به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 خرداد 95 [ 10:46]
    سطح
    6
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

۱۴ روز مونده به عروسیم و همه چی داره به هم میریزه

سلام. ۲۶ سالمه و ۱۴ روز مونده تا روز عروسی...
    من توی دوران عقد باردار شدم و الان دو ماهه که باردارم. همسرم خیلی به خانوادم بی احترامی میکنه. پدر من بخاطر مشکل مالی تازه از امروز شروع کرده به جهیزیه گرفتن. اما شوهرم مدام متلک میندازه اگه کم و کسر باشه جلو فامیلت صدام در میاد... ماشین خرید یک‌هفته پیش پدرم بهش تبریک گفت و پرسیپ پس شیرینیش چی؟ شوهرم جواب سر بالا داد که من از این قرطی بازیا بدم میاد!! در صورتی که دوست و فامیل و اشنای خودشون هر کدوم گفتن شیرینیش چی میشه به همه قول باغ سنتی و داد. حالا که نزدیک عروسیه و دستش خالیه به همه گفت میبرمتون یه شب بیرون شام... اما بابای من که بهش گفت جوتب سر بالا داد... خونه ای که گرفتیم و اصلا قشنگ تمیز نکرده و همه جای خونه کثیف بود... توی ماشین بابام لودم که سر راه همسرم و دیدیم... بعد حال و احوال پرسی گفتم خونه تمیز نشده فردا باهم بریم دوتایی تمیز کنیم... جلوی بابام و مادرم شروع کرد به بلند صحبت کردن و با لهن بد حرف زدن... بهش توی تنهاییمون که خونه رو تمیز میکردیم میگم بابام از دستت شاکیه و دلخوره... داد میزنه میگه بیخود شاکیه!!! خیچ جوره نمیتونم باهاش صحبت کنم که احترام به خانوادم بذاره... اشتباه بدتر این بود که به خانوادم گفتم میخوام جداشم... فکر میکردم خانوادم با وجود بارداریم یکم دلداریم میدن و مشکلم و حل میکنن!!! اما مادرم بدتر میکنه!!! طوری بامن رفتار میکنه و صحبت میکنه که بدتر از خانوادم ربوده میشم و ترجیح میدم با همسرم زندگی کنم!!!! خانوادم به جای حل کردن مشکل پاشونو کردن توی کفش که طلاق!!!!! من نمیخوام طلاق بگیرم... بچم و زندگیم و دوست دارم... فقط میخوام این وسط حق و حقوق ها رعایت بشه و بی احترامی به خانوادم نباشه... تورو خدا کمکم کنید حالم اصلا خوب نیست

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 تیر 99 [ 14:44]
    سطح
    58
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    46

تشکرشده 116 در 79 پست

Array

سلام

بچه مبارک باشه گرچه پر استرس و سخت بوده ولی اشکال نداره دنیا بیاد همه یادشون میره
    ببین شوهرت داود بیداد کرد؟ ب بابات بگو فشار روشه برا عروسی و مراسم خودت از دل بابات در بیار اصلا کار ب شوهرت نداشته. باش....
    آره رفتار اکثره همسرا با خانواده زنشون و در مقایسه با دوستانش و زمین تا آسمون فرق داره نه تو نه هیچ کسه دیگرم نمیتونه صد در صد بهترش کنه
    ولی ممکنه تو با گفتنه بابام...مامانم...خونوادم...خا وادت...و....بدترشم کنی.جدی میگم..
    حتی اگه بده بابات بهت گفتم تو دفاع نکن تو فقط شنونده خوبی باش.... باهاش همدردی کن جانب هیچ کدوم نگیر فقط همدردی...سرچ کن میدونی همدردی نه جانب دای هست فقط خوب گوش کن بذار بفهمه درکش کردی

تمرکز کن رو جشن ازدواجت و همش بگو ما... از من اینجور میخوام اینجور دوس دارم دست بکش....هر حرفی گلایه ای از شوهرت کردن ب هیچ عنوان از زبون خانوادت مطرح نکنکینه میشه....
    تمرکز کن ک جشن عروسی خوبی بر پا بشه ک ااگه ی وقت نشه فقط خودت بیشترین ضرر میکنی و بچت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)