به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 02 آبان 94 [ 07:10]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

****درخواست عاجزانه برای مشاوره****

سلام و وقت به خیر پدر و مادر من سال 57 ازدواج کردند من فرزند 4 خانواده هستم از سال 70 درگیری و کشمکش بین پدر بی مسئولیت و مادر مهربانم اتفاق افتاد پدرم معتاد نیست در تامین اجتماعی کار میکنه و نیاز مالی نداره و خونه و ماشین هم داره ولی فوق‌العاده بی مسئولیت و خسیس هست حتی به خودش هم نمیرسه و رابطه هم با فامیل نداره و حتی خانواده خودش یعنی من و مادرم و برادر و خواهرم کلا بیخیال زندگی با ماست و خرج زندگی هم نمیده در طبقه پایین منزل سکونت داره و من و مادرم در طبقه بالا هستیم کل خرج زندگی روی دوش من هست بعد از چندین سال دادگاه رفتن و اومدن از طریق مهریه 100 هزار تومنی سال 57 خونه رو توقیف کردیم امروز مجددا احضاریه اومده که پدرم درخواست طلاق داده، من 29 سالمه و نه خونه دارم و نه زن و نه امکان زن گرفتن چون هر چی دارم در حال حاضر خرج خونه و مادرم میکنم حالا تقاضا دارم راهنماییم کنید تا اگر ممکنه از این زندگی نکبتبار خلاص بشم امکان داره دادگاه سه دونگ خونه رو به نام مادرم بزنه شرایط نفقه به چه صورته؟100 هزار تومن مهریه سال 57 معادل امروزیش چقدره؟
    با تشکر
    ویرایش توسط Hyperstar : چهارشنبه 22 مهر 94 در ساعت 13:50

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 05 اردیبهشت 95 [ 22:23]
    سطح
    14
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 32.0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    8

تشکرشده 29 در 16 پست

Array
    جناب عالی انسان شگفت انگیزی هستی . بر علیه پدرتون با هم دستی مادر ، شورش کردی و راهنمایی بیشتر هم میخای! متوجه ذات رابطه خودت با پدرت هستی ؟؟ ایشون واسطه حضور شما در این دنیا هست و احترام به پدر و مادر در تمام آئین ها مورد تاکید محض هست . اگر مادت هم طلاق بگیره جناب عالی که نمیتونی طلاق بگیری! همیشه روح و روانت در رابطه با پدرت خواهد بود. به دلیل اینکه پدرت خسیس هست یا بد اخلاق ، حق نداشتی جلوش قد علم کنی . حالا اگر مادرت بخاد با پدرت بحث کنه یه چیزی ولی جناب عالی این وسط چیکار داری؟ حساب باز کردی روی مهریه مادرت تا تو دیگه خرجش رو ندی؟ توی این سن و سال به دادگاه کشوندیش ؟؟

اگر کمکی به مادرت میکنی چرا با پدرت تقابل می کنی ؟ همون بهتر که ازدواج نکردی چون خیلی آدم پخته ای به نظر نمی رسی . خوب اصلاً مشکل پدرت که بیخیال شما شده چی بوده ؟ به نظر من که مشکل در گستاخی شما نسبت به پدر بوده . من هم اگر بچه ام توی روم وایسته و بعدش من رو ببره دادگاه ، دیگه اون بچه رو کنار می زارم

اینجور که شما داری مهریه رو حساب کتاب میکنی ، بدون که این موضوع فرهنگ سازی میشه و فردا همسر خودت هم مهریه رو از حلقومت میکشه بیرون . بعد دیگه نگی چرا زنم مهریه اجرا گذاشت ! چون اون زنت بوده و هم خونت نبوده ولی تو بر علیه پدر پیرت این بازی های زشت رو انجام دادی . تحت هیچ شرایطی اقدامات شما توجیه نمیشه ، حتی اگر پدرت معتاد بود و خیلی رفتارهای بد دیگه هم داشت . متاسفانه دیگه حرمت و حریمی برای هیچ رابطه ای باقی نمونده . این آتشی هست که دامن همه ما رو خواهد گرفت . کم و زیاد داره ولی همه ما با این جو فمنیستی و سنت شکن درگیر خواهیم بود . هم زن ها آسیب می بینن هم مردها و هم بچه ها و حتی کل جامعه . هیچ برنده ای این وسط نیست

بعید میدونم پدری باشه که خیر پسرش رو نخاد . بعید میدونم پدر شما بخاد امالش رو به گور ببره ! بعید میدونم که دوست نداشته باشه پولش رو برای خوشبختی و ازدواج جناب عالی خرج نکنه . ولی مطمئن هستم که اگه جلوی پدری قد علم کنیم و گستاخ باشیم ، همه چیز رو از ما دریغ می کنه . شکر نعمت نعمتت افزون کند ، کفر نعمت از کفت بیرون کند

3. 2 کاربر از پست مفید بهنام10 تشکرکرده اند .

آی تک (چهارشنبه 22 مهر 94), اثر راشومون (پنجشنبه 23 مهر 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)