سلام..خدمت اعضا و مشاورین محترم..من دختری 23 ساله هستم که دو و نیم ساله نانزد کردم.ایشون مسر عموم هستن..اما به دلیل نبودن ایشون در ایران ما از طریق چت و تناس باهم در ارتباطیم.حدود چند ساله همو ندیدیم.فقط با عکس.بعدم نامزدی.اما خب اون پسر خوبیه و همه تاییدش کردن...موضوع اینه که من تازگیا خیلی حساس و زود رنج شدم.سر هر مسیله ای گیر میدم.اما اون راحتتره.من به دلیل شرایط کاریم بیشتر میتونم شبا باهاش حرف بزنم اما اون زود میخوابه..من همیشه رو این موضوع گیر داشتم اما ایشون هیچ کاری نمیکنه که حداقل دیرتر بخوابه...خیلییی کم میش نیاد ک دیرتر بخوابه...تازگیا تقریبا هفته ای یبار باهم بحثمون میشه بیشتر رو این موضوع...نمیدونم چیکار کنم..کلا اوضام داغون شده...درکم نمیکنه.فقط یکیو میخوام بهم بگه چیکار کنم...چی بهش بگم..شاید اقایون همو بهتر بشناسن...اما من جز اینجا به خانوادم هم نگفتم....نمیخوام این درگیریا تو رابطمون تاثیر براره ..ما همو خیلی دوس داریم و تا چند ماهه دیگه عروسیمونه....به هم ریخته گیم بیشتر واسه همین طولانی شدنه....متاسفانه اونقدم مغرورم که وقتی چیزی به مزاقم خوش نیاد با جدیت برخورد میکنم باهاش...مخصوصا با این خوابش..، ااینو هم بگم ایشون امشب بحثمون بشه فرداش کلا دیشبو فراموش میکنه نه که بکنه یعنی رفتارش طبیعی میشه...و من فک میکنم ادم بی خیالیه شاید این چیزا واسش مهم نیس....فقط نیخوام راهنماییم کنین شاید یکم اردمتر شم...ممنون میشم دوستان و مشاورین محترم....،