به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 تیر 95 [ 00:51]
    سطح
    16
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    19

تشکرشده 65 در 39 پست

Array

پشیمانی از رد کردن خواستگارم

سلام دوستان خواستگاری داشتم که هردو خیلی با هم سنخیت داشتیم و زنگ زذن برای آشنایی بیشتر که خانپاده من گفتن اگر یک تا دوسال محل کارش تو شهر دیگه باشه قبوله وگرنه جواب منفیه…چیزی که فهمیدم این بود که منصرف شدن از ادامه آشنایی…به خانوادم گفتم من موردی که میخواستم رو دارم از دست میدم…زنگ زدن بهشون و گفتن دخترمون فکراشو نکرده بوده و الان فکراشو کرده اگه تصمیمتون عوض نشده بیاین صحبت کنیم ما مشکلی نداریم
    خواهر پسر گفت باشه خبر میدیم اما رفتن که رفتن…حالا من موندم چطوری کناربیام با این موضوع که مورد دلخواهمو از دست دادم خیلی ناراحتم و واقعا نمیتونم هضمش کنم

- - - Updated - - -

استیکر اشتباهی زدم ببخشید دوستان

2. کاربر روبرو از پست مفید n@f@s تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 12 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 آبان 00 [ 22:30]
    سطح
    53
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    67

تشکرشده 120 در 63 پست

Array
    من زیاد اهل فن نیستم در این مورد ولی به نظرم اون تماسی که بعدا گرفتین درست نبوده.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 65 در 39 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wishbone نمایش پست ها
    من زیاد اهل فن نیستم در این مورد ولی به نظرم اون تماسی که بعدا گرفتین درست نبوده.
    شاید باورتون نشه خودمم رو این مسایل خیلی حساسم ولی به اندازه ای به هم میومدیم که برام مهم نبودش و مثل یه فرصت میدیدیم که باید ازش استفاده میکردیم تا بعدا پشیمون نباشیم

5. کاربر روبرو از پست مفید n@f@s تشکرکرده است .

ARISAYA (پنجشنبه 15 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 اسفند 94 [ 02:00]
    سطح
    30
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 124 در 73 پست

Array
    سلام..ببین عزیزم یه ضرب المثل هست که میگه پیشونی..کجا میشونی...!!!!
    نمیدونم تا چه حد به قسمت عقیده داری...اما مطمئن باش بی حکمت خدا یه برگ از درخت نمی افته....اول که همیشه دعا کن و از خدا واسه خودت خیر بخواه...اما اگه دنیا هزار تا چرخ بزنه و ابر و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدن که جور نشه...اخرش اون چیزی پیش میاد که قسمتت باشه...و خدا بخواد...پس بیخودی خودتو اذیت نکن....هر چی قسمتت باشه..همون پیش میاد...تو فقط دعا کن که خیرت توش باشه.....بعدشم یه سوال دارم..یعنی چندتا سوال دارم و ممنون میشم جواب بدی....شما چند سالته؟ تحصیلاتت؟ عقاید و فرهنگت؟؟ و مهمتر از همه ایده الت چیه؟؟؟ ازت میپرسم که چه چیزایی توی اون آقا دیدی که جذبش شدی؟؟؟؟؟ چه چیزی باعث شد که اول جواب رد بدی و بعدش پشیمون بشی؟ دلیل اینکه اون اقا دیگه خبری ازش نشد چی بود؟؟؟؟؟ چرا فکر میکنی که دیگه گزینه بهتری سراغت نمیا؟؟چه چیز خاصی ایشون دارن که بقیه کیس ها ندارن؟خواهر گلم عرض کنم که خیلی سوال با خوندن تایپیکت توی ذهنم اومد....حالا علی الحساب اینا رو لطف کن جواب بده...تا برم سراغ سوالات بعدی......من که کارشناس نیستم..اما توضیحاتت اگه کاملتر باشه..دوستان دیگه.. خیلی بیشتر و بهتر راهنماییت می کنن..

7. کاربر روبرو از پست مفید خورشید30 تشکرکرده است .

