به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 اسفند 94 [ 17:30]
    سطح
    3
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    16

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

سردرگمی در انتخاب خاستگار

سلام خوشحالم که میتونم اینجا از شما کمک بگیرم و امیدوارم دریغ نکنید ازم
    می خوام داستانم رو براتون بگم
    امیدوار هستم حوصله کنید

دختری هستم 24 ساله دانشجوی رشته نقاشی
    سه سال پیش با پسری که 10 سال ازم بزرگتر بود صیغه کردم در حد مراسم بزرگ و کلی بریز و بپاش
    اما متاسفانه بعد از چند ماه جدا شدم نامزدم ادم فوق العاده خوب و پاکی بود اما بشدت دهن بین
    جوری که هرکسی هر نظری میداد به کلی رای اون برمیگشت من به عشق بعد ازدواج اعتقاد داشتم و
    عاشق اون اقا نبودم اما بشدت براش احترام قائل بودم و دوستش داشتم
    که نشد و اون هم سعی برای حل موضوع دهن بینیش نکردو اونم راضی به جدایی شد
    و ائنجا بود که تمام دنیای من که برای خودم ساخته بودم زیر پاهام خالی شدو خراب
    واردش نمیشم فقط خواستم کمی از گذشتم بدونید

بعد چند وقت دوست پدرم از پدرم من رو خاستگاری کرد برای پسرش
    چندین بار حرفش رو زدند و من قبول نکردم چون واقعا دیگه نمی خواستم درگیر رابطه ای بشم
    اتفاقی خونه ما اومدند و من اقارو دیدم
    مهرش به دلم نشست
    پدرم هم فهمید
    خاستگاری رسمی انجام نگرفت اما ما روز به روز رفت و امدمون رو بیشتر کردیم
    حتی گاهی ایشون میومدن دنبال منو منو میرسوندن
    پدر من مدتی خارج از ایران زندگی کردن و اصلا سنتی و خشک نیستن
    میگفتند یک مدتی باهم اشنا بشیم بلکه همدیگر رو پسندیدیم
    این رابطه شد دوسال من بشدت بهش علاقمند شدم
    و اونهم که از روز اول ابراز علاقه میکرد
    نمیدونم اسم رابطه ما چیه
    اما همه مارو به چشم نامزد میبینن
    دوسال شده و هنوز من نه تونستم از زندگیم بیرونش کنم
    نه تونستم بپذیرمش
    من ادم بسیار عاطفی هستم و فرزند اخر خانواد
    زودرنجم و حساس
    زود هم عصبانی میشم
    اقا فردی تقریبا منزوی هست
    زورگو هست مهربان
    اما مسائلی که منو صددل کرده
    اینه که اصلا با مادرش احساس خوشبختی نداره من میترسم بخواد ازدواج کنه برای فرار از خانواده
    اون هروقت من رو جایی میبرد من هرچیزی رو که میگفتم قشنگه برمیداشت و بدون اینکه من متوجه بشم برام همرو میخرید
    من ازش هیچ چیز نمیخاستم واقعا
    اما اون همیشه جاهایی که من دوست داشتم من رو میبرد و هرچیزی که میگفتم خوبه سریعا برام میخرید
    خرجهایی که برام میکرد نه ولی ازینکه علاقیم انقدر براش مهم بود واقا خوشحال میشدم
    اما دیشب یه حرفایی باهام زد که کل رویاهام الان رو هوان
    دیشب گفتم کاش میرفتیم نمایشگاه دوستم(نمایشگاه نقاشی)
    گفت کی میره نمایشگاه بابا من حوصله اینچیزا ندارم خودت برو منم بهش گفتم من ازش نخاستم که تومنو ببری فقط گفتم کاش چون دوست داشتم باتو برم
    گفت زیادی لیلی به لالات گذاشتم و زیادی تحویلت گرفتم شاید نخوام مثل گذشته باشم!!!
    گفتم یعنی چی اگر کاری برای من کردی من رویاهامو بااونا ساختم و اونجور شناختمت
    گفت همین که گفتم پرو شدی انگار...
    من واقعا موندم که اون انقدر خوب بود که من رو بازی بده واقعا ؟؟
    بعد که بحث بالا گرفت بهم گفت که
    اصلا شده گاهی بهم بگی تو دوست داری کجا بریم و بیا به حساب من بریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شده یه قرون برام خرج کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من که گناه نکردم مرد شدم!!!!!!!!!!!!!!!
    من موندم..
    موندم و دیگه جوابشو ندادم
    نمیدونم واقعا یعنی چی این حرفها؟
    شما که با تجربه اید بگید یعنی تمام این وقت من رو بازی میداده ؟
    من مشکلم مسئله مالی نیست همین که به علایقم احترام بزاره کافیه
    من مشکلم اینه که توقع مالی داره از من
    واقعا درسته ؟؟

