به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 27 فروردین 88 [ 00:08]
    سطح
    48
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

+من بی احساسم

سلام
    اول از همه التماستون می کنم کمکم کنید.
    یک ماه پیش اقایی به خواستگاری من اومد و من با ایشون حرف زدم و دیدم دقیقا همه ی معیار های من رو داراست .باورتون نمیشه از قدش گرفته تا کار خانواده اصالت سن تیپ خلاصه همه ی معیارای من رو داشت که خودم باورم نمیشد یه نفر همهی اون چیزایی که من می خوام رو داشته باشه.خلاصه همه چیز با تایید من و به خصوص خانواده ام تمام شد و سر سه هفته ما عقد کردیم ولی در همان لحظه اول یعنی بعد از خطبه ی عقد من نسبت به ااون سرد شدم و احساسی ناشتم تا الان که درست یک ماهه میگذره و اون همسر من هست اون من رو خیلی دوست داره ولی من درست یک ماه هست که تقلا می کنم بهش علاقه مند شم خواهش می کنم بگید من چه کار کنم تا کسی رو که همه ی معیارای من رو داشته و خودم انتخابش کردم رو دوسسسسست داشته باشم.خواهش می کنم من رو قانع کنید.در صورتی که می دونم از ازدواجم ناراضی نیستم و حتی میدونم بهتر از اون هم قسمتم نمیشد و خدا لطف کرد و چنین همسری به من داد. هنوز فکر می کنم واسم غریبست و دوست ندارم رابطه جنسی باهاش داشته باشم .با خودم میگم اگر با کسایی که دوستشون داشتم ازدواج می کردم شاید از رابطه ی جنسسسی هم لذت می بردم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 دی 88 [ 21:47]
    سطح
    37
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 66
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 12 پست

Array

RE: من بی احساسم

به نظر من حساسیت نشون ندهید ، همه جیز رویائی و دلنشین و ایده آل نباید در هر لحظه به لحظه باشد .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 22:24]
    سطح
    47
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    تشکرها
    932

تشکرشده 968 در 217 پست

Array

عزيزم راه حلي كه به نظرم مي رسه اينه كه بگم بهترين كار اينكه با يك مشاور بطور خصوصي و رودرو درباره مشكلت صحبت كني نه اينكه در تالار مطرح كني و بخواي كه كمكت كنن.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

خواهر گلم بابت ازدواج شیرین و دلخواهت بهت تبریک می گم. دوست من فکر نمی کنی ما ادم ها گاهی اوقات ناسپاس می شویم نسبت به خداوند و قدر نعمت هاشو نمی فهمیم و قدر نشناس می شویم ؟؟؟ یا خوشی زیاد می زنه زیر دلمون؟؟؟
    دوست خوبم سعی کن به تمام نکات مثبت همسرت توجه کنی و همه اونها رو تو ذهنت نگه داری. اگه کمی مطالعت رو در سایت و یا مجله های مربوط به مسائل زناشویی بیشتر کنی بیشتر متوجه خوشبختی خودت می شی. من احساس می کنم شما هنوز درک دقیقی از ازدواج ندارید. اگر می خواهید نعمتی را که خدا بهتون اهدا کرده به درستی حفظ کنید حتما مطالعاتتون رو درباره زندگی مشترک و زناشویی شروع کنید.
    در مورد استرست در مورد برقراری ارتباط جنسی اصلا ترس به دلت راه نده. گاهی اوقات در دوران مجردی داستان های خیالی رو در مورد این ارتباط و نحوه شروعش می شنویم !!!
    شاید شما ترس از درد نزدیکی دارید. مراجعه به یک پزشک زنان و دریافت راهنمایی های لازم می تونه کمک خوبی به شما بکنه و اگاهی شما رو در این زمینه کامل تر کنید.
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 87 [ 19:52]
    سطح
    40
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    تشکرها
    82

