به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array

سراسری شهرستان یا ازاد تهران؟

سلام کارنامه اومد بایدانتخاب رشته کنم رتبه ای که دارم احتمال داره شهرستان روزانه قبول شم ولی باید کارمو ول کنم کارم عالیه دولتیه با حقوق بالا ازیه طرفم ازاد تهران شانس دارم و ب دلیل بورسیه شدن شهریم رایگانه ولی اگه ازاد برم کارمو دارم
    ولی اگه ازاد برم کل اداره میخندن بهم مسخرم میکنن طرف اینهمه خوند ازاد رف اخر درحالیکه من سراسری میتونم اوناکه باورنمیکنن ازطرف دیگه اینهمه زحمت کشیدم برم دانشگاه معتبر حیفه اخه
    اگه سراسری شهرستان برم ماهی یتومن میدن ولی رفت وامد داره خستگی داره بیکاری بعد تحصیل داره
    چکنم ؟
    بشدت سر دوراهیم
    وقت ندارم شنبه انتخاب رشته تموم میشه

2. 2 کاربر از پست مفید zzzz تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (سه شنبه 22 دی 94), شمیم الزهرا (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خانوم zzzzzz

یه بنده خدایی به من سپرده که اگر خانوم zzzzz دکتری قبول شد، از طرف من بهش تبریک بگو و بهش بگو که سم شناس خوبی میشی.

-------
    بابت رتبه ای هم که اوردین منم تبریک میگم.
    ----

حقیقتش من از تاپیک های قبلی شما اطلاع چندانی ندارم که چرا قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری رو گرفتین!؟ دکتری گرفتن برای شما چه مزیت هایی ایجاد میکنه؟!

ولی یه نکته بگم تو انتخابتون. شرایط خودتون رو در نظر بگیرید تا نظر مردم رو!!!!
    ------

بستگی به الویت هاتون داره، من خودم اولویتم کار بوده و برای انتخاب دانشگاه حساسیت نداشتم.
    ولی اگر اولویتون درس هست، که باید دانشگاهی رو انتخاب کنید که اساتید برجسته تو رشته شما دارن..
    -------

4. 4 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

یاس پاییزی (چهارشنبه 23 دی 94), zzzz (چهارشنبه 23 دی 94), ستاره زیبا (چهارشنبه 23 دی 94), شیدا. (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

به نظر من آزاد در شرایط شما بهتره.

به فرض که رفتی دانشگاه دولتی معتبر، تازه 5 سال دیگه شاید شاید شاید برگشتی محل کار فعلیت و تازه باید از اول شروع کنی و واسه خودت جایگاه ایجاد کنی و از نظر مالی هم که صفر هستی.
    یادت باشه در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردم رو نه.

6. 4 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

یاس پاییزی (چهارشنبه 23 دی 94), zzzz (چهارشنبه 23 دی 94), ستاره زیبا (چهارشنبه 23 دی 94), شیدا. (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام خانمzzzخوب هستید؟ قبولیتون و بهتون تبریک میگممن نمیدونم هدف شما از درس خوندن در مقطع دکتری چی بوده؟ اگر هدف خاصی نداشتید که این مدرک بدرد هدفتون نمیخوره و صرفا بخاطر علاقه به درس خوندن خواستید دکتری بگیرید، بنظرم دانشگاه آزاد اونم در شهر تهران میتونه گزینه خوبی باشه براتون.الان شما دو انتخاب دارید:انتخاب اول : دانشگاه آزاد تهرانمزیت اول : از دست ندادن کار دولتیتون با حقوق بالامزیت دوم : رایگان بودنمزیت سوم : شهر محل زندگی و کارعیب 1: مدرکتون از دانشگاه آزاد خواهد بود و حرف مردم اگر براتون مهم باشه این مسله یک پونت منفی به خودش اختصاص میده، اگر در فامیلتون و خانواده اتون این مسله خیلی مهم باشه که دیگه هیجی انگاری اصلا دانشجوی دکتری نیستید :) بعد فارغ التحصیلی اونم بعد اون همه زحمت که اصلا انتظار نداشته باشید به چشم خانم دکتر ببیننتون ( ببخشید اینطور رک گفتم آخه خدایی برخی خانواده ها و فامیل ها اینگونه هستند البته متاسفانه )نکته : البته بنظر من و طبق تحقیقاتم همه ی دانشگاه های آزاد بد نیستن، برخی دانشگاه های آزاد خصوصا در برخی رشته ها و در شهر های بزرگ از دانشگاه سراسری شهرستان هم بهتر هستند، الان تو رشته ی ما با اینکه دانشگاه شهرمون جز دانشگاه های خوب هست ولی دانشگاه آزاد تهران و همینطور شهر خودمون از سراسری شهرمون بهتر هستند، خیلی از بچه های سراسری با اساتید دانشگاه آزاد هم کلاس برمیدارند هم استاد راهنماهاشون و از اساتید دانشگاه آزاد شهرمون انتخاب میکنند. حالا من تو رشته شمارو نمیدونم، ولی خب بد نیست در این زمینه یک تحقیقی بکنید چون خصوصا آزاد تهران هم هست که خیلی بهتره.من مثلا در رشته خودم میدونم که خیلی از اساتید رشته تحصیلیم در علوم تحقیقات تهران با اساتید شریف و امیر کبیر یکی است حتی میدونم پدر علم رشته امون در اونجا استاد دانشجو های دکتری است درست مانند امیر کبیر. فقط آزاد مشکلشون شهریه اشه که اونم برای شما رایگان محسوب شده، البته سعی کنید حتما حتما در خصوص رشته اتون تحقیق کنید، من اطلاعات م در خصوص رشته خودمه که چون دانشگاه های کمی دارند برای همین حتی آزادشم خوبه.انتخاب دوم : سراسری شهرستانمزیت اول : اسما سراسریست و دولتی ( خب اگر حرف مردم براتون مهم باشه، این مسله یک پونت مثبت میگیره)نزیت دوم : یک میلیون تومن در ماه ( البته در صورتی مزیت بود که شما در حال حاضر شغلی با درآمد راضی کنتده و بالا نداشتید.)عیوب : 1. از دست دادن شغلتون با حقوق بالا2. رفت و آمد به شهر دیگه، خستگی و تنهایی و سختیاشم اضافه کنید اگر تجربه زندگی در شهرستان بدون خانواده هم نداشته باشید که دیگه بدتر سختتر هم خواهد بود.

