به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 00:16]
    سطح
    30
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 90
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 35 در 22 پست

Array

شوهرم دوسم داره اما خیلی باهام لج میکنه.

سلام به همه ی دوستان.
    من و شوهرم 10 ساله ازدواج کردیم و سه تا بچه داریم. همدیگه رو خیلی دوست داریم اما ازهم عصبانی هستیم...روابطمون سرد و بی روح و کاملا یکنواخته. مدتیه من و شوهرم رومون تو روی هم باز شده. فحش و کتک کاری میکنیم. من احساس ضعف میکنم . مستعصل شدم. شاید اونم همین حس رو داره. شاید اونم فکر میکنه زنش پرو شده و باید ادبش کنه. شاید اون بیچاره هم احساس میکنه ضعیف شده و از پس زنش بر نمیاد. واسه همین سعی میکنه با فحش و کتک کاری اقتدارشو ثابت کنه. اون واسم عزیزه. خیلی دوسش دارم. اما جدیدا وقتی فحش میده برای اینکه بش ثابت کنم ازش نمیترسم عین فحش هاشو بش برمیگردونم. اون زن رو موجود پستی میدونه که مرد میتونه اونو زیر پا بزاره. منم قبلا همین عقیده رو داشتم چون مادرم اینو تو ضمیر ناخوداگاهمون کرده. تو اون چند سال زندگیم با شوهرم اون از زورگوییش لذت میبرد اما در کل هیچ رابطه ی صمیمی با هم نداشتیم و حتی من بخاطر سرخوردگیهام از اون بدم میومد و روابط زناشویی خوبی باهاش نداشتم. الان از نظر سکس بازخورد بهتری بش میدم و اونو راضی تر کردم. از لحاظ احساسی ارزش بیشتری برای خودم و اون قایلم. و حالا عاشقش هستم. این همش بخاطر این بود که سعی کردم اعتماد به نفس نداشتمو تقویت کنم. اما نمیدونم چرا به همه ی خواسته هام نه میگه. بعد هم با ناراحتی خواستمو برآورده میکنه . بعد هم چون حس میکنه مجبورش کردم اونو جای دیگه ای نشون میده . مثلا دیروز خواستم سوار ماشین بشم هنوز یه پام فقط تو ماشین بود که از عمد ماشینو راه انداخت و من افتادم. این کارا رو میکنه تا حرصم بده و ارضا بشه. منم خیلی عصبی شدم و سرش داد زدم. اونم کلی فحش داد و منو جلوی چشم بچه ها تو ماشین زد. عادت داره برای اینکه حرصمو دربیاره بچه های کوچیکتر رو بزنه یا پرت کنه. بقیه بچه هام هم وحشت میکنن. و تا چند روز عصبین بیچاره ها. دفه پیش که یه هفته نمیشه.. بعد از فحش و کتک کاری هردومون.. شب که از سرکار اومد تو رختخواب بغلش کردم و گفتم موقه عصبانیت چرت و پرت میگم تو به دل نگیر. اونم منو بغل کرد و از اونموقه هر روز با خودم قرار گزاشتم ببوسمش. اما به خاطر اینکه مجبور شد از جایی که میخوام نون بگیره اون علمشنگه رو راه انداخت. الان نمیتونم مثل دفه ی پیش ببخشم. الان باش حرف نمیزنم. میخواستم روابط عاشقانه بینمون برقرار کنم. حتی کادوی ولنتاین گرفتم. اون که هیچ مناسبتی واسش مهم نیس. حتی روز عید. لباس عید با جنگ و دعوا واسه ی بچه ها میگیره. اونم شب عید. اونم با بداخلاقی. اونم فقط با دادن پول. نه همراهی کردن. خودم بردمشون لباس گرفتم. اینو میگم که بدونید دوس داره همه ی برنامه های از پیش تعیین شده ی منو بهم بزنه. اگه بفهمه برنامه ریزی کردم حتما بهم میزنه. اون مسیله نون رو هم چون دید به یکی از فامیلا سفارش پخت نون دادم میخواست که قول و قرارمو بهم بزنه تا حرصمو دربیاره. اما من گفتم که سفارش دادم و تو خونه پختن. بار اولمون هم نبود از اون خانوم نون میخریدیم. چون فامیل بود آبروریزی میشد. گفتم نه حتما باید بریم نون ها رو بیاریم. اونم با غرولند قبول کرد اما اونجوری خواست خودشو خالی کنه. میخوام شوهرم با برآورده کردن خواسته های سادم احساس کوچیکی و ناتوانی نکنه. میخوام با شوهرم صمیمی باشم. میخوام بهم احترام بزاره. میخوام بچه بازی درنیاره.