2. 2 کاربر از پست مفید بدنبال خوشبختی تشکرکرده اند .

فدایی یار (یکشنبه 18 بهمن 94), افراخانوم (یکشنبه 18 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 16 خرداد 95 [ 11:17]
    سطح
    14
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    23

تشکرشده 9 در 7 پست

Array
    خوش اومدی
    کاملتر از خودت و ایشون بگو که دوستان بتونن توضیح بدن که شماها بهم می خورید یا نه
    از لحاظ فرهنگی
    از لحاظ مالی
    از لحاظ اعتقادی
    از لحاظ افکار
    و غیره بهم می خورید یا نه؟
    خصوصیات منفی و مثبت خودت و ایشون رو بگو
    واینکه تو این مدت اونها خواستن بیان خاستگاری و تو نزاشتی یا خودشون نیومدن و خواستن همچنان اشنا بشید ؟
    و این که مثلا پول رو بیان کردن آیا شما از ایشون تاحالا پول گرفتید که اینطور جبهه گرفتند ؟!
    چون خیلی عجیبه که یه مرد به زن بگه تو تاحالا حساب نکردی!!!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    ممنون دوست عزیز
    از لحاظ فرهنگی عین همدیگه هستیم
    از لحاظ مالی هم در یک سطح هستیم
    از لحاظ اعتقادی هم همینطور
    و افکارمون خیلی بهم نزدیکه
    خصوصیان مثبتش: مهربان باغیرت باشخصیت مودب خانواده دوست اهل رفیق بازی نیست خوب صحبت میکنه خوب ابراز علاقه میکنه مسولیت پذیر کاری
    خصوصیات منفی:لجباز کینه ای مغرور گاهی عصبی میشه و اصلا اروم نیست بشدت حساس و ریزبین و همه چیز رو سخت میگیره ادم شادی نیست پرتوقع
    خصوصیات مثبت من از نظرش:مهربون باگذشت مهربون وفادار زیبا مرتب خوش مشرب خوب درک میکنم اصلا لجباز و مغرور نیستم باهوش هنرمند
    خصوصیات منفی از نظرش:زودرنج حساس و عصبی!! که عصبی رو خودم قبول ندارم
    نه اصلا!!من تاحالا هیچوقت طلب پول نکردم هروقت هم به اسرار می خواسته چیزی برام بخره من مقاومت کردم
    اما توجه ای نکرده و بزور خریده من حتی برای تولدش یا مناسبتها هدیه های گرون قیمت براش خریدم در همون حد که خودش برام هدیه میگرفت
    اما اساسن ادم پرتوقعی هستش

دوم اینکه دوستی داره که دوست دختره فوق العاده پولداری داره و دختره حتی به پسره پول میده
    و کلی براش هزینه میکنه!!
    و این مدام یکبار این مسئله رو به من گفت که
    فلان دوستم دختره براش چه خرجایی میکنه!
    بهش گفتم حتما پسره هم همینکارو براش میکنه گفت اره چون باهم رابطه داشتن اینروزا دختری رابطه نداشته باشه با پسر که پسر اینهمه براش خرج نمیکنه
    اما دختره هم خرج میکنه!!چند بار این رو گفت منم گفتم خیلی داری با حسرت حرف میزنی اولا من دوست دختر تو نیستم دوما اگه حسرت داری میتونی دختری با خصوصیات اون انتخاب کنی!!!!
    (این بحث تموم شدس اما گفتم بدونید شاید نیاز باشه )

