به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 95 [ 12:30]
    سطح
    19
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    27

تشکرشده 18 در 16 پست

Array

شوهرم بهم سرده و دوستم نداره

باسلام من ۱۷ سالگی ازدواج کردم و الان ۴ساله ک متاهلم .خانوادم زیاد موافق نبودن و من هم عاشق نبودم و فقط برای فرار از خانه و فرار از تنهایی ازدواج کردم ، شوهرمم از نظر مادیو فرهنگی کمی پایینتراز ما هستند
    خیلی بده ک شوهر آدم عاشق نباشه و تا نیاز جنسیش براورده شد دیگ کاری نداشته باشه. من تازگیها متوجه شدم ک شوهرم با دختر همسایشون ک اونم تازه ازدواجکرده و شوهرمو یکطرفه دوست داشته رابطه داشتن درحد درددل ولی شوهرم هوایی شده و انگار پشیمونه ک بااین خانم ازدواج نکرده و منو فقط بخاطز رابطه جنسی میخواد.توی دعوامونم مرتب میگ ک من دوستت ندارم . من خیلی تنهام و نمیتونم طلاق بگیرم و میترسم از عواقبش.مادرمم مریضع پدرمم مرتب قهره. خیلی جنگ اعصاب داریم باهم.شوهرمم خیلی عقده داره و دوران بچگیش سخت گذشته و همش میخواد لجبازی کنه بامن. ولی من ازهیچی کم نذاشتم براش. بچه هم نداریم فعلا
    خواهشا کمکم کنید خیلی تنهام فقط خدارو دارم.
    ویرایش توسط زهراهستم : پنجشنبه 17 دی 94 در ساعت 15:54 دلیل: توقع زیادی هم در زندگی ازش نداشتم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 18 در 16 پست

Array

Sad

خواهشا جواب بدین کمکم کنید.شوهرم کم حرفهو اکثرا پای تلویزیون .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خانوم محترم به همدردی خوش آمدید.

اینکه دوستان همدردی در تاپیک شرکت نکردن شاید دلیلش اینه که آخر هفته است و درگیرند.
    امید ورام خانوم های همدردی بیان و تجاربشون رو در اختیارتون بگذارند.
    --------

خیلی کم توضیح دادین.

شرایط زندگی تون از ابتدا به چه صورت بوده؟
    روز های خوب تو زندگی تون داشتید؟
    تا حالا به این فکر کردین با با همسرتون صحبت کردین که نقاط منفی رفتاری شما چی هست؟
    شرایطی که یک همسر ( زن) برای شوهرش باید فراهم کنه را ایجاد می کنید؟
    مثلا زمانی که از سر کار میاد به استقبالشون میرید و یا ..............

-------------

آقایون کلا از خانوم های با اعتماد به نفس بیشتر خوششون میاد. اگر هم از چیزی می ترسید نگذارید کسی در اینباره چیزی بفهمه! محکم و با اعتماد به نفس باشید. در همه مقاطع زندگی و در مواجه با هر شخصی و چالشی.

-------------

4. 3 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

الهام 5566 (دوشنبه 21 دی 94), سوده 82 (شنبه 26 دی 94), ستاره زیبا (جمعه 18 دی 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 18 در 16 پست

Array
    ممنون از پاسختون

راستش روزهای خوب هم داشتیم ولی اکثرا وقتی به بیرون میریم دعوامون میشه
    بله الان ک بشدت باهم قهریم و دیشب دعوامون شد .من فکرمیکنم ک توی فکر دختر همسایشون گیر کرده یعنی مدتیه ک اون دختر بهش پیام داده ک بقول خودش درددل کرده ولی حق نداشته چون شوهرم خیلی با جرات شده و توی دعوا بهم میگه این ززندگی درستنمیشه. من خیلی سعی میکنم ناراحتش نکنم ولی قبول دارم ک بعضیاوقات ک کار بچه گانه میکنه بهش تذکر میدم ولی بهش ببرمیخوره و درصدد تلافی برمیاد
    تازگیها خیلی با دل و جرات پپرخاشگری میکنه و توی دعوا بهم میگه ک منو نمیخواد ولی بمحض احتیاجش به من حرفشو پس میگیرهو بعد رابطه منو بیخیال میشع

