به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 آبان 95 [ 00:03]
    سطح
    30
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    42

تشکرشده 12 در 10 پست

Array

اخلاق تند شوهرم و قهر

سلام دوستان
    من و شوهرم نزدیک 3 روزه جر و بحثمون شده. الان سه روزه با هم قهر کردیم.خیلی افسرده شدم. حتی دیروز که تولدم بوده شوهرم هیچ زنگی نزده بهم. بحث ما سر لج و لج بازی بوده. من قراره طبقه بالا خونشون بشینم. بحثمون از اینجا شروع شد که مادر ایشون یکسری دخالتا میکنه از روی حسادت. من به همسرم گفتم اگه طبقه بالای شما هم بریم بازم میخاد دخالت کنه منو کنترل کنه نه با عصبانیت . همسرم عصبانی شد و گفت ورود خروج تو دست منه باید ازم اجازه بگیری. من ناراحت شدم وقتی میگه باید. من گفتم اجازه نمیگیرم ولی خبر میدم تو هم باید اجازه بگیری خبر بدی. باید دوطرفه باشه. همسرم عصبانی شد گفت از لج تو هم شده اجازه نمیگیرم خیلی چیزای بد بهم گفت . حتی گفت هر زمان رفتیم خونه خودمون اگه بری خونه بابات ....... ی جورایی تهدید کرد منو . من هم گفتم اشکال نداره طلاقم میگیرم . بعد خیلی خیلی عصبانی شد هرچی دلش خاست بهم گفت یعنی هرچی ها منم دلم شکست منم گفتم بی ادب و بی شخصیتی . اون خیلی حرفای بد بهم زد. خیلی شروع کرد به تحقیر من. نمیدونم چیکار کنم. خیلی ناراحتم از این اخلاق تند شوهرم. وقتی اخلاقش تند بشه دیگه هیچ کس نمیشناسه هرچی دلش بخاد میگه میخاد تحقیر باشه و.... (دلم از دست حرفاش میشکنه). اما وقتی خوب باشه واقعا خیلی خوبه. مشکل اخلاق تندش. الانم با هم قهر کردیم. کمک کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 تیر 97 [ 23:45]
    سطح
    41
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    77

تشکرشده 116 در 61 پست

Array
    خانم محترم شرعا عرفا و قانونا اجازه زن دست شوهرشه و شما باید اجازه بگیری برعکسش هم برقرار نیست ینی اجازه مرد دست زنش نیست
    درضمن هر مردی اگ در مورد مادرش صحبت بشه عصبانی میشه بهتره ک از شوهرتون عذرخواهی کنید و در آشتی پیش قدم شید
    خوشبخت باشید

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اردیبهشت 98 [ 15:58]
    سطح
    58
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 652 در 153 پست

Array
    اگه بخوایم از موضوع دین و عرف کشورمون هم فاکتور بگیریم که دین در مورد اختیارات چی گفته، یه سوال، من دارم؛