2. کاربر روبرو از پست مفید توانا تشکرکرده است .

hamdardiuser (شنبه 24 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم متاسفم فکر میکنم هردو سنتی هستین و ایشون مثل مردای قدیم نمیخاد علاقش نشون بده و شما هم شرم داری
    عزیزم شما فقط باید رو خودت کار کنی تا ایشون کم کم ببینه و یادبگیره چون ده سال زمان کمی نیست پس باید صبور باشی تا همه چی وفق مرادت باشه اما میشه ولی از راهش
    اینکه میگی میخاد برنامه‌ها ت رو بهم بزنه بخاطر اینکه احساس ضعف میکنه دربرابر شما باید تو انجام کارا یکم سیاست زنانه داشته باشی مثلا میخای کاری رو انجام بدی حتما اول با ایشون درمیون بذار بهش بگو عزیزم اومدم باهات مشورت کنم این کار انجام بدم بنظرت چطوره؟ پیشنهادت چیه؟.....
    اونموقع هست که مرد احساس قدرت و بدرد بخور بودن میکنه و حتما یه پیشنهاد خوب خاهدداد
    شماباید حس مردانگیش رو تقویت کنی یه زن زرنگ زنی هست که مردش پادشاه میکنه تا خودش بشه ملکه و یه زن نادون مردش غلام میکنه تا زندگیش پاشیده میشه
    حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی بخصوص کلید مرد ایشون و اقتدار مرد دکتر رو دانلود کن عالیهههههههه خیلی کمکت میکنه

- - - Updated - - -

سلام عزیزم متاسفم فکر میکنم هردو سنتی هستین و ایشون مثل مردای قدیم نمیخاد علاقش نشون بده و شما هم شرم داری
    عزیزم شما فقط باید رو خودت کار کنی تا ایشون کم کم ببینه و یادبگیره چون ده سال زمان کمی نیست پس باید صبور باشی تا همه چی وفق مرادت باشه اما میشه ولی از راهش
    اینکه میگی میخاد برنامه‌ها ت رو بهم بزنه بخاطر اینکه احساس ضعف میکنه دربرابر شما باید تو انجام کارا یکم سیاست زنانه داشته باشی مثلا میخای کاری رو انجام بدی حتما اول با ایشون درمیون بذار بهش بگو عزیزم اومدم باهات مشورت کنم این کار انجام بدم بنظرت چطوره؟ پیشنهادت چیه؟.....
    اونموقع هست که مرد احساس قدرت و بدرد بخور بودن میکنه و حتما یه پیشنهاد خوب خاهدداد
    شماباید حس مردانگیش رو تقویت کنی یه زن زرنگ زنی هست که مردش پادشاه میکنه تا خودش بشه ملکه و یه زن نادون مردش غلام میکنه تا زندگیش پاشیده میشه
    حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی بخصوص کلید مرد ایشون و اقتدار مرد دکتر رو دانلود کن عالیهههههههه خیلی کمکت میکنه

- - - Updated - - -

4. 2 کاربر از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده اند .