6. کاربر روبرو از پست مفید زهراهستم تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (پنجشنبه 17 دی 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم اصلا جای نگرانی نیستاین با یقین میگم
    شما که خدارو داری هرگززززززززز تنها نیستی

فمن یتوکل علی الله فهو حسبه

اگه قول بدی به راهکارهای دوستان توجه کنی ایشالله حتما زندگیت عوض میشه شک نکن
    در ضمن مقالهای داخل سایت رو حتما بخون
    دختر خوب تو باید خدارو شکر کنی که همسرت با کسه دیگه ارتباط جنسی نداره این که نازت میکشه برا رابطه بسیار عالیه
    ایشون شما رو واقعا دوست داره و در ضمن متعهد هم هست اکثرا مردا تا زنشون دوست نداشته باشن علاقه ای برا رابطه باهاشون ندارن و از راهای دیگه اینکارو میکنن پس یعنی دوست داره و اگه تو دعوا میگه دوست ندارم بشنو باور نکن
    ولی خوب بعضی ادمای نادون نمیدونن برا چی باید برا دردل سراغ زندگی دیگران برن
    من بهت قول میدم اگه بشی یه زن نمونه اون دختر که هیچی صدتا ازونا هم نتونن زندگیت خراب کنن
    چندتا چیز تو این چند خط شما دستگیرم شد
    1 سن هردوتون کمه و بی تجربه
    2 شما خیلی گیری بهانه گیر و حساس
    3دلخوریت رو اغلب بصورت بحث و داد و بیداد نشون میدی
    4رو دختر همسایه بسییییییییاررررررر کلید کردی
    5غرغرو
    6کم بود اعتمادبنفس
    7احساس زن اویزون رو به همسر میدی
    اول ازت میخام اینجا خوبیها و بدیهای همسرت رو منصفانه و کامل بنویس
    خوبیها و بدیهای خودت
    شما در برابرهمسرت چه وظایفی رو انجام میدی؟
    وقت بحث و دعوا هردو چیکار میکنین؟
    ازت میخام دقیق جواب بدی تا بهتر راهنمایی بشی
    ویرایش توسط ستاره زیبا : جمعه 18 دی 94 در ساعت 20:41

8. 4 کاربر از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 19 دی 94), الهام 5566 (دوشنبه 21 دی 94), زهراهستم (شنبه 19 دی 94), سوده 82 (شنبه 26 دی 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 18 در 16 پست

Array
    ستاره ی زیبا واقعا ممنونم از پاسخ دقیقتون
    این ویژگی هایی ک دستگیرتون شده کاملا درست هستش بجز موردی ک گفتید هردو سنتون کمه
    ایشون ۸سال از من بزرگترن و الان ۳۰ سالشونه
    ولی در عمل خیلی از کاراشون از من هم بچگانه تره
    و من اکثرا مثل مادرش بهشون تذکر میدم اینکارو بکن اینکارو نکن.
    خیلی راحت طلب هستن و همیشه من یا مادرشون باید هلشون بده برای انجام کارها. خودشم یه کارگر در بازار هستش و بشدت اهل پس انداز و به همین دلیل من خودم کارهایی برای درامدم انجام میدم
    بیشتر درامدشونو جمع میکنن و من برای خرج خودم باید ازشون گدایی کنم، همیشه هم به روزهای بعد موکول میکنن و میگن کار آزاد همینه
    این از مادیات
    معنویات هم ک مهم تر هستش خیلی کم حرف هستن و همیشه حالت عقده وار زندگی میکنه
    توی خانواده ی ما خیلی ژست میگیره و اصلا حرف نمیزنه، وقتی قهریم تا من نرم سمتش برای آشتی اصلا بهم رو نمیده وقتیم ک میرم آشتی میکنم توی دعوای بعدیمون منو تحقیر میکنه و میگ من ک نیومدم سمتت تو اومدی. اجر منو ضایع میکنه
    درصورتیک من قبل ازدواجم خیلی عزیز بودم و خواهر برادرم ندارم ولی خیلی تنها بودم
    حالا انگار ارزشم خیلی کم شده و فقط برای رابطه ی جنسی برای همسرم ازدواج کردم ولی هدف من این نبود
    اکثر اوقاتم ک قهریم حرص منو درمیاره و کارایی ک من دوست ندارمو جلوم انجام میده مثلا یه پاکت سیگار میکشه
    درصورتیک قبل ازدواج نگفته بود و منم خیلی متنفرم ازین کارهای نسنجیده و پدرم هم لب به سیگار نزده حالا شوهرم....!؟
    اکثر اوقات فراغتشم پای فیلمو سریاله .از ساعت ۹ ک میاد خونه تا ۲ نصفه شب پای سریاله. و خیلی دوست داره منم تا آخر پابپاش تماشا کنم و میگ خستگیم با تلویزیون فقط درمیره
    خیلی یکنواخت شده زندگیمون
    مثل بچه ها تا ۲'۳'۴ بیداره جلوی تلویزیون
    ۵شنبه ها هم تا صبح بیداره
    و تا وقتیک اون نخوابیده من حق ندارم تلویزیونو خاموش کنم نظم زندگیو رعایت نمیکنه
    من باید بیدارش کنم بندازمش توی جای خودش ک بخوابه و اگ اینکارو نکنم هرشب جلوی تلویزیون میخوابه و من تنها
    بخاطر همین میگم فقط منو بخاطر رابطه جنسی میخواد اینو خودشم گفته! اصلا مسافرت و بیرونم نمیریم زیاد
    هیچوقت ایده نداده از خودش انگار داره بهش زور میاد و بزور زندگی میکنه
    خیلی بهم گفته ک از زندگیم برو بیرون
    درصورتیک من وقتیم ک قهریم غذا و چایی و .. میبرم براش
    ولی قدر نمیدونه....