- - - Updated - - -

ببخشید من از گزینه اینتر استفاده کردم ولی نمیدونم چرا همه جملانم پشت سرهم ارسال شده است بدون استفاده از گزینه اینتر! !!

حتی گزینه ویرایش هم نداشتم مجبور شدم دوباره در یک پست جدا ارسال کنم قبلی و گزارش میدم که حذف کنند.

سلام خانمzzzخوب هستید؟
    قبولیتون و بهتون تبریک میگم....

من نمیدونم هدف شما از درس خوندن در مقطع دکتری چی بوده؟ اگر هدف خاصی نداشتید که این مدرک بدرد هدفتون نمیخوره و صرفا بخاطر علاقه به درس خوندن خواستید دکتری بگیرید، بنظرم دانشگاه آزاد اونم در شهر تهران میتونه گزینه خوبی براتون باشه .

الان شما دو انتخاب دارید :

انتخاب اول : دانشگاه آزاد تهران

مزیت اول : از دست ندادن کار دولتیتون با حقوق بالا

مزیت دوم : رایگان بودنمزیت سوم : شهر محل زندگی و کار

عیب 1: مدرکتون از دانشگاه آزاد خواهد بود و حرف مردم اگر براتون مهم باشه این مسله یک پونت منفی به خودش اختصاص میده، اگر در فامیلتون و خانواده اتون این مسله خیلی مهم باشه که دیگه هیجی انگاری اصلا دانشجوی دکتری نیستید :) بعد فارغ التحصیلی اونم بعد اون همه زحمت که اصلا انتظار نداشته باشید به چشم خانم دکتر ببیننتون ( ببخشید اینطور رک گفتم آخه خدایی برخی خانواده ها و فامیل ها اینگونه هستند البته متاسفانه )

نکته : البته بنظر من و طبق تحقیقاتم همه ی دانشگاه های آزاد بد نیستن، برخی دانشگاه های آزاد خصوصا در برخی رشته ها و در شهر های بزرگ از دانشگاه سراسری شهرستان هم بهتر هستند، الان تو رشته ی ما با اینکه دانشگاه شهرمون جز دانشگاه های خوب هست ولی دانشگاه آزاد تهران و همینطور شهر خودمون از سراسری شهرمون بهتر هستند، خیلی از بچه های سراسری با اساتید دانشگاه آزاد هم کلاس برمیدارند هم استاد راهنماهاشون و از اساتید دانشگاه آزاد شهرمون انتخاب میکنند. حالا من تو رشته شمارو نمیدونم، ولی خب بد نیست در این زمینه یک تحقیقی بکنید چون خصوصا آزاد تهران هم هست که خیلی بهتره.من مثلا در رشته خودم میدونم که خیلی از اساتید رشته تحصیلیم در علوم تحقیقات تهران با اساتید شریف و امیر کبیر یکی است حتی میدونم پدر علم رشته امون در اونجا استاد دانشجو های دکتری است درست مانند امیر کبیر. فقط آزاد مشکلشون شهریه اشه که اونم برای شما رایگان محسوب شده، البته سعی کنید حتما حتما در خصوص رشته اتون تحقیق کنید، من اطلاعات م در خصوص رشته خودمه که چون دانشگاه های کمی دارند برای همین حتی آزادشم خوبه.