سیاست کجای این کار و رفتار شما بوده؟
    زندگی جای بگو مگو نیست، نیاز نیست همیشه حرف ما به کرسی بنشینه، و فرق این جمله با براورده شدن چیز هایی که ما می خوایم فرق داره.
    فرقش در چیه؟
    فرق این دو تا جمله در اینه که بچه ها وقتی یه چیزی رو می خوان پاشونو می کنن توی یه کفش و میگن الا و بلا که من فلان چیز رو می خوام، و دو حالت براشون اتفاق می افته، یا پدر و مادر تسلیم میشن و براش می خرن و یا پدرو مادر برای جلو گیری از تبعات بعدی، یه کتکی هم بچه رو میزنن و بچه دیگه از خر شیطون میاد پایین.
    حالا در نوع دوم، مثل یه انسان بالغ، یه درخواستی رو مطرح می کنن و در صورت شنیدن جواب منفی، با اعمال سیاست های لازمه، در صدد برآوردن درخواستشون می شن.
    حالا کاری که شما کردید متاسفانه از نوع اول بوده، و چندین اصل رو در درخواستتون رعایت نکردید.
    اول اینکه با حرفتون نشون دادید که می خواید در مقابل خانواده همسر (بخصوص مادر شوهر) قرار بگیرید (آفت بسیاری از زندگی ها همین طرز تفکر و مخربترین حالتش هم علنی کردن این موضوع و مطرح کردنش با همسر هست).
    دوم اینکه حس مردانگی همسرتون رو با این سخنان زیر سوال بردید، زن اگه سر سوزن سیاست داشته باشه، مردش بدون اجازه اون آب نمی خوره (مخصوصاً همسر شما که می گید مهربون هست). یه سوال، الان چند درصد زن ها رو داریم که برای همه کاراشون از همسرشون اجازه می گیرن؟، و یا اجازه می گیرن و اجازشون مورد قبول همسرشون واقع نمیشه؟، (منظورم زن و مرد های نرمال هست) (در پرانتز بگم منظورم اینه که مجبوره برای انجام امورش اجازه رسمی بگیره) پس اونایی هم که اجازه می گیرن، عملاً دارن اطلاع می دن، پس دقت کنید نیاز نیست بخواید از اول میختون رو محکم بزنید، بلکه زندگی یعنی همون سازش، همون آرامش، اجازه گرفتن ها بعد ها میشه همون اطلاع دادن. اما نیاز نیست از الان به همسرتون بگید من از تو اجازه نمی گیرم، فقط بهت میگم. (هر مردی در مقابل این حرف، عکس العمل نشون میده).
    همون طور که گفتم با یه سیاست جزئی هر مردی عاشق زنش میشه و خواسته و نواخاسته، زنش رو در جریان کاراش قرار میده و جونش براش در میره، اما این حرف شما کاملاً صفحه رو بر می گردونه.
    سوم اینکه هیچ موضوعی رو در حالت عصبانیت دنبال نکنید و در صدد اخذ نتیجه نباشید که در صورت حصول نتیجه، نتیجش جز خسران چیز دیگری نخواهد بود. (نمونش همون کاری که کردید و نتیجه ای که گرفتید).

دو تا فایل صوتی توی این تالار دست به دست میشه ، به اسم های کلید مرد و کلید زن، سعی کنید حتماً گوش بدید.
    دل آرام گیرد به یاد خدا

4. 3 کاربر از پست مفید به دنبال خوشبختی تشکرکرده اند .

donya. (پنجشنبه 07 آبان 94), farnaz35 (پنجشنبه 07 آبان 94), نیکیا (جمعه 08 آبان 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 09 مرداد 95 [ 14:09]
    سطح
    48
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    502

تشکرشده 446 در 203 پست

Array
    سلام...
    من حرف شما خانم masamasa رو قبول ندارم.. یعنی چی که اقا نباید اجاره بگیزه ولی خانم باید اجاره بگیره... البته به نظرم تمام اینها بستگی به ادما داره...

یکی مثل من از اولین روز به شوهرم نشون دادم که چطور ادمی هستم و چه چیزهایی برام مهمه.. مثلا اینکه فرقی نمیکنه مرد یا زن بخواد کاری انجام بده باید طرف دیگه رو در جریان بذاره... هیچ فرقی نداره...

در مورد شما دوست خوب فکر میکنم شما تو دوران عقد هستید.. پیشنهادات من به شما:

1- اول از هر چیز اطلاعاتت رو در مورد نحوده رفتار کردن با مردا... مخصوصا شوهرت بالا ببر...بهت پیشنهاد میکنم فایل اقتدار مرد از دکتر حبشی رو همین الان دانلود کن... خیلی خیلی بهت کمک میکنه

2- خیلی اروم باهاش حرف بزن و بهش بگو من خانوادت رو دوست دارم و برای همین دلم نمیخواد هیچوقت مشکلی خدای نکرده بینمون پیش بیاد .. برای همین بهتره تو خونه ای دور از اونها زندگی کنیم تا همیشه رابطه خوبی باهاشون داشته باشیم..