- - - Updated - - -

ستاره ی زیبا واقعا ممنونم از پاسخ دقیقتون
    ویرایش توسط زهراهستم : شنبه 19 دی 94 در ساعت 03:03

10. کاربر روبرو از پست مفید زهراهستم تشکرکرده است .

khaleghezey (شنبه 19 دی 94)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو
    به سایت وزین همدردی خوش آمدید

همین اول خواستم یک تشکر ویژه کنم از بانو ستاره زیبا گرامی عضو کوشای همدردی که حواسش به تازه واردها هست و و واقعا دلسوز هستند و نظرات خیلی خوب و پخته ای میدن

مشکل شما مشکل بسیاری از زوجین هستش که از نداشتن آگاهی و مهارت رنج میبرن.این موضوع در مورد شما و شوهرتان صدق میکنه که مسئله الان نداشتن علاقه بین شما و ایشون نیست بلکه علت اصلی نداشتن مهارت و آگاهی نسبت به زندگی مشترک هستش که باعث این وضعیت شده.

هم شما و هم شوهرتان نیاز هست که تغییر رفتار بدید ولی فعلا چون ما فقط به شما دسترسی داریم راهنمائی هایی که میشه با دقت انجام بدید روی خودت فقط تمرکز کن.خلاصه بهت بگم انتظار نداشته باش توی کوتاه مدت اتفاق های مثبت زیادی بیوفته ولی این موضوع را بدان اگ توی مسیری که داری طی میکنی ثابت قدم باشی کم کم اثرات مثبتش را تیو زندگی می بینی.

1.شروع کن به خواندن مقالات سایت وقت بزار با دقت بخوان نکات مفیدش را یادداشت برداری کن

http://www.hamdardi.net/thread34206-2.html#post340222

از مقالات بالا شروع کن
    2.اینو بدون شما مادرش نیستی معلمش هم نیستی شما فقط همسرشی توی جایگاه خودت باش وظیفه همسر داری خودت را به بهترین نحو انجام بده.
    به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينكه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آسمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه توانا باشد يا احساس توانايي كند لذت ميبرد. تا وقتي كه مشغول كشتن اين احساس در مردان هستيد بدانيد كه تنها ميتوانيد خواب خوشبختي را ببينيد. اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد يا از آن انتقاذ كنيد بدانيد كه ديگر پري روياهايش نخواهيد بود.او دنبال كسي است كه به قدرتهايش ايمان داشته باشد. و حتي ضعفهايش را در جهت تقويت تواناييهايش مثبت جلوه دهد.پس بدانيد كه:

1- اگر خودتان داراي درآمد هستيد ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشيد.حتي اگر درامد بيشتري داريدهرگز به روي خودتان هم نياوريد.بگذاريد همسرتان فكر كند كه همه چيز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره ميشود.