توروخدا کمک کنید رفتاراش خیلی ضدونقیصه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

کسی کمک نمیکنه ؟
    لطفا کمکم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 آذر 98 [ 12:00]
    سطح
    48
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 166
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    128

تشکرشده 199 در 73 پست

Array
    کمک میکنن عزیزم آرامش خودت رو حفظ کن اروم باش دوستان میان و بهت کمک میکنن

7. 2 کاربر از پست مفید سمیراه تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 18 بهمن 94), بدنبال خوشبختی (دوشنبه 19 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 بهمن 98 [ 15:04]
    سطح
    60
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 172
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsOverdriveVeteran
    تشکرها
    318

تشکرشده 381 در 176 پست

Array
    سلام دوست عزیزم

من احساس می کنم قبلا جای تو بودم اما مشکلم کاملا وابسته به نامزدم بود و حل شد. منظورم مشابه مورد اون دختر خانمی هست که حسادت و حسرت نامزدتو بر انگیخته فقط باهاش صحبت کردم و گفتم این موضوع ناراحتم کرده البته بعد از کمی قهر و جر و بحث با تکنیکایی که از همینجا یاد گرفتم منطقی باهاش صحبت کردم . به نظر من نظر شخصی منه فقط اینکه نامزدتون به دوستش حسادت می کنه و چشمش رو شما بسته شده کافیه خوبیاتو یادش بندازی یا اونارو ازش بگیری. بذار بیشتر توضیح بدم نمی دونم احساس می کنم شبیه خودمی و منم این حال و روزو یه بار تجربه کردم که بعدا متوجه شدم در مورد نامزدم اشتباه کردم و البته اونم عذرخواهی کرد چون اخلاقیات همو نمی شناختیم . بگذریم به نظر من یه مدت ازش دوری کن اگه برات چیزی خرید قبول نکن یا به خودش پس بده در جواب سوال یا تعجبش بگو اینا برام مهم نیست خودمو دوست داشته باش و قبولم کن . براش مثال هایی بیار از دخترایی که می شناسی و دنبال پول پسرا هستند یا نجابت لازم برای داشتن تعهد رو ندارن یادش بنداز که دختر خوبی نصیبش شده . نمی دونم وضعیت مالی خوبی دارین یا نه اما نه براش خرج کن نه بذار برات خرج کنه اگه جایی خواستین برین که گرونه مث رستوران و کنسرت و اینجور جاها باهاش نرو فقط برای یه مدت اگه پرسید چرا بشین باهاش حرف بزن و بپرس چرا اطلا نمیاد خواستگاری بگو توام توقعاتی داری رابطه فقط خرج کردن نیست دوست داشتن به این چیزا نیست . در کل به نظرم یه کم ازش دوری کن .بذار فکر کنه توام منتظر باش .

9. کاربر روبرو از پست مفید maryam.mim تشکرکرده است .

بدنبال خوشبختی (دوشنبه 19 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 بهمن 00 [ 00:33]
    سطح
    77
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 203
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,750

تشکرشده 764 در 211 پست

Array
    سلام دوست عزیز

از اونجایی که رابطه شما از پایه و بنیان مشکل داره و ممکنه به مرور زمان آسیب های بیشتری رو برای شما به همراه داشته باشه،در وهله اول پیشنهاد میکنم که ارتباط فعلیتون رو با این آقا کات کنید و خیلی محکم و قاطعانه از ایشون درخواست یک ارتباط رسمی و صد البته عرفی رو داشته باشید.
    ایشون الان حکم چه کسی رو برای شما بازی میکنه؟...نامزدتون که نیست...خواستگارتون که نیست...دوستتون که نیست...پس میشه بفرمایید ایشون با شما چه کاره هستند که حاضرید برنامه زندگیتون رو باهاشون تنظیم کنید...پس در حال حاضر شما باید قبل از هر چیزی به قطع همه جانبه این رابطه اقدام کنید و به ایشونم پیشنهاد بدید که اگر شما رو میخواد باید به طور رسمی همراه با خانواده محترم به خواستگاری شما بیاید.

