به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 تیر 88 [ 20:40]
    سطح
    42
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

پدر بدجنس مغرور

سلام جناب اقای مدیر همدردی
    یه راست میرم سر اصل مطلب پدر من همیشه از همه چی ناراضیه همیشه نگاه سرزنش گرایانه به همه ما داره من مثل بابامو زیاد دیدم پدرم کارمند پتروشیمی بندر امام هست کل خانوادش تهران یا زنجان هستن احساس میکنم کل ماها رو اشغال حساب میکنه ولی از خوبی هاش اینه که همیشه ارزو داره بچه هاش به یه جایی برسن مخصوصا منو خیلی تشویق میکنه که فوق لیسانس بگیرم خودمم واقعا میخوام من 23 سالمه هر وقت میریم تهران خونه فامیلاش ما هارو جلوی اونا تحقیر میکنه ما هم از بچگی تا حالا نا خدا گاه جلوی اونا کم میاریم اقای مدیر مامانم همیشه ازبابام ناراحته مامانم ادم ضعیفیه اعتماد به نفسش خیلی کمه اقای مدیر من ادم ناشکری نیستم از اونچه که دارم راضیم خدا رو شکر میکنم فامیلای بابام درسته که به ما احترام میذارن هر وقت میریم اونجا ولی همیشه به ما تسلط دارن همیشه تو رفتارشون به ما نشون میدن که ما یه چیز بالاتر و برتر هستیم من تا حالا این حرفارو به هیشکی نگفتم و نخواهم گفت فقط تورو خدا اقای مدیر بگید اشتباه کار من یا ما در قبال بابام یا فامیلاش یا هر ادم دیگه ای با این خصوصیات چیه من میخوام پیشرفت کنم هم تو درسم هم تو ازدواجم میخوام محل نذارم به این مسایل

ولی.............
    یه مثال بزنم براتو ن از رفتار بابام جلوی فامیلاش مثلا سر میز نشستیم خونه پسر عمم تهران پسر عمم که خیلی به من احترام میذاره همیشه <<به من غذا تعارف کرد ولی بابام غذا رو از جلوی من برداشت گذاشت دورترو گفت نمیخواد نمیدونید چقد ناراحت شدم ولی اصلا به روی خودم نیاوردم بابام انگار همیشه جلوی اونا کم میاره نسبت به ماها

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 88 [ 05:57]
    سطح
    42
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 186
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 81 در 38 پست

Array

RE: پدر بدجنس مغرور

نمی دونم والا شاید پدر شما بیش از اندازه می خواد ادب را رعایت کنه و برای دیگران ارزش قائل بشه ولی از یک بابت مطمئن باش که بدجنس نیست چون اگر بود بد تو رو می خواست و یک کاری می کرد که پیشرفت نکنی ولی همون طور که گفتی دلش می خواد فوق لیسانس قبول بشی پس خودتو به بابات ثابت کن تا بهش ثابت بشه کمی از خانوادش نداری. حسابی بخون تا فوق قبول بشی. این قدر هم افکار منفی نباف و برای پدرت ارزش قائل باش . هیچ گلی بی خار نیست. پدر و مادر من هم یک سری ایرادات دارند ولی همیشه احتراف گذاشتم بهشون چون برام زحمت کشیدند و بزرگم کردند. یا علی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 تیر 88 [ 20:40]
    سطح
    42
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

RE: پدر بدجنس مغرور

از اینکه این حرفا رو زدم پشیمونم من خیلی ناسپاسم بابام خیلی منو دوست داره گاهی اوقات دلم از بعضی کاراش میگیره امید وارم دیگه هیچ وقت تو هیچ زمینه ای منفی بافی نکنم از اینکه به من یاداوری کردین بینهایت ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)