به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 دی 94 [ 01:15]
    سطح
    1
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دو دلی در جواب به خواستگار عاشق

با سلام و خسته نباشید. بنده متولد 67 هستم . کارشناس ارشد میکروب هستم. راستش در دانشگاه با اقایی اشنا شدم. که ارشد یک رشته تو دانشگاه علوم پزشکی میخونن. ما مدت یک سال با هم دوست هستیم. ایشان از من خواستگاری کردند و شدیدا به من وابسته هستند. اما راستش من در جواب دادن به ایشان تردید دارم. از طرفی دچار عذاب وجدان شدیدی هستم که ای کاش این دودلی باعث میشد همون دو ماه اول ج رد بدم. مشکل من اینه باتوجه به شرایط جامعه امروز و زیاد شدن خیانت ها و کم شدن تعهد من چون ویژگی های ممتازی از قبیل تعهد و عدم خیانت در ایشون میدیدم نتونستم ردشون کنم. ایشان خیلیییییییییییییی پسر پاک و خوبی هستند و شدیدا درسخوان هستند اما متاسفانه طرز لباس پوشیدنشان خیلبی خیلی ساده هست. عین مردهای چهل ساله لباس میپوشند و مشکل دیگه اینه من تعریف نباشه ظاهر خیلی خوبی دارم گاهی میگم چون ایشون هنوز دانشجو هست و ظاهرشون هم خیلی خیلی معمولیه شاید بتونم کیس های بهتر پیدا کنم. واقعا دیگه خسته شدم از بس فکر و خیال میاد ذهنم. اما گاهی میترسم میگم شاید دیگه هیچکی اندازه این اقا نتونه دوسم داشته باشه و برام ارزش قایل شه... راستش من ظاهرش رو دوست ندارم جای جوش رو صورتش بسیارزیاده و این موضوع ازارم میده اما نمیتونم بهش بگم. البته ظاهرش معمولیه اونقدر بد نیست ولی وقتی باهاشم کنارش ارامش دارم بهش حس دارم اما تو دلم میگم ظاهرش معمولیه... ایا من که وقتی کنارشم ارامش دارم اما ظاهرشو زیاد دوست ندارم امکانش هست بعد ازدواج ظاهرش برام عادی شه؟؟؟؟ ایا همین یک مقدار حس خوب کافیه؟؟؟ یا نه شما پیشنهاد میکنید پسر به این پاکی رو از دست بدم؟؟؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا دیوونه شدم از بس فکر کردم. بعد اینم در نظر بگیرید این با یک خواستگار عادی قضیه اش فرق داره این خیلی شدید منو دوست داره و من ناراحتم از این بابت.
    اگه یه خواستگار عادی بود اینقدر اذیت نمیشدم.ممنون میشم کمکم کنید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم با توجه به تجربه ام میگم برای انتخاب همسر که بحثیه عمر زندگی هست اول معیارهای خودت رو مشخص کن
    مثل فرهنگ خانوادها اعتقادات اخلاقیات تعهد اداب معاشرت و....... بعد به فرد نمره بده معمولا 70 به بالا خیلی خوبه
    من خودم از جمله افرادی بودم که ظاهرطرف برام مهم بود
    اما وقتی میبینی طرفت ازنظر اخلاقیات واقعا خوبه و از نظر قیافه 50 هم بگیره خوبه
    یادت باشه ادم با یه انسان باشعور با قیافه معمولی خوشبختره تا بایه ادم خوش تیپ و خوش قیافه بداخلاق و هی مواظب باشه دخترا ازش نقاپنش

یکم اطلاعاتت رو درمورد انتخاب همسر که اتفاقا مقالاتش تو سایت هست رو ببر بالا

همسرادم باید به دلش بشینه و این ربطی به خوشگلی نداره
    تیپ هم چیزی،نیست که تغییرش سخت باشه البته یه ادم شلوار پارچه ای خیلی پیش نمیاد دلش بخاد شلوار بگی بپوشه اما کت شلوار میپوش
    در اخر یادت باشه همسرت رو همونطور که هست بپذیری گاهی افرادبه امید اینکه بعدازدواج تغییرات صورت بگیره ازدواج میکنن اماهیچوقت ممکنه تغییرات صورت نگیره پس برای اینکه درست انتخاب کنی اطلاعاتت رو در مورد زندگی بالا ببرتا معیارت قیافه و ظاهر نباشه
    در ضمن از رابطه دوستی بیا بیرون تا عقلانی تصمیم بگیری
    از روی ترحم 'رودربایسی'و....جواب نده
    ویرایش توسط ستاره زیبا : پنجشنبه 01 بهمن 94 در ساعت 02:06

3. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

شیدا. (پنجشنبه 01 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام دوست عزیز

اگر نسبت به ایشون حس دافعه داشتین ،این میتونست مشکل ساز بشه . ولی الان که میگین حستون در مجموع خوبه پس خیلی روی چهرشون زوم نکنین.

چقدر با ایشون بودین،صحبت کردین و بیرون رفتین؟

خیلی وقتها آدمهایی که خیلی ساده هم به نظر میرسن جذابیت هایی توی شخصیتشون دارن که باید کشفش کرد.

موقعیت ها و لحظات شادی که زن و مرد میتونن در کنار هم ایجاد کنن میتونه به افزایش جذابیت هاشون پیش همدیگه کمک کنه.حداقل برای خانومها که همینطوره.