اگر که ایشون پذیرفتند و جلسه اول خواستگاری برگزار شد، حالا شما میتونید به عنوان یک خواستگار نه بیشتر به ایشون فکر کنید...معیارها،شرایط و انتظارات لیست شده خودتون رو در وجود این آقا بررسی میکنید و اگر به نتیجه قابل قبولی از فرد مورد نظرتون رسیدید وارد مرحله بعدی خواستگاری و تحقیقات شوید.

اما در مورد موضوع مورد بحث شما:
    ببینید هر کسی یک سری خصوصیات خوب و مثبت داره و خب به بالطبع یک سری از خصوصیات بد و منفی...شما باید ببینید اون ویژگی یا خصوصیت منفی تا چه اندازه میتونه به زندگی مشترک شما لطمه وارد کنه و بر این ملاک و اساس تصمیم نهایی رو اتخاذ کنید...بعضی از صفات بد تا حدودی قابل اغماض و چشم پوشی هستند اما خب خیلی ها هم هرگز و ابدا...شما باید از دید خودتون ، خانواده و جامعه صفات بد ایشون رو به دو دسته قابل اغماض و غیر قابل اغماض دسته بندی کنید و با خودتون حساب کنید که تا چه اندازه میتوانید با این رفتار،برخورد ،خصوصیت ، ویژگی و صفت بد ایشون کنار بیایید...در ضمن هرگز به فکر عوض کردن یا تغییر ایشون نباشید و بر اساس شرایط حال حاضرشون تصمیم بگیرید.

در مورد رفتار شب گذشته ایشون با شما چند حالت پیش میاد که قابل بررسی اند اما به نظر من ایشون کم توقعیشون کرده و بیشتر از اینکه از شما انتظارات مالی داشته باشه،توقعات دیگری دارد...ایشون راه ابراز علاقه را با خرید هدیه شناختند و فکر میکنند که شما هم باید از همین شیوه و متد تبعیت کنید و گرنه... . البته احتمالات دیگری هم میرود،که به دلیل ضعیف بودن این احتمالات جای بحث وجود ندارد...البته لحن صحبت کردنشون با شما چندان مناسب حال نبود و این طرز بیان باید بیشتر مورد بررسی و موشکافی واقع شود

موفق و خوشبخت باشید

11. 2 کاربر از پست مفید سرشار تشکرکرده اند .

بدنبال خوشبختی (دوشنبه 19 بهمن 94), ستیلا (سه شنبه 20 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 09 مرداد 95 [ 14:09]
    سطح
    48
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    502

تشکرشده 446 در 203 پست

Array
    من هم با نظر دوستمون که گفتن این اقا نسبت به دوستش جسادت میکنه موافقم..

این نشون میده احتمالا این اقا اعتماد به نفس بالایی نداره... همین الان که اول راهید سعی کن این مطلب رو خوب بهش بفهمونی.

بهش بگو نظرت در مورد دوست داشتن چیه؟ بهش بگو من معنای دوست داشتن رو تو خرید کردن و توجه به نیازهای ظاهری نمیبینم ... دوست داشتن معنایی خیلی فراتر از این مادیاته.... بله خوبه که ادم برای طرف مقابلش کادو بخره ولی نباید در صورت انجام نشدن اینها نتیجه بگیریم که پس حتما دوست داشتنی وجود نداره.. بهش بگو وقتی کادو برام میخری خیلی خوشجال میشم و ازت ممنونم ولی میخوام بدونی که نظر من اینه که دوست داشتن واقعی چیزی فراتر از این امور محسوس و مادیات هست. و مهم تر از همه اونها احترام گذاشتن به علائق و سلیقه های همدیگه هست.

در مورد اینکه گفته شده تو به من بگی کجا بریم و از این حرفها... شاید نیاز داره تو بیشتر بهش توجه کنی... این مساله رو هم براش مشخص کن... بهش بگو تا زمانیکه رابطمون جدی نشده من نمیتونم احساسات و توجهمو اونجور که تو میخوای بهت داشته باشم.. بگو وقتی زسما نامزد شدیم اوضاع متفاوت تر خواهد شد.

