به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 22 فروردین 99 [ 03:11]
    سطح
    43
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

Bow مشكل جديد من :رفتار عذاب اور شوهرم با خانواده ام

دوستان مشكل من با نامزدم تمومي نداره ايندفعه بعد اون دعوامون نامزدم همش منو پيش خونوادم تحقير ميكنه. باهاشون اونطور كه با دوستاش و خانوادش حرف ميزنه حرف نميزنه و رفتار نميكنه ، واقعا گيج شدم نميدونم شايد من اشتباه ميكنم و انتظاراتم زياده! ببينين مثلا بيرون از خانه ي ما چه با دوستان چه با خانواده خودش وقتي مثلا كسي حتي زياد محلش نزاره باز هم شوهرم پيش قدم ميشه و سعي ميكنه با حرف زدن و اين چيزا خودشو خوب نشون بده وقتي هم بهش ميگم اشتباهه ميگه تو زياد حساسي به همه بدبيني اون خوبي نميكنه تو بايد خوبي كني!!! ولي تو خونه ما تو اين اواخر از همه انتظار داره از بچه ي خونمون تا پدر مادرم! ميگه هر طور رفتار كنن اونطور رفتار ميبينن! اوايل نامزدي خوب بود ولي يه ساله مخصوصا اين اواخر يه جوري شده احساس ميكنم ادب و احترامو رعايت نميكنه همش هم از خانوادم فراريه و وقتي ميخواد خونمون بياد همش اصرار داره تو اتاق من بمونيم ... خيلي دوست داشتم چون يدونه داماد خونمون هم هست با خانوادم خوب باشه نميدونم چرا فراريه از خانوادم مثل اون اوايل نامزديمون نيست ...امشبم خواستم بهش بگم كه داد و بيداد كرد كه من اينم و ميخواي بخوا نميخواي بسلامت!!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام صبح بخیر
    عزیز ماها به عنوان یه خانم از زمانی که به شوهرمون جواب مثبت میدیم وظایفمون شروع میشه شما

تازه اول راهین پس میتونین زندگیتون را اون جوری که دوست دارین به دست بگیرین که اونم با در نظر

گرفتن علایق دوطرف عقیده نظر ایده ها و... امکان پذیر هست مردا روی این موضوع احترامشون در مقابل
    خانواده همسرشون از دست نره خییییییلی حساسن شما میتونین موضوعاتی که ان قدر مهم

نیستن را به همسرتون گوش زد نکنین چون مرد غرور داره دوست داره اقتدارش از بین نره جنس ما

حساس تره ولی میشه با شناخت خودمون مشکلاتمون را کمتر کنیم میتونی بگی مامان بابا شما

خیلی دوست دارن همش از شما تعریف میکنن یه جوری رابطه ها رو نزدیک کنی وقتی علایق

همسرت را مده نظر بگیری اونم میبینه شما بهش توجه داری خوشحال میشه سعی میکنه شمارو

خوشحال کنه مخصوصا اقایون روی خانوادشون حساسن ودوست دارن خانمشون بهشون احترام بزاره

و سعی کن تو زندگی یه اصل را همیشه فراموش نکنی اونم صببببر در زندگی
    ویرایش توسط سها** : چهارشنبه 04 آذر 94 در ساعت 09:26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)