به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 بهمن 94 [ 19:01]
    سطح
    1
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 14
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مشکلات ازدواج با دختر عمو

سلام دوستان من بیست و پنج سالمه و دختر عمومم هفده سالشه و الان من دوسالی هست که عاشقش شدم و اونم میگه چند سالیه منو دوس داره من مهندس مکانیکم اونم هنوز داره درسشو میخونه.الان دو سه ماهی هست که باهم رابطه داشتیم و همدیگه رو میدیدیم که میدونم کارم اشتباه بوده چند روز پیش تو خونه اقوام وقتی باهم حرف میزدیم مادرش فهمید.الان خونواده من میخوان برن خاستگاریش اما اون میگه خونواده من رضایت نمیدن و میخواد کلا همه چیزو فراموش کنیم میدونم خیلی دوسم داره و منم واقعا عاشقشم اما نمیدونم دیگه باید چکار کنم.بخدا راضی به خود کشی شدم اینقدر حالم خرابه خواهشا کمکم کنید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آذر 96 [ 13:21]
    سطح
    48
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    108

تشکرشده 352 در 163 پست

Array
    آقا مجيد اگر دختر عموت اين واكنش را داشت عجيب نبود چون سنش كمه بچه است احساسيه ولي شما بالغ مهندس و...وكلمه خودكشيو مطرح ميكني يعني ضعف هايي داري كه خانواده دختر عموت ميبينن اگر دنبال ازدواجي بايد قوي بشي مرد بشي سنگ زيرين آسياب بشي تا بهت اعتماد كنند و خودشان مقدمات آشنايي و ازدواج را فراهم كنند البته طبيعيه وظيفه پسر خواستگاري و اصرار و توضيح و توجيه منطقي و جراتمندانه است . اگر دختر عموت دوست داره بايد خودتو در كار و مردانگي و اداره شرافتمندانه زندگي بسازي و نشون بدي نه احساسات مفتي و بچگانه . تو مرد باش خودشون دعمتت ميكنند و حق را به اونها بده خودتو در عمل معرفي كن براي همه و خودت نه فقط براي خانواده عمو موفق باشي .عاشق يعني چي؟ با احساس عوضي نگير براي عشقت چه برنامه زندگي داري و شروع كردي و در كجاي كار واقعي هستي؟ جوابشو بدين ممنون ميشيم.

3. کاربر روبرو از پست مفید حسين40 تشکرکرده است .

ستاره زیبا (یکشنبه 04 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 بهمن 94 [ 19:01]
    سطح
    1
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 14
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسين40 نمایش پست ها
    آقا مجيد اگر دختر عموت اين واكنش را داشت عجيب نبود چون سنش كمه بچه است احساسيه ولي شما بالغ مهندس و...وكلمه خودكشيو مطرح ميكني يعني ضعف هايي داري كه خانواده دختر عموت ميبينن اگر دنبال ازدواجي بايد قوي بشي مرد بشي سنگ زيرين آسياب بشي تا بهت اعتماد كنند و خودشان مقدمات آشنايي و ازدواج را فراهم كنند البته طبيعيه وظيفه پسر خواستگاري و اصرار و توضيح و توجيه منطقي و جراتمندانه است . اگر دختر عموت دوست داره بايد خودتو در كار و مردانگي و اداره شرافتمندانه زندگي بسازي و نشون بدي نه احساسات مفتي و بچگانه . تو مرد باش خودشون دعمتت ميكنند و حق را به اونها بده خودتو در عمل معرفي كن براي همه و خودت نه فقط براي خانواده عمو موفق باشي .عاشق يعني چي؟ با احساس عوضي نگير براي عشقت چه برنامه زندگي داري و شروع كردي و در كجاي كار واقعي هستي؟ جوابشو بدين ممنون ميشيم.
    بلهنمیدونم میشه اسمشو عشق گزاشت یا نه اما اینو میدونم که با دیدنش قلبم به تپش میوفته و واسش بهترین ارزو ها رو دارم الان از نظر مالی همه چیز فراهمه و مشکلی ندارم از نظر شغلی هم مشکلی ندارم اما یه سری سوتفاهم نظر خانواده عمومو عوض کرده و منم نمیتونم الان واسشون توضیح بدم واقعا درموندم نمیدونم بریم خاستگاری یا نه?نمیدونم اصلا نظر دخترشون واسشون مهمه یا نه?کلا قاطی کردم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)