2- مطلقا او را با كسي مقايسه نكنيد.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلاني اينقدر درامد دارد و تو مثل گداها هستي.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالي فكر ميكنيد او را براي تلاش بيشتر تشويق كنيد.انتقاد دشمن صميميت است.

3- تو بي عرضه اي ، فاتحه خواندن بر صميميت است. تو بي عرضه اي يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه " تو بي عرضهاي " فاتحه اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است..

4- شوهر خود را حلال مشكلات بدانيد. مشكل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل كند.و تاييد كنيد كه تنها او قادر به حل اين مسئله است.

5- به مردان اندرز ندهيد.مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهايي حل كنند.و اگر به شما چيزي نميگوينديعني به تنهايي قادر است موضوع را حل كند.و در صورت لزوم با شما در ميان ميگذارند.با نصيحت نكردن زندگي خود را عاشقانه كنيد.

6- سكوت مردان را نشكنيداين اشتباه خانمهاست كه وقتي مرد ساكت است مدام به سمت آنها ميروند و با آنها حرف ميزنند.اگر او ساكت است به سكوت نيازمند است.و احترام به اين سكوت يعني صميميت بيشتر.

سكوت طولاني در زنان ممكن است به معني آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها اين طور نيست.

7- به مردان فضا بدهيد گاهي او را رها كنيدتا با خود خلوت كندبا دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضاي رها شدن! اين چيزي است كه مردان گاهي به آن نياز دارند. اگر به انها اين فضا را هديه بدهيد. انها نيز به شما عشق ميورزند.

8- مرد دوست دارد كه از او قدر داني شود. تشكر به مرد قدرت پرواز ميدهد.از هر كار كوچكي كه براي شما انجام ميدهدتشكر و قدر داني كنيد.تا او نيز بي حساب به شما عشق بورزد.

9- مرد بايد تاييد شود.تواناييهاي مرد را تاييد كنيدو تاكيد كنيد او صاحب بهترين تواناييها و شايسته ترين همسر( شوهر) است.

10- بايد مورد اطمينان باشد. به او اعتماد كنيدبا اطمينان خاط از اينكه او ميتواند ، شما ميتوانيد به راحتي بسياري از كارها را به بسپاريد.

11- مردها را تشويق كنيدمرد عاشق تشويق است.كف زدن ها را فراموش نميكند.. مرد، افرين شما را تا عمر دارد به خاطر ميسپارد.

نکاتی که در بالا ذکر شد شاید در نگاه اول بسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه کند ولی باور کنید که با رعایت همین نکات ساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشکلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسران حل میشود.

موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نکاتی هم وجود دارد که اقايان باید رعایت کنند که با رعایت انها از سوی اقايان و رعایت نکات بالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتی که اگر در خانه حاکم باشد همه مشکلات کم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود که انرا با دنیا عوض کنید.

مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یکدلی و فضایی با عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست که حتی ان کسی که بدنبال کسب ثروت است هدفش رسیدن به آرامش است؟
    منبعش رو نمي دونم ، ايميل يکي از دوستامه
    http://www.hamdardi.net/thread-579.html

مقاله بالا خانوم ها بخوانند نکاتی که لازمه برای خودت یادداشت برداری کن.سعی کن از قدرت احساسات بیشتر استفاده کنی

3.برچسب زدن ممنوع
    http://www.hamdardi.net/thread-154.html

مقاله خطاهای شناختی مطالعه اش کن

بصورت کلی باید خوب مطالعه کنی عجله نکن رمز موفقیت
    خواندن مقالات و کسب آگاهی+بکار بردنش توی زندگی+صبور بودن و ناامید نشدن+تمرکز کردن فقط روی خودت

فعلا فقط روی خودت تمرکز کن رد مورد دعواها و جر و بحث هایی که شکل میگیره شما مقالات را بخوان فعلا فقط برای این موضوع کار یکه شما انجام میدی این باشه:
    جلوگیری از هرگونه بحث تنش آفرین که موجب بروز درگیری و حرف های تند و خدایی نکرده بی احترامی بشه

در مورد مسئله جنسی وقتی یک مرد با همسرش رابطه برقرار میکنه فقط مسئله نیاز جنسی نیست علاقه هم نقش زیادی داره در این مورد هم از نداشتن اگاهی و مهارت رنج میبرید دوطرف هم شما و هم ایشون.