تشکرشده 82 در 59 پست

Array

سلام از اینکه میبینم بالاخره یکی پیدا شد توی این تالار که بگه از همسرم و ازدواجم اونقدر راضی هستم که بگه بهتر از این دیگه کسی نیست که قسمتم بشه واقعا خوشحالم یه جور انرژی مثبته
    عشق در نگاه اول هوسه اگه میبینی مادر و پدرت شیفته و شیدای هم هستن دلیلش عشق در نگاه اول و اینکه همونی که می خواستن همون شده نیست اونها دلباخته هم هستن چون گذشت همدیگر رو دیدن فداکاری دیدن صبر تحمل قناعت همدیگر رو دیدن بهم با کارهاشون اثبات کردن که هممدیگر رو دوست دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mush_66
    هنوز فکر می کنم واسم غریبست و دوست ندارم رابطه جنسی باهاش داشته باشم .با خودم میگم اگر با کسایی که دوستشون داشتم ازدواج می کردم شاید از رابطه ی جنسسسی هم لذت می بردم
    این جملتون برای من خیلی جالبه !!!! فکر نمی کنید مشکل شما تا حدی از اینجا ناشی میشه؟؟ علاقه به شخص سومی؟؟!!
    بهر حال شما الان با فرد ایده آلتون ازدواج کردید سعی کنید از تلقین استفاده کنید مطمئن باشید ظرف کمتر از دو هفته جواب میده!!!
    یه زمان مشخصی رو در روز انتخاب کنید برای صحبت با ایشون و تحت هیچ شرایطی این ساعت مکالمه رو به تاخیر و یا جابجا نکنید شبها برای خودتون از خوبیهاش بگید این جملات رو مکرر برای خودتون بگید "من دوستش دارم دلم خیلی براش تنگ شده کاش الان پیشم بود" سعی کنید دائم بهش فکر کنید موقع صرف غذا به اینکه چه غذاهایی دوست داره یا بدش میاد موقع خرید به رنگهایی که دوست داره فکر کنید .....
    عشق چیزیه که ما خودمون بوجود میاریمش و خودمون هم از بین میبریمش
    عشق توی رفتار و کردار ما آدمهاست نه میوه ای که بخوریم و نه لباسی که بر تن کنیم
    همونطور که خدا رو بیشتر مواقع به یاد میاریم می تونیم کس دیگری رو هم به مرتبه الهی برسونیم همون کاری که بت پرستان و حتی غیر یکتا پرستان در همین دوره و زمانه انجام میدن
    در پناه حق

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 88 [ 05:57]
    سطح
    42
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 186
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 81 در 38 پست

Array

تو دوسش داری و خودت خبر نداری. اگه دوسش نداشتی که زنش نمی شدی. قرار نیست که فانتوم هوا کنی دوست داشتن خیلی ساده هست . خوشبخت بشی ایشالله دست راست زیر سر همه اونهایی که تقلا می کنن به هم برسن. قدر موقعیت خودتو بدون.یا علی

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 فروردین 88 [ 15:26]
    سطح
    37
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام ببین عزیزم من با حرف خانم نازنین موافقم و به نظر من مشکل تو اینه که در ازدواجت کمی عجله کردی و زود وارد زندگی شدی یه دوران نامزدی هرچند کوتاه مدت میتونست توآم با ابراز علاقه های نامزدت و دوری که ناچارن ازش میکشیدی تو رو جلب اون کنه.خداروشکر اون ایده اله و خدا روشکر کن که اون دوست داره.حالا هم دیر نشده به توصیه های دوستان عمل کن مطمءن باش جواب میده.توی ایران که شروع کننده اغلب اقایون هستن معمولآ اینطوره که اقا توجهش به خانم جلب میشه و ابراز میکنه و سعی میکنه دل بانو رو به دست بیاره و این دل به کف اوردن خانوم جون کمی زمان میخواد به همین سادگیه :باور کن.ولی شما و خانواده ات ببخشید ها از ذوق اینکه طرف شرایطش اوکیه کمی عجله کردین و فرصتی برای بقراری اون شرایط نذاشتین.ولی گلی خانوم قدر همسرت رو بدون چه اشکال داره اون شرایط میتونه بعد از ازدواج فراهم بشه خوبه میگی خیلی دوستت داره.کافیه یه روز نبینیش اونوقت میفهمی که تو هم دوستش دارییییییییییی 100%
    خوشبخت بشین انشا الله
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 98VDJP.jpg (32.4 کیلو بایت, 131 نمایش)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)