به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 آبان 94 [ 17:14]
    سطح
    2
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نگرانی های همسرم

سلام هفت ساله که ازدواج کردیم و واقعا زوج خوشبختی هستیم به جز دو مورد که باعث ایجاد تشنج در زندگیمان شده 1 بدبینی و حساسیت زیاد همسرم نسبت به من و خانواده ام 2 بچه دار نشدن ایشون درمورد اول که فکر میکنم مربوط به عزت نفس ایشون باشه چون با وجود احترام خاص و ویژه اطرافیانم ولی همیشه گله مند است از بی محبتی و بی توجهی وعدم دریافت حمایت و محبت من در جمع

- - - Updated - - -

ادامه: و همیشه مواردی را که از اوایل ازدواج باعث ناراحتیش شده که واقعا سو برداشت ایشون هست و با توجه به شناخت کامل خانواده وطرز فکرشان و حتی صحبت باهاشون همیشه ذهنش درگیر و من رو متهم به طرفداری از اونها و بی اهمیتی به خود میدونه و فکر میکنه جایگاهش رو بعد از آمدن باجناق کوچک که خیلی با هم ظاهرا صمیمی هم هستن ا دست داده و به کرات بهم گوشزد میکنه و در جمع خیلی جدی و خشک رفتار میکنه و طلب توجه شدید داره و این عامل بزرگ ناراحتی ما شده

از نظر بدبینی مثلا لباسی که برخودش تهیه کردیم در محافل خودشون ok ولی در منزل پدرم با اخم و تذکر و بدخلقی مواجه میشم حتی علنی یا بدو ورود به منزل اولین مورد چک کردن پرده خونه که نکنه چند سانت کنار باشه با وجود زیر پرده ای ضخیمی که زده و.....
    ویرایش توسط mera : یکشنبه 03 آبان 94 در ساعت 15:57

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم در مورد مشکل حساسیت شوهرتون به شما وخونوادت باید بگم متاسفانه این مورد در مردان شایع هست
    حالا علت مردها دوست دارن الویت اول زنشون باشن این مشکلاتی که شما گفتی منم داشتم ولی الان خداروشکر خیلی بهتر شده سخنرانیهای دکتر حبشی بخصوص کلید مرد ایشون رو دانلود کن زندگیت زیر رو میشه ایشالله
    شما باید با سیاست رابطه شوهرت رو با خونوادت خوب کنی از کارهایی که ناراحتش میکنه صرفه نظر کنی جلو دیگران بخصوص خونوادت تعریف تمجیدش کن همیشه حتی میدونی شوهرت موافقت هست ازش اجازه بگیر جلو شوهرت ازخونوادت بخصوص دامادتون صحبت و تعریف تمجید نکن مگر اینکه بگی اونا خیلی حالت میپرسن خیلی دوست دارن خیلی ازت تعریف میکنن....همیشه بدون الویت اول زندگیت شوهرته و هیچگاه بخاطر نفر سوم زندگیت رو خراب نکن وحتی زبونان بگو خودمون مهمتریم اول بعد دیگران باید ادامه بدی تا باور کنه
    شوهر من از باجناقاش الکیخوشش نمیومد و تو خونه همیشه ازش بد میگفت اویل من میگفتم چرا اینجوری میگی ایشوپ اصلا قصدش فلان نبود شوهرم سریع گارد میگرفتولی بعدا فهمیم که نباید چیزیبگم و سکوت کنم دیدم اونم حساسیتش کم شد و از پیش خودم میگفتم شوهر خاهرم خیلی تورو دوست داره همش از تو پیش خاهرم تعریف میکنه حالا شوهرم رابطش خیلیییی باهاش خوب شده چه در بظاهرچه در خونه من تو خونه اصلا حرف خونواده و دفاع ازشون رو نمیکنم و عوضش میگم اوناخیلی دوست دارن میگن خیلی تو ادممحترمی هستی ......کلا الان خیلییییییی بهتر شده مردا یکم حسوندن میخان فقط خودشون الویت اول زنشونباشن و تایید بشن
    درمورد بدبینی خودت قبل اینکه شوهرت تذکر بده وظیفت رو انجام بده آتو دستش نده خیلی باهاش روراست و صریحباهاش چیز پنهونی نداشته باش خودت حجابت رو حفظ کن تا شوهرت بدونه لازم نیست همش مواظبت باشه خودجوشه
    همه اینا از بین میره
    ویرایش توسط ستاره زیبا : دوشنبه 04 آبان 94 در ساعت 01:56

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    با سلام

عنوان تاپیک شما گویای اصل مشکل شما نیست و مبهم می باشد

لطفاً عنوانی مناسب و گویا از طریق گزارش پست ارسال دارید تا جایگزین شود و تاپیکتان باز گردد

با تشکر

4. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 04 آبان 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)