Somayeh82 (یکشنبه 11 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 65 در 39 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید30 نمایش پست ها
    سلام..ببین عزیزم یه ضرب المثل هست که میگه پیشونی..کجا میشونی...!!!!
    نمیدونم تا چه حد به قسمت عقیده داری...اما مطمئن باش بی حکمت خدا یه برگ از درخت نمی افته....اول که همیشه دعا کن و از خدا واسه خودت خیر بخواه...اما اگه دنیا هزار تا چرخ بزنه و ابر و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدن که جور نشه...اخرش اون چیزی پیش میاد که قسمتت باشه...و خدا بخواد...پس بیخودی خودتو اذیت نکن....هر چی قسمتت باشه..همون پیش میاد...تو فقط دعا کن که خیرت توش باشه.....بعدشم یه سوال دارم..یعنی چندتا سوال دارم و ممنون میشم جواب بدی....شما چند سالته؟ تحصیلاتت؟ عقاید و فرهنگت؟؟ و مهمتر از همه ایده الت چیه؟؟؟ ازت میپرسم که چه چیزایی توی اون آقا دیدی که جذبش شدی؟؟؟؟؟ چه چیزی باعث شد که اول جواب رد بدی و بعدش پشیمون بشی؟ دلیل اینکه اون اقا دیگه خبری ازش نشد چی بود؟؟؟؟؟ چرا فکر میکنی که دیگه گزینه بهتری سراغت نمیا؟؟چه چیز خاصی ایشون دارن که بقیه کیس ها ندارن؟خواهر گلم عرض کنم که خیلی سوال با خوندن تایپیکت توی ذهنم اومد....حالا علی الحساب اینا رو لطف کن جواب بده...تا برم سراغ سوالات بعدی......من که کارشناس نیستم..اما توضیحاتت اگه کاملتر باشه..دوستان دیگه.. خیلی بیشتر و بهتر راهنماییت می کنن..
    من ۲۴ سالمه لیسانس دارم و اینکه پسره فوق لیسانس از دانشگاه معتبری دلشت و استخدام شرکت بود و از لحاظ تیپ و قیافه خوب بود و به هم می اومدیم واقعا…همش فکر میکنم هیچوقت شخصی با این شخصیت خوب و باشعور و مهربون وبافرعنگ برام پیدا نمیشه
    از نظر شرایط خودم هم خیلی خوب هستم و سطح توقعم بالاس اما واقعا اون آقا از نظذور اخلاقی و شغلی و قیافه و چیزایی که معیار من بود به دردم میخورد
    الان هم خواستگار زیاد دارم.اما به پای اون نمیرسن و مقایسه میکنم میبینم واقعا برای من بهترین کیس بود

از نظر فرهنگی هم تو سطح خوبی هستم و در هر چیزی اصل تعادل رو رعایت میکنم
    مرسی از لطف و توجهت دوست گلم
    سوال دیگه داشتی هم پاسخگوام

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط n@f@s نمایش پست ها
    من ۲۴ سالمه لیسانس دارم و اینکه پسره فوق لیسانس از دانشگاه معتبری دلشت و استخدام شرکت بود و از لحاظ تیپ و قیافه خوب بود و به هم می اومدیم واقعا…همش فکر میکنم هیچوقت شخصی با این شخصیت خوب و باشعور و مهربون وبافرعنگ برام پیدا نمیشه
    از نظر شرایط خودم هم خیلی خوب هستم و سطح توقعم بالاس اما واقعا اون آقا از نظذور اخلاقی و شغلی و قیافه و چیزایی که معیار من بود به دردم میخورد
    الان هم خواستگار زیاد دارم.اما به پای اون نمیرسن و مقایسه میکنم میبینم واقعا برای من بهترین کیس بود

از نظر فرهنگی هم تو سطح خوبی هستم و در هر چیزی اصل تعادل رو رعایت میکنم
    مرسی از لطف و توجهت دوست گلم
    سوال دیگه داشتی هم پاسخگوام
    سلام
    امیدوارم بتونی فراموشش کنی
    چند روز پیش عین همین مسئله رو یکی به من گفت
    منم چون طرف محل کارم رفت و آمد داشت بهش زنگ زدم اومد اینجا و مسئله رو مطرح کردم و طرف گفت نه پشیمون شده و قضیه از نظرش تموم شده است
    میخوام بهت بگم خواهشا فراموشش کن امروز برو یه بیل کوچولو بردار تو یه گلدن یه چاله بکن و اسمشو بنویس بنداز اون تو و ...خلاص
    روحتو آزار نده با این حرفها اون برنمیگرده

و مورد دوم اینکه خواهش می کنم این قدر معیارهای دست بالا نداشته باشین(در حد خودت)
    که هیچ کس مشمولش نشه
    یه آدم معمولی هم می تونه ما رو خوشبخت کنه
    خوشبختی یه احساس درونیه
    تو مدرک و پول و ظاهر نیست
    رو این جمله ام خوب فکر کن.