3- هیچوقت هیچگونه انتقادی نسبت به خانوادش بهش نگو... مخصوصا مادرش.. مردا شدیدا رو این مورد حساسن .. جتی اگه بدونن مادرشون صد در صد مقصره.. پس از همین الان تلاش کن این موردو کلا بیخیال شو.. برعکس از مادر و خانوادش تعریف و تمجید کن

4- وقتی شوهرت عصبانیه اصلااااااااااااا باهاش کل کل نکن... اون لحظه هر چی گفت به دل نگیر... مردا تو عصبانیت هر جرفی رو ممکنه بزنن... به دل نگیر دختر خوب

5-به خاطر حرفهایی که بهش زدی معذرت خواهی کن و دیگه دست رو نقطه ضعفش نذار...

6- تو دعوا خیلی مراقب حرفهات باش... اگه اون حرف بدی زد سگوت کن و فقط نشون بده از حرفش بدت اومده .. مبدا تو هم جواب بدی... مباداااااااااااااااااا

7- مشخصه وابستگس زیادی به شوهرت داری... تو همین سایت مطالب مفیدی در مورد وابستگی جهنمی و دلبستگی بهشتی وجود دارده.. حتما مطالعه کن و سعی کن از میران وابستگی به همسرت کم کنی

تمام اینها رو وقتی که قایل اقتدار مرددان رو گوش دادی انجام بده... پس از همین برای تغییر زندگیت شروع کن

موفق باشی.........

6. 2 کاربر از پست مفید نارجیس تشکرکرده اند .

farnaz35 (پنجشنبه 07 آبان 94), نیکیا (جمعه 08 آبان 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام دختر خوب اخه این کارا چیه کارایی که نوشتی عین بچها بود
    تو الن بعد اون حرف که زدی ،من ازت اجازه نمیگیرم توقع شنیدن چیزای دیگه رو کردی ؟؟؟؟
    اینجوری که بری خونه مادر شوهر میشه قوز بالا قوز
    اولین و سریعترین راهکار اینه که کلید مرد دکتر حبشی ودیگر سخنرانیهای ایشون رو حتما فوریییییییییی گوش بده اونوقت میفهمی اشتباهات کجاست
    پس سیاست زنونه چی میشه ؟؟؟؟
    وقتی گوش کردی بیا اینجا بگو ایرادات چیه واین نشون میده راه درست پیدا کردی
    ویرایش توسط ستاره زیبا : جمعه 08 آبان 94 در ساعت 00:58

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 فروردین 99 [ 03:11]
    سطح
    43
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    منم با نظرات بالا موافقم ... به اين نتيجه رسيدم كه حتي اگه مادر شوهر ادمو فحشم بده نبايد به شوهرت بگي... يا اكه بگي سر وقت و موقعي بگي كه عصبي نباشه... اونم با راه و روش خاصي بگي...منم خيلي اشتباه كرده بودم تو اين دعواي اخرم اقتدار مرد دكتر حبشي رو گوش دادم و فهميدم چقدر اشتباه كردم در رابطه با ارتباطم با همسرم...

9. 2 کاربر از پست مفید sara94sara تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 08 آبان 94), ستاره زیبا (شنبه 09 آبان 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 آذر 94 [ 10:51]
    سطح
    17
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 65 در 33 پست

Array
    خانم عزیز نشانه ها را جدی بگیر چرا که این رفتارها در آینده تکرار و خدای ناکرده به مراتب شدیدتر و بدتر خواهد شد. اگر الان به فکر پیدا کردن راه منطقی نباشی در آینده با مشکلات فراوانی روبرو می شی همانند موارد بیشماری که در این سایت می بینی. اطلاعاتتو در باره رفتار خشونت بار مردها و ظلمی که از این رفتارها نصیب خانواده می شه بالا ببر و همانطور که ذکر شد نشانه ها را پررنگ ببین و ساده از کنار آنها نگذر. چند مقاله بسیار روشنگر در این سایت هست که می تونه شما رو در شناخت شخصیت همسرتون راهنما باشهکوکا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)