از همین الان جدی برخورد کن جدی جدی...........

13. کاربر روبرو از پست مفید نارجیس تشکرکرده است .

بدنبال خوشبختی (دوشنبه 19 بهمن 94)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

از اول وارد این رابطه شدن اشتباه بوده اینجور روابط دوستی محسوب میشه من کاری با مسائل شرعی و قانونیش ندارم بخودت مربوطه ولی حداقل چیز یکه بهم ثابت شده این مسیر برای ازدواج کردن شاید در مراحل شناخت اولیه درست باشه البته تا حدودی(اینو ارفاق میدونم که البته با اینش هم خیلی موافق نیستم) ولی چون شما دارای ضعف هستی مثل بقیه و طرف مقابلتان هم مثل شما پس نیازه حتما اگر واقعا قصد ازدواج هستش برید پیش مشاور تصور میکنم 2 سااااال برای شناخت کافی که هیچ بسیار بسیار زیاد هم هست.شناختی که توی این مدت از ایشون بدست آورید کافیه 10 سال دیگه هم باهم باشید شناختی که از ایشون پیدا میکنی یا ایشون از شما بیشتر از این بوجود نمیاد.

حتما برید پیش مشاور ادامه این رابطه منوط به رفتن و تائید مشاور باشه
    البته اگر میخوای همینجوری به این رابطه دوستی ادامه بدی خوددانی تبعاتش را هم باید بپذیری.اینکه بخوای خودت را گول بزنی بخودت مربوطه

موفق باشید بانو
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

15. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

نارجیس (شنبه 24 بهمن 94), بدنبال خوشبختی (دوشنبه 19 بهمن 94), ستیلا (سه شنبه 20 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام خانم محترم ...
    اولش خواستم بگم بنده قصد توبیخ شما یا اگاه کردن شما از این دوستی ها ندارم ... چون به نظرم بعیده دختر خانم فهیمی مثل شما که از بیانتون و چیزایی که نوشتید مشخصه از پیامد های ناگوار این دوستی ها به خصوص با تجربه ی تلخ و البته اموزنده ای که دارید نا اگاه بشه پس از این پاراگراف نانوشته می گزرم و راجب سوالتون نظرمو میگم ... .

اول از همه بهتون بگم اگه واقعا در جواب رفتار اون اقا این حرکتو داشتید واقعا باید بهتون تبریک گفت ... هر رفتاری غیر این می داشتید خودتونو از اون شخصیت اصیلتون دور کرده بودید... این طوری که یک روز هم به هم نرسید ایشون یک روز متوجه اشتباهشون خواهد شد... اما بنده روشی در ادامه میگم که ایشون رو حسابی چوب کاری بفرمایید !!!!!!!!

ببنید چرا یک درصد شما این احتمال رو در نظر نمی گیرید که اون اقا نمی خواستند شما رو امتحان کنند بعد این همه مدت (کار به درست و غلطش روششون ندارم... الان مهم ترین چیز این هستش شما بتونید سر بلند بیرون بیاید !! چه ایشون رفتارشون واقعی باشه چه غیر واقعی و بسیار شرمسار بشند و شما سر بلند بشید ) ..واقعا می خواستند ایشون ببینند اگه یک روز یک اتفاق بدی بینتون بیفته شما چقدر استانه صبر دارید...چقدر حاظرید گذشت کنید... پس به نظرم حیفه با این همه خوبی که این اقا داشتند برای یک همچین رفتاری حتی اگه واقعی هم بوده باشه ترکشون کنید..شاید بهتر باشه بهشون فرصت بدید و البته به روشی که میگم ادبشون کنید... تا دیگه تکرار نکنند اونم نه از روی ترس بلکه از روی خجالت ....