به نظر من اگه حس خوب کوچیک هم داشته باشی میتونی با شناخت بیشتر پرورشش بدی.یه کم به خودت و اون زمان بده و با آرامش ببین چقدر میتونی در

کنارش خوشبخت و راضی باشی.

5. کاربر روبرو از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده است .

شیدا. (پنجشنبه 01 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    زندگی خودت و ایشون رو عذاب آور نکن.زندگی با این آدم برا شما عادی نخواهد شد.حالا هر چقدر میخوای تو مغزت درگیر باش.چقدر خانومارو میبینم که در کنار آقاشون هستن ولی حواسشون جای دیگس...

7. کاربر روبرو از پست مفید Mr DaNi تشکرکرده است .

n@f@s (دوشنبه 19 بهمن 94)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr DaNi نمایش پست ها
    زندگی خودت و ایشون رو عذاب آور نکن.زندگی با این آدم برا شما عادی نخواهد شد.حالا هر چقدر میخوای تو مغزت درگیر باش.چقدر خانومارو میبینم که در کنار آقاشون هستن ولی حواسشون جای دیگس...
    آقای دنی،

احساس خانمها در مورد ظاهر با آقایون متفاوته
    می تونه تغییر کنه

اگر چهره ای براشون خیلی دافعه نداشته باشه ( همونطور که آنیتا جان گفتن) و حالت انزجار نداشته باشن
    در اثر معاشرت و مراوده اگر اون فرد جذابیتهای اخلاقی و کلامی ( خانمها گوشی هستند) داشته باشه می تونن به فرد احساس پیدا کنند.

در مورد این خانم
    اگر بعد از یکسال هنوز دودل هستن و نتونستن ظاهر این آقا را بپذیرن
    شاید بهتر باشه برن مشاوره و تصمیم نهایی را با کمک مشاور بگیرن
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    بحث من این نیست.
    بحث من اینه که ایشون مدت ها با خودشون کلنجار خواهند رفت و بعد حتی اگه جواب مثبت هم بدن تا مدتها و سر حل مشکلی این کلنجار رو خواهند داشت که اگه صبر می کردم شاید اوضاع بهتری بوجود میومد به خصوص این که آقایون بعد یکی دو سال یکم بی خیالتر میشن.
    خب من عقیده دارم شما و بعضی خانومهای این سایت یکم متفاوت ترین.خوب سالهاست اینجا فعالیت دارین و واقعا تو زندگیتون میدونید که چی میخواید.
    خانوم باز کننده تاپیک از همین الان داره میگه اگر و اما.بعد یکسال.من فک میکنم خانومها دارن تغییر میکنن.دیگه خیلی مثل گذشته ها نیستن.

10. کاربر روبرو از پست مفید Mr DaNi تشکرکرده است .

setare_000 (شنبه 03 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 بهمن 98 [ 15:04]
    سطح
    60
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 172
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsOverdriveVeteran
    تشکرها
    318

تشکرشده 381 در 176 پست

Array
    سلام دوست عزیز

ببخشید من فقط نظر خودمو می گم من با توجه به نوشته هاتون اگه جای شما بودم رابطه رو تموم می کردم و ادامه نمی دادم. با خودت صادق باش فردا می خوای از بیرون رفتن با شوهرت خجالت بکشی که تیپشو دوست نداری دوستام شوهراشون خوش تیپه و از این حرفااا یا نه می خوای واقعا خوشبختیو حس کنی و برات مهم نیست کی چی می گه . تو روی جوش صورت این بنده خدا حساسی بعد چه جوری می خوای بعد ازدواج نهایت عشقتو بهش بدی به نظرم اگه به دلت نشینه شاید وضع در آینده هم تغییر نکنه اون چه گناهی کرده ؟ الان شاید واسش سخت باشه جدایی اما بهتر از یه عمر زندگیه که شما به خاطر ظاهرش نتونی بهش عشق بورزی و تلخی زندگیو بچشه . بازم تصمیم با خودته با عشق ازدواج کن اگه خودت پاکی پسرهای پاک دیگه ای هم هستن سر رات قرار بگیرن همه بد نیستن بذار اون آقا با یه نفر دیگه که به خاطر همه چیزایی که داره و نداره دوسش داره خوشبخت شه . تازه الان دانشجویید وقت واسه ازدواج موفق دارین هر دوتاتون .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 بهمن 95 [ 14:54]
    سطح
    20
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    39

تشکرشده 72 در 34 پست

Array
    جدا از این که ظاهر ادم ها به عوامل مختلفی بستگی دارد ...از جمله میزان پول و یا عدم رابطه با جنس مخالف و اینگه بداند جنس مخالف از چه چیزی خوشش می اید و یا دلایل مختلف دیگر بستگی دارد....
    باید گفت اگر ملاک اصلی شما این موارد هست بنظرم حرف و نظر مریم خانوم در هفتمین نظری که در این پست داده شده کاملا درست هست و بنظرم تا درک درست تری از زندگی مشترک و ازدواج پیدا نکرده اید و ملاک درستی برای ازدواج ندارید بهتر است به کس دیگری هم پاسخ مثبت ندهید
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    می تونه تغییر کنه
    بله می تونه تغییر کند ولی این اشتباه ترین تفکر در مورد ازدواج است هر کسی را همانگونه که هست باید پذیرفت.... ازدواج یعنی ما شدن نه اینکه من یک نفر را تحت کنترل خود قرار دهم و انگونه که من دوست دارم زندگیم را بسازم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)