انتخاب دوم : سراسری شهرستان

مزیت اول : اسما سراسریست و دولتی ( خب اگر حرف مردم براتون مهم باشه، این مسله یک پونت مثبت میگیره)

مزیت دوم : یک میلیون تومن در ماه ( البته در صورتی مزیت بود که شما در حال حاضر شغلی با درآمد راضی کنتده و بالا نداشتید.)

عیوب :

1. از دست دادن شغلتون با حقوق بالا

2. رفت و آمد به شهر دیگه، خستگی و تنهایی و سختیاشم اضافه کنید اگر تجربه زندگی در شهرستان بدون خانواده هم نداشته باشید که دیگه بدتر سختتر هم خواهد بود.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

8. 5 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 23 دی 94), یاس پاییزی (چهارشنبه 23 دی 94), zzzz (چهارشنبه 23 دی 94), ستاره زیبا (چهارشنبه 23 دی 94), شیدا. (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 مرداد 95 [ 16:58]
    سطح
    26
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    18

تشکرشده 22 در 14 پست

Array
    سلام
    تبریک میگم بهتون خانم دکتر.
    یه ریزجزئیاتی روخدمتتون عرض میکنم.به لحاظ تجربه ناچیزی که داشتم ودارم میگم.امیدوارم بدردتون بخوره ودرتصمیم گیری بتونه کمکتون کنه.
    خانم دختربیخیال یه نکته ایی رودرمورددانشگاه آزادگفتن اونم اینکه اساتیدبعضی ازدانشگاه های آزادتهران ازدانشگاه های سراسری هستن.بله درسته.امایه نکته روهم بایدمدنظرداشت اونم اینکه:این اساتیددرهرصورت به چشم دانشگاه آزادنگاه میکنن.تفکرمنفی ایی دارن.یاتقریبااساتیدپیری دارن.اگه آپدیت بودن اطلاعاتشون براتون مهمه سمت آزادنرین.
    ازطرفی ممکنه ازلحاظ مالی هم اذیتتون کنن.
    اگه بیس قوی ایی داشته باشین هم توی آزادحتی بهترینش اذیت میشین.این نکته روهم مدنظرقراربدین که ممکنه بین افرادی قراربگیرین که ازلحاظ علمی شایددچارافت انگیزه بشین.
    اگه براتون مهمه توی جوعلمی وبادغدغه کمتری درس بخونین همون دولتی شهرستان برین بهتره.
    براتون آرزوی موفقیت دارم.

10. 3 کاربر از پست مفید یاس بنفش تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 23 دی 94), zzzz (چهارشنبه 23 دی 94), دختر بیخیال (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    البته دقت کنید بنده چند بار در همان نکته تاکید کردم تحقیقاتم در زمینه رشته خودم و دانشگاه ها و اساتید مرتبط با رشته خودم بود، تا جایی که من از دوستانم شنیدم اولین جمله ای که اساتید سر کلاس عنوان میکردن این بوده که شما ها برای من با دانشجوهایم در شریف و امیر کبیر هیچ فزقی ندارید پس انتظار نداشته باشید بهتون آسون بگیرم، به همان اندازه ازتون انتظار دارم که واقعا هم سخت میگرفتن بهشون گویا.

بازم تاکید میکنم بنظرم حتما در زمینه رشته خودتون تحقیق کنید، رشته با رشته خیلی خیلی خیلی فرق داره! من الان رشته ای که در مقطع دکتری میخوام انتخاب کنم و بخونم فقط سه دانشگاه کشور داره، یعنی از ارشدمم کمتر! برخی رشته های مانند رشته من که تا این حد ظرفیت هاش کم و محدوده، طبیعیه که اساتید روی همه ی دانشجویانشون به یک نسبت وقت بگذارند و انتظار داشته باشند چون تعدادشون به شدت محدوده.