اول از همه توصیه می کنم
    اصلا تا وقتی ایشون از شما سراغی نگرفتند بهشون هیچ تماس و... نگیرید تا ایشون پیش قدم بشند ... چون شما خدا رو شکر بدون تعارف عرض کردم فهیم بودید و هستید که رفتار بدی نداشتید ... بعدش که ایشون تماس بر قرار کردند خیلی محترمانه انگار اتفاق خاصی نیفتاده ولی نه به صمیمیت سابق ازشون می خواید که یک روز باهاشون صحبت کنید و حرف های مهمی بهشون بزنید... توی اون جلسه بهشون می گید (دیگه با لحن خودتون) ببنید اون روز حس کردم اون ایکس نام همیشگی نیستید برای همون ترجیح دادم یک فرصت بهتر مثل همچین روزی بهتون یک چیزایی رو بگم... بهشون می گید راستش من اون روز فکر کردم داری باهام شوخی می کنید .... اصلا باورم نمیشه ایکس نامی که من این همه مدت باهاش بودم چنین طرز فکری حتی داشته باشه... نمی دونم شاید شوخی نمی کردی..شاید واقعا ناراحت بودی اون روز از موضوعی هر چند روشت اصلا درست نبود..شایدم می خواستی منو امتحان کنی هر چند اضلا روش خوبی نبود بازم ... ولی ببین اون روز بهم وفتی گفتی من گناه نکردم که مرد شدم ... بذار بهت بگم که من درسته مرد نیستم... ولی مطمئنم اگه مرد می شدم هیچ موقع اولا از مرد بودنم پشیمون نمی شدم چی برسه بخوام اونو جلوی فردی که قراره همسرم بشه بگم چون نمی دونی چقدر وجه یک مرد خراب میشه ...دوما همیشه سعی می کردم پشتیبان همسرم باشه.. یک مردی باشم که واسه خاطر همسرم دوست داشتنی و نازنینم از خواسته های خودم هم شده چشم بپوشم چون نا سلامتی مرد بودم... اگه من واسه خاطر همسر دوست داشتنیم از علاقه هام نزنم کی می خواد بزنه... اگه من واسه همسرم چیزی در حد توانم کم نمی ذاشتم که اب توی دلش تکون نخوره اونم همسر هنرمندم دیگه کی می خواست این کارو بکنه ؟! خرج کردن و... اینا که اصلا واقعا نه این که بگم ارزشی نداره ولی واقعا درش گمه ... مهم داشتن اون روحیه هستش ... اگه دو سال باهات اومدم واسه خاطر این نبود که برام همیشه از جیبت خرج کردی ... بلکه فکر کردم تو همون مردی هستی که می تونم بهت یک عمر تکیه کنم... واقعا اون روز با تمام اون حرفات که فکر می کنم واقعا حرفای دلت نبود (به پی نوشت یک مراجعه شود ) فکر می کنم اگه واقعا حرفای دلت بود دیگه یک لحظه هم به این رابطه ادامه نمی دادم چون تو اون تصویر دوست داشتنی خودت رو جلوم به کل خراب می کردی ... الانم نمی خوام بدونم چرا اون حرفا رو زدی ولی لطفا بهم بگو که اونا حرفای دل اون مردی که من شناختم نبوده و....

(دیگه بقیشو حرفای دل خودتون باشه یادتون باشه زیبایی های زنانه هم درش ترکیب کنید و امیدوارم خبرای خوبی بدید)

پی نوشت 1: ببنید اگه یک درصد ایشون بگند نه حرفای دلم بوده و بخوان چه جوری بگم زیادی شلوغش کنند و... خب شاید بهتر باشه خیلی محترمانه رابطه تموم بشه و بهشون بگید پس خداحافظشون باشه.

پی نوشت 2: ضمنا البته شاید اشتباه کیبوردی بود جسارتا واژه اصرار نه اسرار درست هستش (به نظرم چقدر خوبه یک رسم خوبی راه بیفته غلط های املایی همدیگه رو بهم بگیم که قریب به اکثرش هم تایپی هستش نه علمی )

17. 2 کاربر از پست مفید فدایی یار تشکرکرده اند .

هلیاجون (دوشنبه 19 بهمن 94), بدنبال خوشبختی (دوشنبه 19 بهمن 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)