10. کاربر روبرو از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده است .

Somayeh82 (یکشنبه 11 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 65 در 39 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حیاط خلوت نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم بتونی فراموشش کنی
    چند روز پیش عین همین مسئله رو یکی به من گفت
    منم چون طرف محل کارم رفت و آمد داشت بهش زنگ زدم اومد اینجا و مسئله رو مطرح کردم و طرف گفت نه پشیمون شده و قضیه از نظرش تموم شده است
    میخوام بهت بگم خواهشا فراموشش کن امروز برو یه بیل کوچولو بردار تو یه گلدن یه چاله بکن و اسمشو بنویس بنداز اون تو و ...خلاص
    روحتو آزار نده با این حرفها اون برنمیگرده

و مورد دوم اینکه خواهش می کنم این قدر معیارهای دست بالا نداشته باشین(در حد خودت)
    که هیچ کس مشمولش نشه
    یه آدم معمولی هم می تونه ما رو خوشبخت کنه
    خوشبختی یه احساس درونیه
    تو مدرک و پول و ظاهر نیست
    رو این جمله ام خوب فکر کن.
    باشه ممنونم از جواباتون… راستش تنها افسوس من به این خاطره که مطمینم دلیل نیومدن دوباره خواستگارم شرطی بودکه خانوادم گذاشتن و به همین خاطر هست که من از خودم ناراحتم…و وقتی یادم به اون همه اشتیاق خودش و خانوادش میاد خیلی اعصابم به هم میریزه … درواقع موردی نبودش که بگم پشیمون شده و به خودم بگم عزت نفستو حفظ کن …من یه شرط غیر معقول گذاشتم و اونا هم بهشون برخورده بود… امیدوارم بتونم این اشتباهمو بذارم به حساب قسمت… چون وقتی بهش فکر میکنم میگم خدا قدرت اختیار بهم داده و به خاطر دعاهای خودم یه فرصت در اختیارم قرار داد اما من قدرشو ندونستم

12. کاربر روبرو از پست مفید n@f@s تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 آبان 00 [ 22:30]
    سطح
    53
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    67