فقط من اینارو گفتم که حتما در خصوص رشته خودتون در آزاد اول تحقیق کنید بعد انتخاب کنید که مبادا فقط بخاطر اسم دانشگاه، موقعیت هایی چون شغلتون و ازدست بدید..
    ( البته انتخاب خود من سراسریه اونم چون هدف من با شما متفاوته، من نیاز دارم سراسری باشم، ولی خب چون شما شرایط شغلی خوبی دارید و هدف خاصی هم مد نظرتون نیست بنظرم بد نیست روی آزاد هم فکر کنید و بررسی کنید.)
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

12. 3 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 23 دی 94), zzzz (چهارشنبه 23 دی 94), شیدا. (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

به نظر من تحصیلات عالی خیلی وابسته به استاد نیست.
    به دانشگاه و امکاناتش وابسته هست، اما به فرد نه. شما می تونی از اساتید خوب، توی هر دانشگاهی که باشن همیشه بهره مند بشی و کمک بگیری.
    استادهای برجسته هم همیشه با دانشجوهای خوب کار می کنند و کمکشون را دریغ نمی کنند.
    خودشون را محدود به دانشگاه نمی کنند.
    براشون کار مهمه.
    با هر دانشجویی از هر دانشگاهی.
    حتی پرفسورهای خوب بین المللی می تونی مجازی باهاشون در ارتباط باشی. بدونن داری جدی کار می کنی، کمکشون را دریغ نمی کنند.

دوره دکترا شما خودت قراره کار کنی. قرار نیست استاد بیاد سرکلاس مقدمات بهتون درس بده ...
    برو سر کلاس هر کی دوست داری بشین.
    از هر استادی دلت می خواد مشاوره بگیر

البته من خیلی با فضایی که شما توصیف کردی آشنا نیستم. نظرم کلی بود.

ببخشید فراموش کردم تبریک بگم
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

14. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 23 دی 94), zzzz (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    سلام ممنون
    ب چنتا استادام گفتم گفتن انتخاب سختیه خخخخ نتونستن کمک کنن
    نشستم فکرکردم بین سه رشته ای که باید انتخاب کنم
    1_نانو تکنولوژی دارویی
    2_داروسازی هسته ای
    3_ سم شناسی
    امارگرفتم ادارمون ب نانونیاز داره اگه کارو ول کنم برم سراسری نانو بخونم برگردم میتونم هییت علمی شم یاخود اداره جذبم میکنه یا جذب دانشگاشم چون نانو رشته کمیابیه و عالی وتحقیقاتی
    راستش خیلی فکرکردم دریدام خوب بودم و حیفه برم ازاد تمام همکارایی که تو ادارمون دکترا ازاد خوندن هییت علمی نشدن ولی سراسریاشدن
    چرا واس یه کارمندساده شدن5سال تلاش کنم و عمرموبزارم که اخرش نتیجه نداشته باشه
    هدفم هییت علمیه
    من انتخاب اولم نانو بعد هسته ای بعد سم هس
    ولی هرچی خدا بخواد حتی اگه قراره ازاد برم اشکال نداره هرچی ب صلاحمه همونو واسم

16. کاربر روبرو از پست مفید zzzz تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 23 دی 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    سلام نتایج اومد امروز من ازاد تهران قبول شدم بااینکه شهرستان سراسریم صد درصد قبول شده بودم ولی ازادتهرانو میرم شهریم رایگانه و اینکه کارمم دارم
    ولی یه مشاوره دارم
    به سامان مسیج دادم گفتم قبول شدم زود جواب داد خوشحال شدم تبریک میگم قبول شدید مسیج دادم گفتم اگه شهرستان میرفتم کارمو باید ول میکردم جواب ذاد انشالله خیره
    بنظرتون واس اینکه دکترا قبول شدم مهربون شده؟ یا تنهاشده اخه تو تلگرامش بغل اسمش نوشته لا فاطمه س الا جمیلا
    قبل اینکه من مسیج بده منو از بلاک درورده بود

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    ساناز من تعجب میکنم دختری که توی بهترین سازمان دولتی استخدام شده، توی سن کم دکترای سراسری قبول شده، اینهمه مقاله و کتاب و پایان نامه خونده و حتی خودش نوشته چطور میتونه انقدر بی استعداد باشه که نتونه درک کنه سامان به دردش نمیخوره... مگه میشه؟ من اصلا نمیتونم تصور کنم...
    یادمه گفتی با سامان توی سایت همسر یابی آشنا شدی و اون اوایل هی میگفتی اگه قصد ازدواج نداشت چرا اول حرف ازدواج رو زد. ساناز؟ چطور متوجه نمیشی که اون با بهانه ی ازدواج اومده جلو؟؟؟؟ یکم بیا اینو برای من توضیح بده... دارم فکر میکنم رشته ات جوریه که خیلی قبول شدن توش باید آسون باشه یا اینکه شانسکی استخدام شدی...بیا برام توضیح بده ساناز....

- - - Updated - - -

نمیدونم چرا ویرایش نمیتونم بکنم متنم رو...
    میخاستم بگم عصبانی نشو از دستم. با لحن متعجبانه بخون

19. کاربر روبرو از پست مفید نیکیا تشکرکرده است .

zzzz (چهارشنبه 14 بهمن 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)