بارن (یکشنبه 25 بهمن 94), سها** (دوشنبه 26 بهمن 94)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 35 در 22 پست

Array
    با سلام به همه و با تشکر از دوست خوبم ستاره ی زیبا. درمورد دادن حس مردانگی مطالعه کردم. ممنون حتما سعی میکنم تو زندگیم به کار بگیرم. فقط میمونه این که وقتی شوهرم سر موضوع پیش پا افتاده بم توهین میکنه و من عصبانی و دلشکسته میشم بعدش چطور باهش رفتار کنم؟ نادیده بگیرم انگار نه انگار؟ چطور میتونم با وجود ناراحتی و عصبانیتم محبت کنم؟ من خودم توی اون مواقع نیاز به محبت دارم. نیاز به عذرخواهی....از طرفی شوهرم به این نتیجه نمیرسه که چند وقته که داره بم توهین میکنه چقدر اخلاقم باش خوب شده؟؟؟ پیش خودش فکر نمیکنه کم آوردم. چون همینطور هم هست. آیا رفتار خوب من پاداشی برای ادامه ی رفتار بد اون نیست؟ میخوام منفعل نباشم. میخوام رفتارم مستقل از رفتار شوهرم باشه اما واقعا درک نمیکنم چطور؟ البته در قبال رفتار همه میخوام اینطور باشم چه آشنا چه غریبه. پدر ، مادر، برادر، فرزند.....کلا میخوام رفتارم منفعل نباشه اما این مبحث اینقدر برام ناآشناس که واقعا درکش برام سخته....ولی بش نیاز دارم..لطفا کسی راهنماییم کنه و دستم بگیرم که خودش تونست باشه از پسش بربیاد . ....ممنون میشم کمکم کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام روز بخیر

در کارهای بیرون از خونه از همسرت نظر خاهی میکنی ؟

باهاش مشورت میکنی در خریدات ؟

کارهاتو تفکیک میکنی برنامه ریزی دارید ؟

در خونه اونقدرررر کار هست که فرصتی نکنی خرید بیرون از خونه رو برعهده بگیرین

خانه داری اشپزی رسیدن به بچهها خودش دنیای از فعالیت هستش

در همه امور از همسرت نظر بخاه تاییدش کن حس اعتماد بده بهش

قبولش داشته باش نه ظاهری بلکه عمقی این باعث میشه همه جوره شمارو ساپورت کنه از جمله خرید کردن برا بچهها

با شما همگام میشه از سلیقش تعریف کن در مقابل دیگران زیاد تحویلش بگیر

کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کن وگوش بده تا بتونی حس تامین کنندگی اقا را بیدار کنی

ظرافتهارو بیشتر کن در همه امورت

مردا از خانمی که بخاد صداشو بلند کنه جوابشون را بده متنفرن !!!

حتی اگه خودشون مقصر باشن پس وقتی عصبانی میشه شما کاری کن جو ارومتر بشه نه که اونو مجبور کنی کتکت یزنه !!!

با سکوت کردن و رفتن به اتاق دیگه و جواب ندادن حتی اگه حق با شما نبود دیدی خیلی عصبانیه بگو من اشتباه کردم ببخشید

هر وقت اخلاقش خوب شد اون وقت میتونی با گفتگوی سازنده نه بر چسب زدن دل خوریهارو بگی

در هر جمعی بود هر چی ایشون گفتن اگه بر خلاف میلتم نبود جز چشم چیزه دیگه نگو

این لینکهارو بخون کمکت میکنه

http://www.hamdardi.net/thread-39745.html
    http://www.hamdardi.net/thread-30336.html
    http://www.hamdardi.net/thread-27962.html
    http://www.hamdardi.net/thread-25465.html
    http://www.hamdardi.net/thread-21813.html این یکی خیلی مهمه بادقت بخون

موفق باشین
    ویرایش توسط سها** : دوشنبه 26 بهمن 94 در ساعت 14:19

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 35 در 22 پست

Array
    سلام به دوستان گلم.
    ممنون خانوم هلنا مشغول مطالعه ی تایپ هایی که لینکشونو دادید بودم. ممنونم از توجهت. من هنوز بعد از گذشت 4 روز قهرم. شوهرم نمیاد طرفم اما رفتارش با بچه ها عادیه. معمولا وقتی که خیلی افسرده و عصبانیه با بچه ها هم بد میشه. خودش که گه گاهی بام حرف میزنه. درحد سوال. من که اصلا باش حرف نمیزنم. سفره رو پهن میکنم اما نمیشینم تا باشون غذا بخورم. قبلا وقتی باشون غذا نمیخوردم دستمو میگرفت و بدون هیچ حرفی منو میورد سر سفره. اما الان شاید خوشش اومده که اون دفه خودم رفتم طرفش حالا هم منتظره.