در مورد صحبت هایی که در زمان دعوا و عصبانیت زیاد زده میشه مقاله زیر را بخوانید
    تحقیقات روان‌شناسی نشان داده که وقتی انسان هیجان‌ زده می‌شود،

(چه مثبت و چه منفی، چه عاشق و چه عصبانی، پر از خشم و نفرت و يا محبت افراطی و ... ) عقل و خِرد او «به یک‌ سوم، افت پیدا می‌کند» ! ! !

يعني اگر ما ۱۸۰ درجه IQ (ضریب هوشی) داشته باشیم و جزو نوابغ باشیم، وقتی هیجان‌زده شویم، ضریب هوشی‌ مان به ۶۰ می‌رسد (نُرمالِ ضریب هوشی، ۱۰۰ است)، یعنی مثل یک آدم عقب‌مانده تصمیم می‌گیریم !

خونسردی، آرامش و متانت و تصميم نگرفتن در لحظه های خشم و عصبانيت و يا عشق زياد (!) ، راهِ درست زندگی کردن و موفق و خوشبخت شدن است.
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

نارجیس (سه شنبه 13 بهمن 94), سوده 82 (شنبه 26 دی 94), سها** (شنبه 19 دی 94), ستاره زیبا (یکشنبه 20 دی 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 18 در 16 پست

Array
    سلام دوستان گرامی و خاله قزی عزیز ، ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون. *
    کاش همیشه یکطرفه هم نباشه این اصلاحات، راستش نمیدونم چرا با این ک شما فرمودین مشکلات ما خیلی حاد نیست من دچار فشارعصبی هستم و قلبم درد میکند مخصوصا شبها از وقتیک شوهرم میاد
    یک هفته ست ک آلپرازولام نیم درصد استفاده میکنم
    با تجویز پزشک داخلی

14. کاربر روبرو از پست مفید زهراهستم تشکرکرده است .

khaleghezey (شنبه 19 دی 94)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    یکطرفه نیست شما مراجعه کردید و ما به شما دسترسی داریم بجز اون بنده خودم مرد هستم باید اعتراف کنم بانوان در زندگی مشترک باگذشت تر و با انعطاف تر هستند صبورتر و آستانه تحمل درد بیشتری دارند نسبت به آقایون.مشکل شما مربوط به فشار عصبی میشه بخاطر مشکلاتی که گریبانگیرتان شده کار خاصی نکن یکسر برو صفحه اول سایت تا دلت بخواد کلکسیون مشکلات وجود داره بازم خدا را شکر کن هنوز کار به جاهای خیلی باریک کشیده نشده از وقتت نهایت استفاده را ببر و مقالات که معرفی شده را بخوان.
    ادامه دادن این تایپیک نسبت به خواندن مقالات در اولویت دوم قرار داره مگر اینکه سمئله جدی و جدیدی بوجود آمده باشه.
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

16. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

نارجیس (سه شنبه 13 بهمن 94), سوده 82 (شنبه 26 دی 94), ستاره زیبا (یکشنبه 20 دی 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 11 آذر 02 [ 15:25]
    سطح
    59
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    46

تشکرشده 95 در 52 پست

Array
    چون خیلی حساس هستی .منم شاید بشه گفت شبیه شمام.حساس ،زودرنج و عصبی.به توصیه دوستان گوش بده .اول از همه صبرو حوصلتو زیادکن .عصبانیت جز اینکه خودتو داغون کنه چیز دیگه ای نصیبت نمیکنه .زن ها زود شکسته میشن .شکسته نشو پخته شو .

18. 4 کاربر از پست مفید fariba293 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 19 دی 94), mohamad.reza164 (شنبه 19 دی 94), سوده 82 (شنبه 26 دی 94), ستاره زیبا (یکشنبه 20 دی 94)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)