تشکرشده 120 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط n@f@s نمایش پست ها
    باشه ممنونم از جواباتون… راستش تنها افسوس من به این خاطره که مطمینم دلیل نیومدن دوباره خواستگارم شرطی بودکه خانوادم گذاشتن و به همین خاطر هست که من از خودم ناراحتم…و وقتی یادم به اون همه اشتیاق خودش و خانوادش میاد خیلی اعصابم به هم میریزه … درواقع موردی نبودش که بگم پشیمون شده و به خودم بگم عزت نفستو حفظ کن …من یه شرط غیر معقول گذاشتم و اونا هم بهشون برخورده بود… امیدوارم بتونم این اشتباهمو بذارم به حساب قسمت… چون وقتی بهش فکر میکنم میگم خدا قدرت اختیار بهم داده و به خاطر دعاهای خودم یه فرصت در اختیارم قرار داد اما من قدرشو ندونستم
    مگه چه شرطی گذاشتین که این قدر افسوس می خورید؟
    ازدواج یا کیس خوب مثل شانس نیست که یه بار در خونه آدمو بزنه به اصطلاح.
    بالاخره یه سری افراد هستن که شرایط مد نظر شما رو کم یا زیاد دارن.
    درسته که به قول خودتون کیس مناسبی رو از دست دادید ولی به این فکر کنید که فرضا اگه همون شخص پس از تماس خانواده تون بر می گشت هم زیاد به صلاح نبود. ممکن بود بعدا همین برگشت ایشون تبعات خوبی برای شما نداشته باشه.
    به نظرم توقعات خودتون از کیس مناسب رو دقیقا و شفاف برای خودتون مشخص کنید مثل یه کلید واژه و منطقی تر و واقع بینانه تر به قضیه نگاه کنید.
    موفق باشید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    عزیزم تقریبن میتونم حالت رو درک کنم دقیقن دو سوال پیش برای منم همین مشکل پیش اومد دقیقن تو 24 سالگی
    منم مثل شما افسوس میخوردم و به خیال خودم بهتر از ایشون برای من نبود ولی شما فقط موارد ظاهری رو دیدی من بعد دو سال اتفاقی فهمیدم که اون آقا تو گذشته ش مسئله ای داشته که نگفته بوده هرچند که من فقط یه مدت فکرم مشغول بود و اتفاقی فهمیدم
    اینها رو گفتم که بدونی بهترین مورد برای شما همون خواست خداونده پس سرنوشتت رو به خدا بسپار و با ایمان کامل بدون که بهترین ها نصیبت میشه به شرطی که بهش ایمان داشته باشی
    در طول این 2 مواردی مشابه و حتی خیلی بهتر پیش اومده ولی به نتیجه نرسیده و من تو این مدت کاملن قسمت رو باور کردم!
    ولی باز هم مطمئنم تمام مواردی که تا حالا پیش اومده مناسب نبودن و بهترین مورد یه روزی میاد پس عجله و ناراحتی فایده ای نداره اما این به این معنا نیست که ریلکس باشی و بی تفاوت ! شما تلاش خودت رو بکن و موقعیت ها رو از دست نده و اگر کسی 50 درصد معیارهای شما رو داشت اجازه شناخت به خودت بده
    ازدواج یه مسئله دو طرفه س و باید دو طرف برای ادامه رابطه رضایت داشته باشن وقتی ایشون منصرف میشن صرفن به این معنا نیست که شما رو نپسندیدن گاهی ممکنه طرف مقابل متوجه بشه با خواسته های ما انطباق نداره و یا در کنار هم به تفاهم نمیرسیم
    هر مورد خوبی صرفن مناسب ترین نیست چه بسا ممکنه کسی تمام شرایطش مساعد باشه و خوب باشه ولی به هر دلیلی ازدواجتون به صلاح نباشه
    اما اگر فکر میکنی شرایط سختی برای ایشون گذاشتی بهتره بعد از این معیارهات رو بررسی کنی
    نمیدونم اعتقادات شما در چه حدی هست ولی همیشه از خدا بخواه مرد خوبی نصیبت کنه که هم دنیا و آخرتت تضمین بشه
    پ ن: یکی از بهترین اتفاقایی که در طول روز برام میفته و من به آینده خودم امیدوار میشم اینکه مادرم سر هر نماز برام دعا میکنه که با یه آدم اهل و مناسب ازدواج کنم این برای من خیلی ارزشمنده
    عزیزم شما هم از مادرت بخواه حتمن برات دعا کنه دعای خیر مادر خیلی تاثیر داره
    امیدوارم آنچه که خیرو صلاحت هست به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفته
    ویرایش توسط mis-marjan : یکشنبه 11 بهمن 94 در ساعت 23:53

15. کاربر روبرو از پست مفید mis-marjan تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 65 در 39 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wishbone نمایش پست ها
    مگه چه شرطی گذاشتین که این قدر افسوس می خورید؟
    ازدواج یا کیس خوب مثل شانس نیست که یه بار در خونه آدمو بزنه به اصطلاح.
    بالاخره یه سری افراد هستن که شرایط مد نظر شما رو کم یا زیاد دارن.
    درسته که به قول خودتون کیس مناسبی رو از دست دادید ولی به این فکر کنید که فرضا اگه همون شخص پس از تماس خانواده تون بر می گشت هم زیاد به صلاح نبود. ممکن بود بعدا همین برگشت ایشون تبعات خوبی برای شما نداشته باشه.
    به نظرم توقعات خودتون از کیس مناسب رو دقیقا و شفاف برای خودتون مشخص کنید مثل یه کلید واژه و منطقی تر و واقع بینانه تر به قضیه نگاه کنید.
    موفق باشید

شرطم این بوده که نمیتونم بیشتر از چند سال از شهر خودم دور زندگی کنم
    راضی ام به رضای خدا… صحبت کردن تو این پیج باعث میشه از فکرای اشتباه دوری کنم … به خدا توکل میکنم … شایدم خوایت خدا بوده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)