دوس دارم واسه عذرخواهی بیاد. اگه فقط توهین کرده بود شاید قهر نمیکردم مثل دفه ی پیش. و دفه ی بعدش که همون موقع که توهین میکرد حتی ناراحت هم نشدم و همچنان قربون صدقش میرفتم. البته بار اولم بود. من اصلا محبت کلامی نمیکنم. حتی به دختر بزرگم. خجالت میکشم. اما به بچه های کوچکیم همیشه محبت کلامی میکنم. نمیبوسم. قول داده بودم به خودم که اعضا خانواده رو هر روز صب و شب قبل از خواب ببوسم اما از زمانی که با شوهرم قهرم دیگه این کار رو نکردم. اصلا فقط چند روزبیشتر به قولم عمل نکردم.
    میترسم اگه آشتی کنم فک کنه کم آوردم و پاداش بگیره.
    با توجه به مطالبی که درباره همدلی و دادن حس مردانه به همسر خوندم دقیقا فهمیدم توی شروع دعوا اشتباه کجا بود. میخوام از این به بعد مواظب باشم. اما بهرحال میدونم در آینده بازم اشتباه میکنم.
    سوال:
    تو اینجور مواقع که اشتباه میکنم و شوهرم رفتار بدی با من میکنه بعدش چطور رفتار کنم. ؟ آقای sci قهر رو ممنوع کردن. اما من رفتار جایگزینی ندارم. چطور ناراحتیمو بیان کنم. نمیخوام ضعیف به نظر نیام .

8. کاربر روبرو از پست مفید توانا تشکرکرده است .

hamdardiuser (چهارشنبه 28 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم من فعلا درموردبرخوردشمادر روزهای عادی زندگی تون میخام چیزی بگم
    اینکه گفتین اصلا اهل محبت کلامی با بچهاتون یا همسرت نیستی بزرگترین ضربه رو خودت با دست خودت به خونوادت میزنی
    یادته همون اول گفتم کمی سنتی هستی و ابراز محبت کلامی نداری
    همینمساله دقیقا باعث سرد بودن روابط خانواده شماست
    همسرت باهات سرده دخترت اگه محبت کلامی رو از شمایا پدرش نشنوه تو خیابون از کسایدیگه میشنوه و جذبشون میشه همسرت از دخترا و زنای دیگه میشنوه و جذب میشهپس خودت مجبور کن بر ا زندگیتم که شده از عشق کلامی حتما حتما استفاده کن اونوقت متوجه تفاوت و تغییر زندگیت خاهی شد

10. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

بارن (چهارشنبه 28 بهمن 94)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 35 در 22 پست

Array
    با سلام
    ممنون از شما دوست خوبم ستاره زیبا. حتما سعی می‌کنم روش بیانم رو عوض کنم. خدا رو شکر آشتی کردیم. اما حرفی نزدیم. من هنوز واسم سخته محبت کنم. سخته کلمات عشقولانه بکار ببرم....یه جورایی فک میکنم اونم تعجب میکنه. خجالت میکشم واسش آرایش کنم. ولی سعی میکنم ....ممنون از همه دوستان. اگه توصیه ای بم دارید ممنون میشم کمکم کنید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم خدا رو شکر اما وااااااااقعا تعجب میکنم یعنی چی که خجالت میکشی عشغولانه بگی یا ارایش کنی برا شوهرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دختر خوب اگه مذهبی هم باشی خودت میدونی چقدر تو اسلام به ارایش کردن براهمسریا عشغولانه حرف زدن سفارش شده
    بیچاره همسرت با این همه قروفر تو خیابون چی تو دلش میکشه؟؟؟؟
    دیدی خانومایی که یه ادرس میخان بگیرن از یکی چقدر قربون صدقه طرف میرن فکر نمیکنی همسرت تو دلش چی میگه!!!!!!!!!!
    اگه تا حالا اینکارهارو نمیکردی حتما حتما ازاین به بعد شده برات از خوردن داروسختتر باشه ولی انجامش بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)