

اشتباه بزرگ دیگه شما:
    اینکه خانوادشو درگیر مسائل خودتون کردید.... هیچوقت تحت هیچ شرایطی جلوی خانوادش به شوهرت کوچک ترین بی احترامی نکن... هیچوقت و نذار اونا بفهمن بین شما مشکلی وجود داره...

مهارتهای شوهر داری و همسرداری رو باید بگم اصلا بلد نیستی عزیزم... مقاله های خوبی توی همین سایت پیدا میکنی که به دردت میخوره... باااااید سیاست های زنانه رو یاد بگیری و درست اونها رو انجام بدی.

مثلا یکیش اینه:
    اگه شوهرت میگه تو هیچ جیز مثبتی نداری تو در جواب میگی: ولی در عوض تو خیلی خوبی ها داری
    و موارد خخیلی زیاد دیگه که اگه بخوام همه رو اینجا بنویسم خیلی زیاد میشه.

4. کاربر روبرو از پست مفید نارجیس تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (جمعه 07 اسفند 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)