به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: عشق ممنوع

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 آذر 94 [ 17:29]
    سطح
    1
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 14
    Overall activity: 5.0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

عشق ممنوع

سلام دوستان
    من زنی 37ساله و متاهل هستم که یک فرزند پسر هم دارم که 8 سالشه و 12سال ازدواج کردم ولی متاسفانه متاسفانه به آقایی از آشنایان علاقمند شدم حدودا 4 سالی میشود که عاشق این آقا شدم و ایشان مجرده و 42 سالشه 3 سالی میشد که با این علاقه به تنهایی میسوختم و همه چیزو تو خودم می ریختم و تنها سعی من این بود که بتونم این حس و نابود کنم چون میدونم غلط و اشتباه محضه، ولی نشد و در نهایت سال گذشته بعد از گذشت 3 سال تصمیم گرفتم که به ایشون از دنیای مجازی پیام بدم ولی خودم رو معرفی نکردم و فقط با ایشون چند ماه چت کردم البته اول همچین تصمیم نداشتم می خواستم فقط در حد چند روز باشه و بعد تمام واسه اینکه یکم از اوضاعش بدونم که نشد ولی بعد چند ماه تموم کردیم ضمنا بهش از اول گفته بودم متاهلم ولی نگفتم که بچه دارم و در نهایت به خواسته هردومون تموم کردیم و ضمن اینکه تو این چند ماه ایشون بازم نمیدونست من کی ام حتی با هم صحبتم نکرده بودیم و اون حتی صدای منو نشنیدو بعد از اتمام من بازم از عشق اون با یک علاقه شدید تر می سوختم و هر چند ماه یکبار بهش اس ام اس میدادم تا اینکه یک ماه پیش بهش گفتم که کی هستم و باهاش صحبت کردم ولی خوب اون به من علاقه نداره کاملا معلوم بود علاقه هم داشت بازم فرقی نمی کرد چون من متاهلم و عاشق فرزندمم و زندگی و آیندش برام خیلی مهمه و خواست منو ببینه و بعد تموم سخت بود برام ولی پذیرفتم یک قرار 5 دقیقه ای و بعد تمام ، ولی اون 2 هفته بعد تماس گرفت و بازم همو دیدیم این دفعه بیشتر بود.
    من بهش اس ام اس میدادم سرد برخورد کرد باز تصمیم گرفتم تموم کنم و بهش گفتم و اونم پذیرفت و دوباره بعد از 2 هفته زنگ زد اینبار من خیلی خوشحال بودم و بازم خواستم باهاش باشم که بازم سرد برخورد کرد و برام همو دیدم و دیگه تصمیم گرفتم که تموم کنم و بهش پیام دادم و باهاش خدافظی کردم،
    چند تا مشکل دارم یکی اینکه عشق این آقا داره داغونم میکنه ولی هرگز نمیتونم و نمی خوام باهاش باشم فقط به خاطر پسرم ولی هیچوقت عاشق همسرم نبودم و نیستم فقط وابستگی هستش
    الان موندم چطوری این آقا رو فراموش کنم خیلی عذاب میکشم خیلی زیاد به طوری که واقعا دلم نمیخواد بدون اون زندگی کنم زندگی برام پوچ پوچ شده بی انگیزه و افسرده شدم و می دونم که هرگز نمیشه،سوالم اینه که چطوری از این حس خلاص بشم چطوری این عشق نافرجام و نابود کنمو به زندگی عادیم برسم؟؟؟ اگه اون آقا دوباره زنگ بزنه همه چیزم نابود میشه اون موقع چکار کنم ؟؟؟؟؟ خیلی عذاب میکشم

2. کاربر روبرو از پست مفید rezvan.l تشکرکرده است .

Hadi99g (چهارشنبه 25 آذر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام،به نظرم این عشق نیست و هوسه شما عاشق چی اون اقا شدید؟من اون اقا رو نمیشناسم اما اولین و مهمترین خصویت ویژگیش اینه که با اینکه میدونسته شما متاهلید باز هم رابطشو قطع نکرده!!!خانم شما دختر مجرد نیستید که ارتباطتتون با این اقا بخاد منجر به ازدواج شه،کسی که با یه زنه متاهل ارتباط برقرار میکنه دیر یا زود کارشون به جاای باریک کشیده میشه و ارش فقط خدا میدونه چی میشه.و بیشترین ضربه و صدمه سمت شما هستش تا اون اقا.اگر این رابطه بی هدف و ممنوع ادامه پیدا کنه حتی اگر اتفاق خاصی هم بینتون نیفته ( که همین الانشم افتاده چون قرار گذاشتید و حرف زدیدو....) و اگر در همین حین شوهرتون بفهمه معلوم نیست زندگیتون چی میشه،شوهرتون راحت میتونه طلاقتون بده و بچه هم بهتون نده،اون وقت میخاید چیکار کنید؟ هم بی ابرو میشید هم زندگیتونو از زدست میدید.حتی یک درصد هم فکر نکنید اون ادم بخاد باهاتون ازدواج کنه،پس تا دیر نشده و اتفاقی نیفتاده برگردید دارید زندگی خودتونو دستی دستی خاکستر میکنید

4. کاربر روبرو از پست مفید samanft تشکرکرده است .

Hadi99g (چهارشنبه 25 آذر 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    با سلام

این موضوع مشمول بند 22 قوانین همدردی هست و مطرح کردن آن در صحن عمومی تالار ممنوع است لذا اگر می خواهید مشاوره دریافت دارید لطفاً با عضویت در انجمن آزاد در بخش مشاوره خصوصی و تخصصی تاپیک ایجاد کنید

این تاپیک قفل و منتقل می شود

6. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Hadi99g (چهارشنبه 25 آذر 94), khaleghezey (یکشنبه 